eBooki24.eu

eBooki -
elektroniczne książki.
Księgarnie internetowe.

   

eBooki
ZłoteMyśli

   

eBooki
DobryEbook

   

Księgarnia
Helion

 

eBooki24.eu

eBooki -
elektroniczne książki.
Księgarnie internetowe.

 
SZUKAJ
KATEGORIE

  »    »    »    »    »    »    »    »    »    »    »    »    »    »    »    »    »    »    »    »    »    »  
 ¸¸.¤*¨¨*¤.¸¸.¤*¨¨*¤.¸¸.¤*¨¨*¤.¸¸  Pakiety Promocyjne  Darmowe e-Booki  Katalog e-Booków  Spisy treści e-Booków  e-Booki spis A-Z  DARMOWE spis A-Z  e-Booki kr. opisy
 Złoty Klub  Złoty Program Partnerski eBooki - elektroniczne książki  ¨*¤.¸¸.¤*¨¨*¤.¸¸.¤*¨¨*¤.¸¸.¤*¨


Pakiety Promocyjne
PAKIET:
"Giełda Papierów Wartościowych - Kompendium"
Giełda Papierów Wartościowych - Kompendium
Tajemnicza podróż do wnętrza GPW. Najbardziej ekscytujący punkt tej wy...
Polecamy

Ściągnij Przeczytaj Zdecyduj ile warta jest ta wiedza...
więcej »
złote myśli

Zamieniaj Marzenia W Realne Wydarzenia - Jarosław Kordziński
pdf
wersja elektroniczna [?]
19,90 zł
» Ilość stron: 210
» ISBN: 978-83-7582-938-9
druk
wersja drukowana [?]
34,90 zł
» Ilość stron: 210
» ISBN: 978-83-7582-939-6

zamawiam eBook
Wysyłka gratis [?]

Dowiedz się, dlaczego ludzie, których podziwiasz, zawsze zaczynali od nierealnych marzeń – tylko po to, by potem osiągać realne wyniki.
przeczytaj więcej »

  OPIS

EBOOK: "Zamieniaj Marzenia W Realne Wydarzenia"Wydanie tej publikacji to kolejny odważny krok z naszej strony. Zanim dowiesz się dlaczego tak uważamy, zobacz jaką przygotowaliśmy niespodziankę:Dlaczego wydanie tej publikacji to kolejny odważny krok z naszej strony? Pomyśl, czy według Ciebie mądrze jest wydawać książkę o marzeniach, w czasach, w których:

 • żyjemy w coraz szybszym tempie,
 • najczęściej poruszanym tematem w rozmowach są pieniądze lub raczej ich brak;
 • nadal mówi się o kryzysie gospodarczym?

Myślę, że na pierwszy rzut oka wydaje się to dziwnym krokiem. Może jest to ryzykowne, jednak chcielibyśmy przekonać Cię do tego, żeby spojrzeć na miejsce, w którym jesteś obecnie, z innej perspektywy. Może właśnie w braku silnych marzeń tkwi brak zadowalających wyników? Przeczytaj poniższy tekst i dowiedz się:

W jaki sposób marzenia pomogą Ci osiągnąć pełnię życia, bogactwo lub cokolwiek innego?

Prawdopodobnie jednym z najczęstszych powodów uciekania w poważnych rozmowach z tematu marzeń jest przeświadczenie, że najwięcej zyskują w życiu Ci, którzy twardo stąpają po ziemi. Marzyciele zaś poza nowymi marzeniami niewiele zyskują. Tak często myślimy.

Czy i Tobie zdarza się myśleć w taki sposób? Czy Ty także oddzielasz sferę marzeń i planowania od konkretnego, codziennego dążenia do celu? A może idziesz jeszcze dalej i powtarzasz sobie:

 Marzenia marzeniami, ale o sukcesie decyduje logiczne i zdroworozsądkowe działanie.

Oczywiście pozornie wszystko się zgadza. Przecież bez codziennie powtarzanych małych czynności nie mamy szans na sukces, ale czy nie wydaje Ci się logiczne, że tak naprawdę dopiero gdy połączymy siłę marzeń z codzienna pracą nad osiąganiem celów, mamy szansę na prawdziwe wyniki?

 Jak stać się bogatym marzycielem?


Jak spełniać marzenia?Domyślam się, że część osób, które zobaczyły jedynie tytuł tej książki, błyskawicznie pomyślały, że jest ona dla mięczaków lub osób, które do niczego nie dojdą i pozostaną biednymi marzycielami. Oczywiście jest w tych stwierdzeniach mały procent prawdy. Jeżeli nie wesprzesz swoich marzeń działaniem, to ten ponury scenariusz urzeczywistni się także w Twoim życiu.

Myślę jednak, że taki styl myślenia wynika z nieznajomości pewnych faktów, które mówią coś zupełnie odwrotnego. Wynika z nich jasno, marzenia zwiększają szansę osiągnięcia bogactwa.

Posłuchaj:

 • 95% osób, które osiągają ponadprzeciętne wyniki w jakiejkolwiek dziedzinie, nie tylko mają marzenia, ale przede wszystkim spisują je na kartce papieru.
 • Większość osób, które mogą poszczycić się fortuną, w wywiadach na pytanie o swoje początki wskazują właśnie, że wszystko zaczęło się od marzeń.
 • Najwięksi milionerzy świata, odpowiadając na  pytania dotyczące ich osobistej motywacji, praktycznie nigdy nie mówią o samych pieniądzach. Zaczynają zawsze od opowiadania o wizji, która była tak silna, że pchnęła ich do działania.

