eBooki24.eu

eBooki -
elektroniczne książki.
Księgarnie internetowe.

   

eBooki
ZłoteMyśli

   

eBooki
DobryEbook

   

Księgarnia
Helion

 

eBooki24.eu

eBooki -
elektroniczne książki.
Księgarnie internetowe.

 
SZUKAJ
KATEGORIE

  »    »    »    »    »    »    »    »    »    »    »    »    »    »    »    »    »    »    »    »    »    »  
 ¸¸.¤*¨¨*¤.¸¸.¤*¨¨*¤.¸¸.¤*¨¨*¤.¸¸  Pakiety Promocyjne  Darmowe e-Booki  Katalog e-Booków  Spisy treści e-Booków  e-Booki spis A-Z  DARMOWE spis A-Z  e-Booki kr. opisy
 Złoty Klub  Złoty Program Partnerski eBooki - elektroniczne książki  ¨*¤.¸¸.¤*¨¨*¤.¸¸.¤*¨¨*¤.¸¸.¤*¨


Pakiety Promocyjne
PAKIET:
"Instrukcja Obsługi Mężczyzny"
Instrukcja Obsługi Mężczyzny
Poznaj sprawdzoną i działającą "instrukcję obsługi" mężczyzny. Dowiedz...
Polecamy

Ściągnij Przeczytaj Zdecyduj ile warta jest ta wiedza...
więcej »
złote myśli

Allegrowy Super Sprzedawca - Wojciech Cywiński
pdf
wersja elektroniczna [?]
21,90 zł
» Ilość stron: 93
» ISBN: 978-83-7582-857-3
druk
wersja drukowana [?]
32,90 zł
» Ilość stron: 94
» ISBN: 978-83-7582-858-0

zamawiam eBook
Wysyłka gratis [?]

Poznaj tajemnice sprzedaży na Allegro i dowiedz się jak tworzyć pięknie graficznie aukcje, które sprzedadzą wszystko.
przeczytaj więcej »

  OPIS

EBOOK: "Allegrowy Super Sprzedawca"


Jak tworzyć internetowe aukcje,
które zrobią furorę na Allegro?


Skoro jesteś na tej stronie, to wnioskuję, że chcesz sprzedawać lub już sprzedajesz na Allegro.pl. Zanim jednak zdradzę Ci parę sekretów o tym sposobie oferowania produktów, muszę Cię o coś zapytać. Gdy odwiedzasz serwis Allegro.pl, to przeglądasz mnóstwo różnych aukcji. Niektóre z nich wzbudzają Twój zachwyt i zaufanie, a na innych byś nigdy nie dokonał zakupu, prawda?


 

Co sprawia, że jedni sprzedawcy zarabiają na Allegro bardzo przyzwoite pieniądze, a inni ledwo wiążą koniec z końcem?


 

Aby zaliczyć się do tej pierwszej grupy sprzedawców, potrzebne Ci są dwa główne czynniki. Pierwszy z nich zależny jest głównie od czasu, a drugi tylko i wyłącznie od Ciebie:

1. Zaufanie klientów

Zdobywasz je dzięki wspaniałej obsłudze. Twój wizerunek jako sprzedawcy kształtowany jest poprzez komentarze, które zostawią klienci, a także poprzez stronę "O mnie".

2. Atrakcyjne aukcje

Czy chcesz, aby Twoje aukcje przyciągały uwagę i robiły piękne wizualne wrażenie? Czy może wolisz liczyć na szczęście i przyjąć zasadę "Nie mam czasu na dopracowywanie strony wizualnej moich aukcji, co będzie, to będzie". Jeśli chcesz wybić się ponad przeciętność, to muszę Ci powiedzieć, że to drugie podejście skutecznie sabotuje Twoje plany.

Czy chcesz, aby Super Sprzedawca na Allegro
zdradził Ci tajniki skutecznych aukcji?


Przed Tobą publikacja "Allegrowy Super Sprzedawca. Jak tworzyć aukcje, które zapewnią Ci ZYSKI i status Super Sprzedawcy na Allegro?" Dzięki niej dowiesz się o wszystkich elementach, które przyczynią się do wizualnego perfekcjonizmu Twoich aukcji.
 

Wojciech Cywiński


Kim jest autor tej publikacji?

