eBooki24.eu

eBooki -
elektroniczne książki.
Księgarnie internetowe.

   

eBooki
ZłoteMyśli

   

eBooki
DobryEbook

   

Księgarnia
Helion

 

eBooki24.eu

eBooki -
elektroniczne książki.
Księgarnie internetowe.

 
SZUKAJ
KATEGORIE

  »    »    »    »    »    »    »    »    »    »    »    »    »    »    »    »    »    »    »    »    »    »    »    »    »  
 ¸¸.¤*¨¨*¤.¸¸.¤*¨¨*¤.¸¸.¤*¨¨*¤.¸¸  Pakiety Promocyjne  Darmowe e-Booki  Katalog e-Booków  Spisy treści e-Booków  e-Booki spis A-Z  DARMOWE spis A-Z  e-Booki kr. opisy
 Złoty Klub  Złoty Program Partnerski eBooki - elektroniczne książki  ¨*¤.¸¸.¤*¨¨*¤.¸¸.¤*¨¨*¤.¸¸.¤*¨


Pakiety Promocyjne
PAKIET:
"Szybkie Czytanie Mistrzów"
Szybkie Czytanie Mistrzów
Stań się mistrzem szybkiego czytania dzięki praktycznym ćwiczeniom i w...
Polecamy

Ściągnij Przeczytaj Zdecyduj ile warta jest ta wiedza...
więcej »
złote myśli

Akademia Sukcesu - Iwona Majewska-Opiełka
pdf
wersja elektroniczna [?]
21,90 zł
» Ilość stron: 338
» ISBN: 978-83-7582-885-6
druk
wersja drukowana [?]
39,90 zł
» Ilość stron: 343
» ISBN: 978-83-7582-886-3

zamawiam eBook
Wysyłka gratis [?]

Stwórz plan osobistego rozwoju pod okiem jednego z najlepszych specjalistów od motywacji i psychologii sukcesu. Czas REALNIE coś zmienić.
przeczytaj więcej »

  OPIS

EBOOK: "Akademia Sukcesu"


Masz możliwośc zdobycia kompletnego, rocznego programu zmiany osobistej.
 

Program to 47 lekcji, 170 ćwiczeń zaplanowanych przez jednego z największych polskich ekspertów w tej dziedzinie. Zanim jednak dołączysz do "studentów" Akademii Sukcesu, musisz dowiedzieć się...

Jaki JEDEN element blokował DO TEJ PORY
realny sukces w Twoim życiu?

Wiem, że mogę z czystym sumieniem potraktować Cię jako osobę, która chce osiągnąć sukces w swoim życiu. Tak naprawdę każdy tego pragnie, choć każdy rozumie to trochę inaczej. Możliwe nawet, że trochę boisz się tego słowa, nie bardzo wiesz, od czego zacząć, a nawet już masz na swoim koncie przeczytanych kilka książek o tej tematyce i nic się nie zmieniło. Być może podjąłeś jakieś próby, ale skończyły się fiaskiem. Dlaczego tak się dzieje?  

Dlaczego boimy się sukcesu? Przyczyny są różne, a bywa, że u jednej osoby jest ich nawet kilka. Oto przyzwyczailiśmy się do pewnego sposobu życia i nawet gdy nie jest ono takie, jakiego pragniemy, jest znane, podczas gdy "kto wie, co przynieść może zmiana?". Jej nie znamy i nikt nie może nam zagwarantować, że na pewno będzie lepiej. Nawet w teatrze nie ma pewności, że premiera będzie sukcesem... Mimo że było tyle prób, w tym - generalna.

A życie? Je się przeżywa bez prób. Ryzyko jest jego stałym elementem. Trzeba je zatem oswoić.

Boimy się odpowiedzialności połączonej z nowym zawodem, stanowiskiem czy rolą społeczną, czyli mamy za mało wiary w siebie. Nie wierzymy, że podołamy, że nam się uda, a także nie bardzo chcemy angażować się w większą odpowiedzialność. Polubiliśmy już naszą wygodną pozycję. Częściej, niżby się mogło wydawać, uważamy także, że nie zasługujemy na sukces. Powodowane jest to niskim poczuciem własnej wartości oraz wyniesionymi z domu przekonaniami.

