eBooki24.eu

eBooki -
elektroniczne książki.
Księgarnie internetowe.

   

eBooki
ZłoteMyśli

   

eBooki
DobryEbook

   

Księgarnia
Helion

 

eBooki24.eu

eBooki -
elektroniczne książki.
Księgarnie internetowe.

 
SZUKAJ
KATEGORIE

  »    »    »    »    »    »    »    »    »    »    »    »    »    »    »    »    »    »    »    »    »    »  
 ¸¸.¤*¨¨*¤.¸¸.¤*¨¨*¤.¸¸.¤*¨¨*¤.¸¸  Pakiety Promocyjne  Darmowe e-Booki  Katalog e-Booków  Spisy treści e-Booków  e-Booki spis A-Z  DARMOWE spis A-Z  e-Booki kr. opisy
 Złoty Klub  Złoty Program Partnerski eBooki - elektroniczne książki  ¨*¤.¸¸.¤*¨¨*¤.¸¸.¤*¨¨*¤.¸¸.¤*¨


Pakiety Promocyjne
PAKIET:
"BLUE HORSE: Zasmakuj Energii Sukcesu!"
BLUE HORSE: Zasmakuj Energii Sukcesu!
Sięgnij po energetyczny zestaw, który da Ci siłę i motywację do realiz...
Polecamy

Ściągnij Przeczytaj Zdecyduj ile warta jest ta wiedza...
więcej »
złote myśli

Myśleć Jak Milionerzy - Kamil Cebulski
pdf
wersja elektroniczna [?]
25,90 zł
» Ilość stron: 174
» ISBN: 978-83-7582-836-8
druk
wersja drukowana [?]
39,90 zł
» Ilość stron: 174
» ISBN: 978-83-7582-837-5

zamawiam eBook
Wysyłka gratis [?]

Dowiedz się jak myślą ludzie bogaci i poznaj sekret bogactwa jednego z najmłodszych polskich milionerów.
przeczytaj więcej »

  OPIS

EBOOK: "Myśleć Jak Milionerzy"


Jak myśleć, aby być bogatym człowiekiem?
Poznaj drogę do sukcesu Kamila Cebulskiego -
jednego z najmłodszych polskich milionerów.

Kolejna książka Kamila Cebulskiego stanie się dla Ciebie wyjątkowa, jeżeli dostrzeżesz w niej choćby tylko te trzy elementy, które stanowią o jej niezwykłej sile:

 • porażający skutecznością przewodnik po sposobach dochodzenia do bogactwa z zerowym stanem konta. Od zera do milionera - to także jest możliwe w Polsce;
 • motywująca lektura zawstydzająca Twoje wszystkie wymówki, które nie pozwalały Ci cieszyć się mianem milionera. Autor obnaża to, co u większości ludzi stanowi barierę w osiąganiu sukcesu;
 • generalne porównanie tego, co dzieje się w umysłach biednych ludzi, z chemią mózgu milionerów - bez zbędnych teorii naukowych - proste, wiarygodne i przekonujące przykłady, któych doświadczył Kamil Cebulski - z życia wzięte.

Kamil Cebulski w wieku 21 lat został milionerem

Kamil Cebulski zajął 7. miejsce w rankingu "Najbogatsze polskie młode gwiazdy". Ranking opublikował "WPROST" 20 lipca 2008 roku (numer 29).

Kamil Cebulski uplasował się obok takich gwiazd jak Robert Kubica (kierowca F1), Maciej Lampe (były koszykarz NBA), Agnieszka Radwańska (tenisistka), Marta Domachowska (tenisistka) czy też Maciej Popowicz (twórca serwisu społecznościowego nasza-klasa.pl).

Aby zobaczyć cały ranking Wprostu - kliknij na zdjęcie obok.Dlaczego nie jesteś jeszcze bogaty?

Nie mam zielonego pojęcia, jak często zadajesz sobie to pytanie. Jednak wiem jedno - książka Kamila Cebulskiego "Myśleć jak milionerzy" wskaże Ci winnego. Dowiesz się z niej, że właściwie największym ogranicznikiem Twojego bogactwa jest Twój własny, zainfekowany biedą mózg.

Dlatego po lekturze książki masz dwa wyjścia. Albo wyjąć mózg łyżką z głowy, albo kopnąć go w tyłek tak, aby obudził się i zaczął pracować jak umysły milionerów.

Czy Twoi rodzice także majstrowali... przy Twoim mózgu?

