eBooki24.eu

eBooki -
elektroniczne książki.
Księgarnie internetowe.

   

eBooki
ZłoteMyśli

   

eBooki
DobryEbook

   

Księgarnia
Helion

 

eBooki24.eu

eBooki -
elektroniczne książki.
Księgarnie internetowe.

 
złote myśli

Metody Poszukiwania Pracy - Anna Pasławska-Mioduszewska
pdf
wersja elektroniczna [?]
19,90 zł
» Ilość stron: 97
» ISBN: 978-83-7582-107-9
druk
wersja drukowana [?]
29,90 zł
» Ilość stron: 97
» ISBN: 978-83-7582-108-6

zamawiam eBook
Wysyłka gratis [?]

Skuteczne sposoby na znalezienie wymarzonej pracy.
przeczytaj więcej »

  OPIS

EBOOK: "Metody Poszukiwania Pracy"


Wykorzystaj szansę, którą dają Ci zmiany zachodzące w naszym kraju.

Jak znaleźć pracę swoich marzeń?

Jeśli chcesz wreszcie znaleźć pracę, która dałaby Ci pełną satysfakcję i dochody, o jakich marzyłeś, to jest książka, z którą powinieneś się zapoznać.

Oto dlaczego.


Wiele osób pracuje w miejscu, którego nie lubi (żeby nie użyć mocniejszych słów) tylko dlatego, że nie mają pojęcia, że gdzieś tam czeka na nich znacznie lepsze stanowisko wśród milszych ludzi i za większe pieniądze. A przecież wystarczy tylko ją znaleźć. No właśnie i w tym jest cały problem.


Dwóch chłopaków kończy studia. Uczyli się na tych samych kierunkach i mieli podobne wyniki w nauce. Nie byli specjalnie majętni ani też ich rodzice nie mieli wyrobionych kontaktów. Jak większość studentów po szkole, chcieli zacząć pracować i usamodzielnić się finansowo. I tutaj pojawiają się problemy.

Obu nie było łatwo znaleźć pracę i ich drogi rozeszły się na rok.

Po roku przypadkowo spotkają się (pewnie dzięki nasza-klasa.pl :-). Jeden z nich pracuje jako kierowca w hurtowni, a drugi pracuje w swoim zawodzie i zarabia przyzwoite pieniądze realizując swoją pasję.

Jak sądzisz co sprawiło, że podobne do siebie osoby znalazły się ostatecznie w skrajnie innej pracy i mają zupełnie inne życie? Nie były to przecież kontakty ani wykształcenie, oboje mieli identyczne szanse, a jednak...

Odpowiedź poznasz już niedługo, czytaj dalej.


Jak znaleźć lepszą pracę w dzisiejszej Polsce?

Na pewno słyszałeś, że teraz w Polsce jest jeden z najniższych poziomów bezrobocia w ciągu ostatnich lat. Nasza gospodarka jest w rozkwicie, a pracodawcy na gwałt szukają nowych pracowników, których są w stanie hojnie wynagradzać, tylko dlatego, że brakuje ludzi do pracy.

Wszyscy Ci, którzy wyjechali do pracy za granicą, zostawili za sobą pustkę w sile roboczej, którą trzeba jakoś zapełnić.

I tutaj pojawia się dla Ciebie ogromna szansa

Nie, nie chodzi mi oto, że masz szansę, żeby pracować na budowie czy wykonywać inną mało atrakcyjną pracę, ale oto że w wielu branżach (być może i również Twojej) nastąpił nagły ubytek fachowców, co można doskonale wykorzystać. Trzeba tylko zadziałać...

Jeśli będziesz wiedział jak znaleźć lepszą pracę, to możesz skorzystać z okazji, jaka się nadarza.
A warto pamiętać, że...

Możesz efektywnie szukać pracy nie rezygnując z dotychczasowej.

Tak dokładnie. Możesz zrobić coś, co przychodzi do głowy niewielu ludziom i skutecznie poszukiwać nowej pracy dalej pracując na normalnym etacie. To będzie tylko kwestia czasu, aż w końcu znajdziesz dla siebie coś lepszego, szczególnie dlatego, że będziesz korzystać ze sprawdzonych sposobów szukania pracy opisanych w tym poradniku.

Problem w tym, że znalezienie lepszej pracy wcale nie jest łatwe. Nawet teraz kiedy pracy jest naprawdę dużo - jest problem z jej jakością. Co z tego, że możesz zatrudnić się w kilkunastu różnych firmach, skoro oferują Ci one praktycznie zawsze to samo: niską płace i słabe perspektywy rozwoju.

Ta książka jest dla Ciebie, jeśli:

 • Pierwszy raz szukasz pracy i nie wiesz jak to robić i od czego zacząć, żeby znaleźć możliwie najlepszą ofertę.
 • Masz już dość niskiego wynagrodzenia, "psich" podwyżek albo odwlekania awansu.
 • Jesteś już zmęczony traktowaniem Cię jak "robola" od wszystkiego i zrzucaniem na Ciebie obowiązków, za które nikt Ci nie płaci.
 • Jesteś zmęczony tyraniem od rana do wieczora za śmieszne pieniądze.
 • Szef i ludzie w pracy doprowadzają Cię do szału swoim zachowaniem.
 • Nie masz zadowalających Cię perspektyw na rozwój swojej kariery.