Jeśli nasi rodzice nie uważali siebie za ludzi sukcesu, bywa, że my sami nie dajemy sobie pozwolenia na odnoszenie sukcesów. A prawdopodobieństwo, że rodzice nie myśleli o sobie jak o ludziach
sukcesu, jest wielkie. W Polsce jeszcze dziś rzadko tak o sobie myślimy. Sukces traktowany jest u nas wciąż jako coś wyjątkowego. Przywykliśmy uważać, że jest on dla wybranych, zaś przeciętni ludzie wiodą "normalne" życie, czyli szare i nieciekawe.

  • Nie zdążyliśmy się przyzwyczaić, że sukces jest możliwy, jest dostępny.

Nie umiemy go zauważać. Ale to się zmienia i Ty sam możesz być nośnikiem tej zmiany.Wyobraź sobie, jak mogłoby Twoje życie ruszyć z miejsca, gdyby udało Ci się:

  • Stworzyć plan osobistego rozwoju pod okiem jednego z najlepszych specjalistów od motywacji i psychologii sukcesu.
  • Dzień po dniu stosować  wiedzę dostosowaną do polskich warunków, pochodzącą od Boba Proctora ("The Secret"), Briana Tracy'ego, Anthony'ego Robbinsa, Stephena R. Coveya.
  • Wykorzystując niezwykły autorytet i wiedzę autorki, wprowadzać powoli, ale skutecznie, krok po kroku, planowane zmiany do swojego życia.
  • Wykonać 170 ćwiczeń rozpisanych na cały rok Twojej pracy nad sobą, gwarantujących zmianę Twoich niebezpiecznych nawyków.

Dostosuj życie do siebie, a nie siebie do życia

(...) w czasach PRL-u przywykliśmy sądzić, że przejmowanie odpowiedzialności za własne życie na nic się nie zda, a marzenia i plany nie mają sensu, ponieważ ograniczenia narzucane przez warunki
życia i tak nie pozwolą na ich realizację. Sama działałam w taki sposób, zanim w Kanadzie nie poznałam koncepcji, którą tutaj się z Tobą dzielę.

Ustrój od dwudziestu lat jest inny, ale te wzory wciąż w wielu ludziach pokutują. Przenoszą je dalej rodzice, nauczyciele a i pełno ich ciągle w podświadomości zbiorowej Polaków. Przyzwyczailiśmy się do życia w świadomości braku, wmawiano nam, że gdy jedni mają więcej, innym musi brakować. System ekonomiczny potwierdzał zresztą tę swoistą filozofię. Żyliśmy w ciągłej trosce o zaspokajanie naszych podstawowych potrzeb, martwiąc się o to, czy dla nas starczy...

Wszystko, co mogliśmy robić, to dostosowywać się do okoliczności. Opanowaliśmy tę sztukę znakomicie.

Polak potrafi dostosować się do każdych warunków. To wielka zaleta i bardzo przydatna cecha.Skończ z bałaganem, zaplanuj i osiągnij
osobisty sukces w 365 dniPowrót do góryStrona została wygnerowana w 0.03 sekund.

Odsłony: 3234
Unikalne: 640
Dzisiaj: 207
Wczoraj: 433
Online: 6
Najwięcej odwiedzin: 24-04-2024 (433)

⇑↑ góra strony ↑⇑
© 2006-2024 ebooki24.eu
| Regulamin | Subskrypcja | Kontakt | Linki - Dodaj link | Poradniki |
Jesteśmy obecni na ShopMania w Książki
adm

14:09

Akademia Sukcesu. Jaki JEDEN element blokował DO TEJ PORY realny sukces w Twoim życiu?

ebooki, elektroniczne książki, książki, e-booki, ebook, księgarnie internetowe