eBooki24.eu

eBooki -
elektroniczne książki.
Księgarnie internetowe.

   

eBooki
ZłoteMyśli

   

eBooki
DobryEbook

   

Księgarnia
Helion

 

eBooki24.eu

eBooki -
elektroniczne książki.
Księgarnie internetowe.

 
SZUKAJ
KATEGORIE

  »    »    »    »    »    »    »    »    »    »    »    »    »    »    »    »    »    »    »    »    »    »  
 ¸¸.¤*¨¨*¤.¸¸.¤*¨¨*¤.¸¸.¤*¨¨*¤.¸¸  Pakiety Promocyjne  Darmowe e-Booki  Katalog e-Booków  Spisy treści e-Booków  e-Booki spis A-Z  DARMOWE spis A-Z  e-Booki kr. opisy
 Złoty Klub  Złoty Program Partnerski eBooki - elektroniczne książki  ¨*¤.¸¸.¤*¨¨*¤.¸¸.¤*¨¨*¤.¸¸.¤*¨


Pakiety Promocyjne
PAKIET:
"Zadziwiający Umysł"
Zadziwiający Umysł
Niepowtarzalna wyprawa przeznaczona tylko dla ambitnych. Zdobądź nieod...
Polecamy

Ściągnij Przeczytaj Zdecyduj ile warta jest ta wiedza...
więcej »
złote myśli

Mądre Szczęśliwe życie - Piotr Adamczyk
pdf
wersja elektroniczna [?]
19,97 zł
» Ilość stron: 98
» ISBN: 978-83-7582-104-8
druk
wersja drukowana [?]
29,97 zł
» Ilość stron: 99
» ISBN: 978-83-7582-105-5

zamawiam eBook
Wysyłka gratis [?]

Jak być szczęśliwym człowiekiem, który z łatwością rozwiązuje problemy, jakie życie stawia mu na drodze
przeczytaj więcej »

  OPIS

EBOOK: "Mądre Szczęśliwe życie"


Jak być szczęśliwym człowiekiem, który z łatwością rozwiązuje problemy, jakie życie stawia mu na drodze?

Jeśli kiedykolwiek chciałeś przeżywać każdy dzień w produktywny i radosny sposób oraz przezwyciężyć negatywne emocje w sobie, to czytaj uważnie, bo może to być jedna z najważniejszych wiadomości, jaką przeczytasz.

Oto dlaczego:

Chciałbym na początku zadać Ci pewne intrygujące pytanie: "Którą z poniższych umiejętności chciałbyś najbardziej posiadać?"

 • Cieszyć się każdym dniem życia, które jest ekscytujące i pełne skutecznego działania, zamiast odczuwać frustrację i zniechęcenie do robienia czegokolwiek.
 • Z łatwością przezwyciężać takie uczucia jak: gniew, złość, rozczarowanie.
 • Utrzymać wysoki poziom motywacji, energii do działania i nie czuć zniechęcenia do osiągania swoich celów.
 • Pozbyć się negatywnych emocji (gniew, stres, zazdrość, nienawiść), które do tej pory zatruwały Twoje życie.
 • Potrafić natychmiast poprawić sobie nastrój w trudnych chwilach.

Większość ludzi, których znam (w tym i ja) przyznaje, że chce żyć szczęśliwie i z sukcesem radzić sobie z życiowymi trudnościami, co zadziwiające...

Większość ludzi nigdy nie zrobi nawet kroku w stronę nauczenia się tego, jak codziennie żyć szczęśliwie i radzić sobie z problemami.

Zamiast tego większość ludzi narzeka na to, jak bardzo Cierpi z powodu stresu, jak brakuje im motywacji, chęci do działania i jak znudzeni są monotonią życia. Czasami wydaje mi się, że ludzie zachowują się jakby po prostu nie było rady na te problemy i zamiast spróbować coś z tym zrobić - NIE ROBIĄ ZUPEŁNIE NIC. Każdy ich dzień jest nudny, pełen rozczarowań, a radość życia zabija rutyna. "Tak już widocznie musi być w moim życiu" - myślą.

To jest tak, jakby ktoś im wmówił: "Coś jest z Tobą nie tak skoro, zamiast być spokojnym i szczęśliwym człowiekiem odczuwasz gniew i zżerają Cię nerwy", "Jesteś nieudacznikiem, jeśli sam z siebie nie potrafisz sobie poradzić z Twoimi problemami" lub "Nic nie poradzisz na to, że jesteś zestresowany, nie ma dla Ciebie ratunku".

