eBooki24.eu

eBooki -
elektroniczne książki.
Księgarnie internetowe.

   

eBooki
ZłoteMyśli

   

eBooki
DobryEbook

   

Księgarnia
Helion

 

eBooki24.eu

eBooki -
elektroniczne książki.
Księgarnie internetowe.

 
SZUKAJ
KATEGORIE

  »    »    »    »    »    »    »    »    »    »    »    »    »    »    »    »    »    »    »    »    »    »    »    »    »  
 ¸¸.¤*¨¨*¤.¸¸.¤*¨¨*¤.¸¸.¤*¨¨*¤.¸¸  Pakiety Promocyjne  Darmowe e-Booki  Katalog e-Booków  Spisy treści e-Booków  e-Booki spis A-Z  DARMOWE spis A-Z  e-Booki kr. opisy
 Złoty Klub  Złoty Program Partnerski eBooki - elektroniczne książki  ¨*¤.¸¸.¤*¨¨*¤.¸¸.¤*¨¨*¤.¸¸.¤*¨


Pakiety Promocyjne
PAKIET:
"Sztuka Kupowania Nieruchomości"
Sztuka Kupowania Nieruchomości
Poznaj wiedzę, dzięki której zaoszczędzisz duże pieniądze, gdy odkryje...
Polecamy

Ściągnij Przeczytaj Zdecyduj ile warta jest ta wiedza...
więcej »
złote myśli

Czym są ebooki - elektroniczne książki?


Ebooki to po prostu elektroniczne książki (ang. electronic book = e-book). Są one odpowiednikami tradycyjnych książek wydanych na papierze, jednakże w odróżnieniu od nich, dostępne są w postaci specjalnie przygotowanych plików komputerowych.

Publikacje wydawane przez Złote Myśli, to ebooki przygotowane w popularnym i uniwersalnym formacie PDF, który można otworzyć praktycznie na dowolnym komputerze, a nawet na palmtopie.

Dlaczego coraz więcej osób sięga po ebooki i czerpie korzyści z praktycznej wiedzy w nich zawartej?

Odpowiedź jest bardzo prosta. Świat idzie naprzód, a ludzie zawsze lubią nowości. To tacy ludzie jak Ty, którzy interesują się, wszystkim co nowe i wartościowe, powodują te wszystkie pozytywne zmiany.

Nic dziwnego zatem, że ebooki budzą takie zainteresowanie. Skoro czytasz ten tekst, to znaczy, że jesteś osobą, która zanim się na coś zdecyduje, musi poznać wszelkie głosy za i przeciw. Dlatego właśnie teraz, bez owijania w bawełnę, chcę Ci zaprezentować to, co jest najważniejsze w ebookach. Jeśli poświęcisz te kilka minut czasu, będziesz wiedział, dlaczego ebooki są warte uwagi i dlaczego tak wiele osób uważa je za tak cenne.

Czy należysz do ludzi, dla których największą wartość ma wiedza, zawarta w książkach, a nie sama forma?

Ebooki są produktem wirtualnym. To oznacza, że nie otrzymujesz do ręki wydrukowanej książki, a jedynie plik komputerowy z treścią książki. Dla miłośników tradycyjnych książek, jest to podstawowa wada. Dla wielu jednak jest to jedna z największych zalet charakteryzujących ebooki.

Pomyśl przez chwilę, ile potrzeba papieru, skomplikowanych maszyn drukarskich, wielu złożonych operacji do produkcji tradycyjnych książek... Ma to oczywiście olbrzymi wpływ na cenę ostatecznej książki, a także niewątpliwie na ekologię.

Na pewno zdajesz sobie sprawę z tego, że ebooki mają zdecydowanie niższe koszty produkcji. Nie musisz płacić za papier, za druk, a środowisko naturalne nie odczuwa negatywnie produkcji ebooków na własnej skórze. Kupując ebooki, płacisz tylko i wyłącznie za wiedzę, która się w nich znajduje.

A w końcu przecież, Ciebie interesuje wiedza, dzięki której możesz coś zmienić w swoim życiu, odnieść sukces, nauczyć się czegoś nowego... ebooki umożliwiają Ci zdobycie tej wiedzy minimalnym kosztem.

Czy błyskawiczna dostawa w dowolne miejsce na ziemi
o dowolnej porze ma dla Ciebie znaczenie?

Dzięki swojej elektronicznej naturze, ebooki mogą być dostarczane w ciągu kilku sekund do Ciebie, niezależnie od tego, w którym miejscu na Ziemi się znajdujesz. Jeśli potrzebujesz wartościowych informacji, które zawierają ebooki, nie musisz czekać na listonosza, nie musisz chodzić po księgarniach... Wszystko jest w zasięgu paru kliknięć myszką. Mało tego, nie zapłacisz nic dodatkowo za przesyłkę, bo wszystko odbywa się poprzez email i Internet.

To oczywiście tylko kilka z najbardziej podstawowych zalet ebooków. Mam nadzieję, że teraz już wiesz, czym one są i dlaczego warto się nimi zainteresować. Ebooki to oszczędność czasu i pieniędzy + otrzymanie wartościowej wiedzy, której potrzebujesz. Prościej nie da się tego ująć.

Strona została wygnerowana w 0.01 sekund.

Odsłony: 3241
Unikalne: 641
Dzisiaj: 208
Wczoraj: 433
Online: 6
Najwięcej odwiedzin: 24-04-2024 (433)

⇑↑ góra strony ↑⇑
© 2006-2024 ebooki24.eu
| Regulamin | Subskrypcja | Kontakt | Linki - Dodaj link | Poradniki |
Jesteśmy obecni na ShopMania w Książki
adm

14:12

ebooki - materiały edukacyjne i szkoleniowe, księgarnie internetowe, publikacje elektroniczne, książki, ebooki.

ebooki, elektroniczne książki, książki, e-booki, ebook, księgarnie internetowe