eBooki24.eu

eBooki -
elektroniczne książki.
Księgarnie internetowe.

   

eBooki
ZłoteMyśli

   

eBooki
DobryEbook

   

Księgarnia
Helion

 

eBooki24.eu

eBooki -
elektroniczne książki.
Księgarnie internetowe.

 
SZUKAJ
KATEGORIE

  »    »    »    »    »    »    »    »    »    »    »    »    »    »    »    »    »    »    »    »    »    »    »    »    »  
 ¸¸.¤*¨¨*¤.¸¸.¤*¨¨*¤.¸¸.¤*¨¨*¤.¸¸  Pakiety Promocyjne  Darmowe e-Booki  Katalog e-Booków  Spisy treści e-Booków  e-Booki spis A-Z  DARMOWE spis A-Z  e-Booki kr. opisy
 Złoty Klub  Złoty Program Partnerski eBooki - elektroniczne książki  ¨*¤.¸¸.¤*¨¨*¤.¸¸.¤*¨¨*¤.¸¸.¤*¨


Pakiety Promocyjne
PAKIET:
"3 Najlepsze Audiobooki Na CD Na Prezent"
3 Najlepsze Audiobooki Na CD Na Prezent
Pozwól swoim najbliższym wsłuchać się w audiobooki, które pozytywnie w...
Polecamy

Ściągnij Przeczytaj Zdecyduj ile warta jest ta wiedza...
więcej »
złote myśli

Magia Perswazji - Aleksander Buczny
pdf
wersja elektroniczna [?]
29,90 zł
» Ilość stron: 289
» ISBN: 978-83-7582-781-1
druk
wersja drukowana [?]
44,90 zł
» Ilość stron: 303
» ISBN: 978-83-7582-782-8

zamawiam eBook
Wysyłka gratis [?]

Jak wykorzystać naturalne zachowania i reakcje wspólne dla wszystkich ludzi, aby skutecznie wywierać na nich wpływ
przeczytaj więcej »

  OPIS

EBOOK: "Magia Perswazji"Oto perswazja, o której nie dowiesz się na większości szkoleń

Jak wykorzystać naturalne zachowania i reakcje
wspólne dla wszystkich ludzi, aby skutecznie
wywierać na nich wpływ?

Już wkrótce poznasz sekrety perswazji, z których nie zdajesz sobie sprawy i o których nie pisze się nawet w książkach ani nie wykłada na większości szkoleń.

W świecie perswazji pokutuje pewne popularne twierdzenie. Rozpowszechnia je wielu trenerów, którzy wpoili nam przekonanie, które sprawia, że większość ludzi nigdy nie wykorzysta poznanych technik perswazji.

To przekonanie jest następujące - każdy człowiek jest inny, dlatego nie ma technik, które działałyby na każdego.

Prawda jest taka, że ludzie oprócz tego, że są inni, to są pod wieloma względami także podobni do siebie. Na przykład posiadają siedem podstawowych uczuć, na które reagują identycznie.


Magia perswazjiWeźmy uczucie rozbawienia. Reagują na nie śmiechem. Reagują bez względu na to, gdzie mieszkają i do jakiej grupy społecznej należą.

Nadzwyczajna rzecz dotyczy także kolejnego uczucia, które też charakteryzuje wszystkich ludzi.
To uczucie można łatwo wykorzystać w perswazji i wywieraniu wpływu na inne osoby. Jest to...

Może zanim je opiszę, przeczytaj krótką i intrygującą historię, napisaną przez autora książki:


Oto jak działa zaawansowana perswazja...

Kiedyś podczas jednego ze szkoleń zorganizowałem praktyczne ćwiczenie, które miało polegać na zebraniu jak największej ilości numerów telefonów od obcych osób. Jak sądzisz, ile by Ci się udało zdobyć numerów wciągu 60 minut? Dziesięć? Dwadzieścia?

Wynik najsłabszego uczestnika nie był niższy niż 40 telefonów, a średnia wyniosła 73 telefony (w eksperymencie wzięło udział pięć grup składających się z sześciu pracowników). Zadziwiające, prawda? Zastanawiasz się, jak tego dokonano?

Technika, której użyto, jest stara jak świat. Jest to jedna z najlepszych technik perswazji wykorzystujących naturalne ludzkie zachowania.

Jest to zwykła, wspólna dla wszystkich ludzi... (czytaj dalej, aby się dowiedzieć więcej)


Widzisz, ta historia i wykorzystana w niej perswazja doskonale pokazują, że aby skutecznie wywierać wpływ na innych ludzi, nie trzeba stosować dziwacznych struktur językowych, które "zakręcą" rozmówcę. Nie trzeba (a nawet nie powinno się) także działać na granicy moralności. Nie trzeba też przejść dziesiątek szkoleń, na których zrobią Ci pranie mózgu.

Wszystko, co trzeba zrobić, to poznawać zasady, jakimi perswazja działa na ludzką psychikę.

Jest to trochę jak działanie iluzjonisty, który niby czaruje, a tak naprawdę tylko wykorzystuje ludzką percepcję do tworzenia swoich trików. Dzięki wykorzystaniu mankamentów naszego postrzegania udaje mu się sztuczka z wyciąganiem królika z kapelusza, znikaniem i przecinaniem wpół ludzi itd.

 Jak być magikiem perswazji i opanować do perfekcji skuteczne wywieranie wpływu na ludzi?

Aby stać się magikiem perswazji, musisz nauczyć się działać tak, jak działa magik. Musisz nauczyć się wykorzystywać ludzkie myślenie, instynkty, które pozwolą Ci świadomie kierować zachowaniem innych osób, jednocześnie nie wzbudzając w nich żadnych podejrzeń. Poznanie tych instynktów i nauczenie się z nich korzystać to tak samo, jak gdyby ktoś dał Ci do ręki pilota, którym możesz sterować innymi ludźmi.

