eBooki24.eu

eBooki -
elektroniczne książki.
Księgarnie internetowe.

   

eBooki
ZłoteMyśli

   

eBooki
DobryEbook

   

Księgarnia
Helion

 

eBooki24.eu

eBooki -
elektroniczne książki.
Księgarnie internetowe.

 
SZUKAJ
KATEGORIE

  »    »    »    »    »    »    »    »    »    »    »    »    »    »    »    »    »    »    »    »    »    »  
 ¸¸.¤*¨¨*¤.¸¸.¤*¨¨*¤.¸¸.¤*¨¨*¤.¸¸  Pakiety Promocyjne  Darmowe e-Booki  Katalog e-Booków  Spisy treści e-Booków  e-Booki spis A-Z  DARMOWE spis A-Z  e-Booki kr. opisy
 Złoty Klub  Złoty Program Partnerski eBooki - elektroniczne książki  ¨*¤.¸¸.¤*¨¨*¤.¸¸.¤*¨¨*¤.¸¸.¤*¨


Pakiety Promocyjne
PAKIET:
"Sukces A Praca - 3w1 - AUDIO CD + EBOOK + DVD SPECIAL"
Sukces A Praca - 3w1 - AUDIO CD + EBOOK + DVD SPECIAL
Dowiedz się, w jaki sposób osiągnąć upragnioną wolność i robić dokładn...
Polecamy

Ściągnij Przeczytaj Zdecyduj ile warta jest ta wiedza...
więcej »
złote myśli

Inżynieria Umysłu. Darować Marzenia - Józef Cud
pdf
wersja elektroniczna [?]
21,90 zł
» Ilość stron: 212
» ISBN: 978-83-7582-652-4
druk
wersja drukowana [?]
36,90 zł
» Ilość stron: 213
» ISBN: 978-83-7582-653-1

zamawiam eBook
Wysyłka gratis [?]

Jak żyć pełniej i mądrzej przekształcając swoje marzenia w rzeczywistość
przeczytaj więcej »

  OPIS

EBOOK: "Inżynieria Umysłu. Darować Marzenia"


Czas na spełnianie Twoich marzeń!
Czy jesteś gotowy?

 • Czy zastanawiałeś się kiedyś, co by było, gdyby na świecie panowała idealna harmonia i każdy dostawałby to, o czym marzy?
 • Czy zastanawiałeś się, dlaczego niektórym osiąganie bogactwa życiowego przychodzi bardzo łatwo i przynosi mnóstwo radości, a innym wręcz przeciwnie?
 • I wreszcie - czy zastanawiałeś się, w jaki sposób Ty również możesz przekuć swoje marzenia w rzeczywistość i osiągnąć sukces?

Jeżeli na KTÓREKOLWIEK z powyższych pytań odpowiedziałeś twierdząco, to już za chwilę będziesz miał możliwość poznania odpowiedzi na te (oraz inne) pytania.

Czy zechcesz poznać prawdę?

To już będzie zależało wyłącznie od Ciebie. W każdym razie - to, co tutaj otrzymujesz, jest potęgą działającą we Wszechświecie i sprawdza się - są to na to dowody!

Musisz na początek wiedzieć, że gdyby wszystkie dobra zgromadzone na Ziemi zebrać w jedną całość, a następnie przydzielić po równo każdemu człowiekowi, to każdy by żył w bogactwie i obfitości.

Mimo tego faktu istnieją między ludźmi bardzo wyraźne różnice, które zazwyczaj są przyczyną kłótni, sprzeczek, zabójstw czy międzynarodowych wojen. O zgrozo, większość ludzi nic z tym nie robi, ponieważ przyjmują to za pewnik. Uważają, że jeżeli świat składa się z wielu miliardów jednostek ludzkich, to cóż oni sami mogą na to wszystko poradzić?

Otóż mogą! I to, jak się za chwilę przekonasz, bardzo wiele! Ty możesz zacząć zmieniać świat na lepsze już dzisiaj. Bądź inny i uwierz, że naprawdę ma to ogromne znaczenie i moc sprawczą.


 

Dlaczego nie ma jutra?

