eBooki24.eu

eBooki -
elektroniczne książki.
Księgarnie internetowe.

   

eBooki
ZłoteMyśli

   

eBooki
DobryEbook

   

Księgarnia
Helion

 

eBooki24.eu

eBooki -
elektroniczne książki.
Księgarnie internetowe.

 
SZUKAJ
KATEGORIE

  »    »    »    »    »    »    »    »    »    »    »    »    »    »    »    »    »    »    »    »    »    »  
 ¸¸.¤*¨¨*¤.¸¸.¤*¨¨*¤.¸¸.¤*¨¨*¤.¸¸  Pakiety Promocyjne  Darmowe e-Booki  Katalog e-Booków  Spisy treści e-Booków  e-Booki spis A-Z  DARMOWE spis A-Z  e-Booki kr. opisy
 Złoty Klub  Złoty Program Partnerski eBooki - elektroniczne książki  ¨*¤.¸¸.¤*¨¨*¤.¸¸.¤*¨¨*¤.¸¸.¤*¨


Pakiety Promocyjne
PAKIET:
"Zasmakuj Energii Sukcesu!"
Zasmakuj Energii Sukcesu!
Sięgnij po energetyczny zestaw, który da Ci siłę i motywację do realiz...
Polecamy

Ściągnij Przeczytaj Zdecyduj ile warta jest ta wiedza...
więcej »
złote myśli

Jak Kupować Nieruchomości Poniżej Ich Wartości Rynkowej - Marcin Marczak
pdf
wersja elektroniczna [?]
39,90 zł
» Ilość stron: 99
» ISBN: 978-83-7582-892-4
druk
wersja drukowana [?]
49,90 zł
» Ilość stron: 101
» ISBN: 978-83-7582-893-1

zamawiam eBook
Wysyłka gratis [?]

Jak kupować nieruchomości poniżej ich wartości rynkowej? Sztuka odnajdywania okazji na rynku nieruchomości.
przeczytaj więcej »

  OPIS

EBOOK: "Jak Kupować Nieruchomości Poniżej Ich Wartości Rynkowej"Ciekawe, jaka była Twoja reakcja po przeczytaniu tytułu tej książki?
Przecież mamy kryzys, a my proponujemy Ci inwestowanie. I to jeszcze w nieruchomości. Niektórzy pewnie wyśmialiby ten pomysł, mówiąc a skąd ja wezmę na to pieniądze?

Myślę jednak, że skoro zainteresowała Cię ta publikacja, to znaczy, że nie należysz do ludzi, którzy w ten sposób patrzą na inwestowanie pieniędzy, bo tacy ludzie skupiają się na tym, czego NIE MAJĄ, zamiast na tym, co MOGLIBY mieć. Szczególnie teraz, gdy jest idealna okazja, aby kupować...

...nieruchomości poniżej REALNEJ wartości rynkowej.
Czy znasz na to sposoby? (nie tylko podczas kryzysu)

Za kilka lat, gdy pożegnamy się z kryzysem finansowym, wiele osób będzie wściekać się na siebie, że nie wykorzystało tej szansy. Jeżeli zadajesz sobie teraz pytanie jakiej szansy? co dobrego może być w kryzysie? - to powiem wprost - jestem przygotowany na Twoje obawy.

 • Aristoteles Onasis zbudował swoją potęgę  w latach 30-tych, gdy na świecie szalał kryzys o wiele bardziej niebezpieczny niż teraz. Pomysł był prosty - skupował statki transportowe od rządu kanadyjskiego, za które zapłacił znikomą część ich wartości. Gdy zaczynał, miał w kieszeni tylko 250 dolarów, kilka lat później był milionerem i właścicielem największej floty handlowej.
 • Warren Buffet to jeden z najbardziej błyskotliwych amerykańskich inwestorów giełdowych, który znajduje się obecnie na drugim miejscu listy najbogatszych ludzi świata według tygodnika Forbes. Jego strategia inwestycyjna była prosta jak budowa maszynek do golenia Gillette (w tę firmę też zainwestował). Buffet skupował pakiety akcji firm właśnie w czasie kryzysu. Potem zbijał fortuny, gdy wartości akcji rosły.

