eBooki24.eu

eBooki -
elektroniczne książki.
Księgarnie internetowe.

   

eBooki
ZłoteMyśli

   

eBooki
DobryEbook

   

Księgarnia
Helion

 

eBooki24.eu

eBooki -
elektroniczne książki.
Księgarnie internetowe.

 
SZUKAJ
KATEGORIE

  »    »    »    »    »    »    »    »    »    »    »    »    »    »    »    »    »    »    »    »    »    »  
 ¸¸.¤*¨¨*¤.¸¸.¤*¨¨*¤.¸¸.¤*¨¨*¤.¸¸  Pakiety Promocyjne  Darmowe e-Booki  Katalog e-Booków  Spisy treści e-Booków  e-Booki spis A-Z  DARMOWE spis A-Z  e-Booki kr. opisy
 Złoty Klub  Złoty Program Partnerski eBooki - elektroniczne książki  ¨*¤.¸¸.¤*¨¨*¤.¸¸.¤*¨¨*¤.¸¸.¤*¨


Pakiety Promocyjne
PAKIET:
"Pomysł Na Biznes"
Pomysł Na Biznes
Dowiedz się, jak zyskać indywidualny coaching.....
Polecamy

Ściągnij Przeczytaj Zdecyduj ile warta jest ta wiedza...
więcej »
złote myśli

Zorganizuj Się! - John Doowhit
pdf
wersja elektroniczna [?]
19,90 zł
» Ilość stron: 103
» ISBN: 978-83-7582-717-0
druk
wersja drukowana [?]
29,90 zł
» Ilość stron: 103
» ISBN: 978-83-7582-718-7

zamawiam eBook
Wysyłka gratis [?]

W jaki sposób zyskać więcej wolnego czasu? Poznaj sprawdzone techniki, dzięki którym podniesiesz jakość swojego życia na wyższy poziom.
przeczytaj więcej »

  OPIS

EBOOK: "Zorganizuj Się!"Narzekanie na brak czasu nie jest już tylko kwestią mody. Stosuje to wielu, zakładając, że będzie to najskuteczniejszą wymówką, żeby czegoś nie robić. Nie zawsze zdają sobie sprawę, ile tracą na tym oni sami i ich rodziny. A wystarczyłoby wprowadzić tylko kilka zmian w swoim życiu codziennym...

Poświęć 5 minut, a zyskasz całe godziny
wolnego czasu, którego zawsze brakuje...

 • Czy ciągle brakuje Ci czasu na załatwienie wszystkich spraw, z którymi musisz się uporać?
 • Czy nie wyrabiasz się z pracą, nauką, obowiązkami, które masz do wykonania?
 • Czy zdarza Ci się tak, że masz tyle na głowie, że nie wiesz, za co się chwycić i od czego zacząć?
 • Czy trudno pogodzić Ci obowiązki zawodowe, szkolne, domowe, tak aby starczyło też trochę czasu dla Ciebie i na Twoje przyjemności?

Jeśli któreś z tych pytań opisuje problem, z którym się spotykasz na co dzień, to mam dla Ciebie dobrą wiadomość. Zorganizowanie, skuteczna realizacja zadań, wyrabianie się na czas ze wszystkim, co masz do zrobienia - to wszystko jest na wyciągnięcie ręki. Niektórzy już stosują te sposoby...

Dowiedz się jak zyskać wolny czas

Zorganizuj sięBrak czasu, niedokończone projekty, niezałatwione sprawy i całkowity brak organizacji i porządku w życiu. To typowy scenariusz, jaki ma większość z nas od czasów szkoły aż po pracę zawodową.

Strasznie trudno jest załatwiać wszystkie sprawy w czasach, gdy ciągle jesteśmy rozchwytywani i zajmowani przez 100 różnych problemów na raz. Dom, praca, rodzina, nauka, papiery - można tak wymieniać w nieskończoność.

Najgorsze jest to, że wielu z nas widzi, że nie daje sobie rady z kontrolowaniem swojego czasu, ale nic z tym nie może zrobić. Czasami po prostu widzimy sami siebie miotających się od zadania do zadania, od pracy do pracy. Nie ma już chwili wytchnienia, a czas, który powinien być przeznaczony na pracę i obowiązki, przedłuża się aż do momentu, w którym brakuje Ci go dla bliskich i na własne przyjemności.

Jest tylko praca, kolejne obowiązki, sprawy do załatwienia, a brakuje chwili dla bliskich i dla siebie. Cierpi na tym nie tylko Twoja rodzina, bliscy, ale również Twoje samopoczucie, bo zbyt dużo na głowie to ciągły stres, który niszczy zdrowie.


"Dopiero po przeczytaniu tej książki zdałem sobie sprawę jak zachowanie ładu i porządku pozytywnie może wpłynąć na życie i naukę oraz jak utrzymać ten pożądany stan."

- Józef Piecyk, Licealista


W czym tkwi sekret ludzi, którzy zawsze mają na wszystko czas?

