eBooki24.eu

eBooki -
elektroniczne książki.
Księgarnie internetowe.

   

eBooki
ZłoteMyśli

   

eBooki
DobryEbook

   

Księgarnia
Helion

 

eBooki24.eu

eBooki -
elektroniczne książki.
Księgarnie internetowe.

 
złote myśli

Skuteczny Wniosek, Czyli Jak Wydoić Unijną Krowę - Anna Szymańska
pdf
wersja elektroniczna [?]
29,90 zł
» Ilość stron: 251
» ISBN: 978-83-7582-960-0
druk
wersja drukowana [?]
45,90 zł
» Ilość stron: 251
» ISBN: 978-83-7582-961-7

zamawiam eBook
Wysyłka gratis [?]

Wykorzystaj ostatnią szansę na duże, unijne pieniądze. Pozyskaj je dla swojej firmy, gminy, miasta lub dobrego pomysłu.
przeczytaj więcej »

  OPIS

EBOOK: "Skuteczny Wniosek, Czyli Jak Wydoić Unijną Krowę"


Skorzystaj z ostatniej szansy na pozyskanie funduszy unijnych dla własnej firmy, miasta, gminy lub po prostu świetnego pomysłu!

Dlaczego piszę, że jest to ostatnia szansa? Wyobraź sobie, że w okresie rozliczeniowym 2007-2013 Polska miała do rozdysponowania 70 mld euro pomocy strukturalnej. Duża część z tej sumy nadal czeka na Ciebie. Jeżeli się nie zdecydujesz, to po prostu dostanie ją ktoś inny.

Nie wiem, czy potrafisz wyobrazić sobie taką sumę. Nie będę także stosował powtarzanego do znudzenia sloganu w stylu: "ile możesz wyrwać z tych pieniędzy", gdyż prawdopodobnie masz świadomość, że to od Ciebie zależy, ile zyskasz dla swojej firmy czy małej społeczności.

skuteczny-wniosek

Ważne jest to, że już nigdy taka suma nie napłynie do Polski. Jeżeli przykładowo prowadzisz firmę szkoleniową, to w kolejnym okresie rozliczeniowym prawdopodobnie z wielkim trudem uzyskasz dotacje na przeróżne szkolenia. Według różnych projektów szkolenia w kolejnym okresie będą mało dotowane. To przykład tylko jednego obszaru i dlatego warto powiedzieć to sobie jasno:

Lepszego okresu na pozyskanie funduszy unijnych już prawdopodobnie nie będzie

 Rozumiem, że po tych słowach chcesz powiedzieć mi: ależ ja chcę pozyskać środki unijne, ale:

 • nie wiem, jak się do tego zabrać;
 • nie mam pieniędzy na doradców,
 • nigdy wcześniej nic takiego nie zdarzało mi się pisać;
 • nie wiem, czy ja mogę dostać pieniądze z Unii.

Jeżeli to już wszystkie Twoje obawy, to mam dla Ciebie świetną wiadomość: jest ktoś, kto może Ci pomóc. Tą osobą jest...

Skorzystaj z doświadczenia Anny Szymańskiej, która pozyskała już ponad 150 milionów złotych ze środków unijnych

Myślę, że ta liczba, o ile nie spowoduje, że przeskoczysz teraz do formularza zamówienia, to przynajmniej wzbudzi Twoje zainteresowanie osobą Anny Szymańskiej i poważnie pomyślisz o tym, że gdyby ona mogła napisać Ci wniosek... Każdy z nas ceni wiedzę i doświadczenie praktyków. Jeżeli mamy zgłaszać się do kogoś o poradę, zawsze myślimy o kimś, kto osiąga ponad przeciętne wyniki. Anna Szymańska uczyniła z pozyskiwania środków unijnych swoją pasję, a cyfry świadczą o tym, że jest naprawdę skuteczna.

W publikacji "Skuteczny wniosek, czyli dojenie unijnej krowy" autorka dzieli się całą swoją wiedzą i doświadczeniem, nie ukrywając żadnych najmniejszych szczegółów. Pomysł na książkę jest bardzo prosty. Czytając ją, odniesiesz wrażenie, jakby autorka krok po kroku pokazywała Ci, jak wypełnić wniosek o unijne dotacje.

 
Co wyróżnia tę książkę spośród innych podręczników o tej tematyce?

Mam świadomość, że jedno z pytań, które sobie teraz zadajesz, dotyczy tego, czym ta książka różni się od innych tego typu publikacji. skuteczny-wniosek

Po pierwsze: tłumaczy zawiłości i staje się receptą na biurokrację.  W żadnej innej publikacji nikt w tak prosty i dostępny sposób nie przetłumaczył zawiłych zwrotów i terminów, które wiele osób podejmujących "unijne" wyzwanie paraliżują, zanim na dobre zaczną. Autorka poszła także o krok dalej. Nie tylko tłumaczy, co oznacza dany termin, ale jeszcze odpowiada na pytanie, w którym momencie pisania wniosku przyda Ci się ta wiedza.

Po drugie: pokazuje krok po kroku, jak napisać unijny wniosek. Nie spotkałem się jeszcze 
z publikacją, która tak skrupulatnie pokazałaby  proces wypełniania wniosku o dotacje unijne. Jeżeli wypełniałeś kiedyś jakiś dokument z osobą, która jest ekspertem w danej dziedzinie, to wiesz prawdopodobnie, o czym mówię.

