eBooki24.eu

eBooki -
elektroniczne książki.
Księgarnie internetowe.

   

eBooki
ZłoteMyśli

   

eBooki
DobryEbook

   

Księgarnia
Helion

 

eBooki24.eu

eBooki -
elektroniczne książki.
Księgarnie internetowe.

 
złote myśli

Sztuka Zdobywania Pieniędzy - P. T. Barnum
pdf
wersja elektroniczna [?]
22,90 zł
» Ilość stron: 67
» ISBN: 978-83-7582-790-3
druk
wersja drukowana [?]
32,90 zł
» Ilość stron: 106
» ISBN: 978-83-7582-791-0

zamawiam eBook
Wysyłka gratis [?]

Poznaj sekrety zdobywania pieniędzy jednego z pierwszych amerykańskich milionerów. Ponadczasowe i niezwykle prawdziwe.
przeczytaj więcej »

  OPIS

EBOOK: "Sztuka Zdobywania Pieniędzy"


Zdobądź ponadczasową biblię zarabiania pieniędzy
i poznaj sekret skuteczności jednego z pierwszych milionerów

Gdyby ktoś powiedział Ci, że będziesz mógł zdobyć 67 stronnicową instrukcję pokazującą jak stawać się Milionerem w czasach kryzysu...

...pomyślałbyś, że:

a) jest to przyjemny sen, w którym ktoś złożył Ci tak niedorzeczną propozycję,
b) słyszysz bełkot kiepskiego akwizytora, któremu upał odebrał resztki zdrowego rozsądku,
c) albo po prostu coś dzieje się z Twoją psychiką i widzisz na stronach internetowych prawdziwą finansową fatamorganę.

Książka, która już od ponad 100 lat bezwzględnie udowadnia swoją skuteczność

Jeżeli dalej jesteś w szoku powtórzę jeszcze raz:

Masz niepowtarzalną okazję, aby zdobyć prawdziwy przewodnik, który pokaże Ci jak w wyjątkowo prosty sposób stać się człowiekiem niezależnym finansowo. Jakby tego było mało, książka posiada ponad stuletni certyfikat skuteczności.

Oznacza to, że od stuleci zwykli ludzie kupują tą książkę i jak zahipnotyzowani odmieniają swoje życie. Jeżeli jeszcze nie przekonałem Cię jak wyjątkowa jest ta publikacja, to proszę:

Na początek, poznaj trzy powody, dla których książkę Barnumana całym świecie nazwano biblią milionerów

bogactwo Po pierwsze: autorem książki jest P.T. Barnum, największy charyzmatyk wśród milionerów, showman wśród logicznych biznesmanów, cyrkowiec wśród polityków  i przede wszystkim szaleniec w loży genialnych marketerów. Człowiek, który stał się milionerem w 100 krotnie trudniejszych warunkach, niż możemy sobie to dzisiaj wyobrazić. Gdybyś nazwał przy nim dzisiejsze czasy "kryzysowymi," jego śmiech rozerwałby Twój mózg.

bogactwo Po drugie: ta książka jest swoistą biblią, wśród osób, które przez dziesiątki lat zdobywały fortuny. Wyobraź sobie ciągle działający schemat. Ktoś bierze do ręki tę książkę, wprowadza w życie rady P.T. Barnuma i po kilku miesiącach widzisz jak małymi krokami zmienia się jego sytuacja finansowa.
 
bogactwo Po trzecie: "Sztuka zdobywania pieniędzy" ujawnia ponadczasowe prawa rządzące mechanizmem zdobywania fortuny, które nie zmieniły się od ponad 100 lat. Wyobrażasz sobie tych wszystkich autorów poradników, którzy chcieli zdetronizować tą ponadczasową książkę i odchodzili z kwitkiem? Ich płacz i wściekłość usłyszysz, gdy przeczytasz ostatnią kartkę tego arcydzieła. Zrozumiesz wtedy, że wszystko co przeczytałeś na temat bogactwa, oszczędzania, ekonomii czy nawet wychowania swoich dzieci do świadomego bogactwa wywodzi się z tej książki.

