eBooki24.eu

eBooki -
elektroniczne książki.
Księgarnie internetowe.

   

eBooki
ZłoteMyśli

   

eBooki
DobryEbook

   

Księgarnia
Helion

 

eBooki24.eu

eBooki -
elektroniczne książki.
Księgarnie internetowe.

 
złote myśli

Działaj Skutecznie! - Andrzej Bubrowiecki
pdf
wersja elektroniczna [?]
19,90 zł
» Ilość stron: 101
» ISBN: 978-83-7582-695-1
druk
wersja drukowana [?]
29,90 zł
» Ilość stron: 101
» ISBN: 978-83-7582-696-8

zamawiam eBook
Wysyłka gratis [?]

Jak realizować swoje cele ze 100% skutecznością i jak skuteczniej działać w każdej dziedzinie swojego życia
przeczytaj więcej »

  OPIS

EBOOK: "Działaj Skutecznie!"


Bardzo się cieszę, że czytasz ten tekst. Wnioskuję z tego, że masz już dosyć biernego przyjmowania tego, co oferuje Ci życie i podjąłeś decyzję o tym, że najlepiej będzie, gdy weźmiesz sprawy w swoje ręce.  A tymi sprawami może być wszystko - praca, rodzina, marzenia, dom, pieniądze. Oto Twój pierwszy krok do sukcesu w wybranych przez Ciebie dziedzinach!

Jak realizować swoje cele ze 100% skutecznością
i jak skuteczniej działać w każdej dziedzinie swojego życia?

 • Czy chciałbyś potrafić spełniać swoje marzenia i kończyć to, co zacząłeś?
 • Czy masz w swoim życiu cel, którego nie możesz osiągnąć, albo marzenie, które się jeszcze nie spełniło?
 • Czy chciałbyś skuteczniej działać w swoim życiu i zrobić to, co zawsze chciałeś zrobić?
 • Czy brakuje Ci czasami sił i energii do osiągnięcia tego, czego bardzo pragniesz?
 • Czy boisz się porażek albo paraliżuje Cię strach przed porażką?

Jeśli odpowiedziałeś "tak" na któreś z tych pytań, to mam dla Ciebie dobrą wiadomość.

 • TAK, możesz zacząć osiągać cele, które sobie wyznaczyłeś .
 • TAK, możesz nie bać się porażek i z odwaga dążyć do wyznaczonego celu
 • TAK, możesz działać skuteczniej i osiągnąć w swoim życiu to wszystko, co do tej pory wydawało Ci się nieosiągalne.

 "Każdy - nie tylko ten, kto myśli o sukcesie - powinien codziennie rano, zaraz po przebudzeniu, przeczytać tę książkę"


dr Irena Kamińska-RadomskaKażdy - nie tylko ten, kto myśli o sukcesie - powinien codziennie rano, zaraz po przebudzeniu, przeczytać tę książkę. Nauczyć się jej na pamięć i cytować sobie w każdym stosownym momencie: czy to planując dzień, czy całe życie, czy w sytuacji, kiedy coś się nie udaje. To zdecydowanie najlepszy ebook na temat komunikacji, autoprezentacji, zarządzania sobą w czasie i kontroli emocji, jaki dotychczas czytałam.

Ale to tylko fundamentalne zagadnienia tego fascynującego wydawnictwa, ponieważ - jak zwykle u tego autora - wszechstronność prezentowanej wiedzy wzbudza głęboki i należny mu szacunek. Daje się też odczuć, że mamy do czynienia z Trenerem najwyższej klasy. Przekaz jest klarowny, uporządkowany, a cała książka ma mój ulubiony charakter praktycznego poradnika. Książka Andrzeja Bubrowieckiego - jak zresztą sam autor - inspiruje, motywuje i daje wskazówki. Może być natchnieniem, dodać pewności siebie i entuzjazmu na całe życie każdemu czytelnikowi. Wielkie brawa!

dr Irena Kamińska-Radomska The Protocol School of Poland
www.protocol.plPowiem więcej - aby tego dokonać, wcale nie musisz zapracować się na śmierć albo odmawiać sobie przyjemności życia. Wszystko, czego potrzebujesz, to nauczyć się

 • "Jak działać skutecznie?"

