eBooki24.eu

eBooki -
elektroniczne książki.
Księgarnie internetowe.

   

eBooki
ZłoteMyśli

   

eBooki
DobryEbook

   

Księgarnia
Helion

 

eBooki24.eu

eBooki -
elektroniczne książki.
Księgarnie internetowe.

 
SZUKAJ
KATEGORIE

  »    »    »    »    »    »    »    »    »    »    »    »    »    »    »    »    »    »    »    »    »    »  
 ¸¸.¤*¨¨*¤.¸¸.¤*¨¨*¤.¸¸.¤*¨¨*¤.¸¸  Pakiety Promocyjne  Darmowe e-Booki  Katalog e-Booków  Spisy treści e-Booków  e-Booki spis A-Z  DARMOWE spis A-Z  e-Booki kr. opisy
 Złoty Klub  Złoty Program Partnerski eBooki - elektroniczne książki  ¨*¤.¸¸.¤*¨¨*¤.¸¸.¤*¨¨*¤.¸¸.¤*¨


Pakiety Promocyjne
PAKIET:
"Kompendium Inwestora"
Kompendium Inwestora
Kto jeszcze chce zarobić dzięki nadarzającej się finansowej okazji wyw...
Polecamy

Ściągnij Przeczytaj Zdecyduj ile warta jest ta wiedza...
więcej »
złote myśli

Bogać Się, Kiedy śpisz - Ben Sweetland
pdf
wersja elektroniczna [?]
27,00 zł
» Ilość stron: 395
» ISBN: 978-83-7582-906-8
druk
wersja drukowana [?]
42,00 zł
» Ilość stron: 395
» ISBN: 978-83-7582-905-1

zamawiam eBook
Wysyłka gratis [?]

Jak wykorzystać siłę Twojego umysłu do łatwego i przyjemnego osiągania wszystkiego, czego zapragniesz.
przeczytaj więcej »

  OPIS

EBOOK: "Bogać Się, Kiedy śpisz"


Jak stać się dwa razy lepszym - w czymkolwiek
tylko chcesz - w ciągu jednej nocy?*

* Piszę, że tylko dwa razy lepszym, ale są osoby, które stały się nawet dziesięć razy lepsze w ciągu jednej nocy. Oczywiście wykorzystały one potęgę twórczej podświadomości...

  • Pewnie tytuł tej książki wydaje Ci się zupełnie niewiarygodny, prawda?

Oczywiście nie można traktować go dosłownie. Niemniej, ludzie, którzy przeczytali tę ksiażkę, wiedzą już jak wykorzystać swoją podświadomość (która pracuje także, kiedy Ty śpisz).

Zmienili swój sposób myślenia na taki, który pomógł im osiagnąć to o czym marzyli:
udany związek, wpływ na innych, zdrowie, czy pieniądze.

 

Niektórzy ludzie nie mają pojęcia,
jaki potencjał w nich drzemie...

Pozwól, że na początek poruszę odrobinę teorii, która jest niezbędna do zrozumienia całości tego, o czym mówię. Cały nasz umysł jest podzielony na dwie części:

  • Świadomą

Odbiera ona wrażenia za pomocą zmysłów wzroku, słuchu, dotyku, smaku i węchu. Jest bardzo skuteczna w podejmowaniu tysięcy codziennych decyzji. Kiedy wykonujesz jakąkolwiek świadomą czynność - bierzesz ze stołu ołówek, mówisz do kelnera, dzwonisz do kogoś - Twoja Świadomość wysyła sygnały do Twojego ciała. Kiedy zaś zasypiasz, Twoja Świadomość także zasypia.

  • Nieświadomą

Ta druga część umysłu nie śpi nigdy. To jest właśnie Twórcza Podświadomość. Twórcza Podświadomość dosłownie utrzymuje Cię przy życiu. Odpowiada za nieświadome funkcje, takie jak bicie serca i oddychanie. Dla nas jednak najważniejsze jest to, że Twoja Twórcza Podświadomość steruje także Twą osobowością, Twym charakterem, popędami oraz najgłębszymi i najbardziej skrytymi pragnieniami!

Tylko pomyśl, co mógłbyś osiągnąć, świadomie sterując Twórczą Podświadomością i wykorzystując ją do osiągania swoich celów

To, czego się dowiesz, jest bezcenne...

