eBooki24.eu

eBooki -
elektroniczne książki.
Księgarnie internetowe.

   

eBooki
ZłoteMyśli

   

eBooki
DobryEbook

   

Księgarnia
Helion

 

eBooki24.eu

eBooki -
elektroniczne książki.
Księgarnie internetowe.

 
złote myśli

Bohater Własnego życia - Anna Opala
pdf
wersja elektroniczna [?]
21,70 zł
» Ilość stron: 74
» ISBN: 978-83-7582-822-1
druk
wersja drukowana [?]
31,70 zł
» Ilość stron: 105
» ISBN: 978-83-7582-823-8

zamawiam eBook
Wysyłka gratis [?]

Jak stworzyć scenariusz swojego życia i zrealizować wszystkie swoje cele
przeczytaj więcej »

  OPIS

EBOOK: "Bohater Własnego życia"


Jak skutecznie stworzyć i realizować scenariusz swojego życia?


Nie wiem czy się w tym ze mną zgodzisz, ale wręcz szokujący jest fakt, że ogromna większość ludzi, nie wyznacza sobie celu w życiu. Wokół nas są setki osób, które żyją z dnia na dzień, nie zmieniając na lepsze nic ze swojej rzeczywistości. Błąkają się, nie wiedząc gdzie iść i co robić, zamiast realizować swoje marzenia i robić to szybciej niż inni.

Długa droga
No właśnie. A czy Twoje życie przypomina zachowanie Alicji z Krainy Czarów? Czy błąkasz się, raz idąc do przodu, a raz cofając się? Potem znowu skręcasz w lewo, a potem w prawo. Zresztą co za różnica skoro nie masz pojęcia, gdzie chcesz dojść, a cele Twojej podróży (o ile takie masz) są bardzo "mgliste":


Chcę być bogaty...
Chcę mieć fajny samochód...
Chcę mieć dobrą pracę...
Chcę podróżować...


Przyczyną tego jest brak wyznaczonego celu.

Jak wyznaczyć cel i dlaczego jest to aż tak bardzo ważne?

Być może zastanawiasz się teraz, dlaczego wyznaczanie celu jest tak ważne w osiągnięciu sukcesu. Pominę fakt, że wszyscy badacze psychologi sukcesu doszli do wniosku, że samo wyznaczenie własnych celów zwiększa kilkukrotnie osiągnięcie sukcesu. Nie będę też rozwodził się nad tym, że większość ludzi sukcesu dokładnie planuje swoje działanie i dzięki temu osiąga szczyty.

Zdam się tutaj na czystą logikę. Tylko pomyśl.

Czy wybierając się w długą i obfitująca w niebezpieczeństwa podróż, nie przygotowałbyś się wcześniej do niej? Czy nie zaplanowałbyś dokładnie trasy, którą idziesz, nie wziąłbyś niezbędnego wyposażenia ze sobą?

No właśnie. A czy życie nie jest trochę jak taka wyprawa? Czy nie obfituje w wiele niespodzianek, a nawet niebezpieczeństw? Czy nie należałoby się do niej przygotować i odpowiednio "wyposażyć"? Jakie szanse na dojście do celu ma wędrowiec, który nie wie gdzie idzie albo zaplanował trasę dłuższą drogą? Wydaje mi się, że sam sobie odpowiesz na to pytanie.
 

 

"Poradnik krok po kroku prowadzący do poznania własnych pragnień i wyznaczenia celów. Doskonała lektura nie tylko do czytania ale do realizacji zadań. Polecam! "

- Piotr, Coach, trener biznes

 

Czy potrafisz przewidzieć co będziesz robił w przyszłym roku?

Ta książka jest adresowana do osób, które chcą świadomie planować swoje życie i realizować cele. Ta książka jest dla wędrowców, którzy chcą iść przez życie i osiągać własne cele w sposób świadomy, a nie po omacku.

Podana strategia wyznaczania celów, którą tutaj poznasz, jest skuteczna, dlatego że korzystając z niej, angażujesz zarówno cześć świadomą, jak i nieświadomą swojego umysłu. Wykorzystanie obu części twojego umysłu pozwoli Ci znaleźć dokładnie to, czego oczekujesz od życia i obrać właściwy kierunek drogi.

Publikacja w prosty i jednocześnie inspirujący sposób uświadamia czytelnikom to, co w życiu najważniejsze:

"Jesteś jedyną osobą, która jest
odpowiedzialna za jakość twojego życia"

Jednocześnie w sposób skuteczny mobilizuje do działania, rozbudza ukryte w umyśle potrzeby, pokazuje, jak łatwo można wprowadzić pierwszą zmianę i bardzo szybko obserwować efektywność swoich działań.

Uczy, jak wykorzystywać swoje własne, ukryte możliwości, pobudza, często uśpiony, nieświadomy umysł do aktywności. Skuteczność tych technik i strategii została wielokrotnie sprawdzona i udowodniona przez miliony ludzi sukcesu, którzy tak jak Ty teraz, też zaczynali od wyznaczenia pierwszego celu.
 

 

"Jeśli chcesz decydować o wszystkim, co Cię dotyczy i żyć świadomie, to koniecznie przeczytaj tą książkę - będziesz naprawdę bohaterem własnego życia..."

- Piotr Gibulski


 

 

 9 dni do zmiany...