"Powiedz mi, co masz do stracenia? Jeśli nie znajdziesz innej lepszej pracy, to nadal będziesz miał tą starą. Jeśli znajdziesz nową, Twoje życie się odmieni."

Ten poradnik ma jeden cel, dać Ci konkretne i praktyczne porady dotyczące tego, jak znaleźć pracę, która wreszcie Cie będzie satysfakcjonować i da Ci takie wynagrodzenie, na jakie zasługujesz. Przecież nikt z nas nie chce żyć za 1200 złotych czy ciężko pracować po 12 godzin w supermarkecie.

Dowiesz się z niej wszystkiego o szukaniu i zmienianiu pracy i zostaniesz przez ten proces poprowadzony za rękę. A to znaczy, że dostaniesz wszystkie wskazówki jak krok po kroku, znaleźć nową lepszą pracę. Dowiesz się zarówno jak przygotować się na zmianę pracy od strony psychicznej oraz jak się za to zabrać od strony urzędniczo-administracyjnej.

Wielu ludzi boi się zacząć szukać nowej pracy, dlatego że boją się zmian, które niesie za sobą nowa praca. Boją się nowego środowiska, nowego szefa, nowych zadań. Dlatego w książce...

Duży nacisk położony jest motywację do
zmiany pracy i zmian na lepsze

Jest to bardzo ważne przy szukaniu nowej pracy bo, to głównie od Twojej wytrwałości i zdeterminowania zależy czy znajdziesz najlepszą możliwą pracę, zamiast zadowalać się ochłapami. Stąd też autorka kładzie nacisk na nasze nastawienie psychiczne, wiarę w siebie, motywację i odpowiednie przygotowanie do działania.

Zresztą sam zobacz, o czym się dowiesz z tego poradnika:

 • Siedem najskuteczniejszych sposobów na zlezienie pierwszej pracy lub zmienienie dotychczasowej. Jeśli szukałeś, ale nie znalazłeś, to wypróbuj teraz te metody. O wielu z nich, być może nawet nigdy nie pomyślałeś.
 • Jak zmotywować się do zmiany pracy i uwierzyć że się uda? Szukanie pracy może nie przynieść żadnych rezultatów, jeśli nie zmotywujesz się do tego odpowiedniego.
 • 12 praktycznych ćwiczeń, które pomogą Ci znaleźć pracę. Zrób je wszystkie, aby przygotować się na zdobycie nowej pracy.
 • Jak stworzyć profesjonalne CV i List motywacyjny? Sprawdzony poradnik oraz wzory gotowców, które możesz wykorzystać. Wystarczy tylko pozmieniać dane i odpowiednio zmodyfikować całość.
 • Jak przygotować się do rozmowy kwalifikacyjnej?
  - o czym pamiętać podczas rozmowy,
  - co powinieneś wiedzieć idąc na rozmowę,
  - jak się przygotowywać,
  - czego na pewno się spodziewać.
 • Co zrobić kiedy nie wiesz jaką pracę chcesz podjąć i co robić w życiu? Jeśli stoisz przed takim dylematem (podobnie jak wielu innych ludzi) to powinieneś...
 • Jak przygotować się do zmiany pracy?
  - finansowo,
  - psychicznie,
  - towarzysko.
 • Adresy stron internetowych, na których możesz skutecznie szukać pracy.
 • Gdzie zwrócić się o pomoc przy poszukiwaniu pracy? Być może tego nie wiesz, ale istnieje szereg instytucji, które mogą Ci skutecznie pomóc (mają kontakty i odpowiednią wiedzę).
 • Czego będziesz potrzebował z urzędów, żeby nie latać od okienka do okienka? W poradniku przygotowano spis wszystkich najważniejszych dokumentów, które będą Ci potrzebne przy zmianie pracy.
 

Nie czekaj i nie odkładaj swojej szansy na później

Być może właśnie teraz zwolniło się albo powstało wymarzone miejsce pracy dla Ciebie i wcale nie musisz jechać za nim do Anglii czy Irlandii. Nie myśl, że wystarczy po prostu spróbować i wyposażonym w odpowiednią wiedzę o szukaniu pracy, dać sobie szansę na coś lepszego w życiu. To trzeba zrobić!

Zainwestuj w książkę "Skuteczne metody szukania pracy" już teraz i sam zdecyduj czy dalej będziesz nie cierpieć swojej pracy, czy raczej od razu znajdziesz dużo lepszą.

Działaj teraz i nie zwlekaj.Powrót do góryStrona została wygnerowana w 0.15 sekund.

Odsłony: 1864
Unikalne: 197
Dzisiaj: 197
Wczoraj: 0
Online: 15
Najwięcej odwiedzin: 20-05-2022 (197)

⇑↑ góra strony ↑⇑
© 2006-2022 ebooki24.eu
| Regulamin | Subskrypcja | Kontakt | Linki - Dodaj link | Poradniki |
Jesteśmy obecni na ShopMania w Książki
adm

06:49

Metody Poszukiwania Pracy. Jak znaleźć pracę swoich marzeń?

ebooki, elektroniczne książki, książki, e-booki, ebook, księgarnie internetowe