eBooki24.eu

eBooki -
elektroniczne książki.
Księgarnie internetowe.

   

eBooki
ZłoteMyśli

   

eBooki
DobryEbook

   

Księgarnia
Helion

 

eBooki24.eu

eBooki -
elektroniczne książki.
Księgarnie internetowe.

 
złote myśli

Odkryj Moc Swojego Umysłu - Krzysztof Trybulski
pdf
wersja elektroniczna [?]
18,90 zł
» Ilość stron: 111
» ISBN: 978-83-7582-811-5
druk
wersja drukowana [?]
29,90 zł
» Ilość stron: 112
» ISBN: 978-83-7582-812-2

zamawiam eBook
Wysyłka gratis [?]

Zacznij wreszcie wykorzystywać cały potencjał swojego umysłu, aby szybciej osiągnąć sukces.
przeczytaj więcej »

  OPIS

EBOOK: "Odkryj Moc Swojego Umysłu"


Czy zdarza Ci się czasem, że stajesz przed jakimś wyzwaniem, analizujesz je, po czym stwierdzasz
"Nie umiem tego zrobić" . Być może myślisz sobie wtedy "To nie dla mnie" lub przyznajesz się przed sobą "Nie jestem wystarczająco inteligenty"Nie wiem czy wiesz, ale umysł i ciało mają jedną bardzo ważną cechę wspólną: można je gimnastykować i rozwijać! Odkryj ukrytą potęgę swojego umysłu i przestań odrzucać wyzwania, jakie stawia Ci codzienność!

Jak dzięki prostym ćwiczeniom rozwinąć swój umysł,  intelekt oraz tryskać kreatywnością?

Oto przed Tobą wiedza, która pozwala zwyczajnym ludziom wznieść się na wyżyny swoich intelektualnych zdolności i np. pisać 3 książki w ciągu 4 miesięcy (czytaj uważnie poniższy tekst, aby poznać autentyczną historię).

Zaskakujący paradoks wykorzystania umysłu zwykłego człowieka

Umysł to ta część ludzkiego mózgu, której nie widać gołym okiem, ale wszyscy doskonale wiemy o tym, że ją posiadamy. Paradoksalnie w ciągu naszego życia mniej czasu poświęcamy na rozwijanie możliwości naszego umysłu i trenowanie go niż na czytanie instrukcji obsługi pralki.

 A przyznasz chyba, że aby osiągnąć sukces albo zrealizować swoje marzenia, niezbędny do tego jest Twój umysł, który przecież odpowiada za kreatywności, inteligencję i podejmowanie decyzji (kluczowe cechy człowieka sukcesu).

Jeśli Twój umysł nie działa na najwyższych obrotach, jeśli Twój potencjał do myślenia, podejmowania właściwych decyzji nie jest wykorzystywany w 100%, to, jak sądzisz, jakie będziesz miał efekty? Oczywiście, że dużo słabsze, niż gdybyś wzniósł się na szczyty swoich możliwości.

Czy MASZ POTENCJAŁ, aby osiągnąć sukces czy nie?

No właśnie. Skoro już rozumiesz, że rozwijanie umysłu pozwala szybciej osiągnąć swoje cele, co przybliży Cię do sukcesu, to z pewnością zastanawiasz się, jak teraz zacząć to robić. Być może też zastanawiasz się, czy na pewno jeszcze jest czas na doskonalenie swojego umysłu lub czy uda Ci się rozwinąć swój potencjał.

Odpowiedź brzmi: Tak

Możesz być osobą bardziej kreatywną i zacząć dużo szybciej oraz skuteczniej myśleć. Wszystko, co musisz zrobić, to zacząć trenować swój umysł.

Umysł, podobnie jak inne części naszego ciała, musi być używany, aby się rozwijał i stawał się coraz silniejszy i doskonalszy. Jednak nie wystarczy tylko oglądanie telewizji czy samo czytanie książek, bo to nie rozwija wszystkich możliwości, które mamy.

Trzeba trenować swój umysł na wielu płaszczyznach, abyś stawał się coraz bardziej inteligentny, pomysłowy i szybki. Tylko dzięki temu będziemy w stanie wznieść się na wyżyny swoich możliwości, tak samo jak robią to sportowcy, którzy w wyniku treningu stają się coraz lepsi w swojej dyscyplinie. Jeśli nie będziesz gimanstykować swojego umysłu, to staniesz się robotem, który myśli, działa w tylko jeden schematyczny sposób, nie ma nowych pomysłów i nie widzi żadnych możliwości czy szans, które się pojawiają.

I właśnie takie ćwiczenia znajdziesz w książce "Odkryj moc swojego umysłu". Jest to podręcznik składający się z 222 różnych ćwiczeń (i odpowiedzi), które pozwolą Ci w prosty sposób doskonalić własny umysł i rozwijać intelekt.

Ćwiczenia zawarte w książce zostały tak dobrane, aby rozwijały każdą część Twojego umysłu. Dzięki nim rozwiniesz i ulepszysz w  sobie:

 • Kreatywność
 • Pamięć
 • Podejmowanie decyzji
 • Intelekt
 • Twórcze rozwiązywanie problemów
 • Inteligencję
 • Kojarzenie faktów
 • Szybkie myślenie i reagowanie na wydarzenia

Oto przykład kilku ćwiczeń, które zapewnią Ci doskonały trening umysłu:

1. Krzysztof ma dwanaście lat. Jego siostra jest trzy razy młodsza od niego. W jakim wieku Krzysztof stanie się dwa razy starszy od siostry?

2. Na czas wyprzedaży cena nowego laptopa została obniżona o dwadzieścia procent. O ile procent trzeba podnieść cenę po obniżce, aby uzyskać normalną cenę laptopów?