Sztuka zdobywania pieniędzy

Dołącz do elity ludzi, znających zasady bogacenia się wg. Barnuma
Tylko teraz masz unikalną okazję zdobyć to  ponadczasowe dzieło i już dzisiaj zastosować zasady, które przez ponad 100 lat zarabiały fortunę. Teraz Ty możesz dołączyć do światowej elity ludzi znających zasady dostatniego życia P.T. Barnuma

Niech Barnum stanie się twoim prywatnym trenerem sukcesu

Prawdopodobnie zadajesz sobie teraz pytanie Dlaczego jeszcze nie przedstawiłem Ci sylwetki genialnego P.T. Barnuma? Jak się domyślasz jest to jedna z zasad, którą poznasz w tej ponadczasowej publikacji. Brzmi ona w skrócie: Jeżeli chcesz być bogaty, postaw swoją osobę w na końcu hierarchii ważności. Na początku drogi do bogactwa zawsze jest klient. Dopiero teraz pokażę Ci, co oznacza dla Ciebie, że od dzisiaj legendarny P.T. Barnum stanie się Twoim wewnętrznym trenerem sukcesu.


BarnumP.T. Barnum (ur. 1810 i  żyje do dzisiaj w swoich publikacjach i fortunach największych milionerów, chociaż jego ciało umarło w 1891 roku).

Jego największy osobisty sukces, poza fortuną którą osiągnął, to niezliczona ilość nieślubnych dzieci. To wynik tego, że jest uważany za ojca sukcesu całej armii finansowych gigantów na całym świecie.

Był jednym z pierwszych  amerykańskich milionerów i jedną z najbardziej rozpoznawalnych postaci ówczesnego czasu.

Co oznacza dla Ciebie, że to Barnum nauczy cię jak zdobywać pieniądze?

Podpowiem Ci tylko, że na 67 stronach opowie Ci jak stał się milionerem w trudnych czasach i w jaki sposób potrafił doprowadzić do tego, że w 2009 roku dalej jest tematem rozmów ludzi, którzy wiedzą jak zarabiać pieniądze.

Szekspir skuteczności
Był największym charyzmatykiem wśród milionerów, showmanem wśród logicznych biznesmanów, cyrkowcem wśród polityków i przede wszystkim szaleńcem w loży genialnych marketerów. Nazywany był także Szekspirem  skuteczności i jako pierwszy szaleniec użył hipnozy w procesie tworzenia piekielnie skutecznych reklam.Zanim jednak zabierzesz się za lekturę "Sztuki zdobywania pieniędzy" przeczytaj o pewnym szatańskim planie. Założyłem sobie, że pisząc o tej ponadczasowej książce muszę być bezwzględny. Pomyślałem, że zanim kupisz publikacje  pokażę ci 22 niepodważalne prawa Barnuma, które wprowadzą do Twojego życia finansową równowagę i dadzą Ci receptę na bezkompromisowe uczucie szczęścia.

Motywacyjna bomba atomowa
Co ciekawsze odkryłem, że ta książka ma jedną wyjątkową cechę, której nie odkryto przez ponad 120 lat. To po prostu motywacyjna bomba atomowa w dziedzinie świadomego tworzenia bogactwa. Gdybym miał licznik Geigera badający stężenie konkretnych porad dotyczących zarabiania pieniędzy, to w odległości metra od tej genialnej książki wyłby jak syreny strażackie.Płacisz za połowę książki, resztę otrzymujesz za darmo

Chciałbym, żebyś wyobraził  sobie, że jesteś w stanie zainwestować tylko 2 złote w każdą kolejną mądrość Barnuma. Przechodzisz przez kolejne kartki tego arcydzieła i uzyskujesz konkretne porady zmieniające Twoje życie.

Po 30 kartkach masz już spłaconą książkę, reszta jest za darmo. Co najciekawsze reszta genialnych praw, o których tu nie napisałem, wygeneruje dla Ciebie kolejne pozytywne  zmiany w Twoim życiu.

Oto w co zainwestujesz płacąc tylko za 30 stron książki:

Barnum 2 złote za prostą radę, która pozwoli ci na zawsze zapanować nad swoimi finansami. Jeżeli zastosujesz ją w swoim życiu po miesiącu usłyszysz jak z Twojego portfela będą dochodziły jęki niewolników. Po prostu, to Ty staniesz się panem swoich finansów.

Barnum 2 złote za odpowiedź na pytanie Jak skutecznie oszczędzać? Barnum obali mit dotyczący oszczędzania, który wyznaje 98% Polaków. To przez nieumiejętne gromadzenie pieniędzy ludzie są biedni i nieszczęśliwi. Odpowiedź dociera do czytelnika po kilku  minutach (tyle trwa wychodzenie z szoku po tej miażdżącej informacji).

Barnum 2 złote za chwilę śmiechu. Wiesz, Barnum nie wygląda na miłego typa, ale to przezabawny facet. Nawet jeżeli złożysz śluby ubóstwa i nie będziesz chciał skorzystać z rad zawartych w tej książce, to przynajmniej pozostanie Ci lektura, która momentami rozbawi Cię do łez. Dwa złote za to, że dowiesz się na czym oszczędzają pseudo bogaci pseudo biznesmani.

