eBooki24.eu

eBooki -
elektroniczne książki.
Księgarnie internetowe.

   

eBooki
ZłoteMyśli

   

eBooki
DobryEbook

   

Księgarnia
Helion

 

eBooki24.eu

eBooki -
elektroniczne książki.
Księgarnie internetowe.

 
SZUKAJ
KATEGORIE

  »    »    »    »    [+] PSYCHOLOGIA  [+] PRZEDSIĘBIORCZOŚĆ  [+] SAMODOSKONALENIE  [+] ZDROWIE  [+] POZOSTAŁE  [+] DARMOWE EBOOKI
 ¸¸.¤*¨¨*¤.¸¸.¤*¨¨*¤.¸¸.¤*¨¨*¤.¸¸  Pakiety Promocyjne  Darmowe e-Booki  Katalog e-Booków  Spisy treści e-Booków  e-Booki spis A-Z  DARMOWE spis A-Z  e-Booki kr. opisy
 Złoty Klub  Złoty Program Partnerski eBooki - elektroniczne książki  ¨*¤.¸¸.¤*¨¨*¤.¸¸.¤*¨¨*¤.¸¸.¤*¨


Pakiety Promocyjne
PAKIET:
"Pierwszy Krok Do Wolności Finansowej"
Pierwszy Krok Do Wolności Finansowej
Jak uszczelnić domowy budżet, zwalczyć narastające kredyty i rozpocząć...
Polecamy

Ściągnij Przeczytaj Zdecyduj ile warta jest ta wiedza...
więcej »
złote myśli

365 Dni Do Sukcesu - Waldemar Mielczarek
pdf
wersja elektroniczna [?]
19,90 zł
» Ilość stron: 65
» ISBN: 978-83-7582-456-8
druk
wersja drukowana [?]
29,90 zł
» Ilość stron: 68
» ISBN: 978-83-7582-457-5

zamawiam eBook
Wysyłka gratis [?]

Poznaj metody i techniki skutecznego agenta ubezpieczeniowego
przeczytaj więcej »

  OPIS

EBOOK: "365 Dni Do Sukcesu"


Poznaj metody i techniki
skutecznego agenta ubezpieczeniowego

Książka, którą za chwilę Ci przedstawię, okazała się absolutnym bestsellerem kilka lat temu w branży ubezpieczeniowej. Książka - pomimo że została napisana kilka lat temu i wiele zmieniło się na rynku ubezpieczeń - nadal oddaje najważniejsze przesłanie - składniki sukcesu są niemal zawsze identyczne: systematycznosc, entuzjazm, konsekwencja, edukacja.

Pamiętaj, że to się sprawdza praktycznie zawsze - niezależnie od upływu czasu, branży, w jakiej się działa itp...

Dlatego też postanowiliśmy kontynuować sprzedaż tej książki, a to dla Ciebie oznacza nowe możliwości. Jeśli jesteś agentem ubezpieczeniowym, doradcą finansowym, doradcą inwestycyjnym lub handlowcem, to koniecznie przeczytaj tę stronę do końca. Nawet jeśli nie działasz w tej branży, ale ciekawi Cię sukces innych ludzi, to także z pewnością zainteresuje Cię to, co za chwilę przeczytasz.

 

Czy wiesz, że nie musisz opuszczać naszego kraju, żeby godnie i uczciwie żyć? Także w Polsce możesz wykonywać pracę, która da Ci satysfakcję i zadowolenie. Świetnie udowodnił to na swoim przykładzie Waldemar Mielczarek, który odniósł ogromny sukces jako agent ubezpieczeniowy. Postanowił on podzielić się swoją wiedzą i napisał książkę zatytułowaną "365 dni do sukcesu".
 

Tytułowy sukces możesz odnieść w każdej dziedzinie życia - pod warunkiem, że posiadasz chęci, siłę, determinację oraz (a może przede wszystkim) odporność na porażki. Publikacja ta tak naprawdę nie jest tylko i wyłącznie dla agentów ubezpieczeniowych. Jest to książka dla każdego, kto błądzi i nie wie, co dalej robić, waha się, w którym kierunku iść.
 

Niewątpliwą korzyścią z przeczytania tej książki będzie to, że dowiesz się bardzo ważnej rzeczy.
A mianowicie - jeśli jesteś w chwili obecnej załamany, to zawsze możesz odbudować wiarę we własne siły. Obojętnie, co robisz i gdzie się znajdujesz. Waldemar Mielczarek sam przyznaje, że w ciągu wielu lat życia wykonywał różne zawody i wie, jak trudno jest się człowiekowi przestawić na inne tory myślenia.