3. Jeśli dwóch serwisantów w ciągu trzech godzin naprawia sześć komputerów, to ilu serwisantów potrzeba, aby naprawić dwadzieścia dwa komputery w przeciągu pięciu godzin?

4. Jaka liczba powinna znaleźć się w miejscu znaku zapytania?
3 - 8 - 18 - 38 - ?


 
Jak widzisz, aby wykonać ćwiczenia zawarte w książce, nie potrzebujesz żadnych skomplikowanych urządzeń (komputera, kalkulatora itp.). Nie są to również monotonne ćwiczenia, które wymagają spędzania dużej ilości czasu, aby dały efekt.

Aby zacząć rozwijać swój intelekt, wszystko, czego potrzebujesz, to długopis, kartka papieru i trochę chęci. Jeśli to masz, to na 100% możesz zacząć trening swojego umysłu m.in. poprzez łamigłowki logiczne i szarady.


Od autora

W książce "Rozwijaj swój intelekt" znajdziesz 222 zagadki, ćwiczenia oraz łamigłówki, które umożliwią Ci sprawdzenie własnego poziomu intelektualnego, zdolności rozwiązywania różnego rodzaju problemów, zdolności do twórczego i kreatywnego myślenia oraz zwiększenia Twoich możliwości umysłowych, które dotychczas być może "ukrywały się" przed Tobą.

Umysł odpowiada za nasze najważniejsze umiejętności oraz funkcje, do których można zaliczyć: zapamiętywanie, myślenie czy też uczenie się. Książka "Odkryj moc swojego umysłu" poświęcona jest w całości różnego rodzaju ćwiczeniom oraz zadaniom, które pozwolą Ci rozwinąć wszystkie te funkcje umysłu.
Autor Krzysztof Trybulski


On już udoskonalił swój umysł...

Jak uważasz? Czy umysł osoby, która w ciągu kilku miesięcy napisała dwie książki (obie były bestsellerami), a teraz wydaje trzecią, działa na najwyższych obrotach?

"Odkryj moc swojego umysłu"  to już trzecia książka Krzysztofa Trybulskiego, jaka ukazała się w naszym wydawnictwie. To tylko doskonale dowodzi tego, że sposoby na zwiększenie potencjału swojego umysłu, jakie przedstawiona autor, rzeczywiście działają, ponieważ on sam z nich korzysta i ma tego rezultaty.


Oto ksiązki, które dotychczas wydał w naszym wydawnictwie:

Sekrety prawa przyciągania

 
"Jestem cały czas pod wrażeniem książki i tego co zaczęło się dziać po jej przeczytaniu, jak zmieniło się moje życie jak zaczęłam stosować wskazówki zawarte w tej książce. Mogę powiedzieć jedno TO DZIAłA!!!!!!!!:)))"

- Justyna, Studiuję i pracuję

 

 

Sekrety prawa przyciągania

 
"Świetna publikacja zawierająca podstawową wiedzę na temat czynników osiągania sukcesu. Bardzo ciekawa forma przekazu. Lektura obowiązkowa dla każdego, polecam !"

- Maciej Stefaniak, pasjonat e-biznesu oraz psychologii sukcesu

 

 

 Do czego najbardziej przydaje Ci się Twój umysł?

 • Chcesz mieć umysł, który pracuje na tak super szybkich obrotach i jest na tyle pomysłowy, że potrafi wręcz na zawołanie tryskać genialnymi pomysłami?
 • Chcesz skuteczniej podejmować decyzje?
 • Chcesz się więcej nauczyć i szybciej zapamiętywać?
 • Chcesz zwiększyć szybkość swojego myślenia oraz reagowania na różne sytuacje?
 • Chcesz zwiększyć swoją kreatywność oraz mieć więcej pomysłów na rozwiązywanie różnych problemów?
 • Chcesz zwiększyć swój intelekt, dzięki czemu szybciej osiągniesz sukces w pracy, szkole?

To wszystko jest dla Ciebie do osiągnięcia na wyciągnięcie ręki.


 

 O czym zapomniała szkoła?

Zwróć uwagę na to, co się dzieje w naszych szkołach. Uczniowie wdrażają przez wiele lat różnego rodzaju regułki, definicje i pojęcia, ale czy to tak naprawdę rozwija umysł młodych ludzi? Moim skromnym zdaniem, tych informacji jest zbyt dużo, żeby skupić się na tych, któe naprawdę uczą kreatywnego myślenia. Czy uważasz, że szkoła, w której spędzałeś tyle czasu, nauczyła Cię i pomogła wykorzystać cały potencjał swojego umysłu do osiągnięcia sukcesu?

Jeśli uważasz, że nie, to wciąż możesz z tym coś zrobić. Właśnie teraz jest najlepszy moment na to, aby zacząć w 100% korzystać z potencjału swojego umysłu i  zacząć go jeszcze bardziej rozwijać. Drzwi do lepszej pamięci, większej kreatywności oraz inteligencji - stoją przed Tobą otworem. Powrót do góryStrona została wygnerowana w 0.05 sekund.

Odsłony: 3314
Unikalne: 648
Dzisiaj: 215
Wczoraj: 433
Online: 4
Najwięcej odwiedzin: 24-04-2024 (433)

⇑↑ góra strony ↑⇑
© 2006-2024 ebooki24.eu
| Regulamin | Subskrypcja | Kontakt | Linki - Dodaj link | Poradniki |
Jesteśmy obecni na ShopMania w Książki
adm

14:39

Odkryj Moc Swojego Umysłu. Jak dzięki prostym ćwiczeniom rozwinąć swój umysł, intelekt oraz tryskać kreatywnością?

ebooki, elektroniczne książki, książki, e-booki, ebook, księgarnie internetowe