eBooki24.eu

eBooki -
elektroniczne książki.
Księgarnie internetowe.

   

eBooki
ZłoteMyśli

   

eBooki
DobryEbook

   

Księgarnia
Helion

 

eBooki24.eu

eBooki -
elektroniczne książki.
Księgarnie internetowe.

 
SZUKAJ
KATEGORIE

  »    »    »    »    »    »    »    »    »    »    »    »    »    »    »    »    »    »    »    »    »    »  
 ¸¸.¤*¨¨*¤.¸¸.¤*¨¨*¤.¸¸.¤*¨¨*¤.¸¸  Pakiety Promocyjne  Darmowe e-Booki  Katalog e-Booków  Spisy treści e-Booków  e-Booki spis A-Z  DARMOWE spis A-Z  e-Booki kr. opisy
 Złoty Klub  Złoty Program Partnerski eBooki - elektroniczne książki  ¨*¤.¸¸.¤*¨¨*¤.¸¸.¤*¨¨*¤.¸¸.¤*¨


Pakiety Promocyjne
PAKIET:
"Bogaty, Zaradny Student"
Bogaty, Zaradny Student
3 książki, dzięki którym staniesz się BOGATYM STUDENTEM i dasz sobie s...
Polecamy

Ściągnij Przeczytaj Zdecyduj ile warta jest ta wiedza...
więcej »
złote myśli

Produkty Strukturyzowane W Praktyce - Marcin Krzywda
pdf
wersja elektroniczna [?]
37,90 zł
» Ilość stron: 144
» ISBN: 978-83-7582-941-9
druk
wersja drukowana [?]
49,90 zł
» Ilość stron: 144
» ISBN: 978-83-7582-942-6

zamawiam eBook
Wysyłka gratis [?]

Jak inwestując w produkty strukturyzowane, osiągnąć gwarantowany zysk, nie ryzykując swojego kapitału
przeczytaj więcej »

  OPIS

EBOOK: "Produkty Strukturyzowane W Praktyce"


Czy chcesz inwestować i zarabiać na rynkach, które dotychczas nie były dostępne dla przeciętnych inwestorów?

Wiem. Być może aż tak bardzo nie interesuje Cię, na jakim rynku zainwestujesz swoje pieniądze. Prawdopodobnie o wiele większe ma dla Ciebie znaczenie to, ile możesz zarobić i czy Twoje pieniądze będą bezpieczne. Oczywiście nie zawsze te dwa elementy idą ze sobą w parze. Wyobraź sobie jednak, że istnieje produkt finansowy, który łączy cechy nowości z takimi korzyściami jak:

 • wysoki zwrot z inwestycji,
 • bezpieczeństwo Twoich pieniędzy.

Wydaje się to nierealne i zbyt piękne, aby było prawdziwe? A jednak! Za chwilę masz szansę poznać produkty strukturyzowane, które pod wieloma względami biją na głowę inne produkty finansowe. Wystarczy tylko, że znajdziesz czas na przeczytanie tego tekstu.


Czym są produkty strukturyzowane?

Książka Produkty strukturyzowane w praktyce to już 6. pozycja w dorobku Marcina Krzywdy, którą mamy zaszczyt wydać w wydawnictwie Złote Myśli. Poprzednie publikacje pomogły zarobić i pomnożyć pieniądze setkom naszych Czytelników. Przeczytaj, co autor chce opowiedzieć Ci o stosunkowo nowym i nieznanym narzędziu, jakim są produkty strukturyzowane.

Od: Marcin Krzywda

Do: Osoby zainteresowane skutecznym inwestowaniem

Moda na coraz to nowe instrumenty finansowe sprawia, że warto wiedzieć, czym są produkty strukturyzowane i jakie dają możliwości. Większość nowoczesnych rozwiązań finansowych, które docierają do Polski z rynków zachodnich, już znamy. Czas teraz na produkty strukturyzowane.


W odróżnieniu od "tradycyjnych" form lokowania kapitału (akcje, obligacje, lokaty bankowe) produkty strukturyzowane możemy zaliczyć do gatunku tzw. inwestycji alternatywnych.

Zysk, jaki osiągniesz, kupując taki "produkt", uzależniony jest od przyszłej wartości określonego papieru wartościowego lub wskaźnika (np. kursu akcji, wartości indeksów giełdowych, kursów walut) albo wielu papierów wartościowych (np. koszyka akcji). Oferują je instytucje finansowe, najczęściej banki i domy maklerskie lub firmy zajmujące się wyłącznie tym typem produktów finansowych.
 


 Jak nie ponieść strat i mieć gwarancję zysku?

Jeżeli zastanawiasz się, w jakie rodzaje produktów strukturyzowanych możesz zainwestować swój kapitał, to właściwie wyróżniamy dwa:

 • Produkty gwarantujące ochronę kapitału - są bardzo bezpieczne, przede wszystkim gwarantowane jest, że po zakończeniu inwestycji otrzymasz z powrotem 100% kwoty, którą zainwestowałeś. Jednocześnie dają one określony udział w zyskach, jakie wygeneruje instrument finansowy, na którym opiera się dany produkt. Nie poniesiesz więc straty,
  a masz możliwość zysku.
 • Produkty niegwarantujące pełnej ochrony kapitału - są bardziej ryzykowne, gdyż większy jest Twój udział zarówno w zyskach, jak i w stratach generowanych przez instrument, na którym bazuje produkt strukturyzowany (niemniej masz szansę na większy zarobek).

Myślisz teraz prawdopodobnie: po co tak kombinować? Czy nie prościej byłoby wybrać dwa tradycyjne instrumenty, czyli inwestycje, akcje lub lokatę bankową? Oczywiście można i tak, ale...