Wojciech Cywiński od 7 lat zajmuje się profesjonalnym handlem na Allegro. Przez cały ten czas doskonalił swój warsztat marketingowo-informatyczny, tak aby w prosty sposób móc szybko stworzyć aukcję do każdego produktu, osiągając status SuperSprzedawcy.

 
Od: Wojciech Cywiński
Do: Skuteczni sprzedawcy na Allegro

Najważniejszym elementem serwisu Allegro są aukcje i na nich właśnie koncentruje się ta książka, która ma być przewodnikiem krok po kroku - jak stworzyć aukcję, która sprzeda wszystko. Założenie jest proste - po przeczytaniu tej publikacji będziesz umiał stworzyć doskonałą aukcję, za pomocą której sprzedasz każdy produkt czy usługę o wiele skuteczniej niż do tej pory.

Kto najbardziej skorzysta na publikacji
"Allegrowy Super Sprzedawca"?


Ta publikacja jest przeznaczona dla wszystkich, którzy chcą rozpocząć sprzedaż na Allegro lub już handlują na Allegro, ale w szczególności dla:

  • początkujących, którzy chcą wystartować ze sprzedażą swoich firm internetowych na bazie handlu na platformie Allegro - największym w Polsce serwisie e-commerce, na którym dziennie zawierane są setki tysięcy transakcji kupna-sprzedaży.
  • średnio zaawansowanych, którzy dążą do zwiększenia aktualnej sprzedaży i tytułu Super Sprzedawcy na Allegro, którego posiadanie samo w sobie potrafi zwiększyć sprzedaż.
  • początkujących, którzy chcą sprzedawać od czasu do czasu coś prywatnego i chcą robić to maksymalnie skutecznie,

Co sprzedawać na Allegro?


Należysz do którejkolwiek z tych grup? Świetnie. 

Pozwól zatem, że napiszę najpierw trochę o aukcjach z punktu widzenia klienta. Jeśli kiedykolwiek szukałeś pożądanego przedmiotu na Allegro, z pewnością natknąłeś się na aukcje, które od razu wywołały w Tobie uczucie "Na tej aukcji mógłbym dokonać zakupu". To jej  różne, drobne elementy wpływają na taką właśnie reakcję. Czy chciałbyś, aby tak właśnie myśleli Twoi potencjalni klienci?


Dobra wiadomość:
nie musisz być ani grafikiem komputerowym, ani informatykiem, ani projektantem stron internetowych, żeby Twoje aukcje wyróżniały się elegancją. Być może  pomyślisz sobie teraz "No tak, wydam kilka tysięcy, to inni zrobią to za mnie". I tu się mylisz!

Oczywiście są pewne koszty, które warto byłoby, abyś poniósł NA POCZĄTKU. Jednak musisz się przestawić na takie myślenie - są to inwestycje w Twoje aukcje i w Twoją sprzedaż. Celem tej książki jest to, abyś nauczył się robić mnóstwo rzeczy sam i abyś z szeregu opcji zadecydował, w co chcesz inwestować od razu, w co z czasem, a w co nigdy.

 

Czego dowiesz się z tej książki?
I jaki to będzie miało wpływ na Twoją sprzedaż?


 

  • Jakie są sugerowane inwestycje, niezbędne do tego, aby Twoje aukcje cieszyły oko potencjalnych klientów i zachęcały do ich do dokonania zakupu?
  • Szablon aukcji - dlaczego jest on podstawą oraz gdzie i w jakiej cenie go najlepiej zamówić? Dowiesz się, jak dobrać odpowiednią grafikę do tego, co sprzedajesz. Autor wyjaśni Ci też, jak w tym szablonie tworzyć aukcje. Dowiesz też, dlaczego to się po prostu OPŁACA.
  • Tworzenie aukcji na Allegro - jaki jest, według autora, najlepszy program do edytowania szablonów aukcji. Dzięki niemu będziesz mógł tworzyć aukcje bez znajomości kodu HTML. Poznasz też jego darmowy odpowiednik.
  • Fotografia - główne narzędzie sprzedaży. Dowiesz się, dlaczego słabe zdjęcia drastycznie obniżają szansę sprzedaży i dlaczego warto zainwestować w jakość. Autor odpowie na pytanie, jak (i jakim aparatem na każdą kieszeń) robić dobre zdjęcia do aukcji, jak je obrabiać (zmniejszać, rozjaśniać itp.), gdzie je przechowywać (serwer FTP) itd.
  • Gdzie przechowywać zdjęcia i jak wybrać optymalne miejsce?
    Wszystkie zdjęcia i grafiki, które są na stronach internetowych i na Allegro są wrzucone na serwery FTP. Dowiedz się więcej o tym temacie - zarówno o płatnych, jak i darmowych miejscach, w których możesz trzymać Twoje zdjęcia używane na aukcjach.