Często słyszy się ludzi, którzy mówią: "Od jutra nie palę", "Jutro zaczynam szukać nowej pracy", "Jutro biorę się za ćwiczenia fizyczne" itd. Znasz to? Ktoś mądry powiedział niegdyś, że jutro nie istnieje. I miał tutaj 100% racji, ponieważ tego typu zdania kotwiczymy we własnym umyśle, a co za tym idzie - sytuacja będzie się powtarzać i odkładać w czasie. Oznacza to, że jutro będziesz dokładnie w tej samej sytuacji, w jakiej jesteś dzisiaj. Pojutrze też. I za tydzień. Za miesiąc. Rok, dwa, pięć, dziesięć lat. Tylko czy taki poziom życia Ci odpowiada? Czy nie chciałbyś dostać czegoś więcej? Chociażby jednego małego życiowego dodatku? Być może teraz nie stać Cię na wymarzone (ale takie naprawdę wymarzone) wakacje.

A przecież może być inaczej!

Zacznij od dzisiaj!

Pamiętaj o tym, że ludzie, którzy poważnie traktują siebie, swoje życie oraz życie najbliższych, nie odkładają decyzji, tylko działają od razu. Pomyśl, czy jest coś, co mógłbyś zrobić już dzisiaj (a najlepiej teraz), aby uczynić ten jeden, malutki kroczek do przodu? Może właśnie zakup poradnika "Inżynieria umysłu. Darować marzenia" oraz jego wnikliwa analiza jest tym, co powinieneś zrobić?

Od autora:


Pisanie książek, dzielenie się w ten sposób wiedzą, pomysłami, to mój dobrowolny wybór. Mam przekonanie własne i fakty z życia innych ludzi, że treści tych publikacji są potrzebne. Szerokie uzasadnienia odnośnie do przyjętej tematyki przekazałem w treści "Architektury życia" i "Technologii sukcesu". Obserwując świat i ludzi, postawę, mentalność, wierzę, że zmiana sposobu myślenia o sobie, o własnych możliwościach, owocuje korzyściami dla ludzi.

Mnie osobiście też, chociażby dlatego, że książki mogę wydać, mając kontakt ze wspaniałymi ludźmi ze Złotych Myśli, którzy świat zmieniają, docierają do ludzi, do ich domów z wiedzą w różnych, użytecznych, potrzebnych ludziom dziedzinach. Znają i stosują regułę podziału dóbr 3/4 dla firmy, 1/4 dla autora. To tak, jak w księdze pomysłów zostało zapisane. Nie znam na dzisiaj innego takiego wydawcy.

Generalnie chodzi o to, aby z palety propozycji, projektów, przemyśleń, których nie zamierzam zatrzymywać tylko dla siebie, każdy człowiek mógł wybrać to, co konkretnej osobie odpowiada. W opracowaniach, książkach jest gotowy program. Proponowane narzędzia dotyczące sposobu osiągania celu są efektem własnego doświadczenia. Korzystam z nich osobiście i osiągam swoje cele. Dlaczego nie podzielić się tym z innymi ludźmi?

Tutaj, w tych publikacjach, chodzi o hamowanie ciągłej pogoni za pieniędzmi, władzą nad innymi. Tu jest prezentowane, jak osiągnąć stan harmonii. Fakt, elementem harmonii w warunkach, gdy za wszystko trzeba płacić pieniędzmi, jest bezpieczeństwo finansowe. Jednak tylko jednym z elementów, a nie podstawą.


Czym jest "Inżynieria umysłu"?

Być może już zauważyłeś, że autor napisał cykl książek: "Technologia sukcesu", "Architektura życia" oraz "Inżynieria umysłu". Inżynieria umysłu to nic innego, jak wykorzystywanie swojego własnego mózgu w sposób inteligentny i korzystny - zarówno dla siebie, jak i Twoich bliskich oraz osób, których nawet nie znasz - autor nazywa ich "trzecimi".

Warto pomagać innym ludziom, ponieważ dobro zawsze przychodzi tam, skąd wyszło - podobnie jest ze złem. Przeczytaj uważnie jeszcze raz to zdanie, ponieważ właśnie ono stanowi odpowiedź na wszystkie pytania z początku tej strony. Tak, wszystkie!


