eBooki24.eu

eBooki -
elektroniczne książki.
Księgarnie internetowe.

   

eBooki
ZłoteMyśli

   

eBooki
DobryEbook

   

Księgarnia
Helion

 

eBooki24.eu

eBooki -
elektroniczne książki.
Księgarnie internetowe.

 
złote myśli

Praktyczny Pomocnik Procesowy - Genowefa Grześkowiak
pdf
wersja elektroniczna [?]
19,97 zł
» Ilość stron: 141
» ISBN: 978-83-7582-576-3
druk
wersja drukowana [?]
29,97 zł
» Ilość stron: 140
» ISBN: 978-83-7582-577-0

zamawiam eBook
Wysyłka gratis [?]

Jak przejść przez postępowanie procesowe, zarówno karne jak i cywilne, i wyjść z niego zwycięsko
przeczytaj więcej »

  OPIS

EBOOK: "Praktyczny Pomocnik Procesowy"


Nie tylko dla niesłusznie oskarżonych
i bezpodstawnie pozwanych przed sąd.

Jak samodzielnie wygrywać rozprawy?

W idealnym świecie nikt nie powinien trafić do sądu oskarżony o coś, czego nie zrobił, a już
w żadnym wypadku nie powinien zostać za to skazany. Niestety, realia są o wiele brutalniejsze
i zapewne nieraz słyszałeś o niesłusznie oskarżonych i skazanych. I mowa tutaj o ludziach
naprawdę niesłusznie oskarżonych, a nie o takich, którzy tylko tak mówią.

Przypadki takie niestety się zdarzają i wynikają m.in. z błędów urzędników, fałszywych donosów, złośliwości ludzkiej. Gdy już znajdziemy się w takiej sytuacji, często nie wiemy, jak się zachować, a swoją spontaniczną, nieprzemyślaną reakcją działamy na własną szkodę. Pod wpływem silnego zdenerwowania i lęku wypowiadamy słowa i podejmujemy działania, które pogrążają nas jeszcze bardziej!

 • Zostałeś posądzony o dokonanie czynu karalnego lub przestępstwa, którego nie popełniłeś? Policja lub prokuratura wszczęła wobec Ciebie postępowanie karne?
 • Przypadkowy znajomy pozwał Cię do sądu o wypłacenie rzekomo należnych zaległości płatniczych lub domaga się spełnienia innego świadczenia, do uiszczenia którego się nie poczuwasz?
 • Podejmowane próby zaangażowania adwokata w obrębie właściwej prokuratury lub sądu, przed którym dochodzenie i proces będą się toczyć (lub już się toczą) nie udają się? Każdy prawnik grzecznie, ale stanowczo Cię zbywa? A może nawet nie próbujesz angażować pełnomocnika, bo zwyczajnie Cię na to nie stać? Jesteś załamany i czujesz się całkowicie bezradny?

Takich sytuacji może być naprawdę wiele...

... na szczęście możesz zdobyć nieocenioną wiedzę praktyczną, która ochroni Cię przed popełnieniem nieodwracalnych błędów...

... wiedzę opartą na autentycznych doświadczeniach z sal sądowych, która pozwoli Tobie samemu, we własnym imieniu, stawać przed sądami i reprezentować skutecznie swoje interesy oraz uniezależnić się od prawników i uchronić przed wysokimi kosztami adwokackimi.

Każdy, kto ma lub będzie mieć proces sądowy, powinien znać realne możliwości swojej obrony. Ty za chwilę będziesz miał okazję dowiedzieć się, jakie masz prawa i - przede wszystkim - jak z nich skorzytać w sądzie, aby uniknąć niesprawiedliwego wyroku.

"Praktyczny pomocnik procesowy", z którego już za chwilę będziesz mógł skorzystać, został napisany językiem zrozumiałym, bez niepotrzebnego "prawniczego bełkotu", co gwarantuje, że bez problemu będziesz wiedział, jak wykorzystać tę wiedzę w praktyce, a co najważniejsze - poprowadzi Cię "za rękę" przez całe postępowanie przeciwko Tobie wszczęte, zarówno karne, jak i cywilne, i pozwoli wyjść z niego zwycięsko!


.

Dzięki publikacji "Praktyczny pomocnik procesowy" poznasz od podstaw całą procedurę - od chwili doręczenia wezwania, poprzez stawienie się na policji w celu złożenia wyjaśnień, aż do chwili prawomocnego zakończenia procesu - i przede wszystkim zdobędziesz wiedzę:

 • Jak złożyć zeznanie, aby było przydatne do obrony?
 • Jak pozyskać dowody?
 • Jak zabezpieczyć się przed podrabianiem dokumentów z akt sprawy?
 • Jak nie dopuścić do manipulowania procesem na Twoją szkodę?
 • Jak nie dać się wmanewrować w rzekome czyny karalne?
 • Jak zachowywać się i postępować podczas śledztwa i procesu?
 • Jak samemu sporządzać pisma, wnioski, odwołania, zażalenia, apelacje i inne pisma procesowe?

Zdobądź więdzę, która pozwoli Ci samodzielnie stawać i bronić się skutecznie przed wszystkimi instancjami sądów polskich.

Informacje znajdujące się w tej publikacji są uważane za kontrowersyjne, gdyż Autorka bez ogródek opisuje REALIA i na ich podstawie pokazuje, jak się ustrzec przed sytuacjami, które, jak dotąd myśleliśmy, zdarzają się wyłącznie na filmach czy w książkach.

Ponadto w "Praktycznym pomocniku procesowym":

 • Znajdziesz praktyczną interpretację zastosowania przepisów prawa oraz szczegółową instrukcję postępowania przed Organami Ścigania i Orzekania.
 • Na podstawie przytoczonych przykładów, wziętych z autentycznych dochodzeń i procesów sądowych, poznasz "metody" stosowane przez prokuratorów i sędziów w dochodzeniach oraz procesach karnych i cywilnych.
 • Dowiesz się, jak napisać skargę do Europejskiego Trybunału Praw Człowieka czy Rzecznika Praw Obywatelskich.

Unikalna propozycja: WIECZNA GWARANCJA

Jesteśmy pewni jakości wiedzy zawartej w naszych publikacjach. Dlatego udzielamy wiecznej gwarancji. Jeśli zakupiony ebook nie spełni Twoich oczekiwań, będziesz mógł go zwrócić w dowolnym terminie, odzyskując 100% zainwestowanych w niego pieniędzy


Jeśli Ty lub ktoś z Twoich znajomych znalazł się w tarapatach, nie zastanawiaj się dłużej - jeszcze można to naprawić - wypełnij poniższy formularz już teraz i zdobądź wiedzę, która pozwoli Ci wyjść
z trudnych sytuacji obronną ręką i zaoszczędzić niemałe pieniądze.



Powrót do góry



Strona została wygnerowana w 0.10 sekund.

Odsłony: 39691
Unikalne: 4727
Dzisiaj: 24
Wczoraj: 302
Online: 2
Najwięcej odwiedzin: 13-05-2018 (366)

⇑↑ góra strony ↑⇑
© 2006-2018 ebooki24.eu
| Regulamin | Subskrypcja | Kontakt | Linki - Dodaj link | Poradniki |
Jesteśmy obecni na ShopMania w Książki
adm

06:29

Praktyczny Pomocnik Procesowy. Jak przejść przez postępowanie procesowe, zarówno karne jak i cywilne, i wyjść z niego zwycięsko?

ebooki, elektroniczne książki, książki, e-booki, ebook, księgarnie internetowe