eBooki24.eu

eBooki -
elektroniczne książki.
Księgarnie internetowe.

   

eBooki
ZłoteMyśli

   

eBooki
DobryEbook

   

Księgarnia
Helion

 

eBooki24.eu

eBooki -
elektroniczne książki.
Księgarnie internetowe.

 
SZUKAJ
KATEGORIE

  »    »    »    »    »    »    »    »    »    »    »    »    »    »    »    »    »    »    »    »    »    »    »    »    »  
 ¸¸.¤*¨¨*¤.¸¸.¤*¨¨*¤.¸¸.¤*¨¨*¤.¸¸  Pakiety Promocyjne  Darmowe e-Booki  Katalog e-Booków  Spisy treści e-Booków  e-Booki spis A-Z  DARMOWE spis A-Z  e-Booki kr. opisy
 Złoty Klub  Złoty Program Partnerski eBooki - elektroniczne książki  ¨*¤.¸¸.¤*¨¨*¤.¸¸.¤*¨¨*¤.¸¸.¤*¨


Pakiety Promocyjne
PAKIET:
"BLUE HORSE: Zasmakuj Energii Sukcesu!"
BLUE HORSE: Zasmakuj Energii Sukcesu!
Sięgnij po energetyczny zestaw, który da Ci siłę i motywację do realiz...
Polecamy

Ściągnij Przeczytaj Zdecyduj ile warta jest ta wiedza...
więcej »
złote myśli

46 Zasad Zdrowego Rozsądku - Witold Wójtowicz
pdf
wersja elektroniczna [?]
21,70 zł
» Ilość stron: 132
» ISBN: 978-83-7582-678-4
druk
wersja drukowana [?]
31,70 zł
» Ilość stron: 134
» ISBN: 978-83-7582-679-1

zamawiam eBook
Wysyłka gratis [?]

Gdyby ciężka praca oznaczała sukces, to najbogatsi byliby niewolnicy. Poznaj 46 zasad, które stosują ludzie, którzy odnoszą sukcesy.
przeczytaj więcej »

  OPIS

EBOOK: "46 Zasad Zdrowego Rozsądku"


Każdy w swoim życiu kieruje się innymi wartościami - czy to wpojonymi przez rodziców, otoczenie, czy ustrój. Niektóre z tych wartości są niezbędne do normalnego funkcjonowania, inne zaś sabotują nasze dążenia do wyznaczonych celów, sukcesu i szczęścia.
 

Tak jak recepty na leki, które mniej lub bardziej skutecznie pomagają nam wydostać się z choroby, tak często poszukujemy recepty na SUKCES. Szukamy wspólnego mianownika, jakichś konkretnych zasad.

Nareszcie odkryto zasady sukcesu i brzmią one następująco:

Nie ma zasad sukcesu, a to, co do tej pory
Ci wmawiano, to bujda!

Nie wiem, jak bardzo ten tekst Cię zdziwi, ale jedno jest pewne. Niedługo podam Ci fakty, które prawdopodobnie wywrócą do góry nogami Twoje poglądy na temat życia i, co gorsza, nie będziesz w stanie ich w żaden sposób podważyć ani im zaprzeczyć!

Mit zasad sukcesu obalony!
 

 

"Uwazam, ze ta pozycja powinna byc przeczytana przez wszyskich. Co prawda niektore przyklady troche szokuja, lub jak kto woli zmuszaja do myslenia. Zaleta jest takze to ze ksiazka napisana jest w prosty sposob, i czytac mozna ja naprawde wszedzie. Zawiera proste rady i sposoby, o ktorych byc moze czesto zapominamy. Jest bardzo prawdziwa. Zycze powodzenia i pozdrawiam Malgorzata"

- Malgorzata Zarajczyk, Trener, szkolenioweic, coach
 

 

 Żeby niepotrzebnie nie przedłużać - pozwól, że przejdę od razu do meritum i obalę jeden z tzw. mitów sukcesu. Jedna z najczęściej powtarzanych "zasad" dla ludzi, którzy mają osiągnąć szczyty, brzmi:

"Ciężka praca to klucz do sukcesu"

Zastanówmy się razem. Czy gdyby ciężka praca rzeczywiście była kluczem do sukcesu, to najbogatszymi ludźmi nie powinni być niewolnicy pracujący po 14 godzin dziennie? Zamiast tego najbogatsi ludzie całe dnie spędzają w ciepłym biurze, nie przemęczając się zbytnio i, co najważniejsze, pracują tylko dlatego, że to lubią. Gdzie więc sens w stwierdzeniu, że "ciężka praca jest kluczem do sukcesu"?

