eBooki24.eu

eBooki -
elektroniczne książki.
Księgarnie internetowe.

   

eBooki
ZłoteMyśli

   

eBooki
DobryEbook

   

Księgarnia
Helion

 

eBooki24.eu

eBooki -
elektroniczne książki.
Księgarnie internetowe.

 
SZUKAJ
KATEGORIE

  »    »    »    »    »    »    »    »    »    »    »    »    »    »    »    »    »    »    »    »    »    »  
 ¸¸.¤*¨¨*¤.¸¸.¤*¨¨*¤.¸¸.¤*¨¨*¤.¸¸  Pakiety Promocyjne  Darmowe e-Booki  Katalog e-Booków  Spisy treści e-Booków  e-Booki spis A-Z  DARMOWE spis A-Z  e-Booki kr. opisy
 Złoty Klub  Złoty Program Partnerski eBooki - elektroniczne książki  ¨*¤.¸¸.¤*¨¨*¤.¸¸.¤*¨¨*¤.¸¸.¤*¨


Pakiety Promocyjne
PAKIET:
"Giełda Papierów Wartościowych - Kompendium"
Giełda Papierów Wartościowych - Kompendium
Tajemnicza podróż do wnętrza GPW. Najbardziej ekscytujący punkt tej wy...
Polecamy

Ściągnij Przeczytaj Zdecyduj ile warta jest ta wiedza...
więcej »
złote myśli

Najtańszy Kredyt Mieszkaniowy - Tomasz Paweł Zalewski
pdf
wersja elektroniczna [?]
27,00 zł
» Ilość stron: 115
» ISBN: 978-83-7582-728-6
druk
wersja drukowana [?]
37,00 zł
» Ilość stron: 113
» ISBN: 978-83-7582-729-3

zamawiam eBook
Wysyłka gratis [?]

Dowiedz się jak obniżyć ratę kredytu mieszkaniowego oraz jak spłacić kredyt przed terminem wykorzystując system opracowany przez analityka bankowego.
przeczytaj więcej »

  OPIS

EBOOK: "Najtańszy Kredyt Mieszkaniowy"W jaki sposób zwykły człowiek może wykorzystać sposoby zarabiania wielkich banków i spłacić kredyt przed terminem?

"Każdy, kto chce wziąć lub już posiada kredyt, powinien to przeczytać"

 Czy to możliwe, żeby każdy człowiek (bez wielkiego majątku) spłacił kredyt przed terminem?

Odpowiedź brzmi NIE. Nie każdy, kto nie ma majątku, może spłacić kredyt przed terminem, mogą to zrobić jednynie nieliczne osoby, które posiadają odpowiednią wiedzę. Już niedługo Ty też dostaniesz do niej dostęp, dlatego czytaj uważnie ten tekst.

Jeśli nie liczysz na wygraną w totolotka, odziedziczenie dużej sumy pieniędzy albo inne losowe przypadki, które "spłacą" przed terminem Twój kredyt, a raczej twardo stąpasz po ziemi, to spodoba Ci się to, co za chwilę przeczytasz.

Wyobraź sobie taką sytuację. Bierzesz kredyt, posiadając taką wiedzę finansową, że wiesz, jak obracać pieniędzmi, aby ten kredyt sam się spłacał, na dodatek nie ponosisz ryzyka związanego z nie zawsze pewnymi inwestycjami w akcje czy fundusze inwestycyjne.


O Autorze

Tomasz Zalewski jest analitykiem w Royal Bank of Scotland i wykładowcą Łódzkiej Wyższej Szkoły Humanistyczno - Ekonomicznej. Posiada bogate doświadczenie zawodowe i wykształcenie z zakresu finansów i inwestycji. Rynek finansowy to nie tylko jego praca, ale i hobby. Posiada wieloletnie doświadczenie na giełdzie i rynku handlu walut.

Autor z powodzeniem wykorzystuje metodę, którą opisał w książce. Czytelnikom udostępnia na stronie www.carry-trading.com materiały i dodatki do książki. Można znaleźć tam również aktualne dane, dotyczące strategii autora.


Czy Ty też możesz szybciej spłacić kredyt?

Opłaty prawników, banków i prowizje pośredników to wszystko niemałe koszty. Niektórzy bankierzy próbują wykorzystać nawet nieetyczne, ale dozwolone prawem możliwości, jak ukrywanie prowizji i opłat, zanim klient się zorientuje. Ludzie kupujący mieszkania godzą się na te warunki, bo muszą i nie znają innego wyjścia.