UWAGA: Podczas czytania opinii czytelników zauważyliśmy, iż wielu z nich uważa, że ta książka najlepiej nadaje się dla osób początkujących w temacie obrotu nieruchomościami: 

    ""Jak kupować nieruchomości" to dobra publikacja, przedstawiająca parę wartościowych szczegółów dotyczących zakupu nieruchomości. Z pewnością przyda się tym osobom, które wcześniej nie miały zbyt dużej styczności z tym zagadnieniem. Ja już wcześniej orientowałem się w tym temacie i o wielu rzeczach już wiem, aczkolwiek podczas lektury tej książki również czegoś nowego się nauczyłem. Polecam tym, którzy chcą rozpocząć swoją przygodę z inwestowaniem w ten właśnie sposób."

- Daniel Janik, pasjonat rozwoju osobistego

Chcesz opanować do perfekcji sztukę
wyszukiwania OKAZJI
na rynku nieruchomości?

Za chwilę przeczytasz parę słów o Autorze, które przekonają Cię, że jest to osoba kompetentna w tym temacie i zna jak mało kto zasady rządzące rynkiem nieruchomości. Niezależnie od tego, czy jesteś osobą fizyczną, czy inwestorem, który już działa na rynku nieruchomości, przyznasz, że zwiększenie umiejętności efektywnego wyszukiwania nieruchomości dostępnych poniżej ich realnej wartości rynkowej jest niezwykle wartościowe.

Wyobraź sobie, że jesteś w stanie wyszukiwać i optymalnie inwestować w nieruchomości, które w niedługim czasie mogą Ci przynieść zwrot z inwestycji rzędu kilkudziesięciu procent.

I co najważniejsze - nawet jeżeli WYDAJE Ci się, że aktualnie i tak nie masz pieniędzy na tego typu inwestycje, to przeczytaj tym bardziej poniższy tekst i zainwestuj w tę książkę, a zobaczysz, jak Twoje podejście do tematu obróci się o 180 stopni.

Poznaj 3 bezwzględne powody, dla których warto uczyć się od Marcina Marczaka kupowania nieruchomości poniżej ich wartości rynkowej.

nieruchomości poniżej wartości rynkowej 1. Marcin Marczak jest dyrektorem zarządzającym w firmie Foxestate, która specjalizuje się w pomaganiu inwestorom podczas procesu wyszukiwania, oceniania i zdobywania okazyjnej nieruchomości na rynku. Robi to od wielu lat, a wiele osób dzięki jego pomocy kupiło domy, które w momencie podpisania umowy stawały się żyłami złota (o czym nie wiedzieli sprzedawcy).

2. Autor książki jest trenerem inwestowania poniżej wartości rynkowej. Jego wiedza była poddawana próbie podczas wielu treningów i seminariów, gdzie praktycy inwestowania przetestowali jego wiedzę. Inwestorzy to grupa trzeźwo myślących osób i nie pozwoliliby sobie na płacenie Marcinowi za lanie wody.

3. Marcin nabył cały ogrom praktycznej wiedzy, którą zdobył na rynkach nieruchomości w Polsce, Wielkiej Brytanii, Bułgarii, Rumunii oraz na tak egzotycznym rynku jak Albania. Praktykę, wnioski i doświadczenia zebrał i skondensował w publikacji "Jak kupować nieruchomości poniżej ich wartości rynkowej". Teraz możesz wdrażać tę wiedzę podczas własnych inwestycji, nie popełniając błędów początkujących inwestorów.

 
Prosta idea, która uczyni Cię bogatym
"Sprzedawaj, gdy inni kupują. Kupuj, gdy wszyscy sprzedają"

Pytanie: Jak to robić w praktyce?

Książka "Jak kupować nieruchomości poniżej ich wartości rynkowej" opiera się na prostym pomyśle, który zawiera się w fakcie, że najlepszym momentem inwestowania w nieruchomości jest spowolnienie gospodarcze. Dlaczego? Oto tylko trzy powody, które znajdziesz w książce.

