eBooki24.eu

eBooki -
elektroniczne książki.
Księgarnie internetowe.

   

eBooki
ZłoteMyśli

   

eBooki
DobryEbook

   

Księgarnia
Helion

 

eBooki24.eu

eBooki -
elektroniczne książki.
Księgarnie internetowe.

 
złote myśli

E-biznes Jako Sposób Na Sukces - Jolanta Gajda
pdf
wersja elektroniczna [?]
21,70 zł
» Ilość stron: 214
» ISBN: 978-83-7582-701-9
druk
wersja drukowana [?]
36,70 zł
» Ilość stron: 217
» ISBN: 978-83-7582-702-6

zamawiam eBook
Wysyłka gratis [?]

Wiedza i doświadczenie, które oni zdobywali przez lata, teraz do Twojej dyspozycji. Już za chwilę poznasz 15 ludzi, którzy odnieśli sukces w e-biznesie i dowiesz się od nich: "Jak oni to zrobili?"
przeczytaj więcej »

  OPIS

EBOOK: "E-biznes Jako Sposób Na Sukces"


Zobacz, jak młodzi ludzie, pasjonaci Internetu, osiągneli dzięki niemu suckes i jak Ty też możesz to zrobić.

Już za chwilę poznasz 15 młodych ludzi, którzy odnieśli sukces w e-biznesie, i dowiesz się od nich: "Jak oni to zrobili?"

Grupa osób, które rozkręciły własny e-biznes, opowiada, w jaki sposób im się to udało i jak Ty też możesz zacząć używać Internetu do zarabiania pieniędzy - i nie tylko.

 • Jeśli chcesz wykorzystać wszystkie możliwości (nie tylko zarobkowe), które daje Internet, aby osiagnąć to, o czym do tej pory marzyłeś (niezależność finansowa, praca z pasją)...
 • Jeśli nie masz (podobnie jak kiedyś osoby, z kórymi przeprowadzono wywiady) wiedzy na temat programowania i innych techniczych spraw i zaczynasz niejako od ZERA swoją działalność...
 • Jeśli chcesz poznać inną drogę rozwoju i zarabiania pieniędzy niż praca na etacie...
 • Jeśli chcesz zarabiać na tym, co lubisz, i chcesz, aby Twoja praca była Twoją pasją, a nie tylko przykrym obowiązkiem...

...to teraz masz na to doskonałą okazję.
Autorce udało się zgromadzić w jednej książce 15 młodych e-biznesmenów i dowiedzieć się, jaka była ich historia.


sebastian
"Jolanta Gajda przeprowadza oszałamiające wywiady. Zadała mi pytania, które nie tylko dotarły do istoty sprawy, ale także skłoniły mnie do głębszej refleksji nad przyczynami mojego sukcesu. Powstał z tego wywiad o wielkiej wartości dla czytelników i dla mnie osobiście".
- Sebastian Schabowski - Osiagacz.plNie wiem, co dla Ciebie oznacza słowo sukces
. Być może będzie to niezależność finansowa, być może bedzie to możliwość pracowania tylko wtedy, kiedy Tobie się to podoba, i bycie własnym szefem. Być może sukcesem będzie dla Ciebie praca w domu, bez denerwującego szefa i sztywnego etatu, albo praca, w której się spełniasz i którą uwielbiasz.

W tym, co chcesz osiągnać, może Ci pomóc pomóc Internet - i zaraz poznasz prawdziwe na to przykłady. Już za chwilę przeczytasz historie zwykłych młodych ludzi (takich jak Ty), którzy wybrali drogę e-bzinesu i których ta droga zaprowadziła dokładnie tam, gdzie chcieli.

Oto, kto będzie się dzielił z Tobą wiedzą

Kamil Cebulski - człowiek instytucja. Prowadzi on zbyt dużo projektów, żeby je tutaj wymienić. Powiem tylko o tych największych, takich jak cykl ogólnopolskich konferencji "Myśleć jak milionerzy" czy sklepy internetowe (Aragon.pl, Kokanie.pl). Od lat propaguje zdrowe myślenie o przedsiębiorczości oraz uczy innych, jak osiągnąć niezależność finansową.

