eBooki24.eu

eBooki -
elektroniczne książki.
Księgarnie internetowe.

   

eBooki
ZłoteMyśli

   

eBooki
DobryEbook

   

Księgarnia
Helion

 

eBooki24.eu

eBooki -
elektroniczne książki.
Księgarnie internetowe.

 
SZUKAJ
KATEGORIE

  »    »    »    »    »    »    »    »    »    »    »    »    »    »    »    »    »    »    »    »    »    »    »    »    »  
 ¸¸.¤*¨¨*¤.¸¸.¤*¨¨*¤.¸¸.¤*¨¨*¤.¸¸  Pakiety Promocyjne  Darmowe e-Booki  Katalog e-Booków  Spisy treści e-Booków  e-Booki spis A-Z  DARMOWE spis A-Z  e-Booki kr. opisy
 Złoty Klub  Złoty Program Partnerski eBooki - elektroniczne książki  ¨*¤.¸¸.¤*¨¨*¤.¸¸.¤*¨¨*¤.¸¸.¤*¨


Pakiety Promocyjne
PAKIET:
"Sukces A Praca - 3w1 - AUDIO CD + EBOOK + DVD SPECIAL"
Sukces A Praca - 3w1 - AUDIO CD + EBOOK + DVD SPECIAL
Dowiedz się, w jaki sposób osiągnąć upragnioną wolność i robić dokładn...
Polecamy

Ściągnij Przeczytaj Zdecyduj ile warta jest ta wiedza...
więcej »
złote myśli

Psychologia I 46 Zasad Zdrowego Rozsądku - Witold Wójtowicz
pdf
wersja elektroniczna [?]
24,90 zł
» Ilość stron: 314
» ISBN: 978-83-7582-955-6
druk
wersja drukowana [?]
39,90 zł
» Ilość stron: 314
» ISBN: 978-83-7582-956-3

zamawiam eBook
Wysyłka gratis [?]

Co ma wspólnego psychologia zdrowego rozsądku z realizacją marzeń i z życiowym sukcesem
przeczytaj więcej »

  OPIS

EBOOK: "Psychologia I 46 Zasad Zdrowego Rozsądku"


Zdrowy rozsądek motywem przewodnim Twojego życia?

Wydawałoby się oczywiste, ale tak wielu ludzi o tym w ogóle nie wie...

Witold Wójtowicz wykorzystuje zdrowy rozsądek jako motyw przewodni swoich publikacji oraz szkolenia pt. "Psychologia zdrowego rozsądku". Określenie to spotkało się z szerokim uznaniem Czytelników Złotych Myśli, którzy zostawili mnóstwo wspaniałych recenzji o jego publikacjach i stali się fanami samego autora. Okazało się, że wielu z nich myliło zwykły rozsądek ze zdrowym rozsądkiem. A czy Ty wiesz, jaka jest różnica?

Wydaliśmy już 3 książki Wójtowicza, a dwie z nich postanowiliśmy połączyć w jedną i właśnie czytasz jej opis. Są nimi "46 zasad zdrowego rozsądku" oraz "Psychologia zdrowego rozsądku".

 
Uwielbiam Witolda Wójtowicza. Jego książki są rewelacją! Każdą czyta się jednym tchem i chce się do nich wracać, aby przypomnieć sobie mądrości. Witold pisze o sprawach w gruncie rzeczy - wydawałoby się - oczywistych, aczkolwiek jest w tym znacznie głębszy sens. Szczerze polecam!
- Kuba Kolanek, student

Książki Witolda WójtowiczaWiele osób uznało publikacje autora jako idealne na prezent. A taki był odbiór treści Wójtowicza przez osoby obdarowane:

Co prawda nie przeczytałem tej książki, ale podarowałem ją w prezencie bliskiej osobie. I szok - ukochana zachwycona, powiedziała że to najlepszy prezent urodzinowy. - Adam, uczeń

