eBooki24.eu

eBooki -
elektroniczne książki.
Księgarnie internetowe.

   

eBooki
ZłoteMyśli

   

eBooki
DobryEbook

   

Księgarnia
Helion

 

eBooki24.eu

eBooki -
elektroniczne książki.
Księgarnie internetowe.

 
złote myśli

Szkolny Start Dziecka - Małgorzata Wiśniewska - Koszela
pdf
wersja elektroniczna [?]
19,90 zł
» Ilość stron: 109
» ISBN: 978-83-7582-065-2
druk
wersja drukowana [?]
29,90 zł
» Ilość stron: 111
» ISBN: 978-83-7582-066-9

zamawiam eBook
Wysyłka gratis [?]

Jak przygotować swoje dziecko do rozpoczęcia szkolnej edukacji i zapewnić mu optymalne warunki do rozwoju
przeczytaj więcej »

  OPIS

EBOOK: "Szkolny Start Dziecka"


Jak przygotować swoje dziecko do rozpoczęcia szkolnej edukacji i zapewnić mu optymalne warunki do rozwoju?


Jak wyglądało Twoje życie, gdy rozpoczynałeś edukację? Pamiętasz ten stres, kiedy to po raz pierwszy przekroczyłeś próg szkolnych drzwi? Z pewnością masz to gdzieś w swojej pamięci...

Możesz dalej czytać ten tekst i jednocześnie przypominać sobie swoje pierwsze wrażenia, które towarzyszyły Ci podczas stawiania pierwszych kroków w szkolnej rzeczywistości. Jakie miałeś uczucia, gdy siadałeś do szkolnej ławki? Czy może była to radość? A może strach? Jak bardzo się bałeś? Jak dobrze chciałeś wypaść na tle swoich rówieśników?

Na pewno przeżywałeś swoje pierwsze wzloty i upadki. Cieszyłeś się z pierwszych małych sukcesów, ale i złościłeś, gdy coś nie wychodziło. Teraz stajesz przed ogromną szansą. Masz okazję dać swojemu dziecku lepszy start w przyszłość.

Już za chwilę poznasz wiele cennych wskazówek na temat tego, jak uchronić swoje dziecko od niebezpieczeństw, które czekają na nie w szkole. Poznasz szkołę "od kuchni" i dowiesz się o zaskakujących, a miejscami nawet bulwersujących informacjach, ale co ważne - zawsze rzetelnych. Nie wiem, czy zdajesz sobie sprawę, że wiedza zgromadzona w tym ebooku będzie wsparciem dla wielu rodziców wychowujących swoje pociechy.

Zazwyczaj rozpoczęcie nauki szkolnej wiąże się z dużym stresem - zarówno dla rodzica, jak i dziecka. Jest to przełomowy moment w życiu każdego małolata. Warto zatem być przygotowanym na wszelkie niespodzianki, które mogą czekać na Ciebie i Twoje dziecko. Warto przygotować swoją pociechę, aby z podniesioną głową wkroczyła w kolejny etap swojego życia.


Dzięki wiedzy zawartej w poradniku:

  • Poznasz najbardziej typowe problemy, które pojawią się wraz z rozpoczęciem nauki przez Twoje dziecko.
  • Dowiesz się, jak takie problemy rozwiązywać.
  • Zapoznasz się z prawdziwym obliczem warunków, jakie zastanie Twoje dziecko podczas wędrówki przez kolejne stopnie edukacji.
  • Dowiesz się, jak skutecznie wykorzystywać przysługujące Ci prawa rodzica.
  • Dowiesz się, jak przezwyciężyć trudności, które napotka Twoje dziecko podczas szkolnej edukacji.
  • Poznasz wszelkie prawidłowości i sposoby przyśpieszające rozwój Twojego dziecka.
  • Poznasz trendy i ciekawostki związane z dorastaniem dzieci.

Poradnik ten walczy ze stereotypami funkcjonującymi od wieków, np. ze stereotypem podporządkowanego i wystraszonego rodzica oraz wszechmocnego nauczyciela, który zawsze ma rację. Wskazując konkretne rozwiązania obniża poziom stresu i pobudza do pozytywnego myślenia.

Treści zawarte w poradniku są oparte nie tylko na wnikliwej wiedzy, ale także na bogatym doświadczeniu zawodowym i osobistym autorki. Ebook niesie ze sobą ładunek ogromnego zrozumienia i życzliwości, odrobinę ironii i humoru i dużo optymizmu. Wskazuje na sposoby radzenia sobie z niedoskonałościami szkoły oraz pomocy własnemu dziecku i samemu sobie. Uczy dystansu, opisuje autentyczne zawiłe sytuacje, z których zawsze znajduje się wyjście. Wskazuje, jak nie zagubić tego, co najważniejsze - miłości szczęścia rodzinnego, jak nie dać się zwariować.


Autorka - Małgorzata Wiśniewska-Koszela - jest magistrem pedagogiki, terapeutą oraz oligofrenopedagogiem. Pracuje z dziećmi w klasach I - III od dwudziestu czterech lat, równocześnie współpracując z ich rodzicami i edukując ich. Jest też matką trzech synów.

Autorka tworzy również i wdraża programy o tematyce wychowawczej oraz programy psychoedukacyjne z zakresu profilaktyki dla rodziców. Jest także autorką wierszy i scenariuszy przedstawień teatralnych dla dzieci, opublikowanych przez Centrum Edukacji Nauczycieli w Koszalinie.Zadbaj o dobro swojego dziecka!

Poradnik "Szkolny start dziecka" demaskuje interesy wielu nauczycieli oraz niezdrowe mechanizmy polskiej szkoły. Równocześnie pokazuje, jak sobie praktycznie z nimi radzić, biorąc pod wagę przede wszystkim dobro dziecka i własne.
Poradnik ten jest nieco skandalizujący, porusza tabu polskiej szkoły. Zdobądź zatem praktyczną wiedzę i przygotuj swoje dziecko do życia w szkolnej rzeczywistości już teraz.Powrót do góryStrona została wygnerowana w 0.07 sekund.

Odsłony: 1576
Unikalne: 387
Dzisiaj: 387
Wczoraj: 0
Online: 7
Najwięcej odwiedzin: 08-03-2021 (387)

⇑↑ góra strony ↑⇑
© 2006-2021 ebooki24.eu
| Regulamin | Subskrypcja | Kontakt | Linki - Dodaj link | Poradniki |
Jesteśmy obecni na ShopMania w Książki
adm

12:50

Szkolny Start Dziecka. Jak przygotować swoje dziecko do rozpoczęcia szkolnej edukacji i zapewnić mu optymalne warunki do rozwoju?

ebooki, elektroniczne książki, książki, e-booki, ebook, księgarnie internetowe