eBooki24.eu

eBooki -
elektroniczne książki.
Księgarnie internetowe.

   

eBooki
ZłoteMyśli

   

eBooki
DobryEbook

   

Księgarnia
Helion

 

eBooki24.eu

eBooki -
elektroniczne książki.
Księgarnie internetowe.

 
złote myśli

Inwestuj We Własny Dług - Sławomir Śniegocki
pdf
wersja elektroniczna [?]
21,90 zł
» Ilość stron: 119
» ISBN: 978-83-7582-878-8
druk
wersja drukowana [?]
32,90 zł
» Ilość stron: 128
» ISBN: 978-83-7582-879-5

zamawiam eBook
Wysyłka gratis [?]

Zarządzenie finansami osobistymi może być proste. O tym jak uniknąć pętli zadłużenia i kontrolować swoje finanse osobiste i nie tylko...
przeczytaj więcej »

  OPIS

EBOOK: "Inwestuj We Własny Dług"


Uważaj, bo znajomi będą śmiać się, gdy powiesz,
że "inwestujesz we własny dług", ale gdy po kilku miesiącach zacznie sam się spłacać, to...

Przyznasz, że jest wielce ryzykowne zatytułować książkę "Inwestuj we własny dług". Już widzę wszystkich sceptyków, którzy potraktują to jako brak fachowej wiedzy, mówiąc: "Co za brednia. Dług to dług, inwestycja to inwestycja. Koniec kropka."


Czy to w ogóle możliwe, żeby kredyt mieszkaniowy na 500 tysięcy złotych spłacił się sam?

Własne mieszkanieWyobraź sobie, że dwa miesiące temu udało Ci się kupić piękny i wymarzony dom. Cieszysz się, że jesteś na swoim, ale Twoi znajomi psują Ci całą radość, mówiąc: To dom banku, nie Twój. Bijesz się z myślami, kombinując, jak szybciej spłacić to zobowiązanie. Z niewiadomych przyczyn za kilka miesięcy otrzymujesz 500 tysięcy złotych, np. wygrywasz lub dostajesz spadek. Po prostu dostajesz pieniądze na spłatę całego zadłużenia.

Co wtedy zrobisz?

Prawdopodobnie pomyślisz jak 99,7 % Polaków i powiesz: No jak to co? Spłacam cały kapitał kredytu hipotecznego i jestem wolnym człowiekiem. I tutaj właśnie tkwi podstawowy błąd w zarządzaniu finansami czy spłacania kredytu.

Kto jeszcze chce się dowiedzieć, jak po 30 latach
mieć trzy mieszkania zamiast jednego?

Pierwsza lekcja finansowej inteligencji za darmo!

Wyobraź sobie, że postąpisz według idei "inwestuj we własny dług" i zamiast spłacać cały kapitał kredytu za 500 tysięcy zł, kupujesz dwa mieszkania i przeznaczasz je pod wynajem. Dochody uzyskane z wynajmu przeznaczasz co miesiąc na spłatę raty zaciągniętego kredytu. Rachunek jest prosty i logiczny - po 30 latach masz spłacony kredyt (spłaciły go nieruchomości, nie Ty) i 3 nieruchomości na własność. I teraz najlepsze. W 31. roku Twojej inwestycji te dwie nieruchomości cały czas na Ciebie pracują. Nie masz już kredytu i możesz możesz na emeryturze zwiedzać cały świat.

Zapewne teraz zaczniesz wymyślać różne argumenty przeciw i znajdować wszelkie możliwe "ale...". Prawda jednak jest taka, że to naprawdę jest PROSTE i możliwe. Oczywiście powyższa sytuacja jest dość wyjątkowa, bo nie co dzień otrzymuje się w spadku czy w wyniku wygranej tyle pieniędzy, ale w praktyce nawet bez pieniędzy, dzięki odpowiednim nawykom, można nauczyć się pomnażać pieniądze i sprawić, aby Twoje kredyty same się spłacały.