Mateusz Chłodnicki - współzałożyciel wydawnictwa Złote Myśli, specjalista od marketingu internetowego. To między innymi dzięki niemu w ciągu 5 lat Złote Myśli zmieniły się w tak dużą firmę.

Małgorzata Dwornikiewicz - Opalińska - autorka znanego bestsellera "Ja i cele" . Kobieta, która stara się pomóc i uświadomić innym kobietom, że też mogą osiągnąć sukces, i to bez poświęcania tego, co ważne w ich życiu.

Anna Grabka - współtwórczyni i jedna z inicjatorek powstania serwisu Artelis.pl (największej bazy artykułów do przedruku). Zajmuje się relacjami międzyludzkimi (Relacje.net) i jest dyrektorem wydawniczym w wydawnictwie Złote Myśli.

Tomek Kapelak - z wykształcenia i zamiłowania programista. Współzałożyciel i twórca księgarni, sklepów, magazynów internetowych, takich jak Escape Magazine, Aragon.pl czy Mentis.pl. Jest chodzącym dowodem na to, że można połączyć naukę na studiach dziennych z rozwijaniem własnego biznesu.

Patrycja Kierzkowska - dziennikarka, autorka książki "E-biznes. Relacje z klientem" oraz osoba, która ma zupełnie inne podejście do sukcesu niż większość ludzi. Niedawno została magistrem pedagogiki, ale studia nie przeszkodziły jej w zarządzaniu kilkoma sprawnie działającymi biznesami. Jest właścicielem wydawnictwa Escape Magazine oraz różnych sklepów internetowych.

Beata Kołodziejczyk - współtwórczyni takich serwisów, jak EnergiaKobiet.pl czy Kobieta.pl. Pomaga matkom z dziećmi realizować się zawodowo i jednocześnie rozwijać się w roli matki. Założyła również sklep dla matek "U Beaty".

Paweł Królak - twórca najpopularniejszej księgarni internetowej, która skupia się na sprzedawaniu wartościowej literatury katolickiej, Tolle.pl. Potrafił z mało popularnego pomysłu na biznes stworzyć tętniący życiem serwis, który skupia pasjonatów dobrej książki oraz daje czytelnikom coś więcej niż tylko książki.

 

Robert Majcher - jak sam o sobie mówi, jest "truskawkowym milionerem" (napisał nawet książkę w naszym wydawnictwie -  "Truskawkowy milioner"). Jako osoba wywodząca się z biednej rodziny - był teoretycznie bez szans na stanie się bogatym. Jednak już w wieku 26 lat stał się milionerem i od tego czasu postanowił pomagać także innym.

Janusz Maruszewski - współtwórca serwisu StrefaInwestorów.pl, jednej z  najpopularniejszych stron, na których możesz znaleźć rady na temat tego,  jak inwestować swoje pieniądze. Znajdziesz tam również społeczność  aktywnych inwestorów, a także mnóstwo praktycznej wiedzy zarówno dla  początkujących, jak i zaawansowanych inwestorów.

Piotr Michalak - młody e-biznesmen, założyciel agencji copywritingowej Ententa.pl oraz agencji interaktywnej Efnetica.pl. Niedawno w wydawnictwie Onepress ukazała się jego książka "Sztuka pisania perswazyjnych tekstów". Pomaga rozwijać się zarówno małym biznesom, jaki i dużym firmom, które zatrzymały się w rozwoju i potrzebują "czegoś więcej".

Sebastian Schabowski - założyciel Osiagacz.pl oraz Osiagacz.tv (serwis z videoporadami) - są to jedne z największych w Polsce serwisów motywacyjnych. Sam Sebastian na co dzień zajmuje się pomaganiem ludziom w osiągnięciu finansowej niezależności oraz rozwoju osobistym. Wraz z Witoldem Wójtowiczem prowadzi szkolenia oraz uczy innych,  jak czerpać dochód z pasji.