Wyszukujesz okazji, chcesz kupić mieszkanie lub ziemię jak najtaniej i szukasz najlepszych ofert. Jednak to robi każdy i niestety, ale to za mało, aby wziąć jak najmniejszy kredyt i spłacić go długo przed terminem. Potrzeba czegoś więcej

Czy Ty też możesz skorzystać z efektywnego systemu zarabiania pieniędzy?

Oczywiście, że tak. Teraz jeden z tych sprawdzonych sposobów, których używają najwięksi inwestorzy , Ty również możesz wykorzystać. Ty po prostu zrobisz to na mniejszą skale, ale jednocześnie przy zachowaniu tych samych norm bezpieczeństwa. Ty będziesz inwestował mniej niż oni i będziesz miał mniejsze (ale dla Ciebie wciąż wysokie) zyski.

Nie będę się zagłębiał w to, na jakich dokładnie zasadach działa ten system i co Ty musisz zrobić, ale powiem Ci, że rządzą nim proste mechanizmy, o których wie bardzo mało osób. Większość Polaków nie zdaje sobie sprawy z tego, że zwykli ludzie też mogą zarabiać, inwestując. Wszystkim zdaje się, że ekonomia to coś skomplikowanego i trudnego, a tak wcale nie jest.

Czy należy odmawiać sobie wszystkich przyjemności, aby tylko mieć gdzie mieszkać?

No właśnie, przecież każdy z nas ma prawo mieszkać w godnych warunkach i dlaczego mielibyśmy traktować to jako przywilej? Ten system daje Ci możliwość uniknięcia sytuacji, kiedy to musisz wyrzekać się wszystkich przyjemności, żeby opłacić kredyt. Od Ciebie tylko zależy, czy z tej możliwości skorzystasz.
Wyobraź to sobie, nie musisz co miesiąc odprowadzać do banku swoich ciężko zarobionych pieniędzy.

Nareszcie możesz pozbyć się tego ciężaru z serca i cieszyć się własnym domem/mieszkaniem, którego już nikt nigdy Ci nie zabierze, bo jest Twoje i wszystko już zapłaciłeś. Budżet domowy powiększa się o kwotę, którą wpłacałeś do banku, i masz o wiele więcej pieniędzy.

  • Czy nie wspaniale by było swobodnie odetchnąć i poczuć finansową lekkość i brak ciążącego zobowiązania?
  • Czy nie wspaniale by było nareszcie cieszyć się dodatkowymi pieniędzmi, które musiałbyś bez zastosowania tego systemu nadal płacić bankowi?
  • Na ile cenisz spokój i bezpieczeństwo, które daje Ci własny, spłacony kąt (dom, mieszkanie), który jest tylko Twój?

Nie znasz się na inwestowaniu, giełdzie, walutach i nie chcesz uczyć się "wszystkiego" od początku?


Sposób inwestowania, o którym mówię, jest prosty i łatwy do przyswojenia nawet przez laika. Ten system to nie jest spis pobożnych życzeń, "dobrych rad" czy wskazówek albo sucha teoria. Jest to raczej "KROK po KROKU" system, który pokazuje Ci, jak w prosty sposób możesz zarabiać na rynkach walutowych. Ten proces pozwoli Ci obniżyć koszt swojego kredytu niezależnie od tego, czy posiadasz go w polskich złotych, czy frankach szwajcarskich. Nie musisz się go uczyć godzinami i czytać książek.

Kilkadziesiąt obrazków i dokładnych opisów, co i jak robić, pozwoli Ci swobodnie i bez żadnej wpadki powtarzać raz za razem kolejno te kroki i zarabiać według bezpiecznego i sprawdzonego schematu.

Aby wykonać to wszystko, nie musisz znać się na giełdzie, nie musisz mieć skończonych wyższych studiów ekonomicznych ani nawet nie musisz mieć dziesiątek tysięcy złotych. Nie musisz umieć czytać skomplikowanych wykresów giełdowych, rzędów tabelek i cyferek ani być na bieżąco ze wszystkimi nowościami z dziedziny biznesu.

Jedyne, czego potrzebujesz, aby móc szybciej spłacić kredyt mieszkaniowy, to komputer, Internet i trochę pieniędzy.

