eBooki24.eu

eBooki -
elektroniczne książki.
Księgarnie internetowe.

   

eBooki
ZłoteMyśli

   

eBooki
DobryEbook

   

Księgarnia
Helion

 

eBooki24.eu

eBooki -
elektroniczne książki.
Księgarnie internetowe.

 
złote myśli

Bogaty Student - Krzysztof Jaworski
pdf
wersja elektroniczna [?]
21,70 zł
» Ilość stron: 99
» ISBN: 978-83-7582-685-2
druk
wersja drukowana [?]
31,70 zł
» Ilość stron: 95
» ISBN: 978-83-7582-259-5

zamawiam eBook
Wysyłka gratis [?]

Czego nie wie 99,9% studentów i dlaczego MARNUJĄ szansę na finansową niezależność po studiach? Czy wiesz, że możesz rozpocząć inwestowanie BEZ PIENIĘDZY już na studiach, wykorzystując m.in. kredyt studencki, i zapewnić sobie finanse na całe życie
przeczytaj więcej »

  OPIS

EBOOK: "Bogaty Student"


Czy wiesz, że możesz rozpocząć inwestowanie BEZ PIENIĘDZY już na studiach, wykorzystując m.in. kredyt studencki, i zapewnić sobie finanse na całe życie?

"Czuję, że ta książka zmieniła diametralnie moje  spojrzenie na aspekt finansowy w życiu człowieka"

Tomek

"Zanim przeczytałem książkę "Bogaty student" wydawnictwa Złote Myśli, o inwestowaniu pieniędzy choćby w małym stopniu nie miałem zbyt wiele  pojęcia, poza tym myślałem o zaciągnięciu kredytu studenckiego. Ta  publikacja przekonała mnie do zarówno zaciągnięcia kredytu, jak również  dowiedziałem się paru podstawowych rzeczy na temat pierwszych kroków w  inwestowaniu swoich pieniędzy. Podsumowując to, czuję, że ta książka zmieniła diametralnie moje spojrzenie na aspekt finansowy w życiu człowieka i dlatego dziękuję autorowi książki, jak i wydawnictwu Złote Myśli za tę publikację. Pozdrawiam serdecznie."
- Tomek Rutkowski 24 lata  - gdy piszę te słowa, jestem na trzecim roku administracji w Wyższej Szkole Administracji Publicznej.


Skoro trafiłeś na tę stronę,
to znaczy, że albo jesteś ciekawy, czego też możesz się tutaj dowiedzieć, albo jesteś mocno zainteresowany swoją finansową przyszłością. Oczywiście może być też tak, że jedna opcja łączy się z drugą - w końcu one się wzajemnie nie wykluczają.

Dobrze przygotuj się do najważniejszej podróży
swojego życia: podróży finansowej

Zastanów się teraz: gdybyś miał przejść w górach przez las dwadzieścia kilometrów, zacząć dziś i jutro skończyć - co byś zrobił? Na pewno usiadłbyś i dobrze przygotował się do tej wyprawy. Starałbyś się przewidzieć wszystkie potrzeby (jedzenie, płaszcz przeciwdeszczowy, latarka, może coś do ogrzania), dobrze obejrzałbyś mapę, może porozmawiał z osobami, które tamtędy już szły. W ten sposób
przygotowany - miałbyś kilkunastokrotnie większe szanse przejść tę trasę spokojnie,
bez problemów, a być może nawet bez większego wysiłku, wypoczywając wręcz i podziwiając widoki. Teraz pomyśl przez chwilę, jak wyglądałaby ta wyprawa w wykonaniu osoby zupełnie nieprzygotowanej.

Taka osoba najprawdopodobniej nie przeszłaby tej trasy, a skutki mogłyby być wręcz tragiczne. Spróbuj więc odpowiedzieć sobie i mnie na pytanie:

  • DLACZEGO LUDZIE PLANUJĄ WYCIECZKI, A NIE PLANUJĄ SWOJEGO ŻYCIA?

Potrafisz znaleźć jakieś powody? Nie mówię tu oczywiście o wszystkich ludziach, ale o większości. Często ludzie zaczynają myśleć o życiu poważnie w momencie, gdy na planowanie jest już za późno. NIE
POPEŁNIJ TEGO BŁĘDU.
Nie da się wszystkiego zaplanować, a już na pewno nie zrealizujesz wszystkich swoich planów.

  • Wykorzystaj możliwości obecnych czasów na zadbanie o swoją finansową przyszłość

Bez względu na to, co studiujesz, musisz to wiedzieć. Pokolenia naszych rodziców czy dziadków nie miały nawet małego procenta szans, jakie nasze pokolenie ma teraz. Możliwość bezproblemowych
wyjazdów za granicę - czy to turystycznie, czy to zawodowo. Możliwość nauki za granicą. Możliwości, jakie daje gospodarka rynkowa. Możliwości swobodnego wyrażania swoich poglądów. Wreszcie szanse
dotyczące stabilizacji i "normalnienia" rynków finansowych czy rynku nieruchomości w Polsce, które pozwalają planować i zarządzać własnymi finansami, które, jak już wcześniej pisałem, dotyczą całego
Twojego życia.

Autor publikacji odpowie na pytanie:

Jak zarobiłem 40 tysięcy złotych
nie mając żadnych pieniędzy na starcie?

Czy propozycja zarobienia minimum 40 000 zł przez okres studiów - bez wkładu własnego - jest dla Ciebie interesująca? Dzięki tej publikacji  dowiesz się, jak tego dokonać - i nie jest to, wbrew pozorom, takie skomplikowane. A przecież 40 000 zł to, wydawać by się mogło, olbrzymia kwota, szczególnie dla studenta na początku swojej życiowej drogi. Są oczywiście osoby, które tyle zarabiają miesięcznie, ale - umówmy się - dla przeciętnego studenta jest to duża suma!
 

