eBooki24.eu

eBooki -
elektroniczne książki.
Księgarnie internetowe.

   

eBooki
ZłoteMyśli

   

eBooki
DobryEbook

   

Księgarnia
Helion

 

eBooki24.eu

eBooki -
elektroniczne książki.
Księgarnie internetowe.

 
SZUKAJ
KATEGORIE

  »    »    »    »    »    »    »    »    »    »    »    »    »    »    »    »    »    »    »    »    »    »  
 ¸¸.¤*¨¨*¤.¸¸.¤*¨¨*¤.¸¸.¤*¨¨*¤.¸¸  Pakiety Promocyjne  Darmowe e-Booki  Katalog e-Booków  Spisy treści e-Booków  e-Booki spis A-Z  DARMOWE spis A-Z  e-Booki kr. opisy
 Złoty Klub  Złoty Program Partnerski eBooki - elektroniczne książki  ¨*¤.¸¸.¤*¨¨*¤.¸¸.¤*¨¨*¤.¸¸.¤*¨


Pakiety Promocyjne
PAKIET:
"Umysł Twoją Siłą"
Umysł Twoją Siłą
Twórca NLP, człowiek, który potrafi robić 6 rzeczy na raz, oraz autork...
Polecamy

Ściągnij Przeczytaj Zdecyduj ile warta jest ta wiedza...
więcej »
złote myśli

Droga Do Doskonałości - Andrzej Wojtyniak
pdf
wersja elektroniczna [?]
19,90 zł
» Ilość stron: 191
» ISBN: 978-83-7582-963-1
druk
wersja drukowana [?]
32,90 zł
» Ilość stron: 191
» ISBN: 978-83-7582-964-8

zamawiam eBook
Wysyłka gratis [?]

Samodoskonalenie dla początkujących, czyli jak stawać się coraz lepszym i dostrzec wreszcie swoje możliwości.
przeczytaj więcej »

  OPIS

EBOOK: "Droga Do Doskonałości"


Jak wyróżnić się od tłumu ludzi, którzy żyją tylko po to, aby dożyć do swojego końca?

Podejrzewam, że znasz wielu ludzi, których sposób życia wydaje Ci się mało oryginalny, można się też pokusić o określenie - denny. Każdy ich dzień wygląda podobnie, zrezygnowali z marzeń i ambicji. Utknęli w przeszłości, beznamiętnie ją rozgrzebując i skupiając się na tym, czego żałują albo co okropnego im się przydarzyło. Czy taki będzie Twój obraz za kilka lat?  Nie, jeśli postanowisz wejść na drogę do doskonałości.

SamodoskonalenieZapytasz pewnie, o co chodzi w tej całej doskonałości. W naszym przypadku, czyli ludzi zainteresowanych rozwojem osobistym, jest to proces dążenia do bycia coraz doskonalszym w wybranych działaniach, czyli samodoskonalenie. Proces samodoskonalenia jest to szereg czynności, które robisz, w celu poprawy wyników w jakiejś dziedzinie życia.

Ważne jest, żebyś wiedział, że nigdy nie osiągniesz doskonałości. Jest to wizja, do której dążysz. Cel, który wyznacza kierunek. Ponieważ jest wiele do zrobienia w naszych ludzkich zachowaniach, nas samych i umiejętnościach, wiadomo, że czasu jest mniej niż pracy do wykonania.

Czy dałeś się już zmanipulować, czy może masz coś wspólnego z Einsteinem?

EinsteinNie wszyscy znani i szanowani ludzie od razu byli tymi geniuszami, o których teraz czytamy książki. Einstein był wydalony ze szkoły i uważano, że nie potrafi się uczyć. Wyobrażasz to sobie? Einstein, który wywrócił fizykę do góry nogami? Inni go ocenili i ocenili źle, ale on odkrył w sobie geniusz. Ty też możesz!

Czy zauważyłeś, jak bardzo chwali się dzieci, gdy się czegoś nauczą? Jak bardzo one same cieszą się, że na przykład posiadły umiejętność wiązania sznurowadeł? To uczucie sukcesu zostaje im na całe życie w postaci zdobytej zdolności. Czy Ty też robisz coś dla swojego rozwoju, czy może uznałeś, że nie potrzebujesz już żadnych nowych umiejętności?

Podstawowe pytanie:

Czy jakbyś miał dostać awans dzięki nauczeniu się języka angielskiego o jeden poziom wyżej, niż teraz umiesz, to byłoby to kwestią czasu, że się nauczysz?

Co byś powiedział? “Nie, dziękuję, nie mam zdolności / jestem za stary / nie mam czasu / nie potrzebuję dodatkowych pieniędzy"? POWIEDZIAŁBYŚ TAK? Nie! Wziąłbyś się do pracy i uwierzyłbyś, że Ci się uda!

 Czy coś mimo tego Ciebie hamuje, jakiś opór wewnętrzny?

Czyli wiesz, że możesz się nauczyć, ale być może jakaś niewidzialna siła jakoś zniechęca. I tu właśnie jest ten zły nawyk (jeśli oczywiście go masz). Przecież zdajesz sobie sprawę, że umiesz się uczyć! Ten nawyk zwie się "wyuczona nieudolność" i zdobywamy go przez umniejszanie naszej wartości poprzez społeczeństwo i różne instytucje. Te instytucje i społeczeństwo oduczają działania i zaniżają wartość jednostki. Ważne jest tylko to, żeby zdawać sobie sprawę z ewentualnego źródła swojej niemocy.

