eBooki24.eu

eBooki -
elektroniczne książki.
Księgarnie internetowe.

   

eBooki
ZłoteMyśli

   

eBooki
DobryEbook

   

Księgarnia
Helion

 

eBooki24.eu

eBooki -
elektroniczne książki.
Księgarnie internetowe.

 
SZUKAJ
KATEGORIE

  »    »    »    »    »    »    »    »    »    »    »    »    »    »    »    »    »    »    »    »    »    »  
 ¸¸.¤*¨¨*¤.¸¸.¤*¨¨*¤.¸¸.¤*¨¨*¤.¸¸  Pakiety Promocyjne  Darmowe e-Booki  Katalog e-Booków  Spisy treści e-Booków  e-Booki spis A-Z  DARMOWE spis A-Z  e-Booki kr. opisy
 Złoty Klub  Złoty Program Partnerski eBooki - elektroniczne książki  ¨*¤.¸¸.¤*¨¨*¤.¸¸.¤*¨¨*¤.¸¸.¤*¨


Pakiety Promocyjne
PAKIET:
"3 Bestsellery 2009 Roku"
3 Bestsellery 2009 Roku
Poznaj trzy bestsellery 2009 roku, których nie trzeba specjalnie rekla...
Polecamy

Ściągnij Przeczytaj Zdecyduj ile warta jest ta wiedza...
więcej »
złote myśli

Sztuka Dawania Prezentów - Kamila Nowak
pdf
wersja elektroniczna [?]
19,97 zł
» Ilość stron: 129
» ISBN: 978-83-7582-681-4
druk
wersja drukowana [?]
29,97 zł
» Ilość stron: 135
» ISBN: 978-83-7582-682-1

zamawiam eBook
Wysyłka gratis [?]

Wykorzystaj swoją kreatywność by przygotować ukochanej osobie niezapomniany prezent.
przeczytaj więcej »

  OPIS

EBOOK: "Sztuka Dawania Prezentów"


Jak dawać ukochanej osobie wyjątkowe prezenty, które będą najlepszymi podarunkami, jakie otrzymała?

 • Zbliżają się imieniny kogoś Ci bliskiego, a Ty nie wiesz, co mu dać, żeby nie był to kolejny nudny prezent?
 • Twoja druga połówka będzie miała niedługo urodziny, a Ty czujesz, że nie wymyślisz dla niej nic ciekawego, co by wyrażało w wyjątkowy sposób twoje uczucia?
 • Nie chcesz więcej dawać innym nudnych prezentów, o których wiesz, że wywołują tylko sztuczny uśmiech na twarzy, a nie cieszą tak, jak by mogły?

Ilu z nas zna ten scenariusz...

Już na kilka tygodni przed urodzinami kogoś bliskiego zastanawiasz się, co mu dać. Myślisz sobie: "Na razie jeszcze mam czas, później poszukam czegoś fajnego". Na kilka dni przed dniem urodzin budzisz się z myślą, że nie masz jeszcze prezentu - i na szybko zaczynasz szukać czegoś fajnego. Jednak, mimo że w sklepach wybór jest ogromny, nie wiesz, co kupić - i ostatecznie kończy się to wszystko kupieniem kolejnej książki, kwiatów albo innego nudnego prezentu. Ten sam scenariusz pojawia się w przypadku świąt Bożego Narodzenia i innych dni, gdy dajemy coś naszym bliskim.

"Czy chcesz dawać niezapomniane prezenty?"

Tylko wyobraź to sobie. Niedużym nakładem sił i środków kupujesz/tworzysz unikalny prezent. W niebanalny i wywierający jeszcze większe wrażenie sposób wręczasz go np. ukochanemu. Widzisz na jego ustach szczery uśmiech i radość w oczach. Widzisz, że sprawiłaś mu autentyczną radość i jest on tak szczęśliwy, że ma ochotę wziąć Cię na ręce i 1000 razy dziękować. Kluczem do sprawienia komuś takiej radości nie są drogie prezenty, ale prezenty z pomysłem.

Ten poradnik pozwoli Ci wręczać właśnie takie prezenty. Prezenty, które nie są nudne i banalne, a są za to kreatywne, wyróżniające się i wywołujące niezapomniane emocje. W jaki sposób tego dokonać?

33 niezapomniane prezenty

W poradniku "Sztuka dawania prezentów" znajdziesz aż 33 unikalne pomysły na prezent. Wszystkie te pomysły to nie tylko same instrukcje, jaki prezent kupić. Są to osobne poradniki, jak stworzyć wyjątkowy prezent oraz jak wręczyć go w niezapomniany sposób i dzięki temu spotęgować wrażenie, jakie wywrze on na obdarowanym.

Ta książka pozwoli Ci raz na zawsze rozwiązać problem, co dać bliskiej osobie jako prezent. Niezależnie od tego, czy będą to urodziny, imieniny lub dzień zakochanych. Ten poradnik pozwoli Ci stworzyć albo kupić prezent, który będzie wyjątkowy i który pokaże obdarowanemu, jak bardzo Ci na nim zależy.

Wszystkie pomysły podzielone są na trzy główne kategorie.

 • Prezenty tylko dla mężczyzny.
 • Prezenty tylko dla kobiety.
 • Prezenty dla niej i dla niego.

Każdy z pomysłów, które znajdziesz w tym ebooku, został tak opisany, abyś mógł wręczyć wyjątkowy prezent, a nie tylko po raz kolejny dać coś na urodziny. Podarunki te nie są jakimiś zwykłymi pomysłami na prezent (typu ciekawa książka lub nowy krawat). Są to wyjątkowe pomysły, które pozwolą Ci dać od siebie coś więcej osobie, na której Ci zależy.

