eBooki24.eu

eBooki -
elektroniczne książki.
Księgarnie internetowe.

   

eBooki
ZłoteMyśli

   

eBooki
DobryEbook

   

Księgarnia
Helion

 

eBooki24.eu

eBooki -
elektroniczne książki.
Księgarnie internetowe.

 
SZUKAJ
KATEGORIE

  »    »    »    »    »    »    »    »    »    »    »    »    »    »    »    »    »    »    »    »    »    »    »    »    »  
 ¸¸.¤*¨¨*¤.¸¸.¤*¨¨*¤.¸¸.¤*¨¨*¤.¸¸  Pakiety Promocyjne  Darmowe e-Booki  Katalog e-Booków  Spisy treści e-Booków  e-Booki spis A-Z  DARMOWE spis A-Z  e-Booki kr. opisy
 Złoty Klub  Złoty Program Partnerski eBooki - elektroniczne książki  ¨*¤.¸¸.¤*¨¨*¤.¸¸.¤*¨¨*¤.¸¸.¤*¨


Pakiety Promocyjne
PAKIET:
"Cele I Motywacja"
Cele I Motywacja
Tym razem na pewno uda Ci się spełnić noworoczne postanowienia. Sprawd...
Polecamy

Ściągnij Przeczytaj Zdecyduj ile warta jest ta wiedza...
więcej »
złote myśli

Coaching. Misja życia - Wanda Szulc
pdf
wersja elektroniczna [?]
21,70 zł
» Ilość stron: 117
» ISBN: 978-83-7582-688-3
druk
wersja drukowana [?]
31,70 zł
» Ilość stron: 118
» ISBN: 978-83-7582-690-6

zamawiam eBook
Wysyłka gratis [?]

Jak spełniać się w swojej pasji i jednocześnie pomagać innym ludziom
przeczytaj więcej »

  OPIS

EBOOK: "Coaching. Misja życia"


Jak spełniać się w swojej pasji i jednocześnie
pomagać innym ludziom?

Tak! Możesz spełniać się w swojej pasji i uczyć innych, mając z tego wielką satysfakcję, a nawet pieniądze. Czytaj uważnie dalej, jeśli interesuje Cię pomaganie ludziom i czerpanie z tego korzyści.

Jeśli posiadasz wiedzę, której nie mają inni, jeśli jesteś przekonany, że wiedza, którą posiadasz, pomogłaby innym ludziom w szybszym rozwoju, jeśli osiągnąłeś w życiu znaczący sukces, którym chciałbyś się podzielić - to mam dla Ciebie ważną wiadomość. Możesz to zrobić!

Nie musisz być wybitnym ekspertem, który skończył dwa fakultety. Najważniejsze jest to, czy wiedza, którą przekazujesz jest wartościowa dla innych i czy pomoże im w ich rozwoju osobistym.

Jedyne, co powinieneś zrobić, to stać się coachem.

"Pierwsza tak konkretna książka o coachingu. Podczas czytania wciągnie Cię jak trąba powietrzna..."
- Piotr Gibulski
, inż. elektronik, 33 lata


Czym dokładnie jest coaching i dlaczego jest on misją?

Coaching jest współpracą między trenerem a osobą, której pomaga. Niezależnie od tego, czy jest to menadżer, kierownik, czy zwykły człowiek - coach ma pomagać mu realizować własne cele (nawet te najśmielsze). Jeśli ktoś czuje, że jego życie (zawodowe i osobiste) nie idzie w takim kierunku, jak powinno, to coach jest od tego, żeby mu pomóc.

Celem coachingu jest usunięcie przeszkód i barier, które powstrzymują osobę, którą prowadzisz, przed spełnieniem swoich marzeń i życiowych celów. Pomagasz zrozumieć, co ogranicza jej rozwój i jak pokonywać przeszkody, które pojawiają się w drodze do sukcesu. Każdy ma duży potencjał, tylko nie każdy potrafi go wydobyć z siebie - i właśnie na tym polega Twoja rola jako coacha.


O autorce: Wanda Szulc

Wanda Szulc (fot. Jagienka Stefanowicz)

Od wielu lat zajmuje się coachingiem i pomaganiem innym ludziom w osiąganiu nowych stopni rozwoju osobistego. Posiada certyfikat trenera (Ceritificate of Personal Coaching), który zdobyła w Academy of Coaching (Londyn). Pracuje również jako coach indywidualny w Studiu Treningu Umiejętności Menedżerskich  (www.studium.prospera.pl). Na co dzień pracuje także z klientami indywidualnymi w swoim prywatnym gabinecie. Jak dotąd przeprowadziła już setki spotkań, indywidualnych sesji i treningów z ludźmi, którym pomagała.

Wanda Szulc - psycholog, psychoterapeutaSebastian Schabowski i Witold Wójtowicz są coachami, którzy pomagają innym ludziom wznieść się na nowy poziom rozwoju osobistego. Żaden z nich nie skończył specjalistycznych kursów dotyczących pomagania innym, jednak wiedza, którą posiadają, i pasja, z jaką ją przekazują, sprawiają, że ludzie zaczynają rozumieć to, czego do tej pory nie rozumieli. Obaj trenerzy, dzięki swojej wiedzy na temat rozwoju osobistego i osiągania sukcesu oraz chęci pomagania innym, rozpoczęli cykl własnych szkoleń, których rezultaty możesz zobaczyć m.in. na www.Osiagacz.tv czy jednym z ich stacjonarnych szkoleń.

