eBooki24.eu

eBooki -
elektroniczne książki.
Księgarnie internetowe.

   

eBooki
ZłoteMyśli

   

eBooki
DobryEbook

   

Księgarnia
Helion

 

eBooki24.eu

eBooki -
elektroniczne książki.
Księgarnie internetowe.

 
złote myśli

Weź Się W Garść! - Elżbieta Maszke
pdf
wersja elektroniczna [?]
21,90 zł
» Ilość stron: 77
» ISBN: 978-83-7582-804-7
druk
wersja drukowana [?]
32,90 zł
» Ilość stron: 78
» ISBN: 978-83-7582-805-4

zamawiam eBook
Wysyłka gratis [?]

Pierwszy praktyczny poradnik pokazujący w KONKRETNY sposób JAK zmienić swoje życie.
przeczytaj więcej »

  OPIS

EBOOK: "Weź Się W Garść!"


Spójrz na zegarek i zapisz dzisiejszą datę. Właśnie w tym momencie odwiedzasz stronę, na której znajdziesz niespotykane zjawisko wśród książek motywacyjnych: dwie książki, jedna autorka i niesamowicie spójne dzieło, które, potraktowane jako całość, pomoże Ci osiągnąć sukces.

Jest tylko jeden warunek...

Weź się w garść, zacznij działać i odkryj proste prawa odpowiedzialne za Twój życiowy sukces!

Nowa książka Elżbiety Maszke, autorki : "Odwiecznych praw życia", ma jedną niezwykłą cechę.
Jej zawartość można opisać w jednym zdaniu. A brzmi ono tak:


Pierwszy praktyczny poradnik pokazujący w tak KONKRETNY sposób JAK zmienić swoje życie.


Możesz zapytać mnie: "I to wszystko...?" 

Możesz być zaskoczony lub zaskoczona, ale jestem przygotowany na to pytanie oraz wątpliwości "szkockiego" pochodzenia i teraz ja zapytam Ciebie w bardzo przewrotny sposób:

Ile masz na swoim motywacyjno-rozwojowym koncie książek, które uczą:

Wiara w siebie jak marzyć?
Wiara w siebie jak wierzyć w siebie ?
Wiara w siebie jak pracować ze swoją podświadomością?


Ile posiadasz książek, które mówią Ci konkretnie:
JAK SIĘ ZMIENIAĆ?

Jak często tęsknisz za skutecznością w swoim życiu?

Czy rozumiesz już prawdziwą siłę WEŹ SIĘ W GARŚĆ? Jeżeli masz jeszcze jakiekolwiek wątpliwości, powiem Ci tylko tyle, że  ta książka pokazuje, jak zacząć działać w swoim życiu. Jak stać się architektem swojego życiowego sukcesu. Jej największa siła zawarta jest w prostych, życiowych poradach, które wprowadzą do Twojego życiowego słownika nową, dopasowaną do Ciebie definicję słowa SKUTECZNOŚĆ.

Udowodniona skuteczność książki

Oto fragment książki "Weź się w garść!". Postanowiłem  ujawnić Ci część tego genialnego rozdziału. To tam poznałem metody, które przez chwilę utrzymały mnie w trudnym do opisania stanie. Powiem tylko tyle, że usłyszałem, jak sam mówię do siebie genialne.... Takich miejsc jest w tej książce o wiele więcej.

Oto obiecany fragment:

Czas usprawnić swoje działania!

1. Planujemy - koniecznie musisz zaplanować czynności, jakie chcesz wykonać w dniu następnym. Najlepiej będzie, jak zrobisz to wieczorem dnia poprzedniego, abyś rano miał już gotowy plan.
Bez planu będziesz miotał się, nie mając konkretnych efektów swojej pracy, a chyba nie oto Ci chodzi, prawda? Musisz zacząć przykładać ogromną wagę do planowania. Zwykle zajmuje ono od kilku do kilkunastu minut, a pozwala zaoszczędzić do kilku godzin, które mógłbyś zmarnować, robiąc mnóstwo niepotrzebnych rzeczy.

2. Pracujemy systematycznie - systematyczna praca przynosi bardzo dobre efekty i z całą pewnością szybciej odniesiesz sukces, wykonując jakąś czynność codziennie (nawet kilka minut ), niż gdybyś miał raz na jakiś czas się ową czynnością zajmować.

3. Doprowadzaj sprawę do końca - pewnie znasz uczucie, kiedy zaczynasz coś robić, nie dokańczasz, bo zabierasz się za inną sprawę. Tak nie może być, bo zwykle kończy się to tym, iż po kilku godzinach masz 4 sprawy rozpoczęte, a żadna z nich nie jest ukończona - już tylko jeden krok do ciągłego zdenerwowania i przemęczenia pracą - robisz, robisz i nic z tego konkretnego nie wychodzi.

