eBooki24.eu

eBooki -
elektroniczne książki.
Księgarnie internetowe.

   

eBooki
ZłoteMyśli

   

eBooki
DobryEbook

   

Księgarnia
Helion

 

eBooki24.eu

eBooki -
elektroniczne książki.
Księgarnie internetowe.

 
SZUKAJ
KATEGORIE

  »    »    »    »    »    »    »    »    »    »    »    »    »    »    »    »    »    »    »    »    »    »  
 ¸¸.¤*¨¨*¤.¸¸.¤*¨¨*¤.¸¸.¤*¨¨*¤.¸¸  Pakiety Promocyjne  Darmowe e-Booki  Katalog e-Booków  Spisy treści e-Booków  e-Booki spis A-Z  DARMOWE spis A-Z  e-Booki kr. opisy
 Złoty Klub  Złoty Program Partnerski eBooki - elektroniczne książki  ¨*¤.¸¸.¤*¨¨*¤.¸¸.¤*¨¨*¤.¸¸.¤*¨


Pakiety Promocyjne
PAKIET:
"Sztuka Kupowania Nieruchomości"
Sztuka Kupowania Nieruchomości
Poznaj wiedzę, dzięki której zaoszczędzisz duże pieniądze, gdy odkryje...
Polecamy

Ściągnij Przeczytaj Zdecyduj ile warta jest ta wiedza...
więcej »
złote myśli

Tajemnice Największych Uwodzicieli - Adrian Kołodziej Grzegorz Głuś
pdf
wersja elektroniczna [?]
37,00 zł
» Ilość stron: 252
» ISBN: 978-83-7582-154-3
druk
wersja drukowana [?]
52,00 zł
» Ilość stron: 251
» ISBN: 978-83-7582-155-0

zamawiam eBook
Wysyłka gratis [?]

Jak przeciętnie wyglądający facet, który jeździ tylko maluchem, nie ma dużo pieniędzy ani nie jest sławny, może zdobyć najpiękniejszą kobietę
przeczytaj więcej »

  OPIS

EBOOK: "Tajemnice Największych Uwodzicieli"


Nareszcie! Kompletny poradnik, jak poderwać piękną kobietę.

Jak przeciętnie wyglądający facet, który jeździ tylko maluchem, nie ma dużo pieniędzy ani nie jest sławny, może zdobyć najpiękniejszą kobietę?

 • Niezależnie od tego, co myślisz o sobie samym i jakie przekonania o kobietach masz w głowie.
 • Niezależnie od tego, jaką masz pewność siebie i czy jest ona wysoka, czy niska.
 • Niezależnie od tego, jak czujesz się we własnej skórze i jakie masz kompleksy.
 • Niezależnie od tego, jak bardzo boisz się podejścia do obcej, pięknej kobiety.
 • Niezależnie od tego, jakie bolesne doświadczenia masz za sobą.
 • Niezależnie od tego, czy masz 15, czy 85 lat.

TY, właśnie TY możesz zdobyć najpiękniejsza, najinteligentniejszą, najbardziej interesującą i rozrywkową kobietę, jaką tylko spotkasz. Niezależnie od tego, jakie przeciwności stoją Ci na drodze i co teraz sobie myślisz.

Tak, to prawda. Praktycznie każdy mężczyzna może zdobyć piękną kobietę. Jedyne, co go ogranicza, to jego umysł. Sposób, w jaki o sobie myśli, oraz sposób, w jaki się zachowuje przy kobietach.

Wielu mężczyzn myśli, że umiejętność zdobywania pięknych kobiet jest wrodzona. Mężczyźni myślą, że to "natura" za nich zdecydowała, czy mogą zdobywać najładniejsze kobiety.

To wszystko nieprawda

Zdobywanie pięknych kobiet to taka sama umiejętność jak pisanie czy jeżdżenie samochodem. Kiedy byleś mały i poszedłeś do szkoły, to nauczono Cię tam pisać. Potrzebowałeś umiejętności, jaką jest pisanie, i nauczono Cię jej. Dlaczego by więc nie nauczyć się umiejętności, którą jest zdobywanie pięknych kobiet?