Jak widzisz, aby zostać coachem i robić to dobrze, wcale nie jest potrzebne wykształcenie wyższe albo skończenie dziesiątek szkoleń. Najważniejsza jest to, abyś miał praktyczną wiedzę, która rzeczywiście potrafi pomóc innym ludziom, oraz żebyś chciał im pomagać i zmieniać ich życie. Coaching to nie sama praca, ale raczej misja życia.


 


Dla kogo jest ta książka?

Nie oszukujmy się - ta publikacja nie jest dla wszystkich i nie każdy może zostać coachem. Treść zawarta w tym poradniku jest przede wszystkim skierowana do osób, które mają wiedzę i które chcą dzielić się nią z innymi. Nie chodzi tutaj tylko o specjalistyczną wiedzę (np. o fizyce kwantowej), ale też o wiedzę zaczerpniętą z własnych doświadczeń. Ta książka jest przeznaczona dla osób, które chcą pomagać innym ludziom w ich rozwoju osobistym, dzięki swoim własnym doświadczeniom.

 Zadaniem trenera nie jest mówienie: Naucz się tego, zrób to, pamiętaj o tym. Nie o to tutaj chodzi. Trener / coach ma być raczej przewodnikiem, który pokaże Ci drogę i przez jakiś czas będzie z Toba nią szedł, aby upewnić się, że idziesz w dobrym kierunku. Nie chodzi tutaj o to, aby być tylko nauczycielem, który wykrzykuje komendy i daje prace domowe. Coaching to dużo więcej. Jeśli odpowiada Ci takie podejście do nauki, to prawdopodobnie możesz być coachem i spróbować swoich sił w coachingu.


Od autorki:

"Książka przeznaczona jest dla wszystkich osób zainteresowanych swoim rozwojem zawodowym w roli coacha, które chciałyby uzyskać informację na temat tego, czym jest, a czym nie jest coaching, w jakim stopniu coach może pomóc swojemu klientowi, dlaczego coaching działa i wreszcie praktyczne wskazówki, jak promować swoje usługi i budować prywatną praktykę coacha. Czytelnik znajdzie w niej również użyteczne informacje na temat metod i technik stosowanych w coachingu.
W dużej mierze informacje zawarte w publikacji są często odpowiedzią na pytania uczestników szkoleń, które prowadzę na temat coachingu. Zachęcam do przeczytania tej książki również wszystkie te osoby, które potrafią motywować innych do realizowania swoich planów i spełniania marzeń".Oto czego jeszcze się dowiesz:


  • Na czym polega i jakie zadanie ma coaching w biznesie, życiu osobistym? Sprawy zawodowe różnią się od życia prywatnego, a więc potrzebują innego coachingu.
  • Jakie standardy zawodowe coacha i jakie warunki powinna spełniać osoba, która chce zostać coachem?
  • Jak być dobrym, rozumiejącym innych ludzi coachem? Jak pomagać i sprawiać, że ludzie rzeczywiście zaczną się rozwijać dzięki Twojej pomocy?
  • Jak działa i jak pracuje coach i na czym dokładnie polega jego rola? Jak wygląda od podstaw praca osobistego trenera i pomaganie innym ludziom? Dowiedz się o tym, a sam będziesz wiedział, co i jak robić.
  • Jak skutecznie uczyć innych i sprawić, aby to, czego się nauczyli, spowodowało zmianę w ich życiu? Samo uczenie to jeszcze za mało, trzeba wiedzieć, jak przekazywać wiedzę, żeby dotarła ona do innych.
  • Jak zrozumieć i rozpoznać charakter osoby, której pomagamy, i co zrobić, aby konkretniej i na głębszym stopniu dotrzeć do niej? Nie zawsze łatwo jest zrozumieć problem drugiej osoby, dlatego potrzebna jest wiedza, jak słuchać i obserwować.
  • Jakich najważniejszych umiejętności potrzebuje coach i jakie cechy charakteru powinien mieć?
  • Czym różni się coaching od pomocy psychologa, doradcy zawodowego lub nauczyciela?

Połącz swoją misję z pomnażaniem pieniędzy

Tylko pomyśl, ile może być warte dla Ciebie pomaganie innym w ich samorozwoju. Wyobraź sobie, jak otrzymujesz kolejne listy i telefony z podziękowaniami za to, jak bardzo komuś pomogłeś i wpłynąłeś na czyjeś życie. Czy nie byłoby wspaniale, gdybyś mógł pomagać innym ludziom i jednocześnie robić to, co kochasz?

Taka szansa pojawia się dzisiaj przed Tobą. Powrót do góryStrona została wygnerowana w 0.08 sekund.

Odsłony: 768
Unikalne: 265
Dzisiaj: 265
Wczoraj: 0
Online: 19
Najwięcej odwiedzin: 13-07-2024 (265)

⇑↑ góra strony ↑⇑
© 2006-2024 ebooki24.eu
| Regulamin | Subskrypcja | Kontakt | Linki - Dodaj link | Poradniki |
Jesteśmy obecni na ShopMania w Książki
adm

20:42

Coaching. Misja życia. Jak spełniać się w swojej pasji i jednocześnie pomagać innym ludziom?

ebooki, elektroniczne książki, książki, e-booki, ebook, księgarnie internetowe