Gdy zdobędziesz już książkę "Weź się w garść!", poznasz kolejne 6 sposobów na usprawnienie swojego działania. Już teraz nie mogę doczekać się Twojej reakcji.

 


Poważna wada książki "Weź się w garść!"
i błędnie podana cena

Tak, dobrze widzisz, nie jest to błąd na stronie. Książka, która może stać się za chwilę przewodnikiem po zmianach w Twoim życiu, ma rzeczywiście jedną poważną wadę. Co ciekawsze wiedzieliśmy o tym od miesięcy i nic z tym nie zrobiliśmy.

To, o czym chcę Ci powiedzieć, to fakt, że ta książka potrzebuje Twojego wysiłku. Nie skorzystasz z niej, jeżeli nie dasz nic od siebie. Jeżeli więc szukasz sposobu na wydanie 30 złotych i oszukania siebie, myśląc, że sukces można kupić, to jesteś w niewłaściwym miejscu. Jeżeli masz taki plan, to lepiej rozmienić te 30 zł na drobne, włożyć je do kieszeni jako obciążenie, które zakotwiczy Cię w Twojej ciepłej kanapie.

Jedyna waluta, za którą można kupić sukces.

Co prawda, dzięki książce poznasz sposób na to: Jak kupić swój życiowy sukces, jednak transakcji można dokonać tylko w najbardziej poszukiwanej walucie świata - godzinach Twojego życia. Dlatego do ceny książki musisz doliczyć godziny swojego życia, które poświęcisz na pozytywne zmiany.
Jeżeli potrafisz dać sobie czas i posiądziesz książkę "Weź się w garść!", to nic nie powstrzyma Cię przed niesamowitymi zmianami w Twoim życiu.

 

 Dwie części fascynującej przygody z Twoim życiem w roli głównej

Kolejny powód, dla którego "Weź się w garść!" to wyjątkowa pozycja Złotych Myśli, to fakt, że w połączeniu z poprzednią książką autorki  "Odwiecznych praw życia"   stanowi ona niezwykle harmonijną całość, która w takiej konfiguracji podwaja znacznie swoją skuteczność.

Zobacz, jak książki fantastycznie się uzupełniają:

Książka "Odwieczne Prawa Życia" to pozycja, która przygotuje Twoje wnętrze na  osiąganie wyższego poziomu skuteczności w każdej dziedzinie Twojego życia.

Skupia się ona na pracy nad rozpaleniem Twojej wewnętrznej motywacji. Gdy już Twój motywacyjny silnik rozgrzeje się do czerwoności, "Odwieczne Prawa Życia" pokaże Ci kierunek działań oraz da narzędzia do wykorzystania wewnętrznej mocy.
Weź się w garść!Książka "Weź się w garść!" to praktyczny przewodnik pokazujący skuteczne metody wprowadzania zmian w swoim życiu. Nowa pozycja autorki pokazuje, jak praktycznie zastosować chęć do zmiany, którą zainicjuje  w Tobie książka "Odwieczne Prawa Życia".

Nie startuj w maratonie na bosaka.
Czytanie "Weź się w garść!" bez przygotowania, jakie dają "Odwieczne prawa życia", to jak wystartować w maratonie bez butów.

Dwie publikacje i jeden piorunujący efekt w Twoim życiu

Obie pozycje w połączeniu tworzą niespotykaną w Polsce motywacyjną mieszankę, która pozwoli Ci osiągnąć niezwykłe rezultaty w każdej dziedzinie Twojego życia są tylko dwa warunki: musisz poznać odwieczne prawa życia i... wziąć się w garść.

Co konkretnie zmieni się w moim życiu
po przeczytaniu "Weź się w garść!"?

Powiedziałem Ci na wstępie, że książkę tę można opisać jednym zdaniem, rozumiem jednak, że rozpaliłem w Tobie takie emocje, że chcesz wiedzieć o tej niesamowitej książce jak najwięcej szczegółów.

Chciałem napisać Ci tradycyjnie, w stylu: dzięki tej książce poznasz, zrozumiesz, nauczysz się itd.
I wszystko byłoby dobrze, gdyby nie fakt, że mój umysł podświadomie cały czas łączy dwie książki Elżbiety Maszkę w jedną całość. Wygląda to trochę jak zabawa w skojarzenie, jedna myśl generuje następną i wszystko dzieje się w obszarze tych dwóch niezwykłych książek. Zresztą zobacz sam.

