eBooki24.eu

eBooki -
elektroniczne książki.
Księgarnie internetowe.

   

eBooki
ZłoteMyśli

   

eBooki
DobryEbook

   

Księgarnia
Helion

 

eBooki24.eu

eBooki -
elektroniczne książki.
Księgarnie internetowe.

 
złote myśli

Architektura życia - Józef Cud
pdf
wersja elektroniczna [?]
19,90 zł
» Ilość stron: 171
» ISBN: 978-83-7582-643-2
druk
wersja drukowana [?]
32,90 zł
» Ilość stron: 173
» ISBN: 978-83-7582-644-9

zamawiam eBook
Wysyłka gratis [?]

Złam przeszkody blokujące Twoje prawo do radości i dobrobytu! Spotkaj się ze szczęściem
przeczytaj więcej »

  OPIS

EBOOK: "Architektura życia"


Jak zaprojektować swoje szczęście i sukces?

 • Czy zastanawiałeś się kiedyś, w jaki sposób ludzie idą przez swoje życie (w tym i w jaki sposób Ty idziesz przez życie)?
 • Czy zastanawiałeś się kiedyś, jak ludzie realizują swoje życiowe cele?
 • Czy myślałeś kiedyś o tym, dlaczego jest grono osób, którym się wszytko udaje, i jest grono osób, którym nic nie wychodzi?

W końcu wielu ludzi, mimo że nie cierpi swojej pracy, cały czas ją wykonuje, zamiast spróbować coś zmienić. Sam możesz zauważyć ciekawą zależność: jeśli porozmawiasz z większością ludzi o ich pasjach i pracy, którą wykonują, to przeważnie nie mają one żadnego pokrycia. Praca jest tylko koniecznością, przykrym obowiązkiem.

Czy robienie czegoś przez całe życie z konieczności może dawać szczęście i poczucie wewnętrznego spełnienia? Nie sądzę...

W tej książce znajdziesz pomysły i idee skierowane do każdego człowieka, który chce zmienić dowolną część swojego życia. Wiele osób chce wprowadzić w swoim życiu jakieś zmiany na lepsze, jednak nie wiedzą, jak się do tego zabrać, od czego zacząć - i ta książka właśnie w tym pomaga.

Autor pokaże Ci, w jaki sposób zacząć wprowadzać zmiany. Przedstawi Ci sposoby i pomysły, którymi on się kierował w swoim życiu. Oczywiście nie da Ci on idealnej, prostej drogi do sukcesu.


 

Nie ma takiej drogi.

Jednak każdy człowiek ma w sobie jakiś talent, jakąś unikalną umiejętność, którą może wykorzystać do osiągnięcia wszystkiego, czego chce. Kluczem jest znalezienie takiego talentu i wykorzystanie go w pełni. I właśnie w tym pomoże Ci autor książki "Architektura życia". Dzięki jego doświadczeniu i narzędziom, które odkrył, będziesz mógł zmienić swoje pomysły w rezultaty, które Cię zadziwią. Autor wielokrotnie z nich korzystał i pozwoliły mu one osiągnąć jego cele.

Od autora:

 

Pisanie książek, dzielenie się w ten sposób wiedzą, pomysłami, to mój dobrowolny wybór. Mam przekonanie własne i fakty z życia innych ludzi, że treści tych publikacji są potrzebne. Szerokie uzasadnienia odnośnie do przyjętej tematyki przekazałem w treści "Architektury życia" i "Technologii sukcesu". Obserwując świat i ludzi, ich postawę, mentalność, wierzę, że zmiana sposobu myślenia o sobie, o własnych możliwościach, owocuje korzyściami dla ludzi.

Szczęście, radość, dobrobyt. Miłość i przyjaźń. To zależy tylko od konkretnego człowieka. Trzeba umieć z tego korzystać. Przejściowe kłopoty i trudności można przełamać.

Zbyt często spotykam na swojej drodze ludzi, którzy rozpamiętują życie na tej zasadzie: "Gdybym mógł/mogła jeszcze raz znaleźć się w tej sytuacji, jak w przeszłości, to moje decyzje byłyby całkiem inne". Ma takie myślenie, rozpamiętywanie jakikolwiek sens? A gdyby nawet miało sens, to znaczy, aby można się było przenieść jeszcze raz do przeszłości, to gdyby nastąpiła ta sama sytuacja przy tym samym stanie wiedzy z przeszłości - czy decyzja byłaby inna?