Owszem, w pewnym sensie to stwierdzenie jest prawdziwe. Jednak tylko przy określonych czynnikach i w pewnym środowisku. W innych przypadkach ciężka praca może Cię doprowadzić tylko do wykonywania wciąż tego samego.

"Też próbowałeś i nie stałeś się milionerem?"

"Zanim zaczniesz być człowiekiem sukcesu, zrozum siebie".
 

 

"Fantastyczna książka, napisana z dużą dawką humoru. Może być doskonałym doradcą w razie życiowych problemów, świetnie nadaje się na prezent. Książkę czyta się jednym tchem, jest bardzo zajmująca:)"

- Anna Jakczyńska, wolny zawód

 

To zadziwiające i jednocześnie zmienione o 180 stopni podejście do sukcesu. Witold Wójtowicz nie prezentuje typowego podejścia do sukcesu, o którym możesz przeczytać w większości tzw. poradników sukcesu. On myśli w zupełnie innych kategoriach, jeśli chodzi o osiąganie szczytów swoich możliwości.

Sukces to nie bigos ani ciasto marchewkowe, na które można dać przepis.

Nie ma czegoś takiego jak przepis na sukces. Gdyby istniało coś takiego jak recepta na sukces, to szłoby się do szkoły i świadectwo jej ukończenia byłoby równoznaczne z Twoim pierwszym milionem na koncie.


 

Niektórzy lubią podawać przykłady wielkich ludzi, opowiadać ich biografie, opisywać życiowe zmagania. Może i ciekawie się to czyta, ale w praktyce niewiele to daje. Nie wszyscy mają talent van Gogha, upór Edisona czy urodę Marilyn Monroe. Czytając historię Asimova, nie staniesz się sławnym pisarzem, ani Dylana — piosenkarzem, a gdy zaczniesz powielać to, co robili, to tylko się wygłupisz. Nawet gdybyś miał ich talent, to i tak musisz znaleźć własną drogę. Nie istnieje więc nic takiego jak schemat, po zastosowaniu którego osiągniesz szczyty. Wręcz przeciwnie: żeby osiągnąć więcej niż inni, musisz wyjść poza wszelkie schematy i stać się indywidualnością. Tylko człowiek oryginalny osiągnie sukces.
 

 

"Bardzo dziękuję za tą pozycję, ostatnio bardzo zaczęło mi zależeć na moim własnym sukcesie i zupełnie nie wiedziałam jak do tego się zabrać. Ja jestem osobą, która nie godzi sie na przeciętność- mi to nie wystarcza. postanowiłam że zwyciężę w moim życiu i jak miło dowiedzieć się paru wskazówek jak to zrobić :)"

- Małgorzata Szybowska

 

"Postaraj się być wartościowym człowiekiem,
a sukces nadejdzie sam" -
Albert Einstein

 

Podobny pogląd wyznaje również autor tej książki. Uważa on, że zanim człowiek stanie się bogaty albo zanim będzie w stanie odnieść sukces, musi dojrzeć. Musi wzrosnąć, osiągnąć odpowiedni poziom - inaczej sukces nie będzie dla niego i nie będzie on w stanie się nim cieszyć.
 

 

Jeśli sukces przyjdzie zbyt szybko, kiedy Twoja osobowość nie jest jeszcze na niego przygotowana, to skończysz jak większość niedoszłych milionerów, którzy wczoraj mieli miliony, a teraz są nędzarzami.

Dlatego ta książka to nie jest kolejny zbiór zasad sukcesu, których musisz przestrzegać, aby osiągnąć coś w życiu. To nie jest XX przykazań sukcesu czy inne wytyczne, które mają Ci zapewnić finansowe powodzenie i szczęście. Ta książka mówi o czymś zupełnie innym.
 