Z publikacji dowiesz się przede wszystkim:

  • Jak wykorzystać prawdopodobnie największą szansę Twojego życia, z której istnienia zdaje sobie sprawę zaledwie ułamek Twoich rówieśników?
  • Znajdziesz odpowiedź na pytanie: dlaczego większość ludzi nie planuje swojej finansowej przyszłości i wychodzi z założenia "Jakoś to będzie"?
  • Wyrobisz sobie nawyki myślenia finansowego, które będą Ci po­magać przez całe życie.
  • Docenisz znaczenie płynącego czasu w swoim życiu i nauczysz się go wykorzystywać.
  • Jak bezpiecznie skorzystać z kredytu studenckiego i umiejętnie zainwestować te pieniądze?
  • Jak zarządzać swoimi finansami już w czasie studiów?

Potraktuj tę propozycję jako pewnego rodzaju inwestycję. Inwestycję, która po pierwsze - poprowadzi Cię krok po kroku przez finanse, a po drugie - da Ci pewny start w "dorosłe" życie. A to już ogromna zaleta! Wyobraź sobie, że kończysz studia, mając na swoim koncie 40 000 zł wolnej gotówki. W o ile lepszej sytuacji stawia Cię to w stosunku do kogoś, kto kończy studia i nie ma absolutnie nic poza wiedzą, którą tam zdobył? Myślę, że potrafisz sobie odpowiedzieć na to pytanie.

Gdzie w takim razie jest haczyk?

Tak naprawdę haczyk jest w ludzkim umyśle i lenistwie. Niewiele osób skorzysta z takiej propozycji, bo najzwyczajniej w świecie nie będzie im się chciało. Prawda jest taka, że pieniądze leżą na ulicy - trzeba się tylko po nie schylić i je podnieść. I - wbrew pozorom - nie jest to w tym wypadku metafora. Bo widzisz, gdy na świecie istnieją mechanizmy, które pozwalają generować większy zysk niż mamy zobowiązania, to inaczej tego nazwać nie można.


 

Publikacja ta została napisana przez Krzysztofa Jaworskiego - w oparciu o jego własne doświadczenia. Nie jest to więc typowa sucha teoria, ale wiedza sprawdzona w praktyce - na własnym przykładzie. Autor sam z tego skorzystał (aktualnie posiada własną firmę) i chciałby, aby jak najwięcej osób skorzystało z tej szansy! Bo jest to niesamowita szansa, która później, w życiu dorosłym, może się już nie powtórzyć!

Bogaty studentCzy wiesz już, co zrobisz z tymi pieniędzmi?

Świetnym rozwiązaniem jest ciągłe inwestowanie, aby zapewnić sobie godziwą emeryturę. A może wolisz wydać te pieniądze na własne marzenia? Samochód, podróże do ciepłych krajów? Albo najzwyczajniej w świecie założysz własną działalność gospodarczą - tak jak zrobił to autor?

Możliwości jest wiele. Tak naprawdę to Ty decydujesz o swoim życiu finansowym! I nie patrz na tą publikację jak na informację o kredycie studenckim. Spójrz na nią jak na możliwości, które się za owym kredytem kryją. Będziesz zaskoczony tym, jak wiele dobrego potrafi przynieść życie!

 

 

Czy chcesz wybić się ponad przeciętność
i zapewnić sobie finansowy spokój?

Nie wiem, czy jesteś umysłem ścisłym, czy humanistą. Może piszesz wiersze, a może wygrałeś olimpiadę z fizyki lub biologii. Sądzę, że w zdecydowanej większości się ze mną zgodzisz, że bez szczegółowej znajomości biologii, fizyki czy teatrologii ludzie sobie poradzą (możesz się nie zgadzać, ale fakty pokazują, że sobie poradzą). Natomiast bez znajomości podstawowych zasad dotyczących finansów i ekonomii nie poradziłby sobie nikt. Nawet poeta i muzyk muszą coś jeść i w coś się ubierać, raczej trudno będzie im tego dokonać bez pieniędzy. Muszą więc w taki sposób prowadzić swoje życie, żeby je mieć. A więc - chcąc czy nie chcąc - muszą zarządzać swoimi finansami. I lepiej by było, gdyby robili to dobrze.

Czy Ty też chcesz to robić dobrze, czy wolisz, jak większość wieść przeciętne życie, którego mottem jest "Jakoś to będzie" oraz mieć wieczne problemy finansowe? Czas na ostateczną decyzję. Możesz ją podjąć jeszcze będąc studentem. Jeśli dodamy, że większość dorosłych ludzi boi się podejmować ten temat, bo wiedzą, że odkryłoby to ich wielką ignorancję i niewiedzę na temat finansów, oznacza to dla Ciebie szansę na zrobienie czegoś, co będzie miało realny wpływ na Twoje przyszłe życie.Powrót do góryStrona została wygnerowana w 0.10 sekund.

Odsłony: 35663
Unikalne: 4195
Dzisiaj: 96
Wczoraj: 310
Online: 10
Najwięcej odwiedzin: 13-05-2018 (366)

⇑↑ góra strony ↑⇑
© 2006-2018 ebooki24.eu
| Regulamin | Subskrypcja | Kontakt | Linki - Dodaj link | Poradniki |
Jesteśmy obecni na ShopMania w Książki
adm

10:00

Bogaty Student. Jak zarobiłem 40 000 złotych podczas studiów, zaczynając absolutnie od zera?

ebooki, elektroniczne książki, książki, e-booki, ebook, księgarnie internetowe