To naprawdę jest możliwe i potwierdzają to setki mężczyzn, którzy zmienili się z nieatrakcyjnych, nudnych dla kobiet gości w uwodzicielsko pociągających mężczyzn, którymi kobiety są instynktownie zainteresowane. Zresztą sam zobacz:

 • Tomek, 22 lata. Przez większość swojego życia był nieśmiałym facetem, który zakochiwał się platonicznie w swoich koleżankach z klasy. Oczywiście nie miał tyle odwagi, żeby zdobyć dziewczynę, która mu się podobała, i przez to cały czas był samotny. Teraz wszystko się zmieniło. Tomek dowiedział się, co jest interesujące w mężczyźnie dla kobiety, i wykorzystuje tę wiedzę do zdobywania pięknych kobiet. Po prostu ma już odpowiednią wiedzę i ją wykorzystuje do podrywania pięknych kobiet.
 • Michał, 25 lat. Mimo że był inteligentnym, przystojnym mężczyzną, który miał poczucie humoru i wielu przyjaciół, to wciąż nie mógł znaleźć sobie dziewczyny. Starł się, jak tylko mógł, i zawsze kończyło się na: "Zostańmy przyjaciółmi" albo: "Lubię cię, ale jako kolegę". Teraz wszystko się zmieniło, Michał zrozumiał, że żeby zdobyć kobietę, potrzeba czegoś innego niż bycie "miłym i przystojnym gościem". Kobiety nie chcą miłego faceta, one chcą prawdziwego mężczyzny.
 


Pomyśl, ilu znasz nieprzystojnych, denerwujących Cię facetów, którzy źle traktują swoje dziewczyny, a mimo wszystko te dziewczyny cały czas są z nimi? Na pewno jakaś kobieta w Twoim otoczeniu jest właśnie w takim "toksycznym związku".

Zadziwiające jest to, że kobiety trzymają się takich mężczyzn, zamiast być z dobrymi, miłymi facetami, którzy są odpowiedzialni, mają dobrą pracę itp. Jaki z tego wniosek? Bycie miły facetem to za mało, żeby zdobyć piękną kobietę. Tak więc...

O autorze:


Jeśli zapytasz osobę, która zajmuje się uwodzeniem profesjonalnie, kim jest Under, od razu dostaniesz odpowiedź. Tego pana nie trzeba przedstawiać. Jeden z pierwszych praktyków uwodzenia w Polsce.

Zaczynał od zera, by w krótkim czasie stać się osobą, która zasłużyła na szacunek polskiej społeczności uwodzicieli. Uwodziciel o dosyć charakterystycznym stylu. Łączy w sobie cechy drania z romantycznym kochankiem.

Wszystkie kobiety, które wchodziły z nim w związek, rozkochiwał w sobie. Nie oszukuje kobiet, a wszystko załatwia szczerością. Jest nieprzewidywalny, a spotkanie z nim kończy się niesamowitą przygodą.

Wytrenował wielu nieśmiałych mężczyzn na pewnych siebie i kompetentnych uwodzicieli.

Nawet zawodowi trenerzy uwodzenia najważniejsze sprawy konsultują z Underem. Spotkanie z nim kończy się świetną zabawą i poznaniem grona kobiet. Swoje umiejętności prezentował w największych miastach Polski.


Wszystko, co do tej pory mówiono Ci
o podrywaniu kobiet, jest nieprawdą

Nie zrozum mnie źle. Nie namawiam Cię do krzywdzenia kobiet czy do nieszanowania ich. Nie o to chodzi. Chodzi mi o to, że dla pięknej kobiety nie jest atrakcyjne w mężczyźnie bycie miłym i uczynnym.