 

Czym jest "Architektura życia"?

Architektura życia - to wszytko, co prowadzi nas do sukcesu. Nie chodzi jednak tutaj tylko o sukces finansowy, który sam w sobie nie daje pełnego poczucia spełnienia, jednak o pełen sukces w każdej dziedzinie życia.

Są specyficzne zasady, główne nurty odnoszenia sukcesu i realizacji swoich celów, które powinny być spełnione, aby zrealizowały się Twoje marzenia i cele. Ten poradnik jest właśnie o tym. Wykorzystując doświadczenia i wnioski wyciągnięte z dotychczasowego życia autora, będziesz mógł poznać te główne zasady sukcesu i samemu zastosować je w życiu.

Już niedługo, korzystając z tego poradnika, dowiesz się:

 • Jak zaprojektować swoje pomysły, tak aby się spełniły?
 • Dlaczego większość ludzi nigdy niczego nie osiąga i przez całe życie pozostaje nieszczęśliwymi?
 • Jak planować i wprowadzić często bardzo trudny do zrealizowania pomysł, tak aby zakończył się on sukcesem i spełnieniem Twojego celu?
 • Jak realizować swoje cele?
 • Czy lepiej jest współdziałać, czy może rywalizować z innymi ludzi, aby osiągnąć sukces?
 • W jaki sposób nasze myśli wpływają na nasz sukces i co sprawia, że wielu ludzi ponosi porażkę przez to, o czym myśli?
 • W jaki sposób Ty możesz zacząć dążyć do osiągnięcia finansowego sukcesu?
 • Jakie są sposoby, aby się wzbogacić, i które z nich pozwalają na najszybsze osiągnięcie tego celu?
 • Co jest najważniejsze w realizowaniu celu i jaki warunek musi być spełniony, abyś osiągnął to, o czym marzysz?
 • Na jakich zasadach działa natura i mechanizmy nią rządzące?

Musisz wiedzieć, że...

Powinieneś wiedzieć, że ten poradnik napisany jest bardzo charakterystycznym językiem, który jest zupełnie inny inny niż pozostałe publikacje. Zanim zainwestujesz w tę książkę, sprawdź najpierw, czy sposób jej napisania Ci odpowiada.

Mnie osobiście taki styl pisania pozwolił się znacznie bardziej skupić na tekście i dokładniej przemyśleć to, co chce przekazać autor. A właśnie to, co przekazuje nam autor, jest najważniejsze.

Najlepiej będzie, jeśli przeczytasz najpierw damarowy fragment książki. Będziesz miał wtedy 100% pewności, że odpowiada Ci ten charakterystyczny styl pisania. Darmowy fragment możesz pobrać z poniższej tabelki, wystarczy tylko wpisać swój adres e-mail i podać swoje imię.

 

 

Działaj teraz

Odwlekanie działania to jeden z najpoważniejszych czynników przeszkadzających w budowaniu własnego sukcesu. Jeśli ciągle będziesz przekładał to, co chcesz osiągnąć, to nigdy tego nie osiągniesz.

Zainwestuj w ten poradnik już teraz. Jestem pewien, że wiedza, którą otrzymasz, to czysta praktyka w osiąganiu sukcesu, płynąca z życiowego doświadczenia autora.
 Powrót do góryStrona została wygnerowana w 0.08 sekund.

Odsłony: 193
Unikalne: 47
Dzisiaj: 47
Wczoraj: 0
Online: 10
Najwięcej odwiedzin: 03-12-2022 (47)

⇑↑ góra strony ↑⇑
© 2006-2022 ebooki24.eu
| Regulamin | Subskrypcja | Kontakt | Linki - Dodaj link | Poradniki |
Jesteśmy obecni na ShopMania w Książki
adm

17:28

Architektura życia. Jak zaprojektować swoje szczęście i sukces?

ebooki, elektroniczne książki, książki, e-booki, ebook, księgarnie internetowe