eBooki24.eu

eBooki -
elektroniczne książki.
Księgarnie internetowe.

   

eBooki
ZłoteMyśli

   

eBooki
DobryEbook

   

Księgarnia
Helion

 

eBooki24.eu

eBooki -
elektroniczne książki.
Księgarnie internetowe.

 
złote myśli

Sztuka Pisania - Wiktoria Nester
pdf
wersja elektroniczna [?]
19,97 zł
» Ilość stron: 101
» ISBN: 978-83-7582-674-6
druk
wersja drukowana [?]
29,97 zł
» Ilość stron: 102
» ISBN: 978-83-7582-675-3

zamawiam eBook
Wysyłka gratis [?]

Poznaj tajniki najpopularniejszych form pisarskich, czyli: Jak pisać, aby ludzie chcieli to czytać
przeczytaj więcej »

  OPIS

EBOOK: "Sztuka Pisania"


Jak pisać, aby ludzie chcieli czytać Twoje teksty?

Każdy z nas spotyka się z sytuacją, kiedy musi napisać jakiś tekst. Jeśli jesteś przedsiębiorcą, raz na jakiś czas musisz napisać ofertę handlową. Jeśli szukasz pracy, to musisz napisać możliwie najlepsze CV czy list motywacyjny. Jeśli jesteś uczniem, musisz pisać różnego rodzaju wypracowania (recenzje, eseje, rozprawki) lub podania o stypendium.

Niestety, nie jest to tak proste jak pisanie wiadomości SMS czy wysyłanie e-maili. Napisanie według określonych zasad i poprawne sformatowanie tekstu czasami może stanowić nie lada wyzwanie.

Problem jednak w tym, że czasami życie zmusza nas do napisania we właściwej formie tekstu - i to niezależnie od tego, czy uczono nas tego w szkole, czy nie. Sytuacja, kiedy szybko trzeba napisać CV lub podanie, może być dla większości osób kłopotliwa i dostarczyć wielu nieprzyjemnych wrażeń. Dodatkowo - jeśli popełnimy jakiś błąd w tworzonym dokumencie, to może to działać na naszą niekorzyść i sprawić, ze będziemy negatywnie odebrani albo stracimy szansę na zrobienie dobrego wrażenia na czytającym (np. pracodawcy, kliencie).


Unikalna propozycja: WIECZNA GWARANCJA

Jesteśmy pewni jakości wiedzy zawartej w naszych publikacjach. Dlatego udzielamy wiecznej gwarancji. Jeśli zakupiony ebook nie spełni Twoich oczekiwań, będziesz mógł go zwrócić w dowolnym terminie, odzyskując 100% zainwestowanych w niego pieniędzy


Co zrobić, aby teksty, które napiszesz,
były poprawne i ciekawe dla czytających?

Książka "Sztuka pisania" pomoże Ci szybciej i bezproblemowo napisać dowolny tekst. Nawet jeśli teraz nie wiesz, od czego zacząć pisanie listu motywacyjnego, to korzystając z tego poradnika i gotowych wzorów w nim umieszczonych, będziesz mógł natychmiast zacząć pisać.

Niezależnie od tego, jaki tekst będziesz musiał napisać, wystarczy otworzyć ten poradnik na odpowiedniej stronie. Następnie będziesz już musiał tylko skorzystać z porad w nim zawartych i wzorować się na podanych przykładach.

Pozwoli Ci to pisać potrzebne teksty o wiele szybciej i łatwiej niż do tej pory. Koniec z szukaniem sprawdzonych wzorów tekstów w Internecie i zgadywanką, co powinno się znaleźć w ważnych dokumentach. Od dzisiaj wszystkie wzory i najważniejsze wskazówki masz zawarte w praktycznym poradniku.

Cały poradnik składa się aż z 26 rozdziałów, w których szczegółowo opisane są poszczególne typy tekstów. Oto formy pisarskie, które już niedługo będziesz mógł poznać i opanować, korzystając tego poradnika: bibliografia, biografia, blog, charakterystyka, CV, dedykacja, dla dzieci, e-mail, esej, FAQ, felieton, gratulacje, książka kucharska, kurs mailingowy, list motywacyjny, oferta handlowa, oferta reklamowa, opowiadanie, pismo przewodnie, podanie, protokół, przemówienie, przewodnik turystyczny, recenzja, rozprawka, zamówienie.