Często fakt, że nasz mózg nie zdobywa dla nas bogactwa, spowodowany jest tym, że nasi rodzice, dziadkowie i bliscy ustawili nam pewien ogranicznik. Nie wiem, czy wiesz, ale wiele firm motoryzacyjnych ustawia w silnikach ograniczniki prędkości. Chcesz jechać na maksa, a Twój samochód, za który zapłaciłes tysiące złotych, wysyła Ci komunikat: więcej nie pojedziesz - jest to dla Ciebie niebezpieczne.

O ile w przypadku samochodów można jeszcze to zrozumieć, i jest to wskazane, to na "rynku rodzicielskim" wydaje się to totalną brednią. Po co rodzice mieliby to robić? Niestety zazwyczaj zupełnie nieświadomie przekazują oni wewnętrzne "hamulce". Chyba że Twoi rodzice specjalnie ustawili Ci ograniczniki prędkości, żeby ustrzec Cię przed takimi tragediami w życiu jak:

 • pełne konto, dające spokój 24 godziny na dobę;
 • możliwość wydawania pieniędzy na to, co kocha się w swoim życiu;
 • zarabianie fortuny przy totalnym lenistwie

Najważniejszy dzień w biznesowym życiu

Poznałam Kamila na konferencji Myśleć jak Milionerzy w Lublinie 30.09.2007 i to był jeden z najważniejszych dni w moim życiu biznesowym. Zaowocował on także tym, że mam przyjemność przygotowywać do druku jego najnowszą książkę.

Czytam, robię korektę, formatuję, więc pracuję dokładnie z każdym słowem... i co chwilę albo się dziwię, jakie to proste rozwiązanie, albo wybucham śmiechem, jakie to zabawne rozwiązanie...

Już się dużo nauczyłam. Co chwilę zaskakuje mnie nowy przykład rozwiązania jakiegoś problemu. Nie jest to jednak powieść, z której wystarczy zapamiętać główny wątek czy wrażenie, jakie lektura zostawia na czytelniku, lecz skondensowany poradnik praktycznej wiedzy o biznesie. Jego posiadanie na własność jest NIEZBĘDNE. :-)

współwydawca pierwszego wydania,
Grażyna Dobromilska
Wydawnictwo Madgraf

Możesz czytać ją w dresie i bez krawata, musisz jednak mieć...

Doskonale wiesz, że:

 • Są dyskoteki, na które nie można wchodzić w dresach.
 • Są restauracje, do których nie można wchodzić bez krawata.
 • Jest taka książka, której nie można czytać bez pozytywnego nastawienia i wiary w sukces.

Jeśli cały czas czytasz ten opis, to znaczy, że wewnętrznie czujesz, że książka "Myśleć jak milionerzy" może być idealna dla Ciebie. Zanim jednak zdecydujesz się na jej zdobycie, wybierz się w podróż po umyśle pozytywnego milionera.


 Myśleć jak milionerzy to nie tylko książka...

Kamil Cebulski Business Education

Kamil Cebulskiw 2007 roku została założona fundacja im. Kamila Cebulskiego (www.kcbe.pl), która zajmuje się aktywnym promowaniem przedsiębiorczości wśród młodzieży. W organizowanych Alternatywnych Lekcjach Przedsiębiorczości (www.alp.kcbe.pl), udział wzięło w ostatnim roku szkolnym 12% maturzystów, co
stawia organizację Kamila w czołówce NGO w Polsce!

Obecnie Kamil prowadzi wiele biznesów, bardzo często można go zobaczyć, komentującego aktualne wydarzenia gospodarcze. Prowadzi także blog (www.kamilcebulski.pl), gdzie opisuje wszystkie swoje przemyślenia, a osobiście można go spotkać na organizowanej raz do roku konferencji   Myśleć Jak Milionerzy  Zapraszamy do zapoznania się z działalnością Fundacji Kamila Cebulskiego, gdyż pomogła ona niejednemu przedsiębiorcy w początkowej fazie budowy firmy.


Sukces odtajniony
"Myśleć jak milionerzy" przestało już w tym momencie być tylko tytułem książki czy szkoleń i seminariów. Obecnie jest to idea, którą Kamil zaraża coraz więcej ludzi w całym kraju. Kamil Cebulski to pierwszy milioner, który postanowił na tak olbrzymią skalę podzielić się swoim sukcesem z innymi.

