eBooki24.eu

eBooki -
elektroniczne książki.
Księgarnie internetowe.

   

eBooki
ZłoteMyśli

   

eBooki
DobryEbook

   

Księgarnia
Helion

 

eBooki24.eu

eBooki -
elektroniczne książki.
Księgarnie internetowe.

 
SZUKAJ
KATEGORIE

  »    »    »    »    »    »    »    »    »    »    »    »    »    »    »    »    »    »    »    »    »    »  
 ¸¸.¤*¨¨*¤.¸¸.¤*¨¨*¤.¸¸.¤*¨¨*¤.¸¸  Pakiety Promocyjne  Darmowe e-Booki  Katalog e-Booków  Spisy treści e-Booków  e-Booki spis A-Z  DARMOWE spis A-Z  e-Booki kr. opisy
 Złoty Klub  Złoty Program Partnerski eBooki - elektroniczne książki  ¨*¤.¸¸.¤*¨¨*¤.¸¸.¤*¨¨*¤.¸¸.¤*¨


Pakiety Promocyjne
PAKIET:
"Bogaty, Zaradny Student"
Bogaty, Zaradny Student
3 książki, dzięki którym staniesz się BOGATYM STUDENTEM i dasz sobie s...
Polecamy

Ściągnij Przeczytaj Zdecyduj ile warta jest ta wiedza...
więcej »
złote myśli

Anatomia Sukcesu - Łukasz Chojnacki
pdf
wersja elektroniczna [?]
27,00 zł
» Ilość stron: 121
» ISBN: 978-83-7582-831-3
druk
wersja drukowana [?]
38,00 zł
» Ilość stron: 119
» ISBN: 978-83-7582-832-0

zamawiam eBook
Wysyłka gratis [?]

Ta polska książka podpowie Ci, jak osiągnąć sukces osobisty lub zawodowy. Rozkłada sukces na czynniki pierwsze.
przeczytaj więcej »

  OPIS

EBOOK: "Anatomia Sukcesu"


Tę książkę można tylko pokochać, albo znienawidzić.

Rewolucyjna książka Złotych Myśli, która w każdej literze, w każdym słowie krzyczy...

Jak osiągnąć sukces?

"Sukces można udowodnić naukowo!"

Gdybyśmy mieli taką moc, chcielibyśmy, żebyś zrobił w swoim umyśle wielką przerwę. Żeby żadna książka na temat tego, jak osiągnąć sukces, którą do tej pory przeczytałeś, nie stykała się w Twoim umyśle z tym ponadczasowym dziełem. Marzy nam się, żebyś docenił w 100% jej wyjątkowość. Jeżeli po jej przeczytaniu powiesz:

"Hmmm, świetna książka, naprawdę mi się podoba. To jest kolejna dobra książka na temat sukcesu wydana przez Złote Myśli."

Nie uwierzę w Twoje słowa. Ta publikacja albo rzuci Twoją szczękę na podłogę, albo już podczas jej czytania brakowało będzie Ci wyczuwalnego tętna. Możesz ją pokochać albo znienawidzić, ale nigdy nie przejdziesz po tej lekturze do zwykłych czynności.
 

"Anatomia Sukcesu" jest wydarzeniem na miarę takich książek jak "Sztuka wywierania wpływu" Caldiniego czy "Hipnotyczny Marketing" Joego Vitale. Nie ze względu na styl, a na ponadczasowy pomysł:

Udowodnić, jakie mechanizmy w mózgu
odpowiadają za sukces

Co jest w niej wyjątkowego?

 • Udowadnia, że osiąganie sukcesu jest procesem psychologicznym, tak samo naturalnym jak strach, zakochanie czy twórcze myślenie. Oznacza to dla Ciebie, że po przeczytaniu tej książki otrzymasz gwarantowany naukowo przepis na sukces w Twoim życiu. 
 • Po jej przeczytaniu każda osoba, która mówiła, że aby osiągnąć sukces, trzeba mieć predyspozycje lub szczęście, poczuje się jak średniowieczny wieśniak.
 • Książka odwołuje się do wyników rodem z najlepszych laboratoriów psychologicznych.

Kariera zawodowa
Ta książka to po prostu instrukcja mówiąca, jak zaprogramować swój mózg, aby w jak najkrótszym czasie osiągnął sukces dla Ciebie.

 

Ta instrukcja posiada naukową gwarancję.


Dlaczego przeczytanie "Anatomii Sukcesu"
gwarantuje pozytywne zmiany w Twoim życiu?

