eBooki24.eu

eBooki -
elektroniczne książki.
Księgarnie internetowe.

   

eBooki
ZłoteMyśli

   

eBooki
DobryEbook

   

Księgarnia
Helion

 

eBooki24.eu

eBooki -
elektroniczne książki.
Księgarnie internetowe.

 
SZUKAJ
KATEGORIE

  »    »    »    »    »    »    »    »    »    »    »    »    »    »    »    »    »    »    »    »    »    »  
 ¸¸.¤*¨¨*¤.¸¸.¤*¨¨*¤.¸¸.¤*¨¨*¤.¸¸  Pakiety Promocyjne  Darmowe e-Booki  Katalog e-Booków  Spisy treści e-Booków  e-Booki spis A-Z  DARMOWE spis A-Z  e-Booki kr. opisy
 Złoty Klub  Złoty Program Partnerski eBooki - elektroniczne książki  ¨*¤.¸¸.¤*¨¨*¤.¸¸.¤*¨¨*¤.¸¸.¤*¨


Pakiety Promocyjne
PAKIET:
"Pierwszy Krok Do Wolności Finansowej"
Pierwszy Krok Do Wolności Finansowej
Jak uszczelnić domowy budżet, zwalczyć narastające kredyty i rozpocząć...
Polecamy

Ściągnij Przeczytaj Zdecyduj ile warta jest ta wiedza...
więcej »
złote myśli

Odwieczne Prawa życia - Elżbieta Maszke
pdf
wersja elektroniczna [?]
21,90 zł
» Ilość stron: 97
» ISBN: 978-83-7582-731-6
druk
wersja drukowana [?]
31,90 zł
» Ilość stron: 98
» ISBN: 978-83-7582-732-3

zamawiam eBook
Wysyłka gratis [?]

Poznaj ZASADY, którymi kierują się ludzie bogaci i zacznij osiągać wszystko, czego pragniesz.
przeczytaj więcej »

  OPIS

EBOOK: "Odwieczne Prawa życia"


Jak Ty też możesz użyć odwiecznych praw życia,
którymi kierują się ludzie sukcesu?

Zadam Ci trzy ciekawe pytania:

  • Czy możliwe jest, że ludzie, którzy osiągnęli w swoim życiu sukces (zawodowo, prywatnie), mają podobne do siebie zachowanie i myślenie?
  • Czy chcesz poznać i wykorzystać w swoim życiu te same prawa, których przestrzegają bogacze i ludzie sukcesu?

Jestem przekonany, że zaskoczę Cię, gdy za chwilę pokażę Ci na przykładzie, jak działają "Odwieczne prawa życia", z których korzystają (często nieświadomie) tzw. ludzie sukcesu. Czytaj uważnie ten tekst.

Nie wiem, czy się zgodzisz ze mną, ale to chyba nawet więcej niż prawdopodobne, że ludzie, którzy osiągnęli jakiś sukces, mają wiele wspólnego ze sobą. Nie chodzi o żadne czynniki zewnętrzne (wiek, pochodzenie, wykształcenie). Chodzi o to, że to, co mają w środku, czyli ich światopogląd, myślenie, jest oparte na tych samych niezmiennych fundamentach (zaraz wyjaśnię jakich).

Owszem, są między tymi poglądami pewne różnice. Sportowiec może powiedzieć, że najważniejsza w sukcesie jest ciężka praca, a milioner może powiedzieć, że najważniejsza jest mądra, a nie ciężka praca. Każdy z nich będzie miał po trochu rację, jednak tak naprawdę oba te światopoglądy łączy ten sam fundament, to samo odwieczne prawo. W tym wypadku jest to "Prawo działania".

Bez akcji nie ma reakcji, bez działania, wysiłku nie będzie rezultatów np. w postaci bogactwa czy szczęśliwej rodziny. Aby to osiągnąć, trzeba działać, a nie siedzieć z założonymi rękami i czekać na cud.

 

Czy naprawdę udowodniono, że odwieczne
prawa życia istnieją?Jeśli uważnie czytałeś powyższy akapit, to wiesz, że tak. Masz okazję przekonać się, że te prawa istnieją i może nawet sam niektóre z nich stosowałeś w życiu. Mogą się różnić od siebie jakimiś szczegółami, ale to, co jest najważniejsze, pozostaje niezmienne. I właśnie te niezmienne, odwieczne prawa, którymi rządzi się życie, za chwilę poznasz.

Kto wie? Być może któreś z tych praw już stosujesz w swoim życiu, a być może też nie stosujesz żadnego i dlatego jeszcze nie osiągnąłeś tego, o czym marzysz. Kto wie, może nawet łamiesz któreś z tych praw i właśnie przez to nie udało Ci się osiągnąć tego, o czym marzysz? W końcu nie znasz tych praw, bo nikt Cię ich nie nauczył.

Czy "Odwieczne prawa życia", pomogą Ci osiagnąć sukces?

Niezależnie od tego, w jakiej teraz jesteś sytuacji, niezależnie od tego, jak małe widzisz szanse na osiągnięcie tego, o czym marzysz, możesz odmienić swoje życie. Setki milionerów wywodzą się z biednych domów i miały trudne dzieciństwo. Jednak oni osiągnęli sukces, podczas gdy tysiące ludzi z tzw. dobrym startem niczego wielkiego nie osiągnęły. Co to oznacza dla Ciebie?

Oznacza to, że najważniejsze jest kierowanie się odwiecznymi prawami życia, bo to one mają największy wpływ na to, czy dostaniemy to, czego chcemy od życia. Wielu ludzi ciągle odnosi sukcesy, a inni żyją jak wieczni przegrani - i to nie dlatego, że jedni rodzą się w bogatych rodzinach, a inni mają trudniejszy start.

