eBooki24.eu

eBooki -
elektroniczne książki.
Księgarnie internetowe.

   

eBooki
ZłoteMyśli

   

eBooki
DobryEbook

   

Księgarnia
Helion

 

eBooki24.eu

eBooki -
elektroniczne książki.
Księgarnie internetowe.

 
złote myśli

Technologia Sukcesu - Józef Cud
pdf
wersja elektroniczna [?]
19,97 zł
» Ilość stron: 141
» ISBN: 978-83-7582-118-5
druk
wersja drukowana [?]
29,97 zł
» Ilość stron: 152
» ISBN: 978-83-7582-119-2

zamawiam eBook
Wysyłka gratis [?]

Odkryj swoje talenty, wykorzystaj pasje i podążaj drogą szczęścia i dobrobytu
przeczytaj więcej »

  OPIS

EBOOK: "Technologia Sukcesu"


Zacznij się uczyć od własnego trenera sukcesu.

Jak sądzisz - czy istnieją schematy
i technologia osiągania sukcesu?

Odpowiedź może Cię zaskoczyć...


Kiedy piszę o tym, że przyjąłem pewne zasady, które traktuję jako fundament, na którym buduję swoje plany, to znaczy, że w moim przypadku miało to sens, gdyż przynosi efekty. Czy tak będzie
w przypadku innych ludzi? Tego nie wiem.

Jako swoją potrzebę przyjąłem dokumentowanie tego, co wydarzyło się w moim życiu - po to, aby inni ludzie mogli sprawdzić, czy moje decyzje i wybory, porażki i zwycięstwa przydadzą się w ich życiu. Czy ktoś będzie chciał z tego skorzystać? Także tego nie wiem. Każdy z nas, ludzi, musi sam decydować o tym, co jest dla niego ważne, a co go nie interesuje.Technologia sukcesu jest częścią zbioru, stanowiącego razem zestaw zagadnień pozwalających kształtować własne życie. Odkrywać swoje ukryte talenty. Wybrać taką własną drogę w życiu, jaka wynika z pasji, zainteresowań każdego Człowieka.

To również gotowe pomysły do natychmiastowego wdrożenia w życie - według indywidualnych preferencji konkretnego Człowieka.

Technologia sukcesu prezentuje działanie krok po kroku, tak aby doprowadzić do realizacji szczęścia, radości, dobrobytu, spokoju umysłu Człowieka. Prowadzi też do odkrycia talentów i korzystania z funkcji wyobraźni.

Nic się nie wydarzy bez pracy nad sobą. Lecz ta praca jest jednocześnie rozrywką, gdy pokrywa się z zainteresowaniami, pasją Człowieka. Tutaj praca raz wykonana owocuje już zawsze. Budując konsekwentnie swój plan na życie, wykonujesz to tylko raz. Później zmieniasz tylko szczegóły wynikające z bieżących zdarzeń w Twoim życiu. Nagrodą jest szczęście, radość, spokój umysłu, wysokie poczucie własnej wartości.

Technolog sukcesu - trener sukcesu

Technologia sukcesu zajmuje się tym wszystkim i traktuje o tym wszystkim, co prowadzi do sukcesu. Są pewne zasady, pryncypia osiągnięć i sukcesu, które musisz spełnić, aby zrealizowały się Twoje marzenia i cele. Ta książka jest właśnie o tym. Sam będziesz mógł się przekonać - korzystając z doświadczeń autora - czego Ci jeszcze drodze do sukcesu potrzeba.

To, co bardzo ważne dla osiągnięcia sukcesu, i to, na czym opiera się technologia sukcesu, to to, że można korzystać z doświadczeń osób, które już osiągnęły coś wyjątkowego w życiu. Można korzystać z ich doświadczeń, wiedzy i mądrości, które zdobyły w ciągu tych wszystkich lat osiągania swoich celów. Można skorzystać z ich pomocy - tak samo, jak młody piłkarz korzysta z pomocy doświadczonego zawodnika, który odniósł już sukces i może podzielić się swoja mądrością z kimś, kto dopiero zaczyna. Tylko pomyśl...


 

 

Jak bardzo przydatne będą dla Ciebie takie rady w kwestii osiągania sukcesu?