Wojciech Cywiński pokrótce omówi także, jak poprowadzić na aukcji klienta za rękę do dokonania zakupu, rozpoczynając od dobrego tytułu aukcji. Zwróci uwagę na to, o czym często sprzedawcy zapominają lub ignorują, a co jest bardzo skuteczne z marketingowego punktu widzenia. Wszystkie Twoje działania, oparte na wiedzy z tej publikacji, mogą spowodować, że w niedługim czasie zdobędziesz status Super Sprzedawcy. Jest on przeznaczony tylko dla elitarnej grupy Allegrowiczów i zagwarantuje Ci "zaufanie w ciemno" Twoich przyszłych klientów.


 

 

Unikalna propozycja: WIECZNA GWARANCJA

 
 

Jesteśmy pewni jakości wiedzy zawartej w naszych publikacjach. Dlatego udzielamy wiecznej gwarancji. Jeśli zakupiona publikacja nie spełni Twoich oczekiwań, możesz ją zwrócić w dowolnym terminie, odzyskując 100% zainwestowanych w nią pieniędzy.


 

Niezwykle ważny element,
który uzyskasz, dzięki sprzedaży na Allegro.


Sprzedaż na Allegro może dać Ci jeden, bardzo ważny SKARB - bazę klientów. Dowiesz się, jak najłatwiej zgromadzić ich emaile i stworzyć listę mailingową. Będziesz mógł ją wykorzystywać na bieżąco lub do swoich przyszłych projektów, np. sklepu internetowego.


 

BONUS: Podręcznik dla Partnerów Złotych Myśli o sprzedaży na Allegro


Jak sprzedawać na Allegro?Publikacja ta, napisana przez doświadczoną sprzedawczynię na Allegro, opowiada o tym, w jaki sposób zarabiać na sprzedaży książek Złotych Myśli w ramach Złotego Programu Partnerskiego.

Porady zawarte w tym ebooku możesz spokojnie wykorzystać w sprzedaży czegokolwiek na Allegro. Nauczysz się najistotniejszych elementów sprzedaży: kultury sprzedaży, relacji z internetowym klientem oraz wykorzystywania nieograniczonych zasobów Internetu. 

Kolejny przykład naprawdę fachowego poradnika w Złotych Myślach. Ebook zrozumiały nawet dla kogoś niezbyt obeznanego z Internetem i handlem na Allegro. Omawia podstawy, a potem przedstawia zaawansowane techniki i sztuczki, powodujące jeszcze większą sprzedaż. Polecam wszystkim allegrowym sprzedawcom.

- Leszek Maruszczyk, Początkujący e-biznesmen, prowadzący blog i jeszcze parę internetowych projektów. 

Szybki i efektowny START albo zdecydowana
poprawa Twojej sprzedaży na Allegro.


Wiedzą, którą będziesz mógł wprowadzić w życie natychmiast po przeczytaniu książki i która niewątpliwie zmieni oblicze Twojej sprzedaży, jest to, jak stworzyć najlepszą stronę "O mnie". Super Sprzedawca powie Ci, jakie informacje warto jest zawrzeć na stronie "O mnie", aby zrobić wrażenie eksperta i profesjonalisty.Powrót do góryStrona została wygnerowana w 0.05 sekund.

Odsłony: 9105
Unikalne: 990
Dzisiaj: 48
Wczoraj: 465
Online: 17
Najwięcej odwiedzin: 22-02-2024 (477)

⇑↑ góra strony ↑⇑
© 2006-2024 ebooki24.eu
| Regulamin | Subskrypcja | Kontakt | Linki - Dodaj link | Poradniki |
Jesteśmy obecni na ShopMania w Książki
adm

02:15

Allegrowy Super Sprzedawca. Jak tworzyć internetowe aukcje, które zrobią furorę na Allegro?

ebooki, elektroniczne książki, książki, e-booki, ebook, księgarnie internetowe