eBooki24.eu

eBooki -
elektroniczne książki.
Księgarnie internetowe.

   

eBooki
ZłoteMyśli

   

eBooki
DobryEbook

   

Księgarnia
Helion

 

eBooki24.eu

eBooki -
elektroniczne książki.
Księgarnie internetowe.

 
SZUKAJ
KATEGORIE

  »    »    »    [+] PSYCHOLOGIA  [+] PRZEDSIĘBIORCZOŚĆ  [+] SAMODOSKONALENIE  [+] ZDROWIE  [+] POZOSTAŁE  [+] DARMOWE EBOOKI
 ¸¸.¤*¨¨*¤.¸¸.¤*¨¨*¤.¸¸.¤*¨¨*¤.¸¸  Pakiety Promocyjne  Darmowe e-Booki  Katalog e-Booków  Spisy treści e-Booków  e-Booki spis A-Z  DARMOWE spis A-Z  e-Booki kr. opisy
 Złoty Klub  Złoty Program Partnerski eBooki - elektroniczne książki  ¨*¤.¸¸.¤*¨¨*¤.¸¸.¤*¨¨*¤.¸¸.¤*¨


Pakiety Promocyjne
PAKIET:
"Szybkie Czytanie Mistrzów"
Szybkie Czytanie Mistrzów
Stań się mistrzem szybkiego czytania dzięki praktycznym ćwiczeniom i w...
Polecamy

Ściągnij Przeczytaj Zdecyduj ile warta jest ta wiedza...
więcej »
złote myśli

Zmień Swoje Myśli - Alan Falcone
pdf
wersja elektroniczna [?]
19,97 zł
» Ilość stron: 93
» ISBN: 978-83-7582-396-7
druk
wersja drukowana [?]
29,97 zł
» Ilość stron: 92
» ISBN: 978-83-7582-397-4

zamawiam eBook
Wysyłka gratis [?]

Jak sposób myślenia może mieć wpływ na zmiany w Twoim życiu
przeczytaj więcej »

  OPIS

EBOOK: "Zmień Swoje Myśli"


Słowo "zmiana" bardzo często wzbudza w nas obawę, strach czy nawet paraliż. Wielu z nas potrzebuje w życiu bezpieczeństwa, co prowadzi do tego, że zgadzamy się na przeciętność, a nasze życie nie przynosi nam zbyt wielu powodów do radości.
Wchodząc na tę stronę zrobiłeś lub zrobiłaś pierwszy, ważny krok do poprawy swojego bytu - pozwoliłeś słowie "zmiana" zabrzmieć w Twojej głowie, jako coś, co popchnie Cię w stronę satysfakcji i szczęścia.  Osiągnąć je możesz tylko wtedy, gdy pozbędziesz się wewnętrznych blokad, które wytworzyło Twoje najbliższe otoczenie. Wystarczy tylko, że doprowadzisz do zmiany sposobu myślenia.

Czy jest jakiś element Twojego życia, który wymaga poprawy?


Aby móc nazwać się osobą szczęśliwą, wszystkie ważne dla nas elementy naszego życia muszą
się ze sobą komponować. Odpowiedz sobie proszę na poniższe pytania:

  • Czy jesteś zadowolony ze swojego związku? Czy czujesz w tym zakresie spełnienie i harmonię?

    Myśli

  • Czy jesteś zadowolony ze swojej sytuacji finansowej i starcza Ci na przyjemności oraz  na większe wydatki?
  • Czy czujesz się doceniany / doceniana przez najbliższych oraz w pracy?
  • Czy wykorzystujesz 100% swojego potencjału do tego aby realizować swoje cele i marzenia?

Nawet jeśli na którekolwiek z pytań odpowiedziałeś "Nie", to na szczęście nie musisz się przejmować, Mam teraz dla Ciebie dobrą wiadomość - MOŻESZ TO ZMIENIĆ.

Powiem szczerze - jestem zdania, że nie ma nic złego w tym, że przywykamy do tego co mamy i do tego czego nie mamy. Znasz zapewne porzekadło "Jak się nie ma co się lubi, to się lubi co się ma."  Większości ludziom to wystarcza i to jest naprawdę w porządku. Pytanie tylko, czego TY chcesz?
Czy Twoje działania i to co robisz każdego dnia pozwala Ci PRZEŻYĆ, czy ŻYĆ?

Jaki wpływ ma sposób myślenia na Twoje życie?

Wyobraź sobie, że Twoje życie to komputer. Gdy się rodzisz, to zostaje Ci wgrany system Windows. Wszystkimi pozostałymi programami są TWOJE MYŚLI I WYOBRAŻENIA NA TWÓJ TEMAT. Co jakiś czas różni ludzie mówią Ci jaki jesteś oraz jaki powinieneś / powinnaś być. Oceniają Twój charakter i Twoje postępowanie. Pod wpływem tych informacji instalujesz na swoim komputerze odpowiadające temu programy, np. "Jestem nieśmiały", albo "Niczego w życiu nie osiągnę" albo "Nie jestem zbyt atrakcyjna". Najwyższy czas przejrzeć listę tych programów i zrobić porządki na swoim komputerze!

Czas najwyższy pozbyć się negatywnych
wyobrażeń na swój temat


SukcesTo właśnie Twoje myśli kreują Twoją rzeczywistość i zbyt często uniemożliwiają Ci podejmowanie wyzwań. To przez te programy boisz się popełniania błędów oraz ryzyka. Ćwiczenia, które zawiera ta książka pomogą Ci wyzbyć się złych przekonań i nakierują Cię na właściwy tor w drodze do sukcesu.