Powiem Ci, że te wszystkie przekonania to wierutne BZDURY

Nie urodziłeś się, potrafiąc chodzić, prawda? Nie urodziłeś się, potrafiąc już pisać, czytać i mówić po polsku. Tych wszystkich umiejętności nauczono Cię, kiedy ich potrzebowałeś. Dlaczego więc by nie nauczyć się mądrego, szczęśliwego życia? Przecież to kolejna umiejętność, którą możesz opanować właśnie, teraz kiedy Ci tego potrzeba. Spójrz na poniższą listę umiejętności, które zaraz poznasz, które z nich chciałbyś mieć najbardziej?

 • Cieszyć się z każdego dnia i ze wszystkiego, co przynosi życie.
 • Posiadać energię, motywację do działania i nie dać się codziennej rutynie.
 • Radzić sobie ze stresem i cieszyć się życiem, zamiast zamartwiać się i wiecznie denerwować.
 • Zmienić złe nawyki na coś pozytywnego i dobrego.
 • Radzić sobie z problemami, które przynosi życie.

Chyba zgodzisz się ze mną, że to wszystko są umiejętności, które każdy człowiek powinien posiadać?

"Jednak nie każdy je posiada i nie ma w tym nic złego.".

Złe jest natomiast przyzwolenie na to, aby Twoje życie zatruwały negatywne rzeczy.

Zauważyłeś, że są ludzie, którzy np. doskonale radzą sobie ze stresem: są spokojni, nie krzyczą, nie reagują nerwami na wszystko, co im nie wyjdzie? Dlaczego by więc nie przejąć od nich takich umiejętności?

Ktoś może powiedzieć: "Oni już urodzili się spokojni, a ja mam choleryczny charakter i zawsze będę się denerwować". Owszem można tak powiedzieć, ale można też nauczyć się konkretnych, prostych sposób na radzenie sobie ze stresem i nerwami. Co wybierasz? Stres czy umiejętność radzenia sobie z nim?


 

Wszytko sprowadza się do znajomości odpowiednich sposobówi umiejętności.

Może zastanawiasz się czy sposoby, o których piszę nie są jakieś dziwne i nie wymagają od Ciebie dziwnego zachowania albo jest wbrew Twoim przekonaniom?

Otóż sposoby i rady, które dostaniesz nie są w żaden sposób skomplikowane czy "wzięte z kosmosu" lub z dziwnych książek tajemniczych guru/szamanów. To o czym niedługo się dowiesz, to po prostu praktyczne sprawdzone rady i techniki, których można by było uczyć w szkole.
Zresztą sam się przekonaj, czego za chwilę się dowiesz:

 • Pięć najważniejszych zasad, których przestrzeganie gwarantuje Ci, że każdy Twój dzień będzie dobry, pełen energii i skutecznego działania. Zastosuj je, a zdziwisz się jak bardzo, może polepszyć się jakość Twojego życia. Będziesz zdziwiony, jakie to proste.
 • Dziewięć sprawdzonych i bardzo prostych sposobów na odstresowanie się i dobre samopoczucie każdego dnia. Za dużo stresu w pracy, domu, szkole - od teraz to już nie będzie problem, bo będziesz miał sposoby na to, jak sobie radzić ze zbyt dużą ilością nerwów.
 • Jak zidentyfikować i pokonać czynniki gniewu? Zastosowanie tylko tych porad, natychmiast gwarantuje Ci zmniejszenie odczuwanego gniewu nawet o połowę.
 • Jak poprawić sobie nastrój w 5, 15 i 30 minut? 17 prostych sposobów na lepsze samopoczucie niezależnie jak mało masz czasu i gdzie jesteś.
 • Sześć zawsze działających sposobów na to, jak radzić sobie z gniewem. Nawet jeśli często cały dzień chodzisz pełen wewnętrznej złości.
 • Jak rozpoznać, że zaczynasz się wewnętrznie wypalać i niedługo stracisz motywację do działania? Poznaj dziewięć najczęstszych objawów "wypalenia", które pozwolą Ci odpowiednio wcześnie na nie zareagować.
 • Siedem najważniejszych zasad skończenia z odwlekaniem i brakiem motywacji do działania.
 • 10 sposobów na to, żeby nie stracić chęci i motywacji do działania po porażce. Porażka zdarza się każdemu, ale nie każdy z niej potrafi szybko powstać i znowu działać. Zastosuj te sposoby, a znowu zaczniesz działać z jeszcze większą siłą.
 • Osiem sposobów, aby nie odczuwać zazdrości o kogoś, kogo kochasz lub o to, co mają inni. Pozbądź się wreszcie, tego negatywnego uczucia z siebie.
 • Jak rozpoznać, że żyjesz w stresie? 11 najczęściej występujących symptomów, które wskazują na to, że poziom Twojego stresu jest niebezpiecznie duży i należy z tym coś zrobić.
 • Poznaj "objawy" sukcesu. Jak rozpoznać, że jesteś na dobrej drodze do sukcesu i skąd wiedzieć, że to co robisz i cel, do którego dążysz ma sens, a nie brniesz tylko w próżnię?
 • Dziewięć sposobów na efektywną komunikację z innymi ludźmi (zarówno obcymi, jak i bliskimi). Niezależnie co robisz i kim jesteś, jeśli potrafisz porozumiewać się z innymi ludźmi, to szybciej osiągniesz swoje cele (w pracy, szkole, związku).
 • Jak zwalczyć rutynę dnia codziennego i wreszcie z radością zaczynać i kończyć każdy dzień?
 • Co zrobić, kiedy nie radzisz sobie z problemami? Jak nie załamywać się i nie wpaść w depresję, nawet jeśli życiowe problemy są Ci nieznośnym ciężarem?
 • Jak cieszyć się życiem i nie czuć urazy do innych?
 • Jak pozbyć się złych nawyków, które Cię denerwują i przeszkadzają osiągać sukces?
 • Jak nie bać się zmian w życiu? Wielu ludzi boi się zmian, bo nie potrafią sobie z nimi radzić.
 • Najważniejsze fakty o : gniewie, stresie, zniechęceniu, wypaleniu zawodowemu, zazdrości, braku motywacji, znudzeniu i rutynie.