Dodatkowo, aby ułatwić Ci stworzenie czegoś naprawdę pięknego na prezent, każdy pomysł został podzielony na cztery części:

Pierwsza część - wprowadza w ideę prezentu. Jest to jak gdyby wstęp do prezentu.
Druga część - opisuje sposób wykonania prezentu .
Trzecia część - szczegółowo pokazuje, w jaki sposób wręczyć prezent, aby sprawił on więcej radości.
Czwarta cześć - opisuje koszty, jakie możesz ponieść, tworząc i wręczając ten prezent.

 


Jestem pewien, że dzięki pomysłom z tej książki prezent, który wręczysz bliskiej osobie, wywrze na niej duże wrażenie i na długo pozostanie w jej pamięci. Najlepsze jest to, że pomysły zawarte w tym ebooku są bardzo uniwersalne. Dzięki nim możesz stworzyć prezent dla ukochanego czy ukochanej, ale również dla innej bliskiej osoby czy znajomego.

Pomysły na prezenty, które znajdziesz w tym poradniku, będziesz mógł wykorzystać np. przy takich okazjach:

 • urodziny;
 • imieniny
 • walentynki;
 • rocznice;
 • Boże Narodzenie;
 • bez okazji;
 • żeby sprawić komuś przyjemność.

W końcu nie musisz mieć specjalnej okazji, żeby zrobić przyjemność komuś bliskiemu. Zaskocz go/ją wyjątkowym i bardzo kreatywnym prezentem, który każdy, kto go otrzyma, będzie uważał za coś wspaniałego i na pewno na długo zapamięta to, co mu dałeś.


Od autorki:

Moja książka przeznaczona jest dla wszystkich. Młodych czy starych, mężczyzn lub kobiet. Dla wszystkich, którzy chcą wykazać się niezwykłą fantazją i kreatywnością. Często wydaje nam się, że wybieranie prezentów jest rzeczą niesłychanie trudną. Przez wiele miesięcy przed daną okazją myślimy już, co moglibyśmy kupić, ale w końcu z powodu natłoku innych, "ważniejszych" zajęć zapominamy o tym i budzimy się rano, parę godzin przed imprezą, z myślą, że nie mamy prezentu!

Pędzimy wtedy czym prędzej do pobliskiego supermarketu, kupujemy bukiet oklepanych róż, paczkę pralinek albo setną już w tym roku książkę o prokreacji dżdżownic, bo na nią akurat była promocja, a my nie dysponujemy zbyt wielkimi funduszami.

Ten poradnik to zmieni !



Czego konkretnie dowiesz się z tej publikacji:

 • Jak kupić lub zrobić samemu prezent, który sprawi, że obdarowany poczuje się wyjątkowo? Koniec z nudnymi prezentami, które nie cieszą obdarowanych. Od dzisiaj dawaj tylko prezenty, które ludzie będę wspominać latami.
 • Jak tworzyć niespotykane, kreatywne prezenty, które nie kosztują dużo, ale za to dają wiele radości i szczęścia obdarowanemu?
 • Jakie są proste sposoby, aby natychmiast sprawić, że zwykły prezent zmieni się w wyjątkowy podarunek? Istnieją proste sposoby, które sprawią, że zwyczajny prezent będzie można zmienić w coś unikalnego.
 • Jak dawać prezenty w niespotykany sposób, który spotęguje radość z ich otrzymania? To, w jaki sposób wręczasz prezent, jest tak samo ważne jak to, jaki prezent dajesz.
 • Jakie typy i rodzaje prezentów lubią kobiety i mężczyźni? Dwie różne płcie i dwa różne podejścia do otrzymywanych prezentów. Dowiedz się, jakie prezenty lubią kobiety i mężczyźni.
 • Czego nie dawać w prezencie i jakich podarunków powinieneś unikać? Czasami prezent może wręcz popsuć humor.
 

Ile dla Ciebie wart będzie ten poradnik?

Nie wiem, jak bardzo cenisz bliskie Ci osoby i na ile wyceniasz ich radość i szczęście. Prawdopodobnie nie ma żadnej miary na to, aby zmierzyć, ile warta jest radość kogoś ukochanego. Dlaczego by więc nie skorzystać z możliwości stworzenia wspaniałego prezentu, który wywoła taką radość i szeroki uśmiech na buzi obdarowanego?

Niskim nakładem środków możesz mieć książkę, która pozwoli Ci wiele razy w wyjątkowy sposób pokazać, jak ważna jest dla Ciebie ta druga osoba. Działaj już teraz - i to niezależnie od tego, czy zbliżają się urodziny, czy nie ma okazji do wręczania prezentu.



Powrót do góry



Strona została wygnerowana w 0.06 sekund.

Odsłony: 3732
Unikalne: 557
Dzisiaj: 25
Wczoraj: 230
Online: 5
Najwięcej odwiedzin: 24-09-2023 (302)

⇑↑ góra strony ↑⇑
© 2006-2023 ebooki24.eu
| Regulamin | Subskrypcja | Kontakt | Linki - Dodaj link | Poradniki |
Jesteśmy obecni na ShopMania w Książki
adm

05:24

Sztuka Dawania Prezentów. Jak dawać ukochanej osobie wyjątkowe prezenty, które będą najlepszymi podarunkami, jakie otrzymała?

ebooki, elektroniczne książki, książki, e-booki, ebook, księgarnie internetowe