Powód#1 Banki ograniczają udzielanie "łatwych" kredytów hipotecznych. Jest coraz więcej mieszkań, które trudno jest sprzedać. W związku z tym ich ceny spadają.  "W Hiszpanii ceny nieruchomości spadły już o ok. 30-50%. W Wielkiej Brytanii na aukcjach można kupić domy, apartamenty 2-3 sypialniane poniżej 80tys. GBP, podczas gdy jeszcze w grudniu 2007 roku te same nieruchomości warte były ok. 220-235tys. GBP."  Cytat z książki "Jak kupować nieruchomości poniżej ich wartości rynkowej"

Powód#2 W Polsce ceny nieruchomości spadły o 10 do 20%. Wyobraź sobie, że stosując wiedzę zawartą w tej książce możesz spokojnie obniżyć cenę nieruchomości nawet o 30% jej wartości. Jeżeli zainwestujesz w nią 200 tysięcy, oszczędzając 20% do 30%,  to ile zyskujesz na starcie?

Powód#3 Gdy młode małżeństwa lub single odcięci zostaną od możliwości zaciągnięcia łatwego kredytu, pozostanie im wynajmowanie mieszkań. Jeżeli zdobędziesz nieruchomość w czasie kryzysu, masz możliwość wynająć ją za dużo większe pieniądze niż w przypadku świetnie prosperującej gospodarki.

Pisząc te słowa, mam nadzieję, że zrozumiałeś już, że kryzys jest tak naprawdę szansą dla Ciebie. Szansą na inwestycje, a nie na nerwowe poszukiwanie w gazetach i różnych portalach internetowych prognoz nt. końca kryzysu.

 

95% populacji uważa, że kryzys jest zagrożeniem,
5% uważa, że to świąteczna wyprzedaż

To, że czytasz teraz na temat inwestowania w nieruchomości poniżej ich wartości rynkowej, świadczy o tym, że prawdopodobnie widzisz w kryzysie szansę dla siebie i swojej przyszłości. Wiesz również, że obecne Twoje inwestycje mogą w przyszłości po prostu dać Ci dostatek i wolność finansową.

Niech Twoja nieruchomość "spłaci się sama"

nieruchomości poniżej wartości rynkowejWyobraź sobie sytuację, w której korzystając z wiedzy zawartej w tej publikacji, kupujesz nieruchomość wartą REALNIE 200 tys. zł za jedyne 150 tys. zł. Załóżmy, że rata kredytu za nieruchomość w tej cenie wyniesie około 1000 zł.

Ty, znając zasady rządzące rynkiem nieruchomości, wynajmujesz tę nieruchomość za 1200 zł. Nie trzeba być geniuszem matematycznym, żeby zauważyć, że w taki sposób zyskujemy 200 zł miesięcznie dodatkowych pieniędzy, a kredyt tak naprawdę "sam się spłaca" lub mówiąc inaczej - spłacają go osoby, które wynajmują mieszkanie.

Jeżeli poczułeś, że wszystkie te informacje układają się w logiczną całość i widzisz w tym wszystkim szansę dla siebie, to prawdopodobnie jedyną rzeczą, która powstrzymuje Cię przed tym, żeby zdobyć tę publikację, jest pytanie: Od czego zacząć poszukiwanie tych właśnie okazyjnych nieruchomości? Odpowiedź na to pytanie znajdziesz właśnie w tej publikacji. Dowiesz się z niej także:

 • Gdzie szukać nieruchomości w czasie kryzysu?
 • Jak znaleźć "zmotywowanych sprzedawców", czyli 7 gwarantowanych sytuacji, w których ludzie sprzedają nieruchomości za część ich realnej wartości.
 • Jak zadać pytanie, które pomoże Ci wydobyć nawet z najlepszego negocjatora prawdziwy powód sprzedaży domu lub mieszkania? Te pytania zaoszczędzą Ci wiele nieporozumień i nietrafionych inwestycji.
 • Dokładne i szczegółowo opisane instrukcje okazyjnego kupowania nieruchomości - omawiamy proces od pomysłu do finalizacji transakcji.
 • Jak nie płakać tydzień po zakupie pseudo okazyjnej nieruchomości, czyli zimne wyliczenie, czy to naprawdę okazja, a nie manipulacja sprzedającego nieruchomość.