Rozwój osobistySamodoskonalenie dla początkujących, czyli jak stawać się zwycięzcą

Gdy podejmujesz decyzję ulepszenia swojego zachowania, działań i postępu w wiedzy, automatycznie zaczynasz widzieć różnicę pomiędzy tym, co mówią ludzie jako ogół, a tym, co czytasz w książkach czy słyszysz na szkoleniach.

Zaczynasz kontrolować swoje wypowiedzi - ograniczasz ilość narzekania, bo zdajesz sobie sprawę, że ono bardzo utrudnia życie. Popełniane błędy nie przybijają Cię, bo zaczynasz postrzegać je jako lekcje, które mają na celu Cię wzmocnić. Zaczynasz nabywać cech zwycięzcy.

Być może zastanawiasz się, jak to w ogóle rozpocząć. Muszę Cię ostrzec - na początku jest najciężej. Wiesz dlaczego? Bo masz złe informacje! Musisz zmienić te niekorzystne informacje na nowe, prawidłowe. Później jest już o wiele łatwiej.

Andrzej WojtyniakO autorze - Andrzeju Wojtyniaku

Książkę tę napisałem, opierając się na drodze, którą przebyłem osobiście i która była inspiracją do napisania tej publikacji. Przez całe życie badałem zachowania ludzi wokół mnie i krytycznie wybierałem tylko te, które działały, odrzucając te nieprawidłowe. Mimo takiej postawy życiowej w młodości nabrałem również wielu błędnych przekonań i zachowań, które niejako zostały mi narzucone poprzez presję społeczeństwa.

Wiedziałem podświadomie, że są one nieodpowiednie, ale długo nie udawało mi się ich oduczyć. W pewnym momencie, dawno temu, podjąłem jednak ostateczną decyzję o wyzwoleniu się z nieprawidłowych przekonań i o wejściu na ścieżkę sukcesu. Jak dowiesz się z dalszej lektury, doskonałości nigdy się nie osiągnie, ale każda minuta spędzona na dążeniu do niej jest bezcenna.


Ponieważ interesuję się życiem jako całością, posiadłem szeroką wiedzę i z zakresu nauk ścisłych, i z humanistycznych. To, w połączeniu z licznymi szkoleniami i książkami z zakresu rozwoju osobistego, dało mi podstawy do rozumienia daleko idących ciągów przyczynowo-skutkowych. Dzięki temu ta książka traktuje o rozwoju osobistym w odniesieniu do całego życia. Zobaczysz w niej, jak rozwój wpływa też na inne obszary Twojej aktywności.

Prowadzę serwis JaDoskonaly.pl , który podobnie jak ta książka, stara się opisywać najlepiej działające wzorce zachowań. Organizuję także w Łodzi Alternatywne Spotkania Biznesowe, które są cyklicznymi szkoleniami z zakresu rozwoju osobistego i biznesowego. Można by powiedzieć, że po wysłuchaniu czy obejrzeniu wielu szkoleń, sam zacząłem je organizować, żeby inni mogli skorzystać z tematyki rozwojowej.

Skorzystaj z gotowego planu na swój rozwój


Książka "Droga do doskonałości" podzielona jest na kilka części:

  • Pierwsza część mówi o doskonałości, czym ona jest i jak do niej dążyć. Opisuje podstawowe zagadnienia, które są ważne dla głębszego zrozumienia rzeczywistości.
  • Druga część jest o naturze ludzkiej. O słabościach, mocnych stronach i jak sobie z nimi radzić.
  • Trzecia część traktuje o zarządzaniu sobą. W czasie i w przestrzeni.
  • Czwarta część mówi o pieniądzach i podejściu do nich. O tym, jak ważne jest, żebyś je miał i z nich korzystał dla dobra siebie i Twoich bliskich.
  • Piąta część opisuje pojęcie motywacji, czym jest i po co jest Ci potrzebna. Daje też podpowiedzi, jak zacząć dążyć do celu.
  • Szósta część da Tobie wiedzę o tym, jak działać skutecznie.

 Tylko dla tych, którzy wierzą w istnienie
życia PRZED śmiercią

Oburza Cię to zdanie? I dobrze! Wielu ludzi się zastanawia, czy istnieje życie PO śmierci, a marnuje swoje życie PRZED śmiercią.  Pamiętaj, że nie masz wpływu na to, co będzie PO, za to masz wpływ na to, co jest PRZED. Dobrym sposobem na pełne życie jest dążenie nie tylko do doskonałości, ale i do spełnienia, szczęścia, zadowolenia, komfortu. Jeśli chcesz być człowiekiem pełnym życia,  zaangażowanym, takim, z którym z przyjemnością przebywa się w jednym pomieszczeniu, dąż do tych pozytywnych celów, które sprawią Tobie radość. Dowiedz się, jak to robić z publikacji "Droga do doskonałości".Powrót do góryStrona została wygnerowana w 0.03 sekund.

Odsłony: 6676
Unikalne: 1172
Dzisiaj: 561
Wczoraj: 611
Online: 5
Najwięcej odwiedzin: 30-11-2023 (611)

⇑↑ góra strony ↑⇑
© 2006-2023 ebooki24.eu
| Regulamin | Subskrypcja | Kontakt | Linki - Dodaj link | Poradniki |
Jesteśmy obecni na ShopMania w Książki
adm

00:20

Droga Do Doskonałości. Jak stawać się lepszym i zacząć doceniać wreszcie swoje możliwości, czyli samodoskonalenie dla początkujących.

ebooki, elektroniczne książki, książki, e-booki, ebook, księgarnie internetowe