One nie chcą bogatych facetów dla samych pieniędzy. Piękne kobiety pociąga zupełnie co innego, czego większość mężczyzn nie rozumie. Właśnie w tym poradniku przeczytasz, co tak naprawdę podoba się kobietom w mężczyznach. Już niedługo dowiesz się:

 • Jak być typem romantycznego drania, którego kochają kobiety i do którego automatycznie czują pociąg? Nie musisz ich krzywdzić, aby być uwodzicielskim typem "bad boya".
 • Zabójczy błąd, który popełnia większość mężczyzn. Ten jeden błąd sprawia, że wielu mężczyzn nigdy nie zdobędzie pięknej kobiety i już na starcie straci jakiekolwiek szanse na zdobycie kobiety.
 • Jak rozpocząć z obcą kobietą rozmowę, dzięki której będziesz interesujący i atrakcyjny? Ta umiejętność jest ważna nie tylko w podrywaniu, ale też w normalnym życiu, gdzie bardzo często spotykasz się z kobietami.
 • Jak zdobyć numer telefonu czy adres e-mail dziewczyny, która Ci się podoba? Możesz go zdobyć w dosłownie kilka minut, jednak musisz wiedzieć, jak to WŁAŚCIWIE zrobić.
 • Jak podrywać dziewczyny w klubach i w ciągu dnia? Podrywanie kobiet w klubach różni się od podrywania w ciągu dnia. W obu miejscach musisz zastosować specyficzne, odmienne techniki.
 • O czym dokładnie rozmawiać z kobietą? Nigdy więcej nie popełnisz błędu, zanudzając ją typową, nudną gadką: "Co słychać?" "Gdzie pracujesz?" itd.
 • Jak rozmawiać przez telefon i jakie wysyłać SMS-y? Dostaniesz gotowe szablony i schematy rozmowy.
 • Jak wykorzystywać w podrywie swoją mowę ciała, która sprawi, że kobiety będą Cię postrzegać jako osobę pewną siebie? Nawet sobie nie wyobrażasz, jak wiele wniosków kobiety wyciągają z tego, co "mówisz" swoim ciałem.
 • Jak podrywać przez Internet? Naucz się, jak możesz poznawać dziesiątki pięknych kobiet, nie wychodząc z domu, a potem spotykać się z nimi? Serwisy takie jak np. Fotka.pl dają ogromne możliwości podrywania pięknych kobiet.
 • Jak zbudować w sobie "potężną pewność siebie" (nie arogancję), która naturalnie przyciąga kobiety? Kobiety nie chcą miłych i czułych mężczyzn. Kobiety chcą, żeby mężczyzna był pewny siebie!
 • Czego tak naprawdę kobiety szukają w mężczyznach i co uważają za atrakcyjne? Zdziwisz się, kiedy dowiesz się, co naprawdę pociąga kobiety (nie są to pieniądze ani wygląd).
 • Jak zarządzać związkiem? Co zrobić, aby związek był zdrowy i żebyś dobrze się w nim czuł, zamiast pakować się w coś, czego nie chcesz?

Trzy największe mity na temat podrywania pięknych kobiet


1. Bądź sobą - to wystarczy.

Kiedy zapytasz faceta, który doskonale radzi sobie z kobietami, co trzeba robić, żeby zdobyć piękną kobietę, w większości przypadków usłyszysz odpowiedz: "Po prostu bądź sobą".

Może to działa w przypadku naturalnych podrywaczy, ale w przypadku większości facetów bycie sobą NIE DZIAŁA. Podrywacze mają już odpowiednie nastawienie do kobiet, którego większość zwykłych facetów nie ma. Dzięki temu poradnikowi dowiesz się, jakie jest to właściwe nastawienie.

2. Musisz być supermiły, kupować kwiaty i prezenty, jeśli chcesz zdobyć piękną kobietę.

Przyjęło się, że to facet powinien zabiegać o zainteresowanie kobiety. Powinien jej "służyć", znosić fochy, spóźnianie się itp. Zapomnij o tym. Koniec z byciem miłym chłopcem do bicia. Koniec z "panem milusińskim", któremu można wypłakać się w rękaw. Dzięki temu poradnikowi dowiesz się, jak być prawdziwym mężczyzną, którego kobieta zacznie natychmiast szanować - i to bez okazania jej braku szacunku czy bycia chamskim.

