eBooki24.eu

eBooki -
elektroniczne książki.
Księgarnie internetowe.

   

eBooki
ZłoteMyśli

   

eBooki
DobryEbook

   

Księgarnia
Helion

 

eBooki24.eu

eBooki -
elektroniczne książki.
Księgarnie internetowe.

 
złote myśli

GPW III - Analiza Techniczna W Praktyce - Marcin Krzywda
pdf
wersja elektroniczna [?]
39,97 zł
» Ilość stron: 126
» ISBN: 978-83-7582-179-6
druk
wersja drukowana [?]
49,97 zł
» Ilość stron: 126
» ISBN: 978-83-7582-180-2

zamawiam eBook
Wysyłka gratis [?]

Jak często zdarza Ci się popełnić błąd podczas nabycia akcji danej spółki? Kupiłeś za wcześnie? Za późno? Poznaj receptę na to, aby „wstrzelić się” w rynek
przeczytaj więcej »

  OPIS

EBOOK: "GPW III - Analiza Techniczna W Praktyce"


Współczesna analiza techniczna i wynikające z niej metody i techniki inwestycyjne


Jak często zdarza Ci się popełnić błąd podczas nabycia akcji danej spółki? Kupiłeś za wcześnie? Za późno? Poznaj receptę na to, aby "wstrzelić się" w rynek!

Giełda Papierów Wartościowych - dla jednych fantastyczna możliwość łatwego zarobku i przyjemność, a dla innych udręka, nieprzespane noce i stres z tym związany. Publikacja, o której za chwilę przeczytasz, została napisana zarówno pod kątem pierwszej, jak i drugiej grupy osób. Bardziej doświadczeni wzmocnią swoją wiedzę, natomiast ci mniej doświadczeni będą mogli dowiedzieć się czegoś nowego.

Tematem przewodnim III części publikacji Marcina Krzywdy jest analiza techniczna. Dla przypomnienia - w pierwszej były to całkowite podstawy inwestowania na GPW, natomiast w drugiej przeczytać mogliśmy informacje na temat papierów wartościowych. Trzecia część świetnie uzupełnia poprzednie i razem tworzą spójną całość i tym samym genialne kompendium wiedzy dla osób naprawdę zainteresowanych pomnażaniem zysków na GPW.

Czym tak właściwie jest analiza techniczna?

W dzisiejszych czasach Giełda Papierów Wartościowych rozwija się fenomenalnie! Coraz więcej spółek pragnie zaistnieć na parkiecie. Z roku na rok liczba debiutów zwiększa się. Z jednej strony - jest to doskonała informacja dla inwestorów. Jest bowiem duży wybór, można dowolnie dobierać akcje do swojego portfela inwestycyjnego, zaś rynek jest bardzo płynny - w końcu im większy wybór, tym więcej transakcji danego dnia.

Problemem dla większości inwestorów może być nie tyle sama odpowiedź na pytanie "czy grać?", lecz "jak grać?". Istnieje mnóstwo różnych technik i strategii - każdy wybiera odpowiednią dla siebie. W tej publikacji zajmiemy się analizą techniczną. Jest to nic innego, jak przewidywanie przyszłych cen akcji na podstawie danych historycznych. Bardzo często zdarza się tak, że ceny akcji wahają się w obrębie pewnych ramek - tak możemy umownie nazwać te widełki cenowe. Czasami akcje "wyskakują" z jednej ramki i "wskakują" do wyższej (lub niższej).


Sztuką jest przewidzieć, kiedy akcja zmieni
swoją ramkę cenową!

I tym problemem będziemy się zajmować w publikacji Marcina Krzywdy. Na ceny akcji wpływ ma wiele czynników. Czasami mogą to być wyniki finansowe danej spółki, czasami wydarzenia na arenie międzynarodowej czy politycznej, a czasami wpływ na ceny akcji większych inwestorów.

Jednak, jak się okazuje, "nie taki diabeł straszny, jak go malują". W dzisiejszych czasach istnieje mnóstwo zabezpieczeń, które skutecznie ochronią Twój kapitał. Najważniejsza jest wiedza teoretyczna, poparta praktyką. Z czasem zaczniesz rozumieć coraz więcej i więcej. Musisz jednak mieć świadomość, że książka ta nie jest przeznaczona dla osób leniwych. Jeśli nie masz ochoty uczyć się czegoś nowego i nie myślisz poważnie o inwestowaniu na GPW - szkoda Twojego czasu i pieniędzy.Powrót do góryStrona została wygnerowana w 0.04 sekund.

Odsłony: 12975
Unikalne: 795
Dzisiaj: 209
Wczoraj: 377
Online: 16
Najwięcej odwiedzin: 19-04-2021 (377)

⇑↑ góra strony ↑⇑
© 2006-2021 ebooki24.eu
| Regulamin | Subskrypcja | Kontakt | Linki - Dodaj link | Poradniki |
Jesteśmy obecni na ShopMania w Książki
adm

16:54

GPW III - Analiza Techniczna W Praktyce. Współczesna analiza techniczna i wynikające z niej metody i techniki inwestycyjne

ebooki, elektroniczne książki, książki, e-booki, ebook, księgarnie internetowe