Sam sprawdź, czego nauczy Cię taki własny trener sukcesu w tej książce:

 • Dlaczego ważne jest, aby zostawić za sobą to, co było wczoraj?
 • Osiem warunków, które trzeba spełnić, żeby móc chociażby myśleć o osiągnięciu finansowego sukcesu.
 • Jaki wpływ na relację z innymi ma upodmiotowienie człowieka, a nie jego uprzedmiotowienie?
 • Dlaczego tak ważne jest niezmuszanie się do sukcesu i niezmuszanie na siłę innych do robienia tego, czego chcesz?
 • Osiem kroków, które musisz wykonać, aby osiągnąć sukces. Nie wykonując ich, zmniejszasz swoją szansę na sukces nawet o połowę.
 • Jaką bardzo ważną prawdę o osiąganiu sukcesu, która jest mało akceptowana społecznie, trzeba sobie uświadomić?
 • Co najbardziej liczy się w życiu? Nie są to pieniądze ani kariera.
 • Jakie są zasady osiągania sukcesu: z innymi ludźmi, w pracy i z własną osobą?
 • Jakie człowiek ma potrzeby i na czym rzeczywiście mu zależy?
 • Jaki powinien być prawdziwy cel osiągnięcia sukcesu (nie są to duże pieniądze czy wspaniała kariera)?
 • W jaki sposób ludzkość powinna myśleć, aby odnosiła sukcesy i rozwijała się, zamiast pogrążać się w wojnach i niszczeniu?
 • Siedem warunków spełnienia marzeń, czyli jakie wymogi musisz spełnić, żeby zrealizować swoje marzenia.
 • Czym są schematy i w jaki sposób ograniczają one nasze myślenie?
 • Dlaczego bez zmian w życiu tak naprawdę nic nie można osiągnąć i jak istotny mają one wpływ na nasze życie?

Słowo od autora:

Osobiście wierzę, że jest szansa na to, aby prezentowane pomysły pomogły zainteresowanym w rozwiązywania problemów życiowych, finansowych i zawodowych. W ostatecznym rozrachunku może to doprowadzić do ich sukcesu. Jeżeli taki będzie rezultat choćby tylko w kilku przypadkach, oznacza to dla mnie, że było warto to napisać. Moja wiara i przekonanie jednak nic nie znaczą.

Przekonanie to może przełożyć się na konkretne efekty tylko wtedy, gdy ktoś poświęci odpowiednią ilość czasu na dokonanie własnej oceny oraz podjęcie działań prowadzących do realizacji marzeń. Swoich - a nie moich - marzeń.


Warto, abyś wiedział

Książka napisana jest unikalnym i charakterystycznym językiem, który jest wyjątkowy i zupełnie inny niż zwykłe publikacje. Zanim zainwestujesz w ten poradnik, sprawdź, czy ten język Ci się podoba. Mnie osobiście taki styl pisania pozwolił się skupić dokładniej na tekście i dokładniej przemyśleć to, co mówi i chce przekazać autor. A właśnie to, co przekazuje nam autor, jest najważniejsze.

Najlepiej będzie, jeśli przeczytasz najpierw damarowy fragment książki. Będziesz miał wtedy 100% pewności, że odpowiada Ci ten charakterystyczny styl pisania.


 

Nie trać szansy

Jeśli w Twojej głowie cały czas pojawia się myśl o sukcesie i chęć osiągnięcia go, to czas w końcu to zrobić. Właśnie teraz jest najlepszy czas, aby zacząć swoją drogę do sukcesu. Najrozsądniej zrobisz, jeśli zaczniesz tę drogę z odpowiednim przygotowaniem, tak aby wyeliminować proste błędy, które mogą Ci się przydarzyć.


 

Zainwestuj w ten poradnik już teraz.Powrót do góryStrona została wygnerowana w 0.05 sekund.

Odsłony: 1271
Unikalne: 365
Dzisiaj: 365
Wczoraj: 0
Online: 15
Najwięcej odwiedzin: 21-10-2021 (365)

⇑↑ góra strony ↑⇑
© 2006-2021 ebooki24.eu
| Regulamin | Subskrypcja | Kontakt | Linki - Dodaj link | Poradniki |
Jesteśmy obecni na ShopMania w Książki
adm

10:25

Technologia Sukcesu. Czy istnieją schematy i technologia osiągania sukcesu?

ebooki, elektroniczne książki, książki, e-booki, ebook, księgarnie internetowe