Zapraszamy na konferencje z cyklu MYŚLEĆ JAK MILIONERZY w całej Polsce.
Jako Wydawnictwo objęliśmy patronatem konferencje, które Kamil Cebulski przygotowuje w całej Polsce. Gdy już zapoznasz się z książką, koniecznie wybierz się na jedną z nich - w Twojej okolicy. Naprawdę warto. W


Czy możliwa jest gwarancja na Twój sukces?

Żadna książka nigdy nie zagwarantuje Ci zmian zawartości Twojego portfela, jednak książka Kamila Cebulskiego gwarantuje zmianę chemii Twojego mózgu, tak aby stał się magnesem przyciągającym bogactwo do Twojego życia. Brzmi niewiarygodnie?

Co powiesz jednak na to, że Kamil Cebulski swój został milionerem już w wieku 21 lat i od tej pory właściwie co roku zakłada nowe działalności i otwiera projekty, przyciągając do siebie coraz więcej pieniędzy? Nawet jeżeli zbytnio się nie postarasz, możesz osiągnąć to szybciej. Prawdopodobnie nawet nie przeszło Ci przez myśl, że jesteś w znacznie lepszej sytuacji. Gdy Kamil zaczynał, nie miał do dyspozycji książki "Myśleć jak milionerzy".

Dzięki tej książce do osiągnięcia finansowego sukcesu potrzeba Ci tylko dwóch rzeczy: Wyczuwalnego tętna i konsekwencji we wprowadzaniu w życie tego, czego nauczy Cię w tej książce Kamil Cebulski.

Od dzisiaj koszt założenia firmy to równowartość tej książki.
Za resztę zapłacą inwestorzy....

Kamil Cebulski


Jeżeli uważasz, że nie jest możliwe założenie działalności gospodarczej z pustymi kieszeniami, to ta książka zmieni Twoje myślenie na temat sztuki budowania bogactwa od zera.

Jeżeli nie wierzysz, przeczytaj tę książkę od pierwszej do ostatniej strony i zanotuj sobie na żółtej karteczce pytanie:


Czy jest możliwe zrealizowanie swojego pomysłu na biznes
bez żadnych środków? Przygotuj sobie także czerwony marker, gdyż na końcu napiszesz na tej żółtej kartce "Tak, jest to możliwe". Jeżeli nie, napisz do nas, a my zwrócimy Ci sumę, jaką zainwestowałeś w książkę.
Czego dowiesz się z tej książki?

 • Jak sprawić, by kilka dni po opracowaniu biznesplanu znaleźć hojnego inwestora, który wyłoży na Twój biznes od 10 do 100 tysięcy złotych.

  Idea tej książki jest prosta: jeżeli masz pomysł na biznes i potrafisz zaprezentować, o co Ci chodzi, po kilku dniach będziesz miał pieniądze na rozruch swojej firmy. "Myśleć jak milionerzy" to mapa z zaznaczonym miejscem, w którym wykopiesz skarb. Jeżeli odłożysz jej zakup na później, to tak jakbyś machnął ręką i powiedział: własny biznes nie jest dla mnie.
 • Jak oswoić podświadomy "filtr" w naszym umyśle, tak aby działał jak najskuteczniej.
 • Poznasz prawa, które pozwoliły dwudziestolatkowi w Polsce zostać milionerem.
 • Dowiesz się, jak ograniczyć do minimum wydatki w pierwszych miesiącach działalności Twojego biznesu.
 • Nauczysz się sztuki myślenia milionera praktyka.
 • Poznasz dziesiątki tajemnic finansowego sukcesu, które bogaci ludzie odkrywają latami.
  Ty możesz to zrobić jednego wieczora.
 • Wgrasz do swojego umysłu antywirusa, który uchroni Cię przed stylem myślenia biednych ludzi.

Ukryte niebezpieczeństwo tej książki!

Jeżeli jesteś już po lekturze "Efektu Motyla", wiesz dokładnie, że styl pisania Kamila to nie jest głaskanie potencjalnych milionerów po głowie. Spotkanie z jego publikacjami to motywacyjny nokaut - albo wytrzymasz proces bombardowania Twoich wymówek, albo polegniesz na deskach, powtarzając do osiemdziesiątki: ci wredni milionerzy ukradli mi tyle świetnych pomysłów na biznes.

Co tu dużo mówić, zaprzeczeniem praw natury jest przeczytanie książek Kamila i myślenie o bogactwie w kategorii niespełnionych marzeń. Gdy je przeczytasz, po prostu zaczniesz działać. Innej drogi nie ma.

Poznaj "Myślec jak milionerzy" i...