 

 Autor zawarł w niej zbiór zdroworozsądkowych zasad, które przez całe życie poznawał i sprawdzał, czy na pewno działają. Niektóre z tych zasad odkrył na jednym z dziesiątków szkoleń, które odbył. Inne poznał, pracując i prowadząc własny biznes, który zresztą dał mu wolność finansową.
 

Nie chodzi tutaj o to, żebyś się ze wszystkimi zgadzał i przytakiwał za każdym razem autorowi. Nie rób tego. Miej swoje niezależne myślenie i własne poglądy na ważne sprawy. Autor chce Ci tylko dać coś do przemyślenia. Jeśli czujesz potrzebę, aby to skrytykować, to rób to bez krępowania się i nie przyjmuj tych zasad.
 

 


A więc pierwsza i jedyna zasada sukcesu brzmi:

Zasady sukcesu nie istnieją


To znaczy - istnieją, ale jest ich tyle, ilu ludzi na świecie. I każdy musi je sam dla siebie napisać.

 

"Książka, którą masz przed sobą, jest niezwykła. To efekt tysięcy godzin studiowania sukcesu przez autora, uczenia się na własnych doświadczeniach, wzrastania. Będzie stanowić dla Ciebie ogromną pomoc na drodze do szczęśliwego życia.

Autor będzie Cię szokował, stawiał Twoje przekonania pod znakiem zapytania, zmuszał do myślenia i przekazywał Ci, co w danym zagadnieniu jest najważniejsze, używając do tego swojego lekkiego, humorystycznego i konwersacyjnego stylu. Poznasz również wiele ciekawych przykładów i porównań, które pozwolą Ci powiązać znane już sytuacje z tym, czego w danym przypadku chce nauczyć Cię Witold".

Sebastian Schabowski, - właściciel serwisu Osiągacz.tv

 

 

 

Czego jeszcze dowiesz się z tej książki?

 • Jak mieć prawidłowe myślenie na temat sukcesu? Wszystko zaczyna się w naszych głowach, to z nich wychodzą pomysły i działania. Jeśli masz źle ułożone myślenie, to pomysły i działania będą błędne.
 • Jak zrozumieć sukces na nowo i zacząć swoją drogę od początku? Poznaj nowe pojmowanie sposobów osiągania swojego sukcesu i zacznij realizować swoje marzenia.
 • Jak stać się osobą dojrzałą do sukcesu i bogactwa? Aby osiągnąć szczyty swoich możliwości, musisz najpierw dojrzeć i zrozumieć pewne zasady rządzące szczęściem i powodzeniem finansowym.
 • Dlaczego tak wielu ludziom nie udało się i nie udaje osiągnąć maksimum swoich możliwości i wciąż trwają w marazmie? Poznaj najważniejszą przyczynę, która jest powodem większości porażek.
 • W jaki sposób prawidłowo wykorzystać swój umysł i co zrobić, aby nie przeszkadzał Ci on w osiąganiu sukcesu? Czasami sami sobie nieświadomie przeszkadzamy.
 • Skąd czerpać silną motywację i jak zwiększać mentalne zasoby, które pozwolą Ci zacząć działanie natychmiast i utrzymać szybkie tempo zmierzania do sukcesu.
 • Jak wielką siłę ma koncentracja naszej woli na konkretnym działaniu i jak użyć jej do przyspieszenia sukcesu?
 • Jak i dlaczego w życiu nie powinno kierować się emocjami, które w większości wypaczają nasze postrzeganie świata? Zdziwisz się, jak często emocje powstrzymują Cię przed osiągnięciem celów.
 • Jak ważne jest, żeby naprawdę CHCIEĆ sukcesu? Chcieć a móc to różnica, ale bez "chcenia" niczego nie zaczniemy.
 • Jak telewizja, gazety i ludzie przeszkadzają Ci w osiąganiu sukcesu?
 • Jak radzić sobie z porażkami, które na pewno nadejdą w życiu, i co zrobić, aby porażkę traktować jak sukces? Chciałbyś być odporny na porażki i upadki, które Cię czekają w drodze do sukcesu?

 

Słowo od autora...

Moja filozofia jest prosta: wszyscy zasługujemy na komfort, radość i szczęście. One są na wyciągnięcie ręki, tylko niestety większość jest zbyt leniwa, żeby rękę wyciągnąć, a niektórzy potrafią ją wyciągać tylko po jałmużnę.

