eBooki24.eu

eBooki -
elektroniczne książki.
Księgarnie internetowe.

   

eBooki
ZłoteMyśli

   

eBooki
DobryEbook

   

Księgarnia
Helion

 

eBooki24.eu

eBooki -
elektroniczne książki.
Księgarnie internetowe.

 
złote myśli

Czas Na Zmiany - Łukasz Milewski
pdf
wersja elektroniczna [?]
47,00 zł
» Ilość stron: 180
» ISBN: 978-83-7582-714-9
druk
wersja drukowana [?]
59,90 zł
» Ilość stron: 184
» ISBN: 978-83-7582-715-6

zamawiam eBook
Wysyłka gratis [?]

Jak zmienić swoje życie i sprawić, aby wreszcie spełniło się to, o czym marzysz? Program zmiany osobistej, powstały w oparciu o szkolenie "Czas Na Zmiany" o wartości 2500 zł
przeczytaj więcej »

  OPIS

EBOOK: "Czas Na Zmiany"


CZAS NA ZMIANY.  Bestsellerowy Program Zmiany Osobistej, który pomaga odmienić życie.


Jak zmienić swoje życie i sprawić, aby wreszcie
spełniło się to, o czym marzysz?

Dokonanie przełomowych zmian w Twoim życiu jest możliwe i jeśli chcesz spełnić swoje marzenia, poczuć wielką satysfakcję z siebie i z tego, jak wygląda Twoje życie, to mam dla Ciebie wspaniałą wiadomość. Jeśli przeczytasz tekst znajdujący się na tej stronie, dowiesz się jak to osiągnąć.

  

 Wielu ludzi całe życie zmaga się z problemami, rozczarowaniami i porażkami. Zamiast rozwijać się, osiągać swoje cele i realizować marzenia, wciąż tylko stoją w miejscu. Jeśli Ty też czujesz, że w jakimś aspekcie życia (praca, rozwój, sukces) nic pozytywnego się nie dzieje i chcesz to zmienić, ten tekst może być dla Ciebie przełomowy. Zanim jednak powiem Ci, w jaki sposób będzie on wyjątkowy dla Ciebie - pozwól, że zadam Ci kilka pytań, które pomogą Ci określić, czy to, co chcę Ci przekazać, jest dla Ciebie:

 • Czy wciąż zmagasz się z czymś w swoim życiu (praca, pieniądze, relacje międzyludzkie), co sprawia, że nie żyjesz życiem, jakie Ci się marzy?
 • Czy masz czasami poczucie, że stoisz w miejscu, zamiast się rozwijać, albo - co gorsze - cofasz się i chcesz to zmienić, ale nie wiesz jak?
 • Czy chcesz osiągać cele i realizować swoje marzenia, o których wstydzisz się nawet powiedzieć, bo są tak "nieprawdopodobne"?
 • Czy pragniesz wreszcie zacząć osiągać więcej sukcesów w swoim życiu (nie tylko finansowych)?
 • Czy uważasz, że nadszedł już najwyższy czas na zmiany (większe i mniejsze) w Twoim życiu, tylko nie wiesz jak się za nie zabrać, brakuje Ci motywacji i instrukcji działania?
 

Jeśli w Twojej głowie pojawiło się TAK, podczas czytania tych pytań, to mam dla Ciebie wspaniałą wiadomość. Najprawdopodobniej jesteś w pełnej gotowości na zmiany i przyszedł w Twoim życiu czas na nie. Inaczej już dawno by Cię tutaj nie było. Cieszę się, że czytasz dalej...

Jakiś czas temu Łukasz Milewski, trener motywacyjny, wydał w naszym wydawnictwie książkę "Mowa ciała a sukces". Jako że odniosła ona bardzo duży sukces i zewsząd docierały do nas pozytywne głosy o tym, co Łukasz robi, postanowiliśmy dowiedzieć się o nim jeszcze więcej.

