eBooki24.eu

eBooki -
elektroniczne książki.
Księgarnie internetowe.

   

eBooki
ZłoteMyśli

   

eBooki
DobryEbook

   

Księgarnia
Helion

 

eBooki24.eu

eBooki -
elektroniczne książki.
Księgarnie internetowe.

 
złote myśli

Efektywna Nauka - Michał Pasterski
pdf
wersja elektroniczna [?]
19,90 zł
» Ilość stron: 73
» ISBN: 978-83-7582-624-1
druk
wersja drukowana [?]
29,90 zł
» Ilość stron: 101
» ISBN: 978-83-7582-625-8

zamawiam eBook
Wysyłka gratis [?]

Wykorzystaj możliwości swojego umysłu do szybkiej i efektywnej nauki! Twój mózg potrafi więcej, niż się spodziewasz
przeczytaj więcej »

  OPIS

EBOOK: "Efektywna Nauka"


Naucz swój mózg rzeczy, o jakich nawet Ci się nie śniło!

Skojarzenia, łączenie wyrazów, cyfr, wyobrażanie sobie pewnych zjawisk, wizualizacje... A wszystko po to, abyś mógł w sposób iście genialny i efektywny uczyć się, zapamiętywać oraz rozwijać.

Na czym polega fenomen?

Widzisz... Ludzie bardzo rzadko korzystają ze sprawdzonych technik, ponieważ wydają im się głupie. A czy nie bardziej liczy się skuteczność? Gdybyś miał do wyboru dwie opcje:

 1. Uczyć się w sposób głupi, ale bardzo skuteczny i efektywny.
 2. Uczyć się w sposób tradycyjny, wkuwać regułki itd.

To co byś wybrał?

Dlaczego nie można by było połączyć haka z kobietą
w ciąży, a cyfry 5 z literą L?

Wszystko, co nie jest zabronione, jest dozwolone! A więc można - jeśli tylko ma Ci to w czymś pomóc, to dlaczego by tego nie stosować? Wszystkiego dowiesz się z publikacji "Efektywna nauka". Autor zebrał swoje doświadczenia z kilku minionych lat i stworzył kompendium wiedzy, z którego dowiesz się między innymi:

 • Jak jest zbudowany oraz w jaki sposób działa Twój mózg?
 • Dlaczego tak ważne jest, w jaki sposób się odżywiasz?
 • Czym jest synchronizacja półkul mózgowych oraz jak ją ćwiczyć?
 • Czym są mnemotechniki i w jaki sposób z nich korzystać?
 • Jak zapamiętywać poprzez metodę skojarzeń?


Unikalna propozycja: WIECZNA GWARANCJA

Jesteśmy pewni jakości wiedzy zawartej w naszych publikacjach. Dlatego udzielamy wiecznej gwarancji. Jeśli zakupiony ebook nie spełni Twoich oczekiwań, będziesz mógł go zwrócić w dowolnym terminie, odzyskując 100% zainwestowanych w niego pieniędzy


 • Czym są pałace pamięci i w jaki sposób je rozszerzać?
 • Na czym polega GSP, czyli Główny System Pamięciowy w praktyce?
 • Jakie jest 10 sposobów na nieograniczoną motywację?
 • Dlaczego warto stosować techniki relaksacyjne i robić sobie przerwy?
 • Na czym polegają asocjacje i dlaczego mają potężną moc?
 • Czym są mapy myśli i dlaczego warto je ZAWSZE sporządzać?


"Porządna książka, którą czyta się jednym tchem. Jeżeli masz problemy z nauczeniem się na pamięć list z przedmiotami/zjawiskami w danej kolejności, dat, słówek z języków obcych to na pewno Ci pomoże. Znajdziesz tutaj opisany szereg metod nauki, ale i trochę teorii o samej naturze uczenia się, budowie mózgu. Cieszę się, że ją kupiłem :) "

- Michał Wilczyński, Jestem zwykłym uczniem 


Wykorzystaj moc swojej wyobraźni

Chciałbym teraz pokazać Ci pewien eksperyment. Wyobraź sobie, że masz do zapamiętania 10 słów. Musisz je jednak zapamiętać we właściwej kolejności. Niech będą to: blok, lotnisko, pałac, krzesło, wiewiórka, obiad, komputer, walizka, drewno, góry.