Powiedz, ile dla Ciebie warte jest dobre samopoczucie każdego dnia? Ile warte jest przeżycie dnia w spokojny, produktywny sposób, dzięki czemu będziesz zasypiać z uśmiechem na ustach?

Ile byś dał, aby nie odczuwać tych wszystkich negatywnych emocji, które Cię przygnębiają i sprawiają, że nie możesz cieszyć się życiem?

Na ile wyceniasz uczucie wewnętrznego spokoju, zamiast stresu nerwów i gniewu, który nieustannie Ci towarzyszy? Czy zapłaciłbyś 100 złotych za zabranie Ci połowy codziennych stresów i gniewu?

Pomyśl więc jak wiele zyskasz za małą cenę,
jaką jest inwestycja w ten poradnik.


Od autora:

"Obserwując uważnie siebie i innych ludzi zauważyłem, że czasami potrzeba nam konkretnych rozwiązań na to, jak żyć radośnie i przezwyciężać stres, złość, zazdrość oraz monotonię. Dlatego też postanowiłem opracować poradnik, a raczej zestaw natychmiastowych rozwiązań problemów, które każdy będzie mógł zastosować w swoim życiu i które dają natychmiastowy odczuwalny efekt.

Techniki, które zaraz poznasz są proste, intuicyjne ale przede wszystkim skuteczne i na tym opiera się ich siła. W moim poradniku nie ma miejsca na filozoficzne wywody i rozpisywanie się o niczym, podaje w nim tylko konkretne sposoby i rozwiązania".

Piotr Adamczyk, www.BlizejSukcesu.plPo przeczytaniu tej książki, będziesz potrafił:

 • Odstresować się i uwolnić od nerwów, kiedy tylko zaczniesz się denerwować lub czuć złość.
 • Utrzymać wysoki poziom motywacji i energii do działania, zamiast odczuwać wewnętrzne wypalenie i brak chęci do robienia czegokolwiek.
 • Rozładować znajdujący się w Tobie gniew i frustrację wywołane denerwującymi sytuacjami, ludźmi.
 • Z każdego dnia zrobić fajny dzień, za który będziesz wdzięczny i z którego będziesz się cieszyć idąc spać.
 • Rozumieć się z innymi i skutecznie komunikować, zamiast ciągłych nieporozumień i sprzeczek.

 

Co teraz?

Pomyśl, gdybyś wcześniej znał te wszystkie techniki i sposoby, to jak sądzisz, o ile łatwiej byłoby Ci pokonywać życiowe trudności? Ile ta wiedza oszczędziłaby Ci stresów, nerwów, kłótni, gniewu?

Wszystko co powinieneś teraz zrobić, aby zacząć żyć "Mądrym szczęśliwym życiem" to po prostu mieć ten poradnik.Nie pozwól, aby odwlekanie tej decyzji na później, zaprzepaściło Twoja szansę na tak pozytywne zmiany w życiu. Działaj. Wykonaj teraz pierwszy krok.Powrót do góryStrona została wygnerowana w 0.04 sekund.

Odsłony: 7736
Unikalne: 527
Dzisiaj: 173
Wczoraj: 354
Online: 12
Najwięcej odwiedzin: 20-01-2022 (354)

⇑↑ góra strony ↑⇑
© 2006-2022 ebooki24.eu
| Regulamin | Subskrypcja | Kontakt | Linki - Dodaj link | Poradniki |
Jesteśmy obecni na ShopMania w Książki
adm

17:16

Mądre Szczęśliwe życie. Jak radzić sobie z każdą sytuacją w życiu i codziennie być bliżej sukcesu?

ebooki, elektroniczne książki, książki, e-booki, ebook, księgarnie internetowe