Oczywiście istnieją również ludzie ambitni, chcący pracować nad sobą, tylko często bywają zagubieni i nie wiedzą nawet, na czym praca nad sobą polega. Jedni kojarzą ją z edukacją, inni z medytacją, jeszcze inni - z wynikami w sporcie lub z tym, żeby się nie denerwować, zawsze się uśmiechać i być miłym. A jak komuś to nie wychodzi, to czuje się sfrustrowany i załamany.

Czym więc tak naprawdę jest praca nad sobą? Otóż nie tyle ma znaczenie to, co robisz, ile to, jak reagujesz na niepowodzenia związane z tym, co robisz. Każdy w życiu doświadcza upadków. Jednym klęska zamyka umysł - wtedy nie mają szansy na sukces, innym otwiera - wtedy zostają zwycięzcami.

Witold Wójtowicz


 

Niezwykła opinia czytelniczki:

"Jest to wspaniały skrót przepisu na szczęśliwe życie. Książka jest napisana tak doskonałym stylem, że nie sposób się od niej oderwać. Polecam na prezent dla dobrych znajomych. Książkę przeczytałam w jeden wieczór, dawno już krąży po rodzinie. Ostatnio się o nią dopytywałam, ponieważ znakomicie poprawia nastrój i dodaje wiary we własne możliwości, można ją otworzyć na obojętnie której stronie...i dostaje się zastrzyk pozytywnych myśli.

Nie mogę jej jednak z powrotem odzyskać, gdyż czyta ja obecnie moja zapracowana bratowa, która jest polonistką i sięgnęła po nią z racji stylu jaką jest pisana ( a dotychczas nie interesowały ją książki o samodoskonaleniu, nie miała na nie czasu).

Chociaż i na ten argument ja przytaczam często anegdotę, gdy ktoś mówi, że nie ma czasu na naukę z książek: Rolnik piłuje tępą piłą drzewo, męczy się biedaczyna. Przechodzą obok ludzie, żałują biedaczka, że tak mu ciężko idzie, wracając po paru godzinach widzą, że tak mało pracy wykonał przez ten czas i dają mu wskazówkę: naostrz piłę! A rolnik im na to: nie mam czasu!!!

A jak często my tak mówimy biorąc pod uwagę kupno jakiejś książki, która na pewno pomogłaby nam "naostrzyć" nasz umysł, aby lepiej pracował, co znacznie skróciło by nasz czas pracy i codziennych obowiązków?! Na prawdę warto sięgnąć po tą publikację. "

- Joanna Żarska, Obecnie jestem na urlopie macierzyńskim, prowadzę jednoosobową działalność gospodarczą. Mam 33 lata

Ile dla Ciebie warta jest ta wiedza?

Jeśli próbowałeś już różnych sposobów na osiągnięcie sukcesu i wciąż postajesz w punkcie wyjścia, to pomyśl sobie, jak bardzo może odmienić się Twoje życie, jeśli zaczniesz rozumieć to, czego do tej pory nie rozumiałeś? Tylko pomyśl, jak wiele da Ci seria zdroworozsądkowych rad, które zmienią Twoje spojrzenie na sukces.

Pomyśl sobie, jak dobrze będziesz się czuł, kiedy wreszcie zrozumiesz to, co do tej pory powstrzymywało Cię przed osiągnięciem celów. Pomyśl sobie, jak wiele zyskasz, wreszcie rozumiejąc, co źle robiłeś i co masz teraz zacząć robić.Powrót do góryStrona została wygnerowana w 0.05 sekund.

Odsłony: 2677
Unikalne: 534
Dzisiaj: 139
Wczoraj: 395
Online: 7
Najwięcej odwiedzin: 25-05-2024 (395)

⇑↑ góra strony ↑⇑
© 2006-2024 ebooki24.eu
| Regulamin | Subskrypcja | Kontakt | Linki - Dodaj link | Poradniki |
Jesteśmy obecni na ShopMania w Książki
adm

04:52

46 Zasad Zdrowego Rozsądku. Nie ma zasad sukcesu, a to, co do tej pory Ci wmawiano, to bujda!

ebooki, elektroniczne książki, książki, e-booki, ebook, księgarnie internetowe