Poznaj kilka cytatów, które uzasadniają
pozytywne reakcje na nauki autora

  • Dziewięćdziesiąt procent problemów, jakimi się stresujesz, nigdy się nie pojawi. To tylko instynkt je narzuca, żeby wywołać u Ciebie gotowość do trzymania maczugi pod ręką. Z pozostałych dziesięciu procent osiem rozwiążesz bez problemu, a pozostałe dwa będą wymagały zasięgnięcia porady specjalisty.
  • Świat bez przerwy atakuje nas milionem informacji, z których większość jest negatywna. Myślenie zdroworozsądkowe polega na tym, żeby nie dać się wciągnąć w nurt przeciętności, umieć oddzielać ziarno od plew i mieć siebie samego za przewodnika.
  • Tak naprawdę - życie jest piękne i ludzie są wspaniali. To tylko ewolucja tak ukształtowała nasze charaktery, żeby dać nam szansę przetrwania. A więc nie miej pretensji do tych, którzy wyzwalają w stosunku do Ciebie negatywne emocje. Oni to robią ze strachu. Pamiętaj, że w podtekście każdej krytyki, złości czy nienawiści leży strach narzucony przez instynkt samozachowawczy.
  • Życia nie da się zmienić fizycznym działaniem, tylko mentalnym nastawieniem. W momencie gdy ta zmiana zajdzie u Ciebie, to reszta zmieni się sama. (Fragmenty pochodzą z "46 zasad zdrowego rozsądku")

 

Czym, według autora, różni się rozsądek od zdrowego rozsądku?

Rozsądek to jest to, co robisz z poważną miną. Zdrowy rozsądek to to, co robisz z uśmiechem.

Rozsądek to przystosowanie się do świata. Zdrowy rozsądek to przystosowanie świata do siebie.

Rozsądek to uporządkowana wiedza. Zdrowy rozsądek to uporządkowane życie.

Rozsądek to jest to, co wiesz. Zdrowy rozsądek - to, co chcesz wiedzieć.

Zafunduj sobie motywacyjnego kopa


Zdrowy rozsądekWśród opinii Czytelników dominują takie, w których piszą, że książki o zdrowym rozsądku otworzyły im oczy oraz zmobilizowały do pracy. Brakuje Ci czasem jakiegoś bodźca do działania? Zobacz, co o "46 zasadach zdrowego rozsądku" napisał Czytelnik:

Bardzo pomocna:):):) szczerze polecam, zawarta w niej dawka informacji pozytywnie wpływa na życie, jego postrzeganie i motywuje do konkretnego działania!!... już w kilka dni po przeczytaniu i wdrożeniu w życie zaledwie części zasad zawartych w książce widzę efekty!! Jest to niesamowite przeżycie. Ta publikacja tak mnie wciągnęła, że ponownie zabrałem się do zgłębienia jej treści, aby nic nie umknęło mojej uwadze. Polecam!!!  - Andrzej Bernaś,  Broker ubezpieczeniowy

 "Nauczę Cię zasad zdrowego rozsądku, ale..."

...Ty musisz wiedzieć, do czego chcesz go użyć i używać go, czyli wyrażać swoją indywidualność." Tak napisał autor na jednych z pierwszych kart swojej książki. Czy na pewno jesteś na to gotowy? Lojalnie ostrzegamy: autor będzie wobec Ciebie surowy, będzie kwestionował Twoje przekonania, wytykał Ci Twoje słabości, a to wszystko po to, żeby Cię odpowiednio ukierunkować. Tylko Ty możesz wyrazić na to zgodę. :)

Psychologia zdrowego rozsądkuTo ciekawa książka. Trochę inna niż większość. Bardziej konkretna. Autor nie leje wody, czasem trochę czytelnikowi "dopiecze", ale wszystko po to, żebyśmy się obudzili i zaczęli robić i zdobywać to, o czym mówimy. Do dzieła, do lektury!  - Daniel, pasjonat rozwoju osobistego

Słuchaj głosu swojego instynktu - zdobądź tę publikację, jeśli czujesz, że może pozytywnie wpłynąć na Twoje życie.Powrót do góryStrona została wygnerowana w 0.15 sekund.

Odsłony: 3338
Unikalne: 655
Dzisiaj: 222
Wczoraj: 433
Online: 4
Najwięcej odwiedzin: 24-04-2024 (433)

⇑↑ góra strony ↑⇑
© 2006-2024 ebooki24.eu
| Regulamin | Subskrypcja | Kontakt | Linki - Dodaj link | Poradniki |
Jesteśmy obecni na ShopMania w Książki
adm

14:53

Psychologia I 46 Zasad Zdrowego Rozsądku. Zdrowy rozsądek motywem przewodnim Twojego życia?

ebooki, elektroniczne książki, książki, e-booki, ebook, księgarnie internetowe