 


Już niedługo dowiesz się:

 • Jak zarządzać swoim umysłem, aby przynosił Ci maksymalnie dużo korzyści?
 • Jakie prawa rządzą Wszechświatem i dlaczego większość ludzi z tego nie korzysta?
 • W jaki sposób Ty możesz zacząć korzystać z wyżej wymienionych praw?
 • Czym jest Bio Homo Automat?
 • Czym jest Homolator?
 • Czym jest OLINP i dlaczego stanowi on rozwiązanie wszystkich Twoich życiowych problemów?
 • Dlaczego czas nie istnieje i w jaki sposób działa tzw. "zegar zadań"?
 • W jaki sposób być stale o krok do przodu i naprawdę cieszyć się życiem?
 • Miłość rodzinna a miłość partnerska - w jaki sposób mogą Ci pomóc?

To oczywiście tylko niektóre zagadnienia - publikacja ta liczy aż 212 stron i jest w niej dużo, dużo więcej...

Opinia #1


Nie mogłem się powstrzymać, aby nie napisać do tej publikacji swojej prywatnej opini. Tym bardziej że jestem niezwykle wymagającym czytelnikiem i rzadko zdarza się, aby jakaś książka zrobiła na mnie aż tak ogromne wrażenie. W wypadku publikacji "Inżynieria umysłu. Darować marzenia" tak się właśnie stało. Gdy tylko zacząłem czytać ebooka, to od razu wiedziałem, że ciężko będzie mi się oderwać. Nim się obejrzałem, byłem już na 50 stronie, a potem na kolejnej i kolejnej... Ostatecznie przeczytałem go bez żadnych przerw w 4 godziny i szczerze wszystkim polecam uczynienie tego samego. To nieprawdopodobne, w jaki sposób autor przekazuje życiowe mądrości i swoją wiedzę. Mnóstwo praktycznych porad, tez do przemyślenia, historii, listów... Wszystko po to, abyśmy my, czytelnicy, jeszcze pełniej mogli wszystko zrozumieć. Nie wyobrażasz sobie, jak wiele pozytywów zawiera w sobie ta książka. Tego po prostu trzeba doświadczyć :-)

Adam Hycnar
Złote Myśli Sp. z o.o.


Musisz wiedzieć, że...

Poradnik ten napisany jest bardzo specyficznym językiem, który jest zupełnie inny niż w większości publikacji wydanych naszym nakładem. Zanim zainwestujesz w tę książkę, sprawdź najpierw, czy sposób jej napisania Ci odpowiada.

Mnie osobiście - podobnie zresztą, jak pozostałym członkom zespołu Złotych Myśli - taki styl bardzo odpowiada. Pozwala skupić się na tekście i niejako odczuć wrażenie swoistej rozmowy z autorem. Wiedza tak przekazywana najskuteczniej na nas działa, a przecież o to właśnie chodzi.

Najlepiej będzie, jeśli przeczytasz najpierw darmowy fragment książki. Będziesz miał wtedy 100% pewności, że odpowiada Ci ten charakterystyczny styl pisania. Darmowy fragment możesz pobrać, wypełniając poniższy formularz:


 

Działaj natychmiast!

Odwlekanie działania (co nazywane jest fachowo prokrastynacją) to jeden z najpoważniejszych czynników przeszkadzających w budowaniu własnego sukcesu. Jeśli ciągle będziesz przekładał to, co chcesz osiągnąć, to nigdy tego nie osiągniesz. Jutro nie istnieje, pamiętasz?

Zainwestuj w ten poradnik już teraz.Powrót do góryStrona została wygnerowana w 0.11 sekund.

Odsłony: 3771
Unikalne: 562
Dzisiaj: 30
Wczoraj: 230
Online: 3
Najwięcej odwiedzin: 24-09-2023 (302)

⇑↑ góra strony ↑⇑
© 2006-2023 ebooki24.eu
| Regulamin | Subskrypcja | Kontakt | Linki - Dodaj link | Poradniki |
Jesteśmy obecni na ShopMania w Książki
adm

05:49

Inżynieria Umysłu. Darować Marzenia. Jak żyć pełniej i mądrzej przekształcając swoje marzenia w rzeczywistość?

ebooki, elektroniczne książki, książki, e-booki, ebook, księgarnie internetowe