Dzięki książce "Weź się w garść!":

Wiara w siebie Poznasz proste i wyjątkowo skuteczne sposoby wyznaczania sobie celów. Dzięki wielu praktycznym poradom już w kilka dni po lekturze zaczną pojawiać się pierwsze efekty. Nieważne, czy chodzi o finanse czy życie rodzinne, ważne, czy znajdziesz czas, żeby pielęgnować to, co dała Ci ta niezwykła lektura.

Jeżeli wrócisz do książki "Odwieczne prawa życia",  przypomnisz sobie, jak przygotować swoje wnętrze, tak aby podsuwało Ci cele, które są dla Ciebie optymalne.

Wiara w siebieRealnie i bez sentymentów rozprawisz się z bałaganem w Twoim życiu. Autorka książki "Weź się w garść!" bezlitośnie rozprawia się Twoją niechęcią do działania i pseudo-zarządzaniem czasem, które powoduje tylko zapracowanie, a nie daje efektów.

Po prostu, po przeczytaniu rozdziałów dotyczących porządkowania własnego życia, spalisz się ze wstydu na samą myśl o słowach nie mam czasu.

Skuteczność rozdziału dotyczącego zarządzania swoim czasem wzrośnie, gdy wrócisz do książki "Odwieczne prawa życia" i zgłębisz się w rozdział mówiący o znaczeniu uporządkowania w naszym życiu. Mówiąc inaczej, przeczytasz o wszystkim, co stracisz, gdy w Twoim życiu królował będzie chaos.

Wiara w siebieStaniesz się architektem swoich marzeń. Prawdopodobnie wiele razy czytałeś o tym, że warto mieć marzenia, jednak nikt nie odważył się napisać o tym, jak to robić. I stało się, Ela dokonuje tego w swojej książce i robi to w tak prosty sposób, że i Ty staniesz się architektem swoich marzeń.
Po prostu wróć do lektury "Odwiecznych praw życia" i przeczytaj niezwykły rozdział, w którym poznasz znaczenie marzeń w naszym życiu.
 


Jedna z najodważniejszych autorek Złotych Myśli Weź się w garść

Według mnie Elżbieta Maszke jest jedną z najodważniejszych autorek w Złotych Myślach. Już w momencie, gdy podjęła się opisania "Odwiecznych praw życia", stwierdziłam, że trzeba mieć niebywałą odwagę, żeby zmierzyć się z tak ponadczasowym i trudnym do ugryzienia tematem jak prawa rządzące osiąganiem sukcesu. Gdy dowiedziałam się, że Ela planuje zmierzenie się z ludzką niechęcią do działania, nie mogłam uwierzyć, że  rzeczywiście się tego podejmie. Teraz leży przede mną ta książka i aż trudno mi uwierzyć, że się udało. Aż boję się zapytać, jakiego wyzwania podejmie się w następnej książce.

- Marta Chłodnicka, pracowniczka Złotych Myśli


Wiem, że prawdopodobnie już w tym momencie nie możesz powstrzymać się przed przeskoczeniem do sekcji "zamówienia". Dodam jeszcze tylko, że na końcu książki czeka na Ciebie niespodzianka przygotowana przez autorkę. Specjalne paliwo, które pozwoli Ci wytrwać w Twoim nowym życiu po tuningu.

Jeżeli teraz chaos w różnych sferach Twojego życia przyprawia Cię o ból głowy, pozbędziesz się wreszcie tych dolegliwości. Przestań zwlekać. Stań się fanatykiem kończenia tego, co zacząłeś. Nawet bez lektury książki już w tym momencie czujesz, jak wspaniałe byłoby Twoje życie, gdybyś przestał odwlekać załatwienie wielu spraw. Odrobina Twoich chęci, 70 stron "Weź się w garść!" i nie będziesz mógł oderwać się od swojego życia.

Pozostało pogratulować Ci dołączenia do elitarnej grupy ludzi, którzy wiedzą, jak wziąć się w garść i rozpocząć zmiany w swoim życiu.Powrót do góryStrona została wygnerowana w 0.12 sekund.

Odsłony: 2672
Unikalne: 532
Dzisiaj: 137
Wczoraj: 395
Online: 6
Najwięcej odwiedzin: 25-05-2024 (395)

⇑↑ góra strony ↑⇑
© 2006-2024 ebooki24.eu
| Regulamin | Subskrypcja | Kontakt | Linki - Dodaj link | Poradniki |
Jesteśmy obecni na ShopMania w Książki
adm

04:51

Weź Się W Garść!. Odkryj proste prawa odpowiedzialne za Twój życiowy sukces!

ebooki, elektroniczne książki, książki, e-booki, ebook, księgarnie internetowe