Okazało się, że Łukasz prowadzi jedno z najbardziej oryginalnych szkoleń, z jakimi się spotkaliśmy. Nazwał je "Czas Na Zmiany". Wybraliśmy się na to szkolenie i niesamowite było to, że ludzie, którzy w tym szkoleniu uczestniczyli (płacąc po 970 złotych za uczestnictwo), dostawali potężny impuls do natychmiastowej zmiany swojego życia. Osoby przygnębione, sfrustrowane, bez energii do działania - po szkoleniu wychodziły całkiem inne, wręcz nie do poznania. Zmiany, które w nich zachodziły (określone jasne cele do osiągnięcia, motywacja do działania, nastawienie na zwycięstwo) były wręcz spektakularne.

uczestnicy szkolenia


Zdjęcie ze szkolenia "Czas Na Zmiany", w którym uczestniczyła ekipa Złotych Myśli

Oczywiście koniecznie musieliśmy wypróbować na własnej skórze to szkolenie i z ekipą Złotych Myśli pojechaliśmy na nie (zdjęcia powyżej). Jakiś czas po szkoleniu Mateusz Chłodnicki (jeden z prezesów wydawnictwa) wpadł na pomysł, żeby namówić Łukasza Milewskiego, żeby przekazać wiedzę z tego szkolenia w formie bardziej dostępnej dla każdego. Szczególnie, że cena tego szkolenia znacznie wzrosła wraz z wzrostem jego popularności.

Nie każdego przecież stać na wydanie aktualnie 2500 złotych za tego rodzaju szkolenie, mimo że korzyści płynące z treningu są bezcenne dla większości osób. Po miesiącach negocjacji, dopracowywania całej idei (co nie było łatwe) szkolenie "Czas na zmiany" zostało wydane w nowej, skondensowanej formie dostępnej dla każdego. Jak mówi Mateusz Chłodnicki: "Bardzo chciałem, aby ta wiedza była dostępna dla większej liczby osób, także dla tych ludzi, którzy nie są gotowi lub nie stać ich na zainwestowanie 2500 złotych w szkolenie, które mogłoby odmienić ich życie".

Nie chcieliśmy, aby był to tylko kolejny zwykły ebook, dlatego też przygotowana publikacja stanowi w praktyce PROGRAM ZMIANY OSOBISTEJ, bazowany na wiedzy ze szkolenia "Czas na Zmiany", opracowany w specyficzny sposób, zawierający ćwiczenia i zadania oraz niezwykle dużą dawkę pozytywnej energii i motywacji do faktycznego wprowadzenia w życie tych zmian.

.

Czy to możliwe, aby 20 godzin szkolenia przenieść na papier?

Być może zastanawiasz się, jak to możliwe, że szkolenie trwające dwa dni można opracować w wersji tekstowej, bez straty na jakości przekazywanej wiedzy? Otóż to bardzo proste. Na własnej skórze zaobserwujesz, że przejście przez program "Czas na zmiany" nie zajmuje tylko tyle czasu, ile samo czytanie. To jest coś więcej. Są tam specjalnie przygotowane i już wcześniej wypróbowane przez wielu ludzi techniki i metody, które pomogą Ci zrozumieć zasady wprowadzania zmian do życia i stać się osobą gotową na zmiany.

Normalnie uczestnicy szkolenia wykonywali te ćwiczenia na miejscu i stąd szkolenie trwa dłużej. Ty jednak będziesz przeprowadzać te ćwiczenia i robić to wtedy, kiedy masz na to ochotę oraz czas. Oczywiście od tego na ile poważnie to potraktujesz, będą zależeć zmiany zachodzące w Twoim życiu i ich skala.

Czy to możliwe, żeby książka pomogła mi zmienić swoje życie?

"Czas Na Zmiany" to coś więcej niż tylko "kolejna książka". Jest to przeniesione na kartki papieru szkolenie, z którego powstał PROGRAM ZMIANY OSOBISTEJ. To sprawdzona wiedza, która ma wprowadzić zmianę i wywrzeć duży wpływ na Twoje życie, dać Ci impuls do działania.

Setki ludzi dokonywały przełomów w swoim życiu podczas treningu "Czas na zmiany" . Po nich już nigdy nie byli tacy sami. Ty też możesz wziąć w tym udział - i to za dużo mniej niż kosztuje szkolenie i nie ruszając się w z domu. Wiedza, która dotąd była przekazywana tylko na szkoleniu (koszt wejściówki 2500 zł), została dopasowana do modelu programu zmiany osobistej w taki sposób, aby dawała te same rezultaty co trening. Można śmiało powiedzieć, że jest to esencja całego treningu, który trwa dwa dni (po 10 godzin). Różnica jest taka, że tutaj wszystko zależy w 100% od Ciebie, od Twojego zaangażowania. Nikt nie będzie Cię pilnował, ale też jeśli nic nie zrobisz, nie będzie efektów.