Oto przed Tobą pojawia się możliwość, na którą być może długo czekałeś. Być może do tej pory nie zrealizowałeś żadnego ze swoich marzeń. Być może marzenia, które do tej pory udało Ci się zrealizować, okazały się nic niewarte - to wszystko jest nieważne, ponieważ już za chwilę poznasz dokładny
i sprawdzony sposób, który pozwoli Ci realizować cele, które dadzą Ci satysfakcje i spełnienie. Zanim jednak to zrobisz, powinieneś wiedzieć, że...

Aby zastosować rady zawarte w tej książce, nie potrzebujesz mieć skończonych dwóch fakultetów albo mieć przeczytanych 120 książek o motywacji, zarządzaniu czasem i sukcesie. Nie musisz też być osobą bardzo mocno zapracowaną (ale możesz), która ma na głowie trzy firmy i zarządzanie 50 pracownikami. Wręcz przeciwnie. Możesz dużo skorzystać z rad zawartych w tej książce tylko dlatego, że są to uniwersalne, zawsze działające sposoby na bycie bardziej skutecznym w życiu.

Być może teraz sobie myślisz: "Jak coś jest uniwersalne i do wszystkiego, to jest do niczego".
Jednak prawda jest taka, że te zasady, o których dowiesz się z książki "Działaj skutecznie!", są do zastosowania przez wszystkich. Dlaczego? Przede wszystkim dlatego, że

Zasady bycia skutecznym są nieskomplikowane
i łatwe do zastosowania

Bycie skutecznym w życiu to nie jest czarna magia zarezerwowana tylko dla nielicznych i tylko dla wybrańców. Wręcz przeciwnie. Ta książka udowadnia to, że każdy z nas - niezależnie od tego, czy jest mechanikiem samochodowym, czy właścicielem funduszu emerytalnego - może działać skutecznie i osiągać cele, które przed sobą postawił.

Przeczytaj opinię czytelniczki o książce "Działaj skutecznie!":

"Dzięki tej ciekawej pozycji wymarzyłam sobie mój pierwszy biznes - to jest teraz mój cel w życiu - to niebywałe,że książki takie jak ta tak potrafią człowieka NAKRĘCIĆ tak, aby zaczął działać i nie bał się, mimo tak trudnych czasów. DUŻY PLUS dla tej książki :) "

- Anna Koczur, szczęśliwa mama:)

 

 • Jakie są Twoje cele i co Ty chcesz osiągnąć?

Nawet jeśli teraz jeszcze nie wiesz, co chcesz robić, co osiągnąć w życiu i jakie są Twoje marzenia, to dzięki tej książce możesz się tego dowiedzieć. W końcu ten poradnik nie miałby żadnej wartości, gdyby nie fakt, że najpierw pozwoli Ci dokładnie określić, czego pragniesz i jaki cel da Ci spełnienie i szczęście. Jest to bardzo ważne, a mimo to wielu ludzi o tym zapomina.

Koncentrują się na działaniu, ciężkiej pracy, zdobywaniu nowych umiejętności, jednak to wszystko prowadzi ich w ślepy zaułek. Któregoś dnia spostrzegają, że cele, które sobie wyznaczyli i realizowali z takim zapałem, tak naprawdę nie są dla nich satysfakcjonujące. Jeśli Ty chcesz uniknąć podobnego losu i nie pracować na darmo, to powinieneś skorzystać z wiedzy zawartej w tej książce.