"Autor w swojej ksiązce udowadnia że to od naszych myśli zależy to czy odnosimy skuces w zyciu czy nie. Podaje ćwiczenia które pozwalają zmienić t nastawienie i skupić się na realizacji własnych celów"

- Mariusz , student 22 lata


 Jak szybko osiągniesz sukces?

Oto świetna wiadomość dla Ciebie: To TY SAM / SAMA określasz, co jest dla Ciebie sukcesem i kiedy zamieszasz go osiągnąć. Chcesz mieć za 10 lat dom z ogródkiem? Nie ma sprawy. Chciałbyś za 5 lat zarabiać 5 tysięcy miesięcznie? Proszę Cię bardzo. Nie jest to określone przez nikogo innego, tylko przez Ciebie. Ocena sukcesu nie zależy też od żadnych ścisłych pomiarów, tylko od Twojego subiektywnego osądu.

Sukcesem oczywiście może być osiągnięcie czegoś materialnego, takiego jak pieniądze czy nowy dom. Może to być awans zawodowy, zdobycie lepszej posady czy finansowe docenienie. Może to także być coś emocjonalnego, jak znalezienie miłości czy trwałego związku. Sukcesem może nawet być coś całkiem altruistycznego i bezinteresownego - jak poprawa zdrowia i bezpieczeństwa dzieci w trzecim świecie. Albo, powiedzmy, uratowanie starych drzew na skwerku blisko Twojego domu. Po prostu nie istnieje jeden konkretny sposób określenia tego, czym jest sukces - to słowo oznacza różne rzeczy dla różnych ludzi.

Książka pokazuje to o co tak naprawdę chodzi w osiąganiu sukcesu i co jest niezbędne do tego. Najpierw trzeba zmienić swój sposób myślenia, wpojony nam od małego, często bardzo szkodliwy, z którego nie zdajemy sobie sprawy, a dopiero później możemy zmienić siebie i rozpocząć swoją drogę do sukcesu. Jeśli ktoś myśli, że ominie ten krok, to marnuje swoje szanse na sukces.


 Oto wspólna cecha ludzi sukcesu - determinacja!

Wszyscy odnoszący sukcesy ludzie mają jednak jedną wspólną cechę - determinację! Aby odnieść sukces, najpierw musisz postanowić, że go odniesiesz. Choć taka decyzja nie zawsze jest całkiem świadoma, stanowi ona ziarno, z którego każdy sukces wyrasta. A zatem - najpierw trzeba postanowić.

Sukces prawdopodobnie nie przyjdzie do Ciebie z dnia na dzień, jednak umiejętnie stosując zasady
i sposoby opisane w tej książce, z pewnością jesteś w stanie go osiągnąć. Jeśli zadasz sobie odpowiednio dużo wysiłku, jeśli będziesz miał skuteczny plan akcji i należycie go wykonasz, sukces masz praktycznie zagwarantowany.

 "Pozytywne myślenie jest kluczem do sukcesu, w innym przypadku osiągniesz duży procent mniej niż osoba z pozytywnym myśleniem. Ta lektura pozwala  rozumieć tą zasadę i nakierunkować nas na właściwy tor. Mam ciągle problem pozytywnym myśleniem, ale dzięki tej lekturze sprawa wygląda o wiele lepiej, racuję nad sobą i wierzę że już niedługo negatywne myśli będą tylko przeszłością.
Każdą negatywnę myślę będę umiał zamienić na pozytywną :)"


- Patryk, student kierunku Inżynieria Środowiska, pracownik w branży wentylacja


 

Twój prywatny podręcznik życia

Ta książka powinna się stać Twym podręcznikiem życia - może nie jedynym, ale jednym z najważniejszych. Za każdym razem, gdy wybierasz sobie jakiś cel i decydujesz się naprawdę dążyć do jego osiągnięcia, powinieneś przerobić opisane ćwiczenia, co z pewnością pomoże Ci Twój sukces osiągnąć zarówno szybciej, jak i mniejszym kosztem.


    "Jako terapeuta wszystkim gorąco polecam."

- Andrzej Dworakowski, terapeuta uzależnień


Pamiętaj, wszystko zaczyna się od Twojego umysłu. Musisz zacząć od generalnych porządków w swoich zainstalowanych programach, żeby pozbyć się tych, które Cię każdego dnia blokują. Co więcej, to właśnie w swym umyśle naprawdę osiągasz sukces, potem on już tylko ujawnia się w materialnym świecie.Powrót do góryStrona została wygnerowana w 0.11 sekund.

Odsłony: 5093
Unikalne: 399
Dzisiaj: 180
Wczoraj: 219
Online: 7
Najwięcej odwiedzin: 20-04-2018 (219)

⇑↑ góra strony ↑⇑
© 2006-2018 ebooki24.eu
| Regulamin | Subskrypcja | Kontakt | Linki - Dodaj link | Poradniki |
Jesteśmy obecni na ShopMania w Książki
adm

22:14

Zmień Swoje Myśli. Jak sposób myślenia może mieć wpływ na zmiany w Twoim życiu?

ebooki, elektroniczne książki, książki, e-booki, ebook, księgarnie internetowe