Jeżeli masz już za sobą pierwszą lekcję finansowej inteligencji i jesteś w szoku, że tak naprawdę to bardzo proste i zdroworozsądkowe rozwiązanie, jedyną rzeczą, która może rozproszyć Twój stan, to pytania w stylu:

 • Czy te metody były testowane w praktyce?
 • Czy komuś udało się już spłacić w taki sposób kredyt?
 • Ile potrzebuję czasu, żeby z "dłużnika" stać się "inwestorem"?

 Odpowiedź na pytania znajdziesz poniżej


List od autora do Czytelników Złotych Myśli

Sławomir ŚniegockiNazywam się Sławek Śniegocki, jestem inwestorem, managerem, sędzią Cashflow, trenerem, doradcą i coachem finansowym oraz pośrednikiem nieruchomości.
Jako właściciel mam za sobą 10 lat tworzenia i zarządzania własnymi firmami.
Jako pracownik
mam 8-letnie doświadczenie w zarządzaniu sprzedażą i zakupami w największych sieciach handlowych i ubezpieczeniowych w Polsce.
Jako inwestor
mam 15-letnie doświadczenie w inwestowaniu w nieruchomości, obligacje, akcje, kontrakty terminowe, fundusze inwestycyjne, numizmatykę.
Jako doradca finansowy
mam 3-letnie doświadczenie w zarządzaniu programami finansowymi i emerytalnymi jednej z największych firm finansowych na świecie.

Chcę pomóc tym, którzy wpadli albo mogą
w przyszłości wpaść w pętlę zadłużenia

Czas recesji i spowolnienia gospodarczego, z którym mamy do czynienia obecnie, powoduje, że zarówno firmy, jak i zwykli ludzie analizują stan własnych finansów. Wnioski nie są budujące. Założenie, że może być tylko lepiej, że płace, ceny nieruchomości i giełda mogą tylko rosnąć, jest coraz mocniej weryfikowane. Coraz więcej osób z naszego otoczenia traci pracę, dochody i wpada w pętlę zadłużenia.

Dlatego w tej książce, drogi Czytelniku, krok po kroku przeprowadzę Cię przez proces wychodzenia z zadłużenia. W książce znajdziesz testy, tabele do wypełnienia, przykłady autentycznych osób, wszystko opisane prostym językiem bez nadużywania żargonu finansowego. Końcowym efektem jest wykorzystanie załączonego narzędzia do inwestowania we własny dług. Pozwala ono znacznie szybciej spłacić wszystkie swoje długi i w efekcie wyjść z pętli zadłużenia.
- Sławomir Śniegocki


Po przeczytaniu słów autora być może zaczyna rozjaśniać Ci się sytuacja i jesteś blisko odpowiedzi...

 • Dlaczego wpadamy w pętle kredytowe?
 • Dlaczego 3,3 miliona Polaków ma problemy ze spłacaniem długu?
 • Dlaczego tyle mówi się o tym, jak się zadłużyć, a tak mało słyszy się o tym, jak się "oddłużyć"?


Czy wiesz, że specjaliści każą sobie płacić za taką wiedzę od 1500 złotych do kilku tysięcy złotych?

Wiesz, dlaczego tak się dzieje? Dlatego, że można na palcach jednej ręki policzyć, ile osób posiada w Polsce konkretną wiedzę na temat tego, jak wyjść z długów. Paradoksalnie uczestnictwo w takich szkoleniach to koszt od 1500 złotych do kilku tysięcy, co siłą rzeczy nie jest atrakcyjną propozycją dla osób, które szukają środków na spłatę raty.Historia pewnej kobiety, która pokonała dług i zaczęła inwestować

Pamiętam, jak na pewnym szkoleniu, pewna 50-letnia, elegancka i zadbana kobieta zaczęła się śmiać, gdy usłyszała, jak inna, młodsza uczestniczka zaczęła żalić się, że po tym, jak zaciągnęła kredyt hipoteczny we frankach, zostaje jej na przeżycie tylko 500 złotych. W ciągu kilku miesięcy rata zwiększyła się o 300 złotych, a napięty budżet po prostu pękł.