Gdy widzisz te nic nie znaczące wyrazy, to wydaje Ci się wręcz koszmarem zapamiętać je wszystkie. I to jeszcze we właściwej kolejności - bez wnikania, do czego jest Ci to potrzebne. A przecież podczas nauki zdarza się, że musimy zapamiętywać setki, jeśli nie tysiące tego typu kombinacji. Zanim przekonasz się, że potrafisz je wszystkie bezbłędnie zapamiętać...

Pozwól, że opowiem Ci pewną historię...

Kiedy to w bloku, nieopodal lotniska zdarzyła się wyjątkowa sytuacja. Małżeństwo Kowalskich ni stąd, ni zowąd dowiedziało się, że wygrali w konkursie zwiedzanie Pałacu Prezydenckiego! Niesamowicie się tym podekscytowali i już po godzinie byli gotowi do podróży. Gdy weszli wraz z przewodnikiem do wspomnianego pałacu, oczom ich ukazał się widok, w którym na krześle siedziała... wiewiórka! To było bardzo dziwne, tym bardziej, że jadła ona klasyczny, ludzki obiad pracując jednocześnie na komputerze. Wyobrażasz sobie wiewiórkę, która wcina schabowego i przegląda stronę Złotych Myśli ? :-) Tuż obok stała walizka prezydenta - wykonana była z pięknego, dębowego drewna. Cóż za połączenie finezji z prostotą! Najwidoczniej prezydent nie zdążył jej jeszcze rozpakować po wczorajszej wyprawie w góry.

I teraz już wiesz...

Ta historia była tak głupia, że bez najmniejszych problemów jesteś w stanie ją odtworzyć w myślach. To nie musi być dokładne odwzorowanie moich słów, ponieważ i tak zwróciłem Twoją uwagę w odpowiednim kierunku - na poziomie podświadomym.

Czy teraz jesteś w stanie przytoczyć wszystkie wyrazy?
Jakim cudem?

Przecież jeszcze 2 minuty temu nic dla Ciebie nie znaczyły! Widzisz... mnemotechniki. Niby tak głupi wynalazek, a jednak prosty i piekielnie skuteczny.


Opinia czytelnika:

"Jestem uczniem liceum dwujęzycznego czyli na opanowanie języka mam 4 lata, to niewiele w porównaniu do ilości wiedzy jaką trzeba przyswoic. Z pomocą przyszły mi Złote Myśli "Efektywna nauka" dzięki tej książce zdobyłem wiedzę, z której korzystam w nauce języka. Bez tej książki nie sądzę abym utrzymał się w tej klasie. Polecam na własnym przykładzie!!

- Piotr Król

Stopień ryzyka? Zero

Gdybyś zapytał mnie jaki jest stopień ryzyka, że ta książka Ci się nie przyda, to bez wahania odpowiedziałbym: ZERO! Bez względu na to, czy jesteś uczniem, studentem, czy edukację masz już za sobą, techniki zawarte w książce "Efektywna nauka" przydadzą Ci się w wielu sytuacjach życiowych. Oszczędzą Twój czas oraz zmniejszą stres podczas nauki, gdyż będziesz wiedział, że jest ona efektywna i skuteczna.

Pamiętaj też o tym, że absolutnie nic nie tracisz - możesz jedynie zyskać. Gdy publikacja nie spełni Twoich oczekiwań, wówczas nas o tym poinformujesz, a my zwrócimy Ci poniesione wydatki - co do grosza!Powrót do góryStrona została wygnerowana w 0.11 sekund.

Odsłony: 14131
Unikalne: 350
Dzisiaj: 81
Wczoraj: 139
Online: 12
Najwięcej odwiedzin: 04-10-2022 (139)

⇑↑ góra strony ↑⇑
© 2006-2022 ebooki24.eu
| Regulamin | Subskrypcja | Kontakt | Linki - Dodaj link | Poradniki |
Jesteśmy obecni na ShopMania w Książki
adm

07:57

Efektywna Nauka. Naucz swój mózg rzeczy, o jakich nawet Ci się nie śniło!

ebooki, elektroniczne książki, książki, e-booki, ebook, księgarnie internetowe