Aneta Styńska - pierwsza psycholog, która przeniosła swoją działalność do Sieci poprzez serwis Psychorada.pl. Jest także menagerem programu partnerskiego Złotych Myśli, gdzie odpowiada za relacje z partnerami oraz pomaga im się motywować do działania i zarabiać więcej.

Mateusz Romanowski - twórca takich portali, jak Odpowiedź.pl czy ZadajPytanie.pl. W krótkim czasie stworzył sprawnie zarządzane i działające biznesy, które teraz cieszą się dużymi sukcesami i wielką popularnością.

Tomasz Urban - zajmuje się programami partnerskimi. Opiekuje się jednym z największych systemów partnerskich w Polsce - ProPartner.pl, oraz prowadzi najpopularniejszy blog o zarabianiu w sieci Dodatkowo ma kilkanaście popularnych serwisów internetowych.

Trzy najważniejsze pytania


W kilkunastu wywiadach, które niedługo będziesz miał okazję przeczytać, zadane są pewne zasadnicze pytania (i nie tylko), które autorka Jolanta Gajda powtarza i którymi sprytnie wyciąga najważniejsze informacje. Każdy, z kim autorka przeprowadziła wywiad, odpowiada na pytania:

 • Jak zaczęła się Twoja droga i przygoda z biznesem w Internecie? Zadziwiające jest, jak dziwnie ułożyły się losy niektórych bohaterów tej książki, prowadząc ich do rozpoczędzia działania w Internecie. Dowiedz się, jakie trzeba mieć zaplecze i doświadczenia za sobą, aby coś osiągnąć w Sieci (odpowiedź i poznane historie mogą Cię zaskoczyć).
 • Co według Ciebie decyduje o osiągnięciu sukcesu i jest najważniejsze w tym procesie? Dowiedz się, co według nich jest najważniejsze i najbardziej wpływa na osiągnięcie sukcesu w biznesie i nie tylko. Z wywiadów poznasz najważniejsze czynniki wpływające na osiągnięcie swoich celów oraz dowiesz się, co zrobić, by nie tracić energii do działania. Posłuchaj, jakie mają wskazówki dla osób, które dopiero zaczynają.
 • Jak radziłeś sobie z problemami na swojej drodze do sukcesu i jak je pokonałeś? Nie oszukujmy się. Zawsze na drodze do stworzenia czegoś wielkiego pojawiają się problemy i trudności. Dowiedz się od osób, które pokonały takie trudności, jak one to zrobiły i jakie mają wskazówki dla osób, przed którymi dopiero pojawią się problemy.

Od autorki:

Gdyby 3 lata temu ktoś mi powiedział, że zajmę się działalnością w Sieci, spojrzałabym na tę osobę jak na obłąkaną... W planach miałam karierę i awanse w firmie, w której pracowałam na etacie. I nagle - całkowity zwrot. W październiku 2006 roku wprowadziłam pierwszy wpis na blogu, a kilka miesięcy później powstał mój serwis SuperKid.pl - dziś nazywany przez wielu portalem, z czego jestem bardzo dumna :)

Publikacja ebooka "Ebiznes jako sposób na sukces" zbiega się z drugą rocznicą mojej działalności w internecie i dziś wiem, że e-biznes to świetny sposób na spełnianie swoich marzeń, realizowanie własnych pasji i na SUKCES w pełnym tego słowa znaczeniu. I co najważniejsze, KAŻDY może ten sukces osiągnąć - jeśli tylko podejmie taką decyzję i zacznie działać.

Jolanta Gajda - pasjonatka ebzinesu, twórczyni SuperKid.pl


Ale to nie wszystko...