"Przecież każdy z nas ma te same 24 godziny na dobę do dyspozycji. A mimo wszystko jedni ludzie znajdują czas na swoje życie, a nie tylko na pracę i załatwianie kolejnych spraw".

Przede wszystkim dzieje się tak dlatego, że wielu ludzi po prostu rodzi się ze zmysłem dobrej organizacji działania. Są naturalnie uporządkowani, potrafią ustalać priorytety działania i zarządzać swoim czasem. Pomyśl dobrze - na pewno w Twoim otoczeniu jest taka uporządkowana osoba, która ze wszystkim potrafi zdążyć na czas. Czy chodziła na kurs zarządzania czasem? NIE. Czy uczyła się tego w szkole? NIE - to wszystko przyszło jej naturalnie.

Z drugiej strony jest reszta ludzi, którzy nie urodzili się z takimi umiejętnościami. Po prostu nie są z charakteru zorganizowani ani nie potrafią utrzymać porządku w swoim życiu. Wiem, to wkurzające, ale tak jest. Na szczęście, są sposoby, aby nauczyć się skutecznie kontrolować swój czas.


"Fajna książka, choć jeden jej fragment jest przeznaczony dla wąskiej grupy odbiorców. Jednak cała reszta przyprawiła mnie o wstydliwe rumieńce na twarzy... Przyznaję się do bycia bałaganiarzem. Nigdy na nic nie mam czasu, a moje biurko w pracy wygląda jak składowisko odpadów. Cierpią przeze mnie najbliżsi w domu i współpracownicy w biurze, a ja czasem dostaję burę za zagubienie w stercie makulatury ważnych dokumentów.

Po lekturze książki biurko stało się czyste na około tydzień. W mojej poczcie do dziś można znaleźć wszystko błyskawicznie. Myślę, że po kilku jeszcze przeczytaniach książki uda mi się zmienić siebie w większym stopniu. Wszystko zależy od motywacji, a tego książka nie daje.

Jest jednak świetnym "wytykaczem błędów" i bardzo dobrym instruktorem, który poda proste rozwiązania, pozwalające zmienić siebie. Polecam z czystym sumieniem tym, którzy mają potrzebę uporządkowania sobie otoczenia i samego siebie. Z tą książką będzie prościej!"

- Dariusz Jasiński, Księgowy z zawodu, z zamiłowania pisarz sf, były piłkarz 


Umyj swoje okno na świat

PorządekByć może zastanawiasz się: "Czy to w ogóle możliwe, żeby osoba taka jak ja, która całe życie ma problemy z organizacją czasu, wreszcie się tego nauczyła?". Odpowiedź jest jedna:
"Tak, jest to możliwe".

Jedyne, czego potrzebujesz, to kilka sprawdzonych, praktycznych rad, metod zarządzania czasem i sposobów na wprowadzenie w swoje życie większej dozy porządku, przejrzystości i skutecznego działania. I właśnie takie rady dostaniesz w książce "Zorganizuj się!".

Nie będziesz mógł wyjść z podziwu jak wiele spraw zaczniesz dostrzegać, gdy tylko przyjmiesz odruchy organizacji i porządku.

Rady te są prostymi do zastosowania technikami i można je stosować w praktycznie każdych warunkach. Dzięki nim będziesz potrafić zrobić porządek ze swoimi obowiązkami i czasem. Zaprowadzisz twórczą organizację działania, bez przesadnego dbania o szczegóły i stresowania się tym wszystkim. Dodatkowo będziesz mógł też uczyć innych organizacji - i to nie jak tyran, ale pokazując im, jak to robić łatwo i skutecznie.

Od dzisiaj skończy się w Twoim życiu organizacyjny chaos, a uporządkowane działanie będzie Ci przychodzić spontanicznie. Sposoby,o których się zaraz dowiesz, wejdą Ci w krew i staną się dobrym nawykiem, który wyprze stare przyzwyczajenia.
Już za chwilę możesz dowiedzieć się i poznać:

 • 10 sposobów na to, aby pamiętać nawet o najdrobniejszych szczegółach i nie zapominać tego, co ważne.
 • Jak zorganizować samego siebie? Naucz się być człowiekiem zorganizowanym, który ma uporządkowane życie. To wcale nie jest trudne - wystarczy tylko dowiedzieć się, jak to robić.
 • 7 zaprowadzających porządek w Twoim życiu czynności, które możesz wykonać natychmiast, jak tylko skończysz czytać tę książkę. Nie czekaj, aż Twoje życie samo się uporządkuje, działaj od razu. Z tymi pomysłami będzie to dla Ciebie jeszcze łatwiejsze.
 • Jak priorytetyzować pracę i w jaki sposób oceniać, które zadania są najważniejsze do zrobienia? Rób to, co najważniejsze, i przestań tracić czas na błahostki.
 • 14 rad, jak uporządkować miejsca, w których przebywasz. Dowiedz się, co zrobić, aby w Twoim pokoju, kuchni, domu, biurku zapanował porządek - i to nie tylko po sprzątaniu, ale nawet po całodniowej pracy.
 • Co zrobić, aby być zorganizowanym i żeby przychodziło Ci to spontanicznie, naturalnie i weszło w krew? Nie chodzi o to, żeby "pamiętać" o porządku, ale o to, aby przychodziło Ci to naturalnie.
 • Pośpiech i brak czasu w życiu mają zadziwiająco dużo wspólnego z fizycznym bałaganem, który panuje wokół Ciebie, i który nie pozwala Ci się skupić na rzeczach istotnych. Książka ta podpowie Ci w jaki sposób uprościć codzienne czynności i co możesz zrobić, aby czasochłonne obowiązki stały się mniej uciążliwe. Tajniki wprowadzania do codziennego życia porządku i organizacji odciążą Twój umysł i sprawią, że będzie Ci łatwiej. Wszyscy dookoła zaczną Cię doceniać i zdziwią się jak bardzo się zmieniłeś :) Pozbędziesz się cichych szkodników, które wprowadzają więcej niezorganizowania w Twoje życie i dodatkowo jeszcze zaśmiecają Twój umysł. Dzięki lepszej organizacji zminimalizujesz stres. Zyska na tym nie tylko Twoje zdrowie, ale przede wszystkim samopoczucie!