"Książka pozwala nas nakierunkować na to, na co powinniśmy zwrócić uwagę w swoim życiu, aby to co robimy przynosiło nam radość i sukcesy. Czasami jest tak, że gdy coś zaczynamy mamy zapał później go tracimy nie zwracamy uwagi co się stało, porzucamy to, chociaż to było naszą pasją. Polecam osobom, które straciły pewien zapał do działania, albo wydaje im się że to co robią im nie wychodzi. "

- Patryk, student kierunku Inżynieria Środowiska, pracownik w branży wentylacjaO autorze...

Andrzej BubrowieckiAndrzej Bubrowiecki jest absolwentem Wydziału Pedagogicznego Uniwersytetu Warszawskiego.

Ceniony Coach Rozwoju Osobistego, Trener w Biznesie, Trener Szybkiego Czytania i Technik Pamięciowych. Ekspert w dziedzinie twórczego wykorzystania umysłu; pamięci i kreatywnego myślenia, a także komunikacji interpersonalnej i autoprezentacji.

Specjalizuje się również w szkoleniach z psychologii sprzedaży, zarządzania sobą w czasie oraz kontroli emocji i zarządzania stresem. Jest autorem książek "Popraw swoją pamięć" i "Popraw swoją kreatywność", ebooków "Sekrety kreatywnego myślenia" i "Techniki pamięciowe dla każdego". Dużą popularnością cieszy się jego autorski program szkoleniowy "Pamięć i Kreatywność - wrota do sukcesu XXI wieku". Był wielokrotnie ekspertem w programach telewizyjnych i radiowych. W jego szkoleniach i prezentacjach uczestniczyło już ponad 6000 osób. Jak sam o sobie mówi, jest trenerem pasjonatem, a jego praca - najlepszym dowodem na to, że marzenia się spełniają.Jak określić i zrealizować cele w swoim życiu?

Wyznaczanie celów i skuteczna ich realizacja to nie jest prosta sztuka, nie wystarczy tylko pomyśleć przez chwilę, co by się chciało mieć, i przyjąć to za cel. W tym poradniku poznasz praktyczne ćwiczenia, które pozwolą Ci dokładnie i szczegółowo wyznaczyć cel, który osiągniesz.

Działaj skutecznieJak określić priorytety w życiu? Od tego, aby robić więcej, ważniejsze jest to, aby skupić się na rzeczach najważniejszych. Zanim zaczniesz działać, musisz wiedzieć, co powinieneś robić, aby osiągnąć maksimum rezultatów.

Działaj skutecznieCo zrobić, aby przy mniejszej ilości pracy osiągać większe i lepsze rezultaty? Nie sztuką jest ciężko pracować. Sztuką jest mądrze pracować i robić tylko te rzeczy, które przynoszą Ci największy zysk. Poznaj zasadę Pareto (80/20) i  określ, które czynności dadzą Ci największe rezultaty.

Działaj skutecznieJak zarządzać swoim czasem i co zrobić, aby mieć go więcej na to, co tylko chcesz (zabawa, nauka, rodzina)? Dowiedz się, jak dzięki prostym technikom oszczędzić marnowany dotąd czas i jednocześnie bardziej zbliżać się do osiągnięcia sukcesu.

Działaj skutecznieJak radzić sobie z porażkami i jak się nie załamać?

Działaj skutecznieJak działać w zgodzie ze swoim zegarem biologicznym, dzięki czemu nie tylko będziesz bardziej wypoczęty, ale też będziesz miał więcej energii do działania i radości z tego, co robisz?

Działaj skutecznieW jaki sposób możesz zastosować szybkie i nieskomplikowane techniki planowania każdego dnia, które nie tylko oszczędzą Ci czas, ale również sprawią, że nie będziesz tak bardzo zmęczony i będziesz miał więcej energii?

 Czy inni ludzie Cię lubią?

Być może zadasz mi pytanie "A co to ma do rzeczy?" Już Ci mówię. Spokojne i skuteczne realizowanie swoich celów i marzeń wiąże się ze współpracą z innymi ludźmi. Chodzi o to, aby przebiegała ona jak najpłynniej i abyś na swojej drodze do sukcesu nikogo przypadkowo nie skrzywdził. Dowiedz się jak żyć w zgodzie z ludźmi i spraw, że będą za Tobą przepadali i chcieli przebywać w Twoim towarzystwie. 