Pytanie, czy Ty też chcesz dokonać
pozytywnego przełomu w swoim życiu?

"Czas Na Zmiany" to trening, po którym uczestnicy naprawdę zmieniają swoje życie na takie, o jakim zawsze marzyli. "Czas Na Zmiany" to esencja sztuki wprowadzania zmian w swoim życiu, która jest wynikiem badań Łukasza Milewskiego, autora i trenera zmiany osobistej. Jest to trening, który ma nie tylko nauczyć Cię, jak wprowadza się zmiany w swoim życiu, ale rzeczywiście dokonać w Tobie tych zmian. Nie jutro, nie za miesiąc, ale w momencie, kiedy będziesz czytać tę książkę.

Jednak nie obawiaj się - nie muszą być to zmiany, które zrobią z Twojego życia to, co buldożer robi ze starym domem. Program zmiany osobistej będzie raczej dla Ciebie pomocnikiem, osobistym asystentem wzrostu i przemiany.

Co takiego jest w tym programie? Przede wszystkim to, że poznasz tutaj strategie dokonywania zmian, które działają, bo inni je przetestowali. Nauczysz się, jak ich używać od razu. Poznasz autentyczne przypadki z życia ludzi obecnych na sali. Poznasz historie i doświadczenia ludzi, którzy ponieśli porażki i odnieśli sukcesy we wprowadzeniu zmian do swojego zycia. Co bardzo ważne, podczas studiowania tego programu nauczysz się, jak stać się człowiekiem gotowym na zmiany w swoim życiu i jak nie zostać zaskoczonym przez te zmiany.


O autorze:

Łukasz MilewskiŁukasz Milewski jest ekspertem w dziedzinie osiągania celów życiowych, motywacji i zmiany swojego życia. Autor wielu artykułów w tej dziedzinie. Pisarz i pasjonat znaczenia słowa "Człowiek". Kilka lat temu podjął decyzję o zmianie swojego życia, za decyzją poszło działanie. Szybko stał się najmłodszym certyfikowanym trenerem na naszym globie. Ci, którzy doświadczyli spotkania z nim, wiedzą, że emanuje z niego miłość do ludzi, która jest cechą prawdziwego przewodnika. Aktywny inwestor giełdowy. Jego legendarny już cykl treningów "Czas na zmiany" pomógł setkom ludzi w całej Polsce zmienić życie. Jak sam mówi:

"Czas na zmiany" to moje dziecko, które spowodowało najwięcej radości w moim życiu. Szkolenie, nad którym tak naprawdę pracuję od zawsze. Bo ja ciągle zmieniam i udoskonalam swoje życie. Włożyłem w nie mnóstwo energii. Po dziś dzień dostaję informacje z podziękowaniami i niezwykłymi historiami. Ludzie opowiadają mi, jak w niezwykle prosty sposób zmienili swoje życie, i pytają, kiedy kolejna edycja CZASU NA ZMIANY. Ja im odpowiadałem, że nie wiem.
- Łukasz Milewski - autor publikacji "Czas na zmiany" i "Mowa ciała a Sukces"


Jak zmienić swoje życie bardzo szybko?

Słowo od autora:
"Zbierając od lat wiedzę z prawie 3000 przeczytanych książek i mnóstwa odbytych kursów, dochodzę do wniosku, że zmiana jest bardzo prostym procesem. Właściwie dzieje się już w momencie podjęcia decyzji. Właśnie teraz, w tej chwili, możesz podjąć decyzję, która sprawi, że w Twoim życiu nastąpi zmiana. Tylko od Ciebie to zależy i tylko Ty możesz to zrobić."


Czego się dowiesz i co osiągniesz, korzystając z programu zmiany osobistej "Czas Na Zmiany"?