 Lektura tej książki dała mi dużą satysfakcje. Utwierdziła mnie w tym, iż do tej pory postępowałam zgodnie z nią. Jestem samotną matką i zawsze brakuje mi czasu i miejsca (mam bardzo małe mieszkanie). Po ostatnich gruntownych porządkach przeczytałam tę książkę i jestem z siebie dumna, że sama na to wpadłam w jaki sposób sobie pomóc.

Już teraz jestem pewna, że nauki które staram się przekazać dzieciom nie sa moją fanaberią a mają swoją prawdę, która pomoże im w przyszłości lepiej funkcjonować. W pracy nie wyobrażam sobie działania bez takiej organizacji. Mam szefa strasznego bałaganiarza (nie reformowalnego) i bez mojego podejścia do odpowiedniej segregacji, kalendarza itp - firma by zginęła. Polecam serdecznie ale niestety aby przyniosło to efekty trzeba być bardzo konsekwentnym. Życzę powodzenia

- Gabriela, 40-letnia sekretarka, 2 córki


Zorganizuj się!O książce...

"Zorganizuj się!" autorstwa Johna Doowhita to książka, która ma za zadanie pomóc wszystkim ludziom mającym problem z organizacją swojego czasu. Jest to unikalny poradnik, który ma za zadanie dać właściwe metody i sposoby na to, aby wprowadzić organizację i opanować chaos w swoim życiu. Wyjątkowe, całościowe podejście, dzięki któremu Twoje życie będzie bardziej zorganizowane, a w efekcie będziesz mieć znacznie więcej czasu dla siebie i swoich bliskich.

Jeśli jesteś osobą, którą ciągle gonią zaległe terminy, albo brakuje Ci czasu na wykonanie swoich obowiązków, nie mówiąc już o przyjemnościach, to ta książka jest dla Ciebie. Przetestuj te sposoby na własnej skórze, a przyznasz nam rację w 100%.


Z książki dowiesz się też:

 • Jak pomóc swoim dzieciom w nauce dzięki lepszemu organizowaniu uczenia się i uporządkowanemu dniu pracy? Pomóż w nauce swoim dzieciom.
 • Dlaczego wielu ludziom wydaje się, że nie mogą prowadzić uporządkowanego życia i są skazani na bałaganiarstwo - i co Ty możesz z tym zrobić?
 • 10 specjalnych sposobów dla zapracowanych matek, którym wiecznie brakuje czasu i nie mogą niczego zorganizować. Dowiedz się, jak zaprowadzić ład w swoim życiu.
 • 10 rad, które pomogą Ci zorganizować Twoje życie, nawet jeśli teraz ogarnia Cię organizacyjny chaos i nawet nie wiesz, od czego zacząć.
Jeśli czujesz się bardziej niż "odrobinę zestresowany" albo denerwuje Cię to, że wydłuża się lista z rzeczami "do zrobienia na jutro", to ta książka jest dla Ciebie. Jeśli masz już dość tych wszystkich stresów, chaosu, rozpoczętych i nieskończonych pomysłów, to ta książka jest dla Ciebie.
Wiedza zawarta w niej da Ci konkretne sposoby i metody na to, co zrobić, aby Twoje życie stało się bardziej poukładane. Po prostu wprowadź je w życiePowrót do góryStrona została wygnerowana w 0.15 sekund.

Odsłony: 6755
Unikalne: 1189
Dzisiaj: 578
Wczoraj: 611
Online: 5
Najwięcej odwiedzin: 30-11-2023 (611)

⇑↑ góra strony ↑⇑
© 2006-2023 ebooki24.eu
| Regulamin | Subskrypcja | Kontakt | Linki - Dodaj link | Poradniki |
Jesteśmy obecni na ShopMania w Książki
adm

00:57

Zorganizuj Się!. W jaki sposób zyskać więcej wolnego czasu?

ebooki, elektroniczne książki, książki, e-booki, ebook, księgarnie internetowe