Jeżeli dosyć masz książek, po których przeczytaniu czujesz się zdenerwowany, to dzieło Łukasza Chojnackiego podziała jak balsam na Twoją duszę. "Anatomia Sukcesu" ma bardzo prostą strukturę, która daje jej kolejny punkt w lidze światowych bestsellerów sukcesu. Każdy rozdział zbudowany jest z:

 • Opisu praw umysłu odpowiedzialnych za sukces, tj. synchronizowanie 3 obszarów, wizualizacja, przekonania. Dowody naukowe, że to akurat działa na drodze do sukcesu.
 • Historie i przykłady na to, jak opisane zasady przynosiły fortuny, zwycięstwo na igrzyskach czy ogólne życiowe zadowolenie.
 • Trzeci element struktury to praktyczne ćwiczenia - jak naukowe gwarancje sukcesu wprowadzić w swoje życie?

Jak widzisz, książka jest tak skonstruowana, że parę minut po jej otwarciu możesz wprowadzać te zasady w życie i sprawić, aby Twoja wymarzona kariera zawodowa i życiowe cele zaczęły się urzeczywistniać.


 

 

Masz marzenia? Jeśli tak, to zrealizuj je z naukowym wsparciem!

Pomyśl przez chwilę o jednym swoim marzeniu.

Za chwilę będziesz miał książkę "Anatomia Sukcesu" na swoim komputerze, a może przyniesie Ci ją  listonosz. Jest to najmniej istotne. Najważniejsze jest to, że jeżeli dasz jej 3 godziny ze swojego życia, ona pozwoli Ci zdobyć to, o czym marzysz.

Stanie się tak nie dlatego, że autor tego ponadczasowego bestsellera* tak chciał,
ale dlatego, że

sukces osobisty tak zbudowany jest Twój mózg

sukces osobisty tak Twój umysł osiąga sukces

sukces osobisty nie osiągniesz sukcesu, jeżeli będziesz działał wbrew naukowo udowodnionym zasadom psychiki.

* wybacz, że już w dniu premiery ochrzciliśmy ją jako bestseller. Zrobiliśmy tak dlatego, że jest ona tak wyjątkowa ze względu na treść, a nie wyniki sprzedaży. Z drugiej strony nie wyobrażam sobie, jak mogłaby się nie sprzedać.

 

 "Absolutnie fantastyczna, unikatowa książka. Autor rozumie czym jest praktyczne potraktowanie zagadnienia sukcesu. Doskonale zdaje sobie sprawę, że "nie ma lepszej praktyki niż porządna teoria". Bazując na rzeczywistych badaniach zweryfikował wiele teorii dotyczących rozwoju osobistego, motywacji, a także psychologii.

NAJLEPSZA KSIĄŻKA O SUKCESIE JAKĄ MOŻNA KUPIĆ! Porównywalna jedynie z książkami Anthony Robbinsa, choć i tym trochę jeszcze brakuje. Brian Tracy mógłby uczyć się od autora! No i te ćwiczenia! Kilka ćwiczeń i już nie muszę się zastanawiać czy to aby na pewno działa! TAK! To działa! Sprawdziłem. SPRAWDŹ I TY!"

- Tomasz Chojnacki,  Inżynier - projektant

 

 

kariera zawodowa

Lekcja anatomii sukcesu

Co tak naprawdę czeka Cię podczas kolejnych lekcji anatomii sukcesu? Na pewno poznasz naukowo zbadane tajemnice największych "osiągaczy".


Dowiesz się z niej:

 • co tak naprawdę oznacza słowo "sukces", dzięki tej wiedzy łatwiej i szybciej go osiągniesz.
 • poznasz 3 funkcje naszego umysłu, które rządzą Twoją życiową pomyślnością.

 

Jak Ingvar Kamprad, założyciel firmy IKEA,
używał 3 mechanizmów budujących sukces?

Przykładowo w umyśle Ingvara Kamprada te 3 mechanizmy działały jak szwajcarski zegarek, zaś w umyśle największych nieudaczników te 3 funkcje działają jak silnik 20-letniego starego malucha przerobionego na gaz. Już za chwilę możesz mieć na swoim komputerze instrukcje, jak osiągnąć takie efekty jak Kamprad i inni ludzie sukcesu? 

 • Nauczysz się panować nad intelektem emocjami i działaniem, tak aby pozwalały Ci realizować Twoje marzenia.