Kilka udanych decyzji inwestycyjnych - to wszystko, czego potrzebujesz. - Warren Buffet

Jeśli nadal masz wątpliwości, czy jest to publikacja dla Ciebie, poznaj...

Fakty, które powodują, że ta książka może stać się Twoją najważniejszą pozycją na temat mądrego inwestowania w nieruchomości.

Znajdziesz w niej bowiem:

 • 3 dokładnie opisane fazy oceny inwestycji, czyli dowiesz się, jak poznać, czy nieruchomość, którą chcesz kupić, jest rzeczywiście okazją. 
 • Poznasz korzyści, jakie czerpią bogaci inwestorzy z analizy matematycznej, brania pod uwagę takich czynników jak PZC, cashflow, LTV czy poziom zwrotu z inwestycji. Biedni inwestorzy kierują się emocjami.
 • Dowiesz się, jak przygotować się do negocjacji z osobą, która nie jest do końca zdecydowana na sprzedaż nieruchomości poniżej wartości rynkowej.
 • Jak dobrać zespół doradców, tak aby inwestowanie stało się źródłem fortuny i pasywnego dochodu.
 • Niezbędne strategie kupowania nieruchomości w czasie kryzysu.

Jeżeli udało Ci się doczytać tekst do tego miejsca, to muszę Cię zmartwić - ta publikacja nie jest dla każdego. Nie możesz rzucić wszystkich swoich planów i w jeden wieczór stać się bogatym inwestorem. Ta dziedzina jak żadna inna opiera się nie na emocjach, a w dużej mierze na intuicji i wiedzy. Intuicję możesz wypracować osobiście, a wiedzę możesz zdobyć, m.in. przechodząc do formularza zamówienia.

Dlaczego piszę Ci o tym? Gdyż wiem, że inwestowanie w nieruchomości jest odpowiedzialną decyzją i zanim ją podejmiesz , pomyśl jeszcze raz, czy jesteś gotowy poświęcić swój czas i energię w zdobywanie nieruchomości poniżej ich wartości rynkowej. Jeżeli odpowiesz TAK, prawdopodobnie rozpocząłeś drogę do fortuny, której rozmiary musisz określić samodzielnie. Wiesz także, że nie jest to fortuna, która narodzi się z dnia na dzień. Będzie to trwały dochód, ale nie błyskawiczny.

Zrób teraz pierwszy krok do inwestowania poniżej wartości

Jeżeli chcesz sprawdzić już teraz, jakie uczucie związane jest z inwestowaniem poniżej wartości, to masz ku temu fantastyczną okazję. Publikacja "Jak kupować nieruchomości poniżej ich wartości rynkowej" prawdopodobnie stanie się Twoją pierwszą taką inwestycją, gdyż jej cenę ustaliliśmy na 39,90 złotych, jednak Ty możesz zdobyć wersję elektroniczną poniżej realnej ceny, inwestując tylko 29,90 zł. Chcemy Ci w ten sposób pokazać, że kupowanie czegoś poniżej wartości oznacza, że możesz na tym zyskać znacznie więcej już na starcie.

To Ty zadecydujesz, ile ta książka zarobi dla Ciebie

Przypuśćmy, że dzięki wiedzy w niej zawartej kupisz nieruchomość, oszczędzając 50 tysięcy złotych. Wtedy cena tej publikacji okaże się symboliczna. Dlatego to Ty poprzez swoje działania i wykorzystanie wiedzy z tej publikacji w praktyce ustalasz faktyczną i REALNĄ wartość książki.Powrót do góryStrona została wygnerowana w 0.03 sekund.

Odsłony: 5028
Unikalne: 658
Dzisiaj: 219
Wczoraj: 439
Online: 7
Najwięcej odwiedzin: 27-02-2024 (439)

⇑↑ góra strony ↑⇑
© 2006-2024 ebooki24.eu
| Regulamin | Subskrypcja | Kontakt | Linki - Dodaj link | Poradniki |
Jesteśmy obecni na ShopMania w Książki
adm

10:53

Jak Kupować Nieruchomości Poniżej Ich Wartości Rynkowej. Jak kupować nieruchomości poniżej ich wartości rynkowej?

ebooki, elektroniczne książki, książki, e-booki, ebook, księgarnie internetowe