Zresztą za chwilę przeczytasz, czego jeszcze dowiesz się z książki "Magia perswazji" i czytaj uważnie, bo te zdania pomogą Ci zrozumieć, jaka jest jedna z najważniejszych ludzkich cech, która pozwala skutecznie wywierać wpływ na innych. Tego właśnie możesz się dowiedzieć i nauczyć:

  • Jak skutecznie destabilizować przekonania innych osób (nawet zawodowych negocjatorów)? Czyli co zrobić, aby przekonać innych do swoich racji.
  • Jak wydawać innym osobom ukryte polecenia i sprawiać, że będą mieli je ochotę wykonywać zupełnie nieświadomie?
  • Zaskakujące polecenie, które automatycznie wprowadzi większość Twoich rozmówców w stan silnej podatności na perswazję, dzięki czemu będziesz  w stanie dużo szybciej ich przekonać.
  • Jak łatwo rozpalać silne pożądanie do kupienia Twoich towarów u trudnych klientów?
  • Jak szybko i skutecznie poradzić sobie z osobami, które są nastawione na "nie" do Twoich propozycji?
  • Skuteczny sposób na zainteresowanie klienta (lub np. Twoich znajomych) nawet takimi tematami, które wydają mu się wyjątkowo nudne.

alek bucznyPublikacja, którą masz przed sobą, daje Ci coś ciekawego, czego nie dadzą inne publikacje na temat technik sprzedaży i perswazji...
Znajdziesz tutaj najskuteczniejsze i najprostsze techniki perswazji. Konkrety, konkrety i jeszcze raz konkrety!

Za chwilę przekonasz się, że faktycznie techniki są tak proste, że można zacząć je stosować bez specjalnego przygotowania od razu po ich poznaniu.
Są to dokładnie trzy duże techniki - za ich pomocą możesz przekonywać skutecznie nawet najtrudniejszych rozmówców.  

tracy

Po drugie - razem z tym ebookiem otrzymujesz dziesiątki ciekawych i wartościowych nagrań na tematy, które nie znalazły się w książce - możesz ich słuchać i w ten sposób odkrywać magiczny świat perswazji Życzę miłej lektury!

Aleksander Buczny www.MagiaPerswazji.pl, coach, specjalista od perswazji, regualrnie prowadzący szkolenia i indywidulane trenigi. Posiada certyfikat NLP oraz szkolił się u najlepszych trenerów na świecie. Na zdjęciu obok z Brianem Tracym.


Perswazja Najskuteczniejsza technika prezentacji, która zwiększy Twoją skuteczność, a dzięki temu  klienci bez zbędnych pytań będą chcieli złożyć zamówienia...

Perswazja Twoje prezentacje są dobre i ciekawe? Oto, jak w prosty sposób mogą stać się po prostu genialne...

Perswazja Najskuteczniejsze techniki zamykania sprzedaży. Już nigdy Twój rozmówca lub klient nie zacznie się wykręcać  przed sfinalizowaniem transakcji.

Perswazja Oto uczucie powodujące, że możesz przekonać ludzi do rzeczy, które wydają im się nieciekawe.

Perswazja Jak poradzić sobie z klientem, który na koniec spotkania mówi, że musi się jeszcze zastanowić?

Perswazja Jak w legalny, niebudzący podejrzeń sposób zniszczyć konkurencję w oczach klienta, który ją kocha?

Charakterystyczną cechą książki jest odwoływanie się przez jej autora do wielu przykładów z własnego życia i ludzi, których szkolił. Czytając ją, poznasz sposoby wykorzystania opisywanych technik w prawdziwym życiu, dzięki czemu samemu łatwiej będzie Ci użyć tych technik w sytuacjach, które Cię spotykają.Sekret "magicznej perswazji" wyjawiony

Pamiętasz, jak zacząłem ten tekst od historii z numerami telefonów? Prawda, że Cię zaciekawił? Przyznasz, że chyba nie ma osoby, która nie chciałaby poznać zakończenia tej historii.
Widzisz, jeśli chcesz dowiedzieć się zakończenia tej historii i zaciekawiła Cię ona, to właśnie udowadniasz, że techniki zawarte w tej książce rzeczywiście działają i są skuteczne.

Dlaczego? Ano dlatego, że wspólną cechą wszystkich ludzi, którą możesz wykorzystać w wywieraniu na nich wpływu jest właśnie... ciekawość. A najlepsze jest to, że to tylko jedna z tych cech i wciąż inne pozostają dla Ciebie nieodkryte.

Teraz pozostaje tylko kwestia, co zrobisz z tą wiedzą i czy chcesz dowiedzieć się więcej na temat wykorzystania naturalnych ludzkich skłonności do wywierania wpływu na innych. Działaj teraz.  Wykorzystaj nadarzającą Ci się okazję.Powrót do góryStrona została wygnerowana w 0.06 sekund.

Odsłony: 3308
Unikalne: 647
Dzisiaj: 214
Wczoraj: 433
Online: 4
Najwięcej odwiedzin: 24-04-2024 (433)

⇑↑ góra strony ↑⇑
© 2006-2024 ebooki24.eu
| Regulamin | Subskrypcja | Kontakt | Linki - Dodaj link | Poradniki |
Jesteśmy obecni na ShopMania w Książki
adm

14:37

Magia Perswazji. W jaki sposób możesz posługiwać się perswazją i wywierać wpływ na ludzi?

ebooki, elektroniczne książki, książki, e-booki, ebook, księgarnie internetowe