W każdym rozdziale książki zawarte są konkretne wskazówki i przykłady, jak pisać dany typ tekstu. Jeśli otworzysz ten poradnik na stronie dotyczącej sposobu pisania listu motywacyjnego, to znajdziesz tam trzy podrozdziały:

 • Wskazówki - jest to zestaw krótkich i bardzo konkretnych porad, które mają za zadanie pomóc Ci zrozumieć charakter pisanego tekstu i sposób tworzenia go.
 • Przykłady - są to konkretne wzory i życiowe przykłady, jak wygląda prawidłowo napisany oraz sformatowany tekst (np. bibliografia, protokół, list motywacyjny).
 • Kompozycja - ten podrozdział występuje tylko przy niektórych typach tekstów (np. CV, oferta handlowa, podanie), jednak jest on bardzo pomocny, ponieważ pozwala zobaczyć i zrozumieć, jak powinien wyglądać dany dokument i co koniecznie powinno się w nim znaleźć.

Opanuj sztukę pisania

Czego dokładnie dowiesz się z tego poradnika?

 • Jak pisać teksty, począwszy od opowiadania, CV, listu motywacyjnego czy recenzji, a skończywszy na ofercie handlowej lub rozprawce?
 • Poznasz najważniejsze zasady pisania poszczególnych tekstów oraz wskazówki, jak redagować teksty, aby nie tylko spełniały wszystkie wymogi formalne, ale były zrozumiałe i ciekawe.
 • Będziesz w stanie sam napisać od podstaw dobrze zredagowany i mający prawidłową kompozycję tekst (np. ciekawie napisane opowiadanie), który spełni swoje zadanie.
 • Zyskasz umiejętność pisania w sposób zrozumiały dla odbiorców tekstów, przez co Twoje pismo (np. oferta handlowa, podanie) będzie lepiej odebrane przez adresata.
 • Poznasz zasady prawidłowej kompozycji i właściwego formatowania takich dokumentów, jak podanie, list motywacyjny czy protokół.
 • W całym poradniku znajduje się 26 różnych form tekstów, które zostały szczegółowo omówione i wytłumaczone na przykładach.

Porady, które znajdziesz w tej książce, przydadzą Ci się:

 • w szkole i na studiach (np. esej, rozprawka, recenzja, rozprawka, opowiadanie, felieton);
 • przy szukaniu pracy (np. list motywacyjny, CV, mail);
 • w prowadzeniu biznesu (np. protokół, zamówienie, oferta reklamowa, przemówienie);
 • w codziennym życiu (np. podanie gratulacje, dedykacja)."Sztuka pisania" to kompletny przewodnik po tym, jak tworzyć najpopularniejsze formy pisarskie, z którymi możesz się spotkać w swoim życiu prywatnym lub zawodowym. Niezależnie od tego, czy jesteś przedsiębiorcą, czy dopiero uczysz się w szkole, w tym poradniku znajdziesz wiele praktycznych porad i wskazówek, w jaki sposób pisać różne typy tekstów. Dużą zaletą książki jest jej praktyczność. Duża liczba sprawdzonych przykładów tekstów pozwoli Ci pisać praktycznie od ręki gotowe teksty.


Co teraz?

Nie ma na co czekać. Jeśli chcesz nauczyć się, jak poprawnie pisać teksty, które ludzie będą chcieli czytać, to właśnie teraz nadarza Ci się dobra okazja. Nie przepuść jej. Powrót do góryStrona została wygnerowana w 0.04 sekund.

Odsłony: 878
Unikalne: 105
Dzisiaj: 72
Wczoraj: 33
Online: 11
Najwięcej odwiedzin: 27-11-2022 (72)

⇑↑ góra strony ↑⇑
© 2006-2022 ebooki24.eu
| Regulamin | Subskrypcja | Kontakt | Linki - Dodaj link | Poradniki |
Jesteśmy obecni na ShopMania w Książki
adm

02:26

Sztuka Pisania. Jak pisać, aby ludzie chcieli czytać Twoje teksty?

ebooki, elektroniczne książki, książki, e-booki, ebook, księgarnie internetowe