Barnum 2 złote za konkretną podpowiedź Jak wykształcić w sobie umiejętność skutecznego oszczędzania? Nie wiem, czy trudno Ci w to uwierzyć, ale zaangażowanie jakie bije z tej książki po prostu jakby samo zmienia w Tobie złe nawyki finansowe. Nie możesz  zapomnieć, że Barnum był prekursorem hipnotycznego pisania co czuć na każdej kartce tej książki. Dwa złote za to jak jego słowa zaczną zmieniać Twoje niedochodowe nawyki.

Barnum kolejne 2 złote za wieczny abonament za odtajnienie informacji na temat prawa chroniącego ludzi formatu Barnuma przed biedą. Warto, żebyś nauczył się tych słów na pamięć i traktował je jak egzorcyzm chroniący przed biedą. Powtarzaj je zawsze gdy usłyszysz słowo "kryzys".


Dlaczego warto zainwestować w wersję papierową?

Zanim zainwestujesz kolejne złotówki ujawnię Ci gdzie tkwi prawdziwa siła "Sztuki zdobywania pieniędzy". Miałem to zrobić na końcu, jednak nie potrafiłem się powstrzymać.

Powiem Ci tylko tyle, że jeżeli paliłby się Twój dom i uratowałbyś z pożaru tylko tą genialną książkę to możesz spokojnie przegonić facetów z ubezpieczalni. Wszystko co byłoby Ci potrzebne do wyjścia z największego życiowego kryzysu  trzymałbyś w ręku.

To jak szybko będziesz wolny finansowo, zależy od tego jak dobrze pali się Twój dom

Oczywiście problem mógłby się pojawić, gdybyś uratował  z pożaru tylko 7 stron tej książki, wtedy proces budowania finansowej wolności trwałby kilka tygodni dłużej. Wiem, że brzmi to niedorzecznie, jednak kiedyś usłyszałem jak Brian Tracy powiedział "Umiejętność zarabiania pieniędzy jest najbardziej dochodową zdolnością, której nikt, nigdy nie będzie mógł Ci odebrać" dzisiaj wiem, że ta umiejętność potrzebuje jeszcze  instrukcji, którą w czasie swojego życia napisał Barnum i którą możesz zdobyć już dzisiaj.


 Czy jesteś gotowy na kolejne 5 miażdżących i ponadczasowych prawd, które poznasz w przewodniku milionerów?


Barnum2 złote za okazję, aby kolejny raz docenić geniusz Barnuma. Niestety wszyscy, którzy twierdzili, że to Bandler  i Grinder stworzyli NLP będą musieli spalić swoje nieaktualne książki. Na 19 stronie Sztuki Zdobywania Pieniędzy poznasz prawdziwego prekursora Neuro Lingwistycznego Programowania . Za 2 złote poznasz niewyobrażalnie skuteczny sposób radzenia sobie z niedogodnościami  oszczędzania? Wszystko po to, abyś wytrwał w drodze do bogactwa.

Barnum2 złote za to, że Barnum udowodni Ci, że masz wszystkie cechy potrzebne do tego, aby stać się bogatym człowiekiem. Wyjaśnię to w sposób, który zainfekuje Twój mózg na kilka dobrych godzin. Dzięki temu genialnemu podręcznikowi zrozumiesz, że w tym momencie swojego życia jesteś milionerem swojej własnej biedy. Wystarczy, że te umiejętności wykorzystasz, by stać się milionerem swojego bogactwa.

Ocknij się! Właśnie usłyszałeś, że osiąganie wysokiego standardu biedy wysysa z ciebie tyle samo energii co droga do bogactwa.

Barnum2 złotówka za historię, która pokaże Ci w niewyobrażalnie jaskrawy sposób jak cena jednego mebla może urosnąć do rozmiarów 30 tysięcy i doprowadzić małżeństwo na skraj bankructwa. Tak przerażająca sytuację przeżył jeden z przyjaciół Barnuma. 11 złotówka to twoje ubezpieczenie przed krachem finansowym i nieodpowiedzialnymi inwestycjami.

Barnum2 złotówka to odpowiedź na pytanie Dlaczego tylko kaszlący biznesman jest podobny do robaka? Domyślam się, że za taką informację, nie dasz nawet grosza, więc pomogę twojej wewnętrznej motywacji. Barnum jak najlepszy przyjaciel powie Ci Dlaczego warto zadbać o swoje zdrowie?