Dlaczego ten system jest bezpieczny i pewny?

Otóż: aby nauczyć się bezpiecznie zarabiać przyzwoite pieniądze tym sposobem, nie musisz wydawać, żadnych pieniędzy. Możesz za darmo przetestować system i zobaczyć, czy rzeczywiście przynosi on efekty. Tak jak już wspominałem, ten system nie jest dla rekinów giełdowych, którzy inwestują agresywnie i podejmują duże ryzyko. Ten system jest przystosowany  na potrzeby zwykłych, normalnych ludzi, którzy po prostu chcą zadbać o domowy budżet.

Oto czego jeszcze dowiesz się z tej publikacji:

  • Konkretne przykłady, jak inwestować w rynki walutowe - od początku do końca zostaniesz przeprowadzony przez proces obserwowania, kupowania, sprzedawania i zarabiania na rynkach walutowych (dosłownie będziesz prowadzony za rączkę).
  • Dowiesz się, w jakie waluty najlepiej inwestować w Twojej sytuacji (każda sytuacja jest inna, wybierz ten sposób inwestowania, który Tobie najbardziej odpowiada).
  • Dwa główne sposoby na to, jak podnieść bezpieczeństwo swoich inwestycji, i jednocześnie co zrobić, aby przyniosły one jakieś sensowne zyski.
  • Jak nauczyć się bycia dobrym inwestorem na rynkach walutowych i gdzie możesz zrobić to za darmo? Zanim zainwestujesz chociaż jedną swoją złotówkę, lepiej jest wszystko sobie przećwiczyć i opanować.
  • W jakie waluty nie inwestować przy Twojej sytuacji finansowej i czego koniecznie wystrzegać się, inwestując swoje pieniądze
  • Sekrety i skróty do zarabiania większych pieniędzy, na których odkrycie wielu ludzi poświęciło całe góry pieniędzy, a które Ty teraz możesz wykorzystać. Ucz się na cudzych błędach i korzystaj z doświadczenia najlepszych.
  • Jak płacić niższe raty kredytu mieszkaniowego przy wykorzystaniu prostych technik i mechanizmów rynku walutowego, z których dotąd korzystali tylko nieliczni?
 

Ile dla Ciebie będzie warte zmniejszenie raty kredytu? Chcesz mieć najtańszy kredyt mieszkaniowy?

No cóż, nie wiem, ile dokładnie w złotówkach zaoszczędzisz na szybszym spłaceniu kredytu, i nie wiem też, o ile będziesz mógł zmniejszyć comiesięczną ratę kredytu. Nie wiem, ile setek złotych (czy nawet tysięcy) trafi do Twojego domowego budżetu dzięki temu systemowi. Natomiast z pewnością mogę Ci powiedzieć, że spokój ducha i świadomość, że szybciej spłacisz kredyt, to uczucie, które daje wręcz niebywałą ulgę.

Nie muszę chyba Ci nawet mówić o tym, jak by było wspaniale, gdybyś miał kredyt spłacony dużo szybciej, sam to wiesz, bo pewnie nie raz marzyłeś o tym. Po co więc czekać? Masz teraz możliwość i możesz działać. Możesz skorzystać ze sprawdzonego sposób zarabiania pieniędzy, a nawet jeszcze dodatkowo samemu go przetestować, bez ryzykowania choćby złotówki.

Jeśli zaczniesz działać teraz, ta jedna mała inwestycja kilkudziesięciu złotych w ten system może zaoszczędzić Ci nie tylko tysiące złotych, ale również stresu, nerwów i życia od pierwszego do pierwszego.Powrót do góryStrona została wygnerowana w 0.13 sekund.

Odsłony: 6900
Unikalne: 1208
Dzisiaj: 17
Wczoraj: 580
Online: 4
Najwięcej odwiedzin: 30-11-2023 (611)

⇑↑ góra strony ↑⇑
© 2006-2023 ebooki24.eu
| Regulamin | Subskrypcja | Kontakt | Linki - Dodaj link | Poradniki |
Jesteśmy obecni na ShopMania w Książki
adm

01:46

Najtańszy Kredyt Mieszkaniowy. Czy to możliwe, żeby każdy człowiek (bez wielkiego majątku) spłacił kredyt przed terminem?

ebooki, elektroniczne książki, książki, e-booki, ebook, księgarnie internetowe