Ale spróbował po raz kolejny i... udało się. I to z jakim skutkiem! Pozwól, że przedstawię Ci teraz list z gratulacjami, dotyczący rad zawartych w książce, który otrzymał on od samego prezesa Commercial Union - pana Mariana Miziołka:


Wystarczyło tylko narzucić sobie pewien styl pracy, szkolić się i być systematycznym. Tylko tyle i zarazem aż tyle. Wiele osób zraża się na starcie niepowodzeniami. A przecież każda porażka jest kolejnym krokiem do sukcesu. Im więcej popełniasz błędów i ponosisz porażek, tym bliżej sukcesu jesteś.

Ale żeby go osiągnąć, musisz działać. Bo kiedy działasz, to spotykasz się z potencjalnymi klientami - ładujesz swoje akumulatory i świat wydaje Ci się bardziej kolorowy. I nie ma większego znaczenia, czy klienci kupią Twoją usługę, czy też nie. To jest bardzo ważne i tego właśnie uczy w swojej publikacji Waldemar Mielczarek.
 

A oto opinia jednej z osób, która już tę książkę przeczytała:

 

"Waldku, dziękuję Ci, że dałeś się namówić na spisanie swoich wspomnień z jeszcze niezbyt długiej, ale bardzo intensywnej działalności w ramach ubezpieczeń na życie. Poprzez tę książkę wyraziłeś chęć pomocy wszystkim nam, doradcom ubezpieczeniowym, pokazując, jak skutecznie można wykorzystać w naszej pracy wiedzę, którą otrzymujemy od naszych szkoleniowców, czerpiemy z książek i z bezpośredniej wymiany doświadczeń.

Ponieważ dziś oddajesz nam jakby cząstkę samego siebie, swoje cenne spostrzeżenia i wnioski ze spotkań z klientami, a także opisujesz własne przeżycia, to niejako zobowiązujesz nas, doradców - Twoje koleżanki i Twoich kolegów - do osiągania coraz lepszych wyników w pracy, do podjęcia walki o sukces zawodowy i szczęście osobiste.

Waldku, nieustannie zarażaj nas swoim wielkim optymizmem i ogromnym entuzjazmem."

- Ewa Lisek

 

Jeżeli będziesz stale użalać się nad sobą, to tylko pogłębisz swoje cierpienie i popadniesz w depresję.

Jest to książka, która daje wiele porad praktycznych, a to jest najbardziej cenne. Sprawdzone w boju metody działania. Książka, z której emanuje entuzjazm. Jest cenna, ponieważ została napisana przez człowieka, który po przepracowaniu w nowym zawodzie 365 dni stanął na nogi i w wielkim szczęściu i entuzjazmie przelał swoje krótkie doświadczenie na papier.
 

Jeżeli jesteś handlowcem, sprzedawcą, doradcą inwestycyjnym czy ubezpieczeniowym, to najtrudniejszym etapem będzie zamknięcie sprzedaży. Na sfinalizowanie transakcji decydujący wpływ ma sposób naszej prezentacji, nasze zachowanie u klienta oraz to, w jakim przyszliśmy opakowaniu - od wiedzy, jaką posiadamy, od pewności siebie, wiary w oferowaną usługę, od licznych odbytych spotkań, chęci niesienia pomocy innym.

 

To, czy będziesz dobry w swoim zawodzie, zależy również od ilości przeprowadzonych rozmów handlowych. Jest jednak jedno słowo, bez którego żaden człowiek sukcesu nie będzie normalnie funkcjonował.

Tym słowem jest ENTUZJAZM.

Wystarczy tylko zrobić ten jeden mały krok - malutki kroczek, który może odmienić Twoje myślenie i skierować je na właściwy tor. Zamów publikację, przeczytaj ją i wprowadź te zasady w życie - sukces przyjdzie szybciej niż się tego spodziewasz.Powrót do góryStrona została wygnerowana w 1.25 sekund.

Odsłony: 35698
Unikalne: 4199
Dzisiaj: 100
Wczoraj: 310
Online: 11
Najwięcej odwiedzin: 13-05-2018 (366)

⇑↑ góra strony ↑⇑
© 2006-2018 ebooki24.eu
| Regulamin | Subskrypcja | Kontakt | Linki - Dodaj link | Poradniki |
Jesteśmy obecni na ShopMania w Książki
adm

10:09

365 Dni Do Sukcesu. Poznaj metody i techniki skutecznego agenta ubezpieczeniowego

ebooki, elektroniczne książki, książki, e-booki, ebook, księgarnie internetowe