Same wywiady to jeszcze nie wszystko, co możesz znaleźć w tej książce. Autorka zadbała o to, żebyś otrzymał możilwie najbardziej przydatną wiedzę potrzebną do osiągnięcia sukcesu w e-biznesie. Dlatego też między poszczególnymi wywiadami napisała krótkie (dwie, trzy strony), ale bardzo konkretne porady na takie tematy, jak:

 • Działanie - dlaczego jedne działania są ważniejsze niż inne i co zrobić, aby robić tylko to, co przynosi najlepsze rezultaty?
 • Pasja - czy aby rozkręcić dochodowy biznes, musisz mieć pasję albo zajmować się tym, co kochasz robić? Jak ważna jest pasja w prowadzeniu biznesu?
 • Zarządzanie czasem - komu z nas nie brakuje czasu? Dowiedz się, jak rozwiązują problem braku czasu ludzie, którzy zarządzają kilkoma serwisami internetowymi naraz i dodatkowo jeszcze mają pod sobą kilkunastu pracowników.
 • Toksyczni ludzie - są osoby, z którymi lepiej nie przebywać, i to nie tylko dlatego, że ich nie lubisz. Wręcz przeciwnie, możesz lubić kogoś, kto tak naprawdę hamuje Twój wzrost i nie pozwala Ci się rozwinąć. Dowiedz się, jak sobie z tym radzić.
 • Motywacja i brak energii do działania - czy motywacja w ogóle istnieje i co o niej mówią osoby, które potrafiły przez lata ciężko pracować, mając tylko wizję zysków przyszłości i niejednokrotnie ponosząc porażki?
 • Przełamywanie barier - nie wiem, czy teraz coś Cię ogranicza i powstrzymuje, ale wiem, że po lekturze tego rozdziału będziesz wiedzieć, jak sobie radzić ze wszystkim, co hamuje Twój szybki rozwój.
 • Pokonywania błędów - dowiesz się, jak radzić sobie z błędami, które popełniasz i w przyszłości popełnisz na swojej drodze do celu.
 • Samorozwój - czyli dlaczego i w jakim stopniu ważne jest to, aby samemu się rozwijać wraz ze wzrostem własnego biznesu


Ile ta wiedza może być warta dla Ciebie?


Ile może być warta dla Ciebie wiedza ludzi, którzy "już to z zrobili"? Ile może być warte wyciągnięcie wniosków z błędów, które oni "już popełnili"?. Ile mogą być dla Ciebie warte i jak bardzo mogą przydać Ci się rady, które pozwolą Ci zacząć biec w dobrym kierunku do spełnienia się w e-biznesie? Ile może być warta pomoc od osób, które dokonały tego, co Ty też chcesz osiągnąć?

Według mnie takie rady są bezcenne, ponieważ płyną z doświadczenia osób, które już osiągnęły to, co Ty chcesz osiągnąć (finansowa niezależność, swoboda pracy). Tylko pomyśl, jak bardzo przyda Ci się skumulowanie doświadczenia, wiedzy i rad tylu ludzi w jednej książce i jak dużo się z niej dowiesz.

Sam odpowiedz sobie na pytanie, jak bardzo pomoże Ci ta wiedza w wykorzystaniu Internetu do czegoś więcej i osiągnięciu tego, czego pragniesz. Pamiętaj też, że sprawy odłożone na później to sprawy, o których zapomnisz

Powrót do góryStrona została wygnerowana w 0.05 sekund.

Odsłony: 2601
Unikalne: 524
Dzisiaj: 129
Wczoraj: 395
Online: 9
Najwięcej odwiedzin: 25-05-2024 (395)

⇑↑ góra strony ↑⇑
© 2006-2024 ebooki24.eu
| Regulamin | Subskrypcja | Kontakt | Linki - Dodaj link | Poradniki |
Jesteśmy obecni na ShopMania w Książki
adm

04:24

E-biznes Jako Sposób Na Sukces. Już za chwilę poznasz 15 ludzi, którzy odnieśli sukces w e-biznesie?

ebooki, elektroniczne książki, książki, e-booki, ebook, księgarnie internetowe