Gdy 50-letnia kobieta przestała się śmiać, powiedziała z dumą w głosie: "marzyłam o tym, żeby mieć 500 złotych na przeżycie, niestety mąż zostawił mnie z ogromnym długiem, ale zamiast  się załamać, zmotywowałam się do działania. Minęło 10 lat, a ja nie tylko spłaciłam kredyt, ale także kupiłam duży lokal w centrum miasta, w którym z powodzeniem prowadzę sklep."


Czy wiesz, dlaczego ta kobieta przetrwała?

 • Miała silną motywację.
 • Posiadała inteligencję finansową.
 • Znała mechanizm kredytowy i wiedziała, jak być sprytniejszą niż bank.

Dlaczego Ci o tym mówię? Bo ta sytuacja pokazuje, jak możesz wykorzystać wiedzę zawartą w tej książce.  

Tak naprawdę tylko Ty decydujesz, czy to finanse układają Ci życie, czy Ty zarządzasz nimi!


Ta książka stanie się najlepszym doradcą dla:

 • osób, które mają kredyt, spłacają go regularnie, ale chciałyby przestać być dłużnikami, a stać się inwestorami;
 • małżeństw, które chcą kupić mieszkanie na kredyt, ale obawiają się skutków kryzysu. Ta książka pokaże im, jak mądrze wziąć i spłacić kredyt nawet przy niestabilnej gospodarce;
 • rodziców, którzy chcą zabezpieczyć swoje dzieci przed pułapką kredytową;
 • młodych ludzi, którzy chcą inwestować, mieć pasywny dochód, ale nie wiedzą, jak zdobyć środki.
 


Pamiętaj jednak, że aby wyjść z długów stosunkowo szybko, muszą być spełnione te trzy warunki:

 • Twoja decyzja, że nie zaciągniesz kolejnych długów (chyba że niezbędny jest kredyt konsolidacyjny).
 • Systematyczne postępowanie według porad autora.
 • Zmiana nawyków finansowych.

Dlaczego skoro to takie proste,
3,3 miliona Polaków ma problem z długami?

Jeżeli ze swojej strony nie jesteś w stanie spełnić tych 3 warunków, lepiej będzie, jeżeli przestaniesz w tym miejscu czytać ten tekst. Jeżeli jednak wizja wolności finansowej połączona z widokiem Twojego internetowego konta, które zamiast się kurczyć, zaczyna gromadzić środki, jest Ci bliższa, czytaj dalej.


Pewnie za chwilę zaczniesz zadawać sobie pytanie: dlaczego skoro to takie proste, tak mało ludzi korzysta z możliwości wcześniejszej spłaty długu. Na usta ciśnie mi się kilka odpowiedzi, ale ta najprostsza i zarazem banalna brzmi: a skąd niby mamy to wiedzieć? Co ciekawsze, sam autor musiał przejść po  finansowych cierniach, żeby teraz śmiać się z długów.Czy chcesz nauczyć się na moich błędach,
czy może wolisz sam przejść przez taką gehennę?

Od: Sławek Śniegocki (autor publikacji)
Do: Przyszły Mistrz zarządzania finansami

Dobrze pamiętam również okres, kiedy gwałtownie wzrastały moje dochody, a ja miałem coraz mniej pieniędzy. Tym mniej, im więcej zarabiałem. Wiele razy zastanawiałem się, dlaczego tak się dzieje. Nie znałem jeszcze wtedy mechanizmu działania drugiego prawa Parkinsona, które w tej książce opisuję.

Podpalili moją firmę, a ja musiałem spłacić kredyty...