W jaki sposób marzenia zmieniły życie autora ksiązamieniaj-marzenia-w-realne-wydarzeniażki, Jarosława Kordzińskiego

Kiedy zaczynałem swoją drogę jako dorosły człowiek, myślałem, że do końca życia będę uczył w małej wiejskiej szkole, by z czasem, być może, zostać jej dyrektorem. Dziś, kiedy pracuję na swoim, piszę książki, służę pomocą ministrom edukacji, prowadzę szkolenia na terenie całej Polski, mam dom, niezły samochód  i zupełnie przyzwoite dochody, nie bardzo rozumiem, dlaczego wtedy byłem takim minimalistą?

Być może dlatego, że za wszelką cenę chciałem chronić swoją rodzinę. Zarabiać, żeby na pewno starczyło od pierwszego do pierwszego. Czekać, kiedy ktoś dostrzeże, że przecież jestem wartościowym człowiekiem. Czułem się wtedy fatalnie.

Potem przyszła nowa Polska i w sposób naturalny stałem się bardzo potrzebny i zaangażowany w zmiany, które uważałem za niezbędne. Zacząłem wierzyć nie tylko w sens zmian, ale przede wszystkim w to, że sam mogę ich dokonywać. Cały czas jednak pracowałem dla innych. Aż nagle, pewnego dnia dowiedziałem się, że nie mogę już piastować spektakularnej funkcji, którą pełniłem, bo kolejna nowa władza uznała mnie za człowieka skazanego współpracą z władzą, która właśnie odeszła.

Nic lepszego nie może Ci się przytrafić

Zostałem sam i... nareszcie dotarłem do momentu, kiedy mogłem się zająć realizacją swoich marzeń. Założyłem firmę, zacząłem działać na własny rachunek, zacząłem zarabiać pieniądze, miałem czas i możliwość zwiedzania świata. Dziś, kiedy spotykam się z ludźmi, którzy obawiają się zmian, a przede wszystkim tego, że inni przestaną im płacić za ich pracę, zapewniam, że człowiekowi nie może się przytrafić nic lepszego, niż konieczność pracy na własny rachunek - kiedy wreszcie sami decydujemy, co, dla kogo i za ile będziemy robić. Kiedy można robić to, co się lubi, rozwijać się, odkrywać kolejne nowe możliwości. Kiedy można spełniać swoje marzenia, pomagać dzięki temu innym i coraz lepiej żyć.

Jarosław Kordziński - autor książkiTeraz, gdy znasz już przykład, w jaki sposób marzenia można zamienić w REALNE WYDARZENIA, dowiedz się, co konkretnie znajdziesz w publikacji:

 • dowiesz się, jak zamieniać marzenia i wizję w konkretny plan działania;
 • odkryjesz prawdziwą rolę marzeń w swoim życiu;
 • poznasz PRAWDZIWYCH ZABÓJCÓW naszych planów (gdyby nie oni, prawdopodobnie każdy
  z nas byłby teraz na innym etapie osobistego rozwoju);
 • zrozumiesz, że nawet najbardziej nierealne marzenia mają szansę zamanifestować się w Twoim życiu - wystarczy tylko poznać parę kroków, o których mówi autor;
 • dowiesz się, co na temat osobistego rozwoju usłyszysz od swoich... dzieci;
 • poznasz sposoby na znaczne skrócenie drogi od marzeń do realizacji.

Czy potrzebujesz więcej dowodów na to, aby przekonać się, jak ważnym elementem Twojego planu na sukces są marzenia? Jeżeli dalej chcesz przekonywać się do twardego stąpania po ziemi, to ta książka pokaże Ci, że marzenia i ambitne plany nadadzą tym krokom jeszcze większej pewności.


Różnica między ludźmi, którzy realizują swoje marzenia, a całą resztą świata nie polega na zasobności portfela. Chodzi o to, że jedni przez całe życie czytają o dalekich lądach i śnią o przygodach, a inni pewnego dnia podnoszą wzrok znad książki, wstają z fotela i ruszają na spotkanie swoich marzeń.  Wojciech Cejrowski

 

Same marzenia nie wystarczą, ale gdy połączysz je z...


zamieniaj-marzenia-w-realne-wydarzeniaZanim zagłębisz się w treść tej publikacji, warto wyjaśnić sobie najważniejszą rzecz: ta książka nie mówi tylko i wyłącznie o marzeniach. Tak naprawdę jej treść dotyczy czegoś, co będzie dla Ciebie ważniejsze. Odpowiada ona na pytanie, jak wykorzystać siłę marzeń do tego, żeby osiągnąć realne zwycięstwo.

Zamówienia i po prostu zacznij działać! Zmień marzenia w rzeczywiste wydarzenia i pozwól sobie na wszystko, o czym w tym momencie marzysz.Powrót do góryStrona została wygnerowana w 0.20 sekund.

Odsłony: 2005
Unikalne: 102
Dzisiaj: 102
Wczoraj: 0
Online: 7
Najwięcej odwiedzin: 29-11-2022 (102)

⇑↑ góra strony ↑⇑
© 2006-2022 ebooki24.eu
| Regulamin | Subskrypcja | Kontakt | Linki - Dodaj link | Poradniki |
Jesteśmy obecni na ShopMania w Książki
adm

11:25

Zamieniaj Marzenia W Realne Wydarzenia. W jaki sposób marzenia pomogą Ci osiągnąć pełnię życia, bogactwo lub cokolwiek innego?

ebooki, elektroniczne książki, książki, e-booki, ebook, księgarnie internetowe