Produkty strukturyzowaneWyobraź sobie, co by się stało, gdyby połączyć zalety obydwu tych rozwiązań? Wyobraź sobie instrument finansowy, który zagwarantuje Ci, że po określonym czasie otrzymasz z powrotem zainwestowaną kwotę, a jednocześnie, jeśli koniunktura okaże się dobra, umożliwi Ci osiągnięcie zysków. Czy gdzieś w myślach kalkulujesz, że jest to produkt finansowy, o którym myślałeś?  Tak właśnie zostały pomyślane lokaty strukturyzowane.

Najważniejsze, że poprzez produkty strukturyzowane możesz pośrednio uzyskać dostęp do instrumentów i strategii inwestycyjnych, które normalnie byłyby dla Ciebie nie- lub trudno dostępne i wymagały dużej wiedzy i doświadczenia.

A teraz do rzeczy! Prawdopodobnie interesuje Cię, jak rozpocząć dochodową przygodę z inwestowaniem w produkty strukturyzowane? Wszystko, co jest Ci potrzebne, znajdziesz w tej publikacji. Oto jak skonstruowana jest książka. Czytając ją...

 • poznasz kilkanaście tradycyjnych form oszczędzania i inwestowania, na których zbudowane są produkty strukturyzowane,
 • zapoznasz się z opcjami, a w szczególności poznasz opcje egzotyczne - instrument finansowy, bez którego nie byłoby "struktur",
 • poznasz szczegółowo ideę konstrukcji takiego instrumentu,
 • dowiesz się, jak produkty strukturyzowane mają się do praktycznych realiów polskiego rynku finansowego,
 • poznasz dwa typy produktów strukturyzowanych, którymi można handlować na giełdzie. 

Do kogo skierowana jest ta publikacja?

 Być może zadajesz sobie pytanie: Czy ta publikacja jest dla mnie? Oczywiście nie każdy znajdzie tutaj coś dla siebie, dlatego warto, żebyś wiedział, że ta publikacja jest skierowana głównie do tych, którzy:

 • Już zetknęli się propozycją inwestycji w produkt strukturyzowany (np. poprzez reklamę telewizyjną lub propozycję banku). Osoby takie często są bombardowane reklamami różnorodnych produktów, jednak celem banku jest raczej sprzedaż produktu niż dokładne tłumaczenie klientowi zasad jego funkcjonowania. Dlatego zadaniem ebooka jest właśnie przedstawienie idei konstrukcji takiego produktu.
 • Dopiero poznają tematykę inwestycji i będzie to ich pierwszy kontakt z tego typu produktami. Po pierwsze autor stara się przekonać co do słuszności inwestowania pieniędzy. W pierwszym rozdziale znajdziesz przegląd dostępnych na rynku możliwości inwestycyjnych, od prostych lokat bankowych, przez obligacje po giełdę. Następnie dowiesz się, jak instytucje finansowe łączą takie mniej lub bardziej tradycyjne produkty i sprzedają je klientom w postaci jednej paczki - produktu strukturyzowanego.

 Poznaj metody i tricki związane z inwestowaniem
w produkty strukturyzowane

Skoro wiesz już, do kogo skierowana jest ta publikacja, czujesz, że produkt strukturyzowany może być świetna lokatą pieniędzy, to zapoznaj się z całą lista korzyści, jakie może przynieść Ci ta publikacja:

 •  Dowiesz się, czym są produkty strukturyzowane i dlaczego warto w nie inwestować.
 • Zrozumiesz, co tak naprawdę kupujemy, lokując pieniądze w takiej inwestycji.
 • Dowiesz się, jaka jest prowizja dla banku i jak dopasować produkt strukturyzowany do swoich oczekiwań.
 • Poznasz różnicę pomiędzy zwykłą lokatą bankową a lokatą strukturyzowaną.
 • Dowiesz się, od czego może zależeć zysk z lokaty strukturyzowanej, czyli przegląd rodzajów opcji egzotycznych.
 • Poznasz odpowiedź na pytanie, na co zwrócić szczególną uwagę, decydując się na wybór produktu strukturyzowanego.
 • Poznasz szczegółowe opisy różnych form produktów strukturyzowanych.
 • Dowiesz się, czym są certyfikaty strukturyzowane.

To wszystko poparte wieloma czytelnymi wykresami i konkretnymi przykładami, jak zarobić na tym konkretnie produkcie finansowym.

 Zarabiaj, gdy inni dopiero się uczą!

Zanim podejmiesz decyzję o zainteresowaniu się produktami strukturyzowanymi i przejdziesz do zamówienia, musisz wziąć pod uwagę, że jest to pierwsza w Polsce publikacja nt. tego typu inwestycji.
W związku z tym masz niepowtarzalną okazję zarabiać w sposób, który inni dopiero zaczną poznawać.  Powrót do góryStrona została wygnerowana w 0.03 sekund.

Odsłony: 6665
Unikalne: 1171
Dzisiaj: 560
Wczoraj: 611
Online: 7
Najwięcej odwiedzin: 30-11-2023 (611)

⇑↑ góra strony ↑⇑
© 2006-2023 ebooki24.eu
| Regulamin | Subskrypcja | Kontakt | Linki - Dodaj link | Poradniki |
Jesteśmy obecni na ShopMania w Książki
adm

00:16

Produkty Strukturyzowane W Praktyce. Czy chcesz inwestować i zarabiać na rynkach, które dotychczas nie były dostępne dla przeciętnych inwestorów?

ebooki, elektroniczne książki, książki, e-booki, ebook, księgarnie internetowe