W swojej karierze zawodowej przeżyłem takie zdarzenia jak podpalenie siedziby firmy, którą stworzyłem, zmiany rynku detalicznego spowodowane przez wchodzące do Polski zachodnie sieci handlowe, spłatę kilku kredytów, miesiące bessy na giełdzie, dwucyfrową inflację, denominację, likwidację firmy, w której pracowałem, utratę pracy, wyjazd za chlebem za granicę, awans, który okazał się degradacją i degradację, dzięki której zostałem finansowo niezależny. Wszystkie te zdarzenia, które mnie spotkały, spowodowały jednak, że finansowo dotarłem do swojego obecnego miejsca.

Zastanów się teraz, czy Tobie jest potrzebna aż taka dawka adrenaliny?

Jeżeli nie - dobrze wykorzystaj wiedzę, którą dzielę się z Tobą w tej książce.


Celowo przytoczyłem wypowiedź autora, abyś pomyślał o tym, że nasza wiedza na temat kredytów i sposobów na ich wcześniejszą spłatę jest niewielka. Dlatego z pełną satysfakcją możemy polecić Ci tę publikację, gdyż nie ma praktycznie w naszym otoczeniu ludzi, którzy nie byliby związani jakimś kredytem.

Niestety te zobowiązania nie powodują, że stajemy się szczęśliwsi. Dzięki tej publikacji każda osoba, która sparzyła się na nieprzemyślanym kredycie, może sobie powiedzieć: OK, nic się nie stało, wprowadzę strategię szybszej spłaty kredytu.

Dlaczego warto inwestować w swój dług?

 • Wyjście z długu pozwoli Ci odzyskać wolność finansową. Bank przestanie w tak wysokim stopniu mówić Ci, czego odmówisz sobie w tym miesiącu.
 • Po 30 latach możesz mieć 3 nieruchomości, a nie jedną - jak większość kredytobiorców.
 • Jeżeli myślisz poważnie o swojej rodzinie, to dzięki 7 krokom wyjścia z długu możesz zaoferować im większy komfort psychiczny.
 • Nie oddasz do obcego banku prawie 50% swojego domu. Śmieszy mnie, gdy ludzie oszczędzają po 20 groszy na każdym produkcie spożywczym, a co miesiąc oddają od 500 do kilku tysięcy złotych odsetek tylko dlatego, że bank zgodził się udzielić im kredytu.
 • Zaoszczędzone w ten sposób odsetki, które oddawałbyś bankowi, możesz zainwestować.

Co zawiera książka?


Ta książka nie tylko da Ci pieniądze, ale przede wszystkim nadzieję, że za kilka miesięcy
staniesz się inwestorem, a nie dłużnikiem.

A konkretnie poznasz odpowiedzi na pytania:

 • Jak zastosować w swoim życiu 7 sprawdzonych sposobów na wyjście z długów?
 • Na czym polega prawo Parkinsona? Jeżeli zarabiając coraz więcej, masz realnie coraz mniej pieniędzy, warto przeczytać ten rozdział.
 • Jak napisać i wprowadzić w życie Indywidualny Plan Naprawczy Twoich finansów?
 • Czym różni się dobry dług od złego i dlaczego warto wybrać lepszą opcję?
 • Masz kilka kredytów i nie wiesz, który i jak spłacić jako pierwszy?
 • Skąd biorą się problemy finansowe w Twoim życiu i jak już nigdy się nie zadłużać?
 • W co inwestować, gdy spłacisz już kredyt?Powrót do góryStrona została wygnerowana w 0.03 sekund.

Odsłony: 886
Unikalne: 284
Dzisiaj: 284
Wczoraj: 0
Online: 24
Najwięcej odwiedzin: 13-07-2024 (284)

⇑↑ góra strony ↑⇑
© 2006-2024 ebooki24.eu
| Regulamin | Subskrypcja | Kontakt | Linki - Dodaj link | Poradniki |
Jesteśmy obecni na ShopMania w Książki
adm

21:03

Inwestuj We Własny Dług. Zarządzenie finansami osobistymi może być proste.

ebooki, elektroniczne książki, książki, e-booki, ebook, księgarnie internetowe