Sukces czy bogactwo (nie tylko materialne) to zasługa stosowania (świadomie lub nie) odwiecznych praw życia, na które nie wpływają jakiekolwiek ograniczenia. Ludzie, którzy stosują te zasady, osiągają sukces niezależnie od swojej przeszłości, własnej wiedzy i innych czynników.


Przeczytaj słowa autorki

"Chcę, aby ta książka pokazała ludziom, iż żyjąc według określonych reguł i zmieniając swoje nastawienie do wielu spraw, mogą osiągnąć wszystko, co tylko zechcą. Ludzie nie zdają sobie sprawy, jak ogromny wpływ na ich życie ma sposób ich myślenia i nastawienie.

Co więcej, nawet gdy ludzie przeczytają o tym, to nic nie robią, aby zmienić swoje życie. Niektóre rzeczy i prawa trzeba po prostu zrozumieć i postanowić pracę nad sobą. Książka ta jest swojego rodzaju drogą. Pozwala ona czytelnikowi na chwilę zadumy nad własnym sposobem myślenia".
Elżbieta Maszke - autorka


Oto czego jeszcze dowiesz się z książki:

  • 28 odwiecznych praw, którymi rządzi się życie. Czy Ci się to podoba, czy nie - prawda jest taka, że te prawa istnieją, a przestrzeganie ich przynosi sukces.
  • Czy łamanie niektórych odwiecznych praw życia sprawi, że nie będziesz mógł osiągnąć tego, o czym zawsze marzyłeś? Dowiedz się, czy musisz przestrzegać wszystkich praw życia, czy może też wystarczy, jeżeli będziesz przestrzegać tylko kilku.
  • Dwa najwazniejsze czynniki, które składają się na sukces człowieka. Niezależnie od tego, co robisz i czym dla Ciebie jest sukces, jeśli zastosujesz te prawa w swoim życiu - spełnisz marzenia.
  • Jakie trzy przekonania są najważniejszymi czynnikami Twojego sukcesu lub porażki? Jeśli te przekonania staną się częścią Twojego myślenia, to automatycznie myślisz jak urodzony człowiek sukcesu.
  • W jaki sposób łamiesz odwieczne prawa życia, sabotując swoje wysiłki i dążenie do celu? Dowiedz się, czy przypadkiem sam nie powstrzymujesz się przed osiągnięciem wyznaczonego celu.
  • Główny czynnik powodujący, że tak wielu ludzi, mimo że czyta literaturę sukcesu, wciąż nic nie zmienia w swoim życiu. Poznaj czynniki, które blokują większość ludzi przed osiągnięciem sukcesu, i naucz się je pokonywać.
  • Jak zacząć stosować w praktyce odwieczne prawa życia i co zrobić, aby rzeczywiście z nich korzystać każdego dnia? Żeby odwieczne prawa życia przyniosły Ci korzyści, musisz je zastosować - dowiedz się, jak to zrobić.
  • Jakie odwieczne prawa sukcesu już stosujesz w swoim życiu i zawsze stosowałeś, a jakie prawa stosowali Twoi znajomi albo ludzie sukcesu, których znasz? Dowiedz się w końcu, dzięki czemu inni odnoszą sukcesy.

Które z odwiecznych praw życia już stosujesz?

Pamiętasz, jak mówiłem o prawie działania? Że bez akcji nie ma reakcji, bez robienia czegoś nie będzie rezultatu i zmiany? Teraz właśnie jesteś w  takiej sytuacji i czego byś nie zrobił, udowodnisz, że odwieczne prawa życia działają.

Jeśli zdecydujesz się nic nie robić, to wiesz, że bez akcji nie ma reakcji i nie przyspieszysz swojej drogi do sukcesu albo może i nawet jeszcze bardziej się od niego oddalisz. Natomiast jeśli zdecydujesz się działać i wykorzystać wiedzę zawartą w tej książce, to na rezultaty nie będzie trzeba długo czekać.

Jedni ludzie ciągle narzekają i nic nie osiągają. Dzieje się tak nie dlatego, że cały świat zawziął się na nich i postanowił, że za wszelką cenę będzie im przeszkadzać, ale dlatego, że łamią odwieczne prawa życia.

Działaj teraz. Zainwestuj w siebie i poznaj zasady, którymi powinieneś kierować się, idąc przez życie. Nie znając ich, będziesz łapał się tylko kolejnych "supersposobów" na osiągnięcie tego, czego pragniesz, i działał po omacku.

Jeśli je poznasz i zastosujesz, to będziesz mieć pewność, że to, co robisz, rzeczywiście prowadzi Cię prostą drogą do sukcesu.

Żeby dojść do celu, musisz znać do niego drogę. Żeby poznać drogę, potrzebujesz mapy - i wtedy dopiero możesz iść, kierując się wskazówkami z niej. Ta książka będzie dla Ciebie taką mapą. Jeśli jej nie będziesz miał, to będziesz błądził, a może i nawet oddalał się od swojego celu.Powrót do góryStrona została wygnerowana w 0.14 sekund.

Odsłony: 3629
Unikalne: 546
Dzisiaj: 14
Wczoraj: 230
Online: 4
Najwięcej odwiedzin: 24-09-2023 (302)

⇑↑ góra strony ↑⇑
© 2006-2023 ebooki24.eu
| Regulamin | Subskrypcja | Kontakt | Linki - Dodaj link | Poradniki |
Jesteśmy obecni na ShopMania w Książki
adm

04:33

Odwieczne Prawa życia. Jak Ty też możesz użyć odwiecznych praw życia, którymi kierują się ludzie sukcesu?

ebooki, elektroniczne książki, książki, e-booki, ebook, księgarnie internetowe