  Przykładowo:
  Jeżeli planujesz za 5 lat być milionerem, autor pokaże Ci naukowo udowodniony sposób, jak synchronizując te trzy obszary, osiagnąć swój cel.
 • Jak wysłużona piramida potrzeb Maslowa ożyje na nowo, żeby wspomóc realizację Twoich planów.
 • Dowiesz się, dlaczego Twój umysł tak bardzo kocha trudne zadania. Być może dzięki temu wpadniesz na to, jak osiągnąć sukces zawodowy.
 • Nauczysz się tworzyć niezwykłe wizualizacje, które przyciągną do Ciebie pieniądze.
 • Poznasz metody mistrzów sportu. Skoro ta metoda działa w sporcie, zadziała także w Twojej profesji.
 • Dowiesz się, dlaczego nigdy nie osiągniesz celu, jeżeli raz w życiu nie poświęcisz 3 minut na pewną tajemniczą czynność. Dzięki tym 3 minutom King Camp Gillette (tak, ten od maszynek do golenia) zwiększył swoje dochody o 14 milionów dolarów.
 • Poznasz punkt Twojego mózgu, w którym zaczyna się prawdziwa droga do tego, co nazywasz sukcesem osobistym.
 • Poznasz tajną i niewidzialną broń najwiekszych sportowców i milionerów świata. Technika, której używają, jest niewidoczna, dlatego nikt nie wierzy w jej skuteczność. Nikt, oprócz największych osiągaczy. Poznaj ją dzisiaj.

Gdy teraz zdecydujesz się, aby mieć tę publikację, już za kilka minut możesz używać wszystkich tych technik.

Dowiedz się, jakie cudowne rzeczy możesz robić tylko i wyłącznie za pomocą swojego umysłu. Nawet nie wiesz, ile bym dał za widok Twojej twarzy, gdy przeczytasz o podobnych przypadkach ukrytych możliwości naszego umysłu jak ta:

 

"Dziękuję", "Ty głupku" i japoński naukowiec rozmawiający ze szklanką wody.
Zaskakujący fragment książki 

W 1999 roku japoński naukowiec Masaru Emoto opublikował książkę, w której przedstawił wyniki swoich badań. Otóż okazało się, że wysyłanie myśli w kierunku wody nadaje jej określoną strukturę cząsteczek. Np. zwracanie się do wody w szklance słowem "dziękuję" powodowało, że jej cząsteczki po zamrożeniu miały piękne i symetryczne kształty.

Woda tego samego pochodzenia, do której zwracano się słowami "ty głupku", po zamrożeniu składała się z cząsteczek o brzydkim i pozbawionym symetrii kształcie. Dalsze eksperymenty potwierdzały tezę Masaru Emoto, że myśl ma siłę zmieniania struktury fizycznej wody.

 

Sceptyk pod ścianą!

Jeżeli to Ty jesteś tym sceptykiem, to idź na spacer, ochłoń i wracaj na spotkanie z dziełem, które wyciszy w genialny sposób wszystkie obszary w Twoim umyśle, które nie umiały wierzyć w prostotę i bliskość sukcesu.

Umiejętność osiągania sukcesu to cecha naszego umysłu, którą można wyćwiczyć jak chodzenie, liczenie czy granie na playstation. Możesz zaprogramować umysł na osiąganie tego, co chcesz w życiu, wystarczy zdobyć klucz do swojego umysłu opracowany przez największych psychologów świata.
Sukces jest dla każdego, kto ma działający mózg.

Jeżeli choć przez chwilę uważałeś, że ta książka obraża sceptyków, to jesteś w błędzie. Tak naprawdę "Anatomia sukcesu" to pomnik sceptyków, bez nich Łukasz Chojnacki nie włożyłby nigdy tyle energii w odszukanie naukowego klucza do sukcesu. Zrób to, zmierz się i poznaj anatomię sukcesu.

Nie będę miał Ci za złe, jeśli po przeczytaniu oprawisz książkę "Anatomia sukcesu" w złoto i schowasz przed znajomymi.

Ostrzeżenie! Książki na temat sukcesu
już nigdy nie będą takie jak kiedyś

Musisz mieć świadomość, że "Anatomia sukcesu" bardzo wysoko podniosła poprzeczkę literatury sukcesu. Czytając nowe publikacje na ten temat, zaczniesz patrzeć na nie z perspektywy naukowych dowodów zawartych w książce Łukasza Chojnackiego. To musiało się kiedyś stać i dokonał tego Polak. Udowodnił naukowo, że sukces może osiągnąć każdy bez względu na okoliczności.Powrót do góryStrona została wygnerowana w 0.07 sekund.

Odsłony: 1690
Unikalne: 552
Dzisiaj: 552
Wczoraj: 0
Online: 11
Najwięcej odwiedzin: 27-01-2023 (552)

⇑↑ góra strony ↑⇑
© 2006-2023 ebooki24.eu
| Regulamin | Subskrypcja | Kontakt | Linki - Dodaj link | Poradniki |
Jesteśmy obecni na ShopMania w Książki
adm

19:21

Anatomia Sukcesu. Sukces można udowodnić naukowo!

ebooki, elektroniczne książki, książki, e-booki, ebook, księgarnie internetowe