Autor podpowie Ci:

 • Jak prezentować się innym ludziom z najlepszej strony i jak w krótkim czasie zmienić styl, aby ludzie postrzegali Cię jako osobę dużo bardziej atrakcyjną (nie tylko pod względem fizycznym), z którą będą chcieli przebywać.
 • Jakie są najczęstsze popełniane błędy podczas mówienia i w jaki sposób je wyeliminować? Być może nawet o tym nie wiesz, ale popełniasz błędy podczas swoich wypowiedzi, przez co gorzej jesteś odbierany.
 • Jak mówić do ludzi, żeby Cię zrozumieli i chętniej zgadzali się z Tobą? Co zrobić, aby osoby, z którymi dotąd nie mogłeś się dogadać, wreszcie zaczęły Cię słuchać?
 • Jak być sympatyczną osobą, z którą ludzie chcą przebywać? 
 • Jak być bardziej asertywnym w życiu i jak się nauczyć mówić NIE, nawet kiedy przychodzi nam to bardzo trudno?

Powinieneś wiedzieć o czymś jeszcze...

Nieodzowną częścią tej książki są praktyczne ćwiczenia, które autor przez całą książkę podaje i dokładnie tłumaczy, jak je wykonać.

Chcę, abyś był tego w pełni świadomy: tych kilkanaście prostych i bardzo przyjemnych do wykonania ćwiczeń jest koniecznych do zwiększenia korzyści płynących dla Ciebie z przeczytania tej książki. Owszem, sama tylko treść zawarta w tej książce przyda Ci się i na pewno zmieni Twoje życie na lepsze, ale prawdziwe zmiany zaczną się, gdy wykonasz wszystkie ćwiczenia.

Weź sprawy w swoje ręce

Nie wiem, na jakim etapie swojego życia teraz jesteś. Być może czujesz, że stać Cię na dużo więcej niż to, co masz, a być może jesteś zawiedziony i zniechęcony po kolejnej porażce. Najważniejsze jest jednak to, że teraz otwiera się przed Tobą nowa szansa i zupełnie nowe możliwości (prawdopodobnie dotąd takich nie miałeś)

Tylko pomyśl, ile będzie dla Ciebie warte wyznaczenie sobie WŁAŚCIWEGO celu i dążenie do niego zamiast tracenia swojego czas na coś, co nie przyniesie Ci korzyści. Wyobraź sobie, jak byś się czuł, gdybyś pracował na coś bardzo długo i tuż po finiszu zdał sobie sprawę, że to nie ten bieg i nie tę metę chciałeś przekroczyć. Ile dla Ciebie warta jest świadomość działania we właściwym kierunku w swoim życiu? Ile będzie dla Ciebie warte wyznaczenie i osiągnięcie celu (w możliwie najszybszym czasie) i, co najważniejsze, takiego celu, który da Ci radość i satysfakcję z życia?

Tak więc nie ma na co czekać. Jeśli chcesz skutecznie działać, to właśnie teraz nadarza Ci się do tego dobra okazja. Nie przepuść jej. Powrót do góryStrona została wygnerowana w 0.03 sekund.

Odsłony: 8702
Unikalne: 944
Dzisiaj: 2
Wczoraj: 465
Online: 4
Najwięcej odwiedzin: 22-02-2024 (477)

⇑↑ góra strony ↑⇑
© 2006-2024 ebooki24.eu
| Regulamin | Subskrypcja | Kontakt | Linki - Dodaj link | Poradniki |
Jesteśmy obecni na ShopMania w Książki
adm

01:04

Działaj Skutecznie!. Jak realizować swoje cele ze 100% skutecznością i jak skuteczniej działać w każdej dziedzinie swojego życia?

ebooki, elektroniczne książki, książki, e-booki, ebook, księgarnie internetowe