Cały proces nauki wyznaczania celów w praktyce trwa zaledwie dziewięć dni. Podczas tak krótkiego czasu będziesz mógł w spokoju i bez presji dobrze zastanowić się nad tym, czego oczekujesz od życia. Każdy dzień nauki pozwoli Ci poznać inne zasady wyznaczania celów, dzięki którym będziesz w stanie zrozumieć, co jest dla Ciebie najważniejsze i wyznaczyć sobie drogę do tego.

O autorce:

 

Anna Opala, trener NLP i hipnozy, coach, od czterech lat aktywnie prowadzi szkolenia z zakresu NLP i rozwoju osobistego. Pracuje jako indywidualny trener managerów, prowadzi witrynę www.nlp.warszawa.pl, jest współtwórcą Fundcji Laurus Nobilis, która dofinansowuje zajęcia NLP dla studentów.

Jej misją jest, aby ludzie, którzy tego potrzebują, mieli zawsze możliwość zmiany swego życia na lepsze. Jej pasją są podróże. Prowadzi również stronę www.AnnaOpala.pl

 


Czego dokładnie dowiesz się korzystając z tego praktycznego podręcznika wyznaczania celów?

  • Jak skutecznie stworzyć i realizować scenariusz swojego życia? Dlaczego życiorys jednych ludzi przypomina hollywoodzkie historie sukcesu, a innych czarny scenariusz z taniej brazylijskiej telenoweli?
  • Co możesz osiągnąć dzięki technikom NLP w swoim życiu? Jeśli dotąd nie słyszałeś o rewolucyjnych technikach NLP, to pewnie dlatego, że nigdy nie interesowałeś się osiąganiem sukcesu. Wkrótce poznasz od podszewki, sprawdzone sposoby na osiąganie tego, co chcesz.
  • Cztery największe pułapki, w które możesz wpaść po uszy, wyznaczając swoje cele. Niestety, ale wyznaczając swoje cele, możesz popełnić wiele błędów, które potem będą Cię dużo kosztować.
  • Co zrobić, aby żyć życiem, jakiego pragniesz? Zanim zaczniesz żyć życiem, jakim pragniesz, zastanów się czy w ogóle wiesz, czego chcesz od życia, a potem zacznij do tego dążyć.

 

Kiedy przeczytasz już tę książkę i przejdziesz cały
9 dniowy proces wyznaczania celów w życiu to:

    Bohater własnego życia Będziesz potrafił wyznaczyć i realizować cel, który będzie dla Ciebie pozytywną inspiracją do działania i który z przyjemnością będziesz realizował.

    Bohater własnego życia Znajdziesz to, co w życiu da Ci spełnienie i sprawi, że gdy już to osiągniesz, będziesz czuć się inną osobą

  Bohater własnego życia Poczujesz wewnętrzną siłę i motywację do tego, aby osiągnąć jeszcze więcej niż do tej pory i wreszcie wykorzystać w 110% potencjał, który w Tobie drzemie.

Zacznij dążyć do osiągnięcia w swoim życiu celów, które odmienią Twoje życie. Będziesz cieszyć się jak dziecko, gdy zobaczysz, że cele, które dotąd wydawały Ci się mrzonką, jeden po drugim stają się rzeczywistością w Twoim życiu. Z dnia na dzień zaczniesz inaczej patrzeć na otaczający Cię świat i wyzwania, które pojawiają się przed Tobą. Dostrzeżesz szanse i możliwości, które dotąd wdawały Ci się poza Twoim zasięgiem.

Czy Twoje życie biegnie trzypasmową autostradą do celu, który sobie obrałeś, czy raczej idziesz przez życie leśną polaną, pełną kamieni zakrętów i powalonych pni?

Nie zawsze wyznaczanie celów pozwoli Ci osiągnąć sukces. Aby mieć pewność, że Twoje cele nie prowadzą Cię w ślepą uliczkę, musisz nauczyć się je prawidłowo wyznaczać. Publikacja "Bohater własnego życia" powie Ci jak budować swoje cele tak, aby wygrać. 

Jaka jest idealna wersja Twojego życia?

Jeśli miotasz się teraz w swoim życiu, nie wiedząc, co tak naprawdę chcesz robić i jeśli to, co obecnie robisz (twoja praca, studia) nie daje Ci satysfakcji, to pomyśl jak wiele Ci da rozpoczęcie procesu osiągania sowich celów.

Pomyśl sobie, jak dobrze będziesz się czuł, mając w głowie świadomość, że każdy Twój dzień jest milowym krokiem we właściwym kierunku i nie tracisz swojej energii i czasu na coś, co jest kręceniem się w kółko.

Nie ma na co czekać. Jeśli chcesz nauczyć się, jak wyznaczyć a potem "z kopyta" zacząć osiągać swoje cele, to właśnie teraz nadarza Ci się doskonała okazja. Nie przepuść jej.Powrót do góryStrona została wygnerowana w 0.07 sekund.

Odsłony: 876
Unikalne: 282
Dzisiaj: 282
Wczoraj: 0
Online: 22
Najwięcej odwiedzin: 13-07-2024 (282)

⇑↑ góra strony ↑⇑
© 2006-2024 ebooki24.eu
| Regulamin | Subskrypcja | Kontakt | Linki - Dodaj link | Poradniki |
Jesteśmy obecni na ShopMania w Książki
adm

21:01

Bohater Własnego życia. Jak stworzyć scenariusz swojego życia i zrealizować wszystkie swoje cele?

ebooki, elektroniczne książki, książki, e-booki, ebook, księgarnie internetowe