 • stuninguj swój umysł do postaci maszynki rodzącej obfitość w Twoim życiu;
 • rozpocznij drogę bez powrotu do Twoich finansowych sukcesów;
 • zacznij zarabiać prawdziwe pieniądze i ciesz się z tego, co osiągasz;
 • zbuduj działający biznes, który pomoże Ci patrzeć z dumą w lustro;
 • ośmiesz wszystkich, którzy mówili, że nie nadajesz się na przedsiębiorcę;
 • zdobywaj "tanie" pieniądze na rozkręcenie biznesu.

Zarabiaj i bierz z życia to, co najlepsze

To wszystko jest dla Ciebie. Wystarczy, że uczynisz z książki "Myśleć jak milionerzy" poranny rytuał, który powie Ci: dzisiaj jest kolejny dzień brania z życia garściami.

Spakuj się, abyś nie wyszedł po sukces w slipkach

Prawdopodobnie przypominasz sobie z telewizji scenę, jak grupa antyterrorystyczna wchodzi do domu gangstera. Wiesz, przeważnie nie siedzi on w kapciach z kubeczkiem ciepłego mleka w ręku. Zawsze widzimy ich praktycznie w samych majtkach.

Nie chciałbym Cię przerazić, ale przed przeczytaniem "Myśleć jak milionerzy" warto przygotować się na atak niezwykle silnych treści. Po prostu przygotuj się na mocny, motywacyjny atak antyterrorystyczny. Dlatego nie daj się zaskoczyć sukcesowi w majtkach. Oto, co Kamil zrobi np. z Twoimi wymówkami:

 • Jeżeli nie wierzysz, że bogactwo jest dla Ciebie, Kamil w kilku pierwszych zdaniach udowodni Ci, że niepotrzebnie się mażesz.
 • Jeżeli mówisz, że zrobisz biznes, tylko nie masz kapitału, Kamil wskaże Ci kilka konkretnych dróg na zyskanie pieniędzy na rozwój Twojego biznesu.
 • Jeżeli marzysz o skomplikowanym biznesie, Kamil wybije Ci to z głowy. Zdobądź inspirację
  i dowiedz się, jak zbudować prosty biznes, który utrzyma Cię na wysokim poziome finansowym.

Paulo Coelho, Kamil Cebulski i Twoje życie... czy coś Was łączy?

Paulo Coehlo

Kamil CebulskiPaulo Coelho w "Alchemiku" pisał: jeżeli czegoś naprawdę pragniesz, to cały wszechświat pomoże ci to osiągnąć.

Kamil zacytował te słowa w swojej książce. Jest to niezwykły cytat, który wywołuje w człowieku jednocześnie nadzieję i wzruszenie. Czy nie byłoby fantastycznie poczuć, jak ta sentencja zaczyna działać w Twoim życiu? Czy nie byłoby fantastycznie mieć w swoim życiu to, czego się chce? Wiesz, to jest do zrobienia. Chwyć książkę "Myśleć jak milionerzy" i stań się kolekcjonerem okazji w swoim życiu. Kamil codziennie wieczorem może spokojnie powiedzieć "Mam od życia to, czego pragnę". Co powstrzymuje Cię od tego, żeby pójść tą drogą?


Od dzisiaj zaczniesz myśleć jak milionerzy!

Bez wątpienia można powiedzieć, że ta książka będzie budowała Twoje życie od nowa. Jeżeli podjąłeś decyzję "chcę żyć pełnią życia i z pełnym portfelem", zrób ten pierwszy krok. Zainwestuj od razu w "Myśleć jak milionerzy" i nie pozwól, by inni zdobyli ją przed Tobą. Jedno kliknięcie dzieli Cię od poznania drogi Kamila Cebulskiego od zera do listy najbogatszych młodych Polaków. Możesz w tym momencie zaadoptować dla siebie i na swoje potrzeby sprawdzony sposób na pierwszy milion w Twoim życiu. Zrób to teraz!Powrót do góryStrona została wygnerowana w 0.04 sekund.

Odsłony: 6789
Unikalne: 1196
Dzisiaj: 5
Wczoraj: 580
Online: 7
Najwięcej odwiedzin: 30-11-2023 (611)

⇑↑ góra strony ↑⇑
© 2006-2023 ebooki24.eu
| Regulamin | Subskrypcja | Kontakt | Linki - Dodaj link | Poradniki |
Jesteśmy obecni na ShopMania w Książki
adm

01:08

Myśleć Jak Milionerzy. Jak myśleć, aby być bogatym człowiekiem?

ebooki, elektroniczne książki, książki, e-booki, ebook, księgarnie internetowe