Po trzecie: zawiera prywatne know how autorki. Prawdopodobnie zgodzisz się, ze mną, że ten punkt posiada nieocenioną wartość. Pomimo wytycznych, przepisów itd. prawdziwe mistrzostwo w sztuce pisania projektów uzyskuje się poprzez... pisanie. Nie ma tutaj drogi na skróty. Autorka musiała osobiście rozwiązywać problemy, dzwoniąc do przeróżnych instytucji i zadając pytanie: "co mam zrobić?". Ty nie musisz już tego robić. 90% odpowiedzi znajdziesz w tej książce.

Jak pozyskałem 300 tysięcy na rozwój własnego biznesu?Mateusz-Orzechowski

Witaj, nazywam się Mateusz Orzechowski. Od lat prowadzę Wydawnictwo Wspólnota. Jeżeli chodzi o pozyskanie środków unijnych, to myślałem o tym od dłuższego czasu, miałem jednak pewne obawy. Głównie przerażały mnie stosy dokumentów do wypełnienia. Pewnego dnia jednak przekonała mnie do tej decyzji jedna osoba, która na co dzień zajmuje się pozyskiwaniem środków unijnych.

Napisaliśmy projekt i udało się. Pozyskałem na projekt szkoleniowy około 300 tysięcy złotych. Dzięki środkom unijnym mogłem pozwolić sobie na szkolenia z fachowcami z najwyższej półki, między innymi z  Tomaszem Wróblewskim ("Rzeczpospolita", "Newsweek")  i Maciejem Kalkusem (dyrektorem artystycznym "Gazety Wyborczej"). Efekty było widać niemal natychmiast - zmieniła się szata graficzna gazety i "siła" artykułów.

Uważam, że najważniejszy w firmie jest kapitał ludzki, dlatego tak mocno postawiłem na szkolenia kadry. Wiem też, że bez decyzji o podjęciu działań w kierunku pozyskania środków unijnych tak dynamiczny rozwój Wydawnictwa Wspólnota nie byłby możliwy. Jeżeli masz pomysł, prowadzisz firmę, nie wahaj się ani chwili, napisz wniosek i zdobądź dofinansowanie z Unii. Tak naprawdę nic nie tracisz.

Mateusz Orzechowski, właściciel Wydawnictwa Wspólnota

 Na co dostaniesz kasę i jak wypełnić wniosek, czyli...

Jeżeli uświadomiłem Ci, że pisanie projektów może nie jest najłatwiejszym zadaniem, ale z pomocą eksperta można spokojnie przejść tę drogę, to pozwól, że zdradzę Ci, co jeszcze znajdziesz w tej książce.

 • Dowiesz się, jak skutecznie wypełnić formularz wniosku. Są tam dziesiątki tabelek, które teraz spokojnie wypełnisz, korzystając z wiedzy eksperta.
 • Dowiesz się, na co łatwo dostaniesz pieniądze i które pomysły nie mają szansy powodzenia.
 • Nauczysz się tworzyć studium wykonalności. Bez tego elementu nie zdobędziesz ani złotówki z unijnej kasy.
 • Poznasz najczęstsze błędy, które popełniają ci, którzy piszą wnioski, ale żaden z nich jeszcze nie "przeszedł".
 • Dowiesz się, na co konkretnie zwracają uwagę urzędnicy oceniający Twój projekt. Jeżeli posiadasz taką wiedzę, Twoja skuteczność drastycznie wzrasta.
 • Poznasz 21 warunków, które muszą być spełnione, aby wniosek przeszedł pozytywnie ocenę formalną. Często całe miesiące pracy idą na marne, gdyż osoba pisząca wniosek nie dopilnowała jednego z tych warunków.
 • Dowiesz się, jakie 7 cech powoduje, że wnioski prawie zawsze przynoszą pieniądze ich autorom. Wystarczy, że się do nich zastosujesz, a to zwiększy mocno Twoje szanse.

Fundusze-unijne-i-europejskieOpanuj po mistrzowsku sztukę pisania wniosków i zdobądź rabat na obie książki autorki

Ale to jeszcze nie wszystko. Dla wszystkich, którzy myślą na poważnie o wykorzystaniu ostatniego dzwonka na zdobycie unijnych pieniędzy, mamy specjalny 20% rabat na drugą publikację autorki. Kod rabatowy otrzymasz w mailu po opłaceniu zamówienia. 

 Za chwilę może być za późno. Zrób dzisiaj pierwszy krok po "unijną kasę"

Zanim zamówisz ten poradnik, muszę wyjaśnić Ci, że ta książka samodzielnie nie napisze za Ciebie wniosku. Jeżeli na poważnie myślisz o pozyskaniu środków, ta książka będzie nieocenionym przewodnikiem. Jednak pierwszy krok musisz wykonać samodzielnie. Najważniejsze jednak jest to, że tak dobrego okresu na pozyskanie środków już nie będzie. Dlatego pospiesz się. Powrót do góryStrona została wygnerowana w 0.03 sekund.

Odsłony: 3396
Unikalne: 666
Dzisiaj: 233
Wczoraj: 433
Online: 3
Najwięcej odwiedzin: 24-04-2024 (433)

⇑↑ góra strony ↑⇑
© 2006-2024 ebooki24.eu
| Regulamin | Subskrypcja | Kontakt | Linki - Dodaj link | Poradniki |
Jesteśmy obecni na ShopMania w Książki
adm

15:27

Skuteczny Wniosek, Czyli Jak Wydoić Unijną Krowę. Skorzystaj z szansy na pozyskanie funduszy unijnych

ebooki, elektroniczne książki, książki, e-booki, ebook, księgarnie internetowe