 • W jak sposób odnaleźć te zmiany, które rzeczywiście są Ci w życiu potrzebne, i co zrobić, aby zmiany, których dokonasz, nie wyszły Ci na gorsze? Proste, ale niezawodne ćwiczenie, które pozwoli Ci określić, gdzie i jakie zmiany są potrzebne w Twoim życiu.
 • Jak stać się "właściwym człowiekiem", który jest gotowy na zmiany i dla którego zmiany będą czymś naturalnym i wprowadzającym w jego życie nową, lepszą jakość, a nie zaskoczą go.
 • Jak pokonać negatywną opinię, którą masz o sobie albo którą zaszczepili Ci inni ludzie? Co zrobić, aby negatywne myśli, które krążą Ci po głowie, wreszcie zmieniły się na takie myśli, które Cię inspirują do działania i nastrajają optymistycznie?
 • Jak być bardziej zdecydowanym i w jaki sposób wyrobić w sobie umiejętność podejmowania szybkich i trafnych decyzji, które są kluczem do osiągnięcia sukcesu? Wyeliminuj swoje niezdecydowanie, niepewność, opieszałość w dążeniu do zmian.
 • Jak pokonać strach przed porażką i zmianami w swoim życiu? Czasami zmiany mogą przerażać, ale to nie szkodzi, bo dowiesz się dokładnie, jak eliminować swoje obawy i niepewność, które sprawiają, że niepotrzebnie wstrzymujesz przełom w swoim życiu.
 • Trzyetapowy proces realizacji celu - dowiedz się, w jaki sposób możesz osiągnąć cel, który sobie wyznaczyłeś, i czego będziesz potrzebować, aby wreszcie osiągnąć to, o czym zawsze marzyłeś.
 • Skąd wziąć wewnętrzną siłę i motywację do zmian i wytrwania w nich? Dowiedz się, jak możesz czerpać z nieprzebranych pokładów energii, która jest w Tobie, i w jaki sposób ją w sobie odnaleźć.


Opinie osób, którym "Czas Na Zmiany" odmienił życie!

"Czas na zmiany", autorski projekt Łukasza Milewskiego, jest ewenementem wśród wielu szkoleń, których byłam w swoim życiu uczestnikiem. To nie tylko wspaniała, bardzo przyjacielska atmosfera, ale przede wszystkim ogromna wiedza oraz narzędzia, które pozwalają wyjść z dotychczasowych kolein życia i zacząć żyć na nowo wg własnego scenariusza. Dla każdego uczestnika to szkolenie staje się pierwszym dniem lepszego jutra. Nikt, kto przeszedł to szkolenie, nie jest już tamtym człowiekiem, który na nie przyszedł. Łukasz w bardzo prosty, przyjacielski sposób uświadamia uczestnikom, że życie mają tylko jedno i tylko od nich zależy, jak je przeżyją. Ksiądz Popiełuszko powiedział kiedyś: "Prawda kosztuje dużo, ale wyzwala". Szkolenie "Czas na zmiany" pomaga nam dotrzeć do prawdy o nas samych, a tym samym czyni nas wolnymi.
- Bożena Stocerz, właścicielka biznesu


"Jeszcze kilka lat temu miałam wiele marzeń na temat swojego życia, partnera, pracy. Jednak słysząc wiele razy, jak trudno zdobyć jakąkolwiek pracę, że życie jest ciężkie itp., zaczęłam zapominać o marzeniach i celach, a skupiłam się raczej na trudnościach dnia codziennego. Jedyne, co czułam, to przygnębienie i niemożność zrobienia czegokolwiek. Byłam nieszczęśliwa i bezsilna. Kiedy Łukasz poprosił, żebym wyobraziła sobie swoje życie, zakładając, że wszystko jest możliwe, jak chciałabym, żeby ono wyglądało, nie potrafiłam tego zrobić. Łukasz na swoim szkoleniu przypomniał mi moje marzenia. Wtedy też poczułam, że chcę coś zmienić.

Teraz jestem w trakcie zmieniania swojego życia. Czuję się silniejsza po każdej pokonanej trudności, mam ogromną satysfakcje z każdej odważnej decyzji, mam wrażenie, jakby cały świat robił wszystko, żeby pomóc mi w moich planach. I w końcu mogę powiedzieć, że jestem szczęśliwa.
Za to też chcę podziękować Łukaszowi, a wszystkich innych zachęcam do wzięcia udziału w szkoleniu i gwarantuję, że wniesie ono wiele w wasze życie."
- Anna Kowalska , studentka chemii, Kraków


Ponadto dzięki "Czas Na Zmiany" dowiesz się:

 • Jaki jest największy i jednocześnie paradoksalny sekret osiągania celów w swoim życiu? Zdziwisz się, jak łatwo będzie Ci dokonywać kolejnych zmian w swoim życiu i jak szybko one będą przynosić rezultaty.
 • Jak nauczyć się wierzyć w siebie i utrzymać wysokie poczucie własnej wartości i zadowolenia z tego, kim się jest? TAK, wiary w siebie można się nauczyć i można ją wytrenować. Bez wiary w siebie nigdy nic nie osiągniesz.
 • Co dokładnie zrobić w swoim życiu, aby uwierzyć w siebie, nawet jeśli teraz masz niską samoocenę, źle się czujesz, a dodatkowo Twoje otoczenie (mąż, żona, rodzice) wpływa na Ciebie negatywnie?
 • Jak przygotować się na nadchodzące zmiany, aby Cię nie zaskoczyły? Tak jak do wyprawy trzeba się przygotować i zaopatrzyć (np. mapa, jedzenie), tak samo i do zmian trzeba się przygotować, dlatego też dostaniesz szereg instrukcji i porad, jak być gotowym na zmiany.
 • Dlaczego nie możesz uwierzyć w siebie i brakuje Ci wewnętrznej siły, która jest tak potrzebna, aby się przełamać i zacząć zmieniać coś w swoim życiu? Dowiedz się, co Cię blokuje i działa jak kotwica, która sprawia, że nie możesz wypłynąć na szerokie wody.
 • Jak się przełamać i co dokładnie zrobić, aby wykonać pierwszy krok w kierunku zmian? W jaki sposób zerwać te łańcuchy, które blokują Twój ruch i sprawiają, że stoisz w miejscu?

Jak widzisz - to, czego dowiesz się i dokonasz podczas programu zmiany osobistej "Czas na zmiany", idzie dużo dalej niż wiedza czy umiejętności. Wiele z ćwiczeń, które wykonasz, rzeczywiście zmieni Twoje myślenie i sprawi, że już nigdy nie będziesz takim samym człowiekiem jak do tej pory. Staniesz się lepszą wersją samego siebie.


 

Czy "Czas Na Zmiany" jest dla Ciebie?

Nie wiem, ile może być dla Ciebie warte życie pełne wewnętrznej satysfakcji, zadowolenia i radości. Nie wiem też, na ile wycenisz uczucie, kiedy co poniedziałek budzisz się z uśmiechem na ustach - i to nie dlatego, że akurat masz wolne od pracy. Nie wiem, ile ten program zaoszczędzi Ci frustracji, nerwów, wyrzutów sumienia spowodowanych porażkami i trwaniem w marazmie. Samodzielnie musisz sobie na to pytanie odpowiedzieć.

Oczywiście jeśli ktoś może sobie na to pozwolić, to najlepiej jest jechać na stacjonarne szkolenie w Warszawie, które co jakiś czas jest organizowane i które na pewno da Ci genialne rezultaty. Ale jeśli nie możesz pozwolić sobie na wydatek rzędu 2500 złotych, to dostęp do tego samego programu zmiany osobistej (po wielokrotnie niższej cenie) będzie dla Ciebie idealnym wyjściem.

Nie myśl teraz o tym, że skoro nic nie zmienisz w swoim życiu, to nadal będzie ono tylko takie, jakie jest albo nawet i gorsze. Nie myśl też, że nagle, z dnia na dzień, zaczniesz dokonywać cudów w swoim życiu i za tydzień będziesz zupełnie innym człowiekiem.

Pomyśl raczej o tym, że teraz przed Tobą jest na wyciągniecie ręki szansa na zmiany. Właśnie teraz, w tej chwili możesz zacząć serię przełomowych zmian w swoim życiu. Pamiętaj, zmiana zaczyna się na długo zanim zaczniesz coś robić. Zmiana zaczyna się w momencie, kiedy podejmujesz decyzję, że chcesz zmiany. Zrób to teraz.Powrót do góryStrona została wygnerowana w 0.06 sekund.

Odsłony: 796
Unikalne: 268
Dzisiaj: 268
Wczoraj: 0
Online: 21
Najwięcej odwiedzin: 13-07-2024 (268)

⇑↑ góra strony ↑⇑
© 2006-2024 ebooki24.eu
| Regulamin | Subskrypcja | Kontakt | Linki - Dodaj link | Poradniki |
Jesteśmy obecni na ShopMania w Książki
adm

20:47

Czas Na Zmiany. Jak zmienić swoje życie i sprawić, aby wreszcie spełniło się to, o czym marzysz?

ebooki, elektroniczne książki, książki, e-booki, ebook, księgarnie internetowe