Ta książka pokazuje, jak używać własnej podświadomości, gdy śpisz, aby osiągnąć to, czego chcesz od życia... Lepszy związek, małżeństwo, pieniędze, wpływ na innych.

Na własne życzenie będziesz mógł używać swojego twórczego umysłu w rozwiązywaniu codziennych problemów, podejmowaniu właściwych decyzji i znajdowaniu sposobów na osiągnięcie swoich celów.


Sukces

Dzięki odblokowaniu swojego umysłu zaczniesz automatycznie więcej pamiętać, wzmocnisz swoją pamięć oraz inne siły umysłu. Pozwoli Ci to zbudować pewność siebie, wydobyć ukryte talenty oraz pokaże Ci, że możesz być bogaty.

Jak już niedługo będziesz miał okazję się dowiedzieć, sam proces komunikowania się z twórczym umysłem jest całkiem prosty. Niektórzy potrzebują kilku dni na poznanie tego bezcennego sekretu. Inni potrzebowali na to tylko jednej nocy. To naprawdę cudowne przeżycie - tak nagle znaleźć magicznego dżina wykonującego wszelkie nasze rozkazy.

Być może zastanawiasz się, czy to, co tutaj opisuję, to prawda. Może brzmi to dla Ciebie zbyt dobrze, żeby było prawdziwe. Dlatego chciałbym, abyś posłuchał teraz historii ludzi, którzy nieświadomie wykorzystali swój twórczy umysł.

  • Pewna staruszka była otoczona przez osoby nieustannie przypominające jej o starości, prowadzały ją one do lekarza, pilnowały, żeby brała różne pigułki, i przypominały jej o wieku. Po wielu latach rozłąki z synem wyjechała z nim do dużego miasta. Wszyscy myśleli, że ją to zabije, jednak chłopak był bardzo entuzjastyczny i swoim entuzjazmem i radością życia zaraził także swoją "schorowaną" matkę. Okazało się, że staruszka - mimo swojego wieku - miała jeszcze w sobie dużo energii i daleko jej było do siedzenia i czekania na śmierć. Odwiedzali ciekawe miejsca, starych znajomych i aktywnie spędzali czas.
  • Pewien człowiek całe swoje życie pracował fizycznie i po sześćdziesiątce zaczął się szybko starzeć. Dzięki małemu oszustwu "wykazano" mu, że był w błędzie i jest o dziesięć lat młodszy, niż myślał. Niemal natychmiast zaczął wyglądać młodziej, młodziej też się poczuł i zachowywał. Znowu mógł ciężko pracować i nic mu nie dolegało. Wyraźnie uznał w swej Twórczej Podświadomości, że sześćdziesiątka to czas, kiedy należy zwolnić i zacząć narzekać - dokładnie tak, jak to robili wszyscy jego kumple.Już niedługo dowiesz się wielu ciekawych rzeczy ii poznasz sekrety Twórczej Podświadomości:

    Dlaczego kluczem do Twojego sukcesu jest Twój własny twórczy umysł i jak go wykorzystać, aby osiągnąć swoje cele możliwe najszybciej?

    Jak odnosić się do bogactwa? Wiem, że to dziwnie brzmi, ale aby być bogatym, trzeba mieć do tego odpowiedni stan umysłu i przekonania.

    Na czym polega prawo obfitości
i jak dokładnie działają jego mechanizmy? Poznaj to prawo, a dzięki niemu Twoja droga do sukcesu (szczególnie tego finansowego) znacznie się skróci.

    Skąd pochodzą nasze siły umysłowe, kreatywność i inteligencja? Dowiedz się, gdzie mają źródło te wszystkie najważniejsze w osiąganiu sukcesu czynniki i jak wpłynąć na nie, aby jeszcze bardziej się rozwinęły.

   Jak być dwa razy lepszym tylko dzięki zmianie toku i sposobu myślenia? Uwierz mi albo i nie, ale większość ludzi dzięki temu faktowi stała się nie tylko dwa, ale i nawet pięć, sześć, dziesięć razy lepsza.

    Jak wypracować w swoim umyśle świadomość zdrowia?

    Pieniądze - czy są mitem? Poznaj alternatywne spojrzenie na pieniądze i to, co dzięki nim kupujemy i dostajemy.