3. Tylko wygląd i pieniądze liczą się dla pięknych kobiet.

To kolejny mit i bzdura, która została Ci wpojona przez innych ludzi. Piękne kobiety nie lecą na pieniądze (z małymi wyjątkami), bardziej je pociąga osobowość mężczyzny. To osobowość sprawia, że kobieta jest zainteresowana danym mężczyzną. Nie musisz mieć willi z basenem albo wyglądać jak model z reklamy. Najważniejsze i najbardziej pociągające dla kobiety jest to, co masz w sobie. Z tego ebooka dowiesz się, jak rozwinąć taką magnetyczną i pociągającą osobowość.


 • Jak rozmawiać z kobietą? Jakim tonem głosu i jak szybko do niej mówić? Brzmienie głosu i sposób, w jaki mówisz, jest ogromnie ważny dla kobiety.
 • Co zrobić, kiedy pojawi się konkurencja w postaci innego faceta? Nie tylko Ty chcesz zdobyć piękną kobietę, dlatego musisz nauczyć się, jak radzić sobie z konkurencją.
 • Jak być interesującym, pociągającym kobiety mężczyzną, nawet jeśli dzisiaj nie widzisz w sobie nic atrakcyjnego? Wszystko, czego potrzebujesz, to wyrobienie w sobie odpowiednie go myślenia i zdobycie kilku umiejętności.
 • Jak sprawić, aby kobieta już po kilkunastu minutach znajomości zaczęła myśleć o Tobie: "Muszę go mieć i muszę zrobić coś, co przyciągnie jego uwagę" - będziesz zadziwiony, jak ta metoda działa na kobiety.
 • Jak wyczuć, że kobieta zaczyna Cię testować, i co wtedy zrobić? Kobiety nieustannie testują mężczyzn - szczególnie te najpiękniejsze. Większość facetów daje się na to nabrać, a tylko nieliczni wiedzą, jak naprawdę trzeba reagować.
 • Jak umiejętnie eskalować (zwiększać) kontakt fizyczny między Tobą a nowo poznaną kobietą?
 • Jak rozpoznać, czy kobieta jest Tobą zainteresowana? Jest co najmniej kilkanaście "wskaźników zainteresowania", które okazują kobiety mężczyznom.
 

Ile jest warta dla Ciebie ta wiedza?

Jeśli jesteś teraz samotny, to pomyśl sobie, ile warte dla Ciebie jest zdobycie najpiękniejszej, najinteligentniejszej kobiety, jaką spotkasz. Ile może być warta świetna zabawa (nie chodzi tylko o seks) z piękną kobietą? Ile będzie dla Ciebie warte wyrobienie w sobie umiejętności towarzyskich, które po prostu pozwolą Ci świetnie się bawić wśród pięknych kobiet i innych ludzi? Ile będzie warte znalezienie tej "jedynej"?

Tak więc nie ma na co czekać. Jeśli chcesz nauczyć się, jak zdobywać piękne kobiety, to właśnie teraz nadarza Ci się dobra okazja. Nie przepuść jej.Powrót do góryStrona została wygnerowana w 0.05 sekund.

Odsłony: 1515
Unikalne: 175
Dzisiaj: 175
Wczoraj: 0
Online: 16
Najwięcej odwiedzin: 20-05-2022 (175)

⇑↑ góra strony ↑⇑
© 2006-2022 ebooki24.eu
| Regulamin | Subskrypcja | Kontakt | Linki - Dodaj link | Poradniki |
Jesteśmy obecni na ShopMania w Książki
adm

06:01

Tajemnice Największych Uwodzicieli. Poznaj sprawdzone sekrety uwodzenia i zostań zdobywcą kobiecych serc! Bądź lepszy od przeciętnego faceta!

ebooki, elektroniczne książki, książki, e-booki, ebook, księgarnie internetowe