Barnum2  złote za "chipa", którego Barnum wbije Ci pod skórę siłą hipnotycznego pisania. Ten nowy organizm, którego będziesz nosicielem zmieni gen, który odpowiada, za wszystkie Twoje życiowe porażki.


Wyobraź sobie, że już nigdy nie odłożysz niczego na później.
Pomyśl tylko jak wyglądałoby twoje życie gdybyś już nigdy nie stracił wytrwałości w dążeniu do celu. Ta książka ma siłę wywołującą zmiany w życiu każdej osoby, która ją przeczyta. Wiem, że brzmi to niewiarygodnie, jednak jeżeli nie wierzyłbym w jej siłę nie nazwałbym jej ponadczasowym bestsellerem.

Barnum2  złote za to, że Barnum przestrzeże Cię przed zgotowaniem sobie koszmaru, który w prostych słowach brzmi tak: idziesz spać bogaty, a budzisz się biedny.

Ostatnia, ponadczasowa rada tylko za 90 groszy

90 groszy za wybicie Ci z głowy nawyku wahania się i odkładania pewnych rzeczy na później. Po tym jak wprowadzisz do swojego życia słowa autora "Sztuki zdobywania pieniędzy", nigdy już nie opóźnisz swojego działania nawet o sekundę. Jeżeli zdobędziesz dziś tą książkę to rozpoczniesz nowy rozdział w swoim życiu, który zatytułujesz: już nie odkładam nic na później.Najbardziej niezwykła gwarancja na jaką mogliśmy się zdecydować

Po przeczytaniu "Sztuki zdobywania pieniędzy" poczułem jak palę się ze wstydu, gdy przypomniałem sobie jaką gwarancję chciałem zaproponować na tą książkę. Wyobraź sobie, że chciałem dać Ci coś tak zwykłego jak wieczna gwarancja.

Czyli: Jesteśmy pewni jakości wiedzy zawartej w naszych publikacjach. Dlatego udzielamy wiecznej gwarancji. Jeśli zakupiony ebook nie spełni Twoich oczekiwań, będziesz mógł go zwrócić w dowolnym terminie, odzyskując 100% zainwestowanych w niego pieniędzy

Dzisiaj otrzymujesz coś ponadczasowego

100 % gwarancji finansowej inteligencji na całe swoje życie

Zasady Barnuma są tak ogniste i skuteczne, że nawet po przeczytaniu tylko 10 stron tego legendarnego przewodnika po 30 dniach zaczniesz częściej się uśmiechać, poczujesz wolność finansową i po raz pierwszy usłyszysz ze swoich ust szczere aż do bólu "Posiadam inteligencję finansową".


 Przeczytaj koniecznie:
Dlaczego ta książka jest tak niebezpieczna?

Przerażające techniki hipnotycznego pisania zawarte w tej publikacji
Ta książka wywołuje realne zmiany w życiu każdego kto ją przeczyta, więc jeżeli boisz się bogactwa, nie jesteś jeszcze gotowy na finansową wolność to jest to dla Ciebie lektura zakazana!

Dodatkowe niebezpieczeństwo tkwi w sposobie jaki jest napisana. Wiesz zapewne, że Barnum jest prekursorem hipnotycznego pisania. Nie możesz tego zlekceważyć. Po prostu podczas czytania wejdziesz w trans, czując, jak zmieniają się twoje myśli i nawyki.

W kilka dni po przeczytaniu książki
prawdopodobnie dostrzeżesz, że:

bogactwo potrafisz skutecznie oszczędzać i gromadzić pieniądze,
bogactwo masz więcej zapału i motywacji do pracy,
bogactwo złotówka po złotówce, dzień po dniu, stajesz się bogatszy.

Jeżeli rozumiesz i jesteś świadomy wszelkich zagrożeń związanych ze "Sztuką zdobywania pieniędzy" możesz teraz zamówić ten ponadczasowy bestseller.Powrót do góryStrona została wygnerowana w 0.04 sekund.

Odsłony: 808
Unikalne: 269
Dzisiaj: 269
Wczoraj: 0
Online: 21
Najwięcej odwiedzin: 13-07-2024 (269)

⇑↑ góra strony ↑⇑
© 2006-2024 ebooki24.eu
| Regulamin | Subskrypcja | Kontakt | Linki - Dodaj link | Poradniki |
Jesteśmy obecni na ShopMania w Książki
adm

20:48

Sztuka Zdobywania Pieniędzy. Poznaj sekret skuteczności jednego z pierwszych milionerów?

ebooki, elektroniczne książki, książki, e-booki, ebook, księgarnie internetowe