    Jak skłonić swój twórczy umysł, aby na Ciebie ciężko pracował? Najlepsze w tym jest to, że praktycznie nie będziesz odczuwał żadnego wysiłku czy znużenia, bo pracuje Twoja podświadomość, której nie czujesz.

    Jak wymazywać stare wspomnienia? Chciałbyś mieć mentalną gumkę, którą można wymazać wszystko, co siedzi Ci w głowie, a czego nie chcesz?

    Jak zacząć budować własną świadomość sukcesu? Każdy z nas ma w sobie świadomość sukcesu, którą trzeba tylko wydobyć na powierzchnię - dowiedz się, jak to skutecznie zrobić.

    Jak przełamać nieśmiałość, rozwinąć w sobie magnetyczną osobowość, która będzie przyciągać do Ciebie inne osoby?

    Jak pomagając innym, pomagać tak naprawdę sobie? Dowiedz się, w jaki sposób możesz dzięki pomaganiu innym pomóc w głównej mierze samemu sobie.

    Cała prawda o Twoich myślach i jak się nimi posługiwać w taki sposób, żeby Ci służyły.

    Prawdy, mity i naukowe badania na temat naszych myśli oraz tego, w jak dużej mierze działa na nas nasza podświadomość.

    Jak przestać się martwić? Poznasz konkretne rozwiązania dotyczące takich problemów, jak:
      martwienie się, zbytnie przeżywanie swojej pracy, zazdrość o jakąś osobę, wyrzuty sumienia, zawiść, lenistwo, nienawiść, planowanie przyszłości, lęk przed śmiercią.

 

Unikalna propozycja: WIECZNA GWARANCJA

 
 

Jesteśmy pewni jakości wiedzy zawartej w naszych publikacjach. Dlatego udzielamy wiecznej gwarancji. Jeśli zakupiony ebook nie spełni Twoich oczekiwań, możesz go zwrócić w dowolnym terminie, odzyskując 100% zainwestowanych w niego pieniędzy.

No dobrze, ale co zrobić, jeśli mam
poważne problemy ze spaniem?

Skoro omawiamy teraz problem bogacenia się podczas snu, nie od rzeczy będzie powiedzieć kilka słów na temat sposobów uzyskania spokojnego, regenerującego siły snu.

Większość ludzi narzeka na trudności z zasypianiem. Niektórzy zasypiają niemal natychmiast, ale potem budzą się i nie mogą zmrużyć oka przez znaczną część nocy. Inni przez co najmniej godzinę po położeniu się do łóżka nie mogą zasnąć.

Wiesz już, że podświadomość najsprawniej pracuje wtedy, gdy świadomość jest wyłączona, z czego wynika, że nauczenie się, jak szybko, bez wysiłku zasypiać, by spać spokojnie do samego rana, to naprawdę ważna sprawa. Z tej książki dowiesz się, jak tego dokonać, bo jest to w istocie całkiem proste.
 

Ile ta wiedza jest warta dla Ciebie?

Pomyśl, ile ta wiedza, może być warta dla Ciebie, skoro zanim skończysz czytać tę książkę, będziesz raz na zawsze wiedział:

  • Jak rozpoznawać swoje prawdziwe życiowe cele - niezależnie od tego, co inni ludzie na ten temat chcą Ci wmówić?
  • Jak poznać swoje prawdziwe ja - Twe autentyczne zdolności i złoża ukrytych talentów?
  • Jak zdobyć poczucie niewzruszonej pewności siebie?


Powrót do góryStrona została wygnerowana w 0.04 sekund.

Odsłony: 1811
Unikalne: 193
Dzisiaj: 193
Wczoraj: 0
Online: 15
Najwięcej odwiedzin: 20-05-2022 (193)

⇑↑ góra strony ↑⇑
© 2006-2022 ebooki24.eu
| Regulamin | Subskrypcja | Kontakt | Linki - Dodaj link | Poradniki |
Jesteśmy obecni na ShopMania w Książki
adm

06:41

Bogać Się, Kiedy śpisz. Jak stać się dwa razy lepszym – w czymkolwiek tylko chcesz – w ciągu jednej nocy?

ebooki, elektroniczne książki, książki, e-booki, ebook, księgarnie internetowe