eBooki24.eu

eBooki -
elektroniczne książki.
Księgarnie internetowe.

   

eBooki
ZłoteMyśli

   

eBooki
DobryEbook

   

Księgarnia
Helion

 

eBooki24.eu

eBooki -
elektroniczne książki.
Księgarnie internetowe.

 
SZUKAJ
KATEGORIE

  »    »    »    »    »    »    »    »    »    »    »    »    »    »    »    »    »    »    »    »    »    »  
 ¸¸.¤*¨¨*¤.¸¸.¤*¨¨*¤.¸¸.¤*¨¨*¤.¸¸  Pakiety Promocyjne  Darmowe e-Booki  Katalog e-Booków  Spisy treści e-Booków  e-Booki spis A-Z  DARMOWE spis A-Z  e-Booki kr. opisy
 Złoty Klub  Złoty Program Partnerski eBooki - elektroniczne książki  ¨*¤.¸¸.¤*¨¨*¤.¸¸.¤*¨¨*¤.¸¸.¤*¨


Pakiety Promocyjne
PAKIET:
"BLUE HORSE: Zasmakuj Energii Sukcesu!"
BLUE HORSE: Zasmakuj Energii Sukcesu!
Sięgnij po energetyczny zestaw, który da Ci siłę i motywację do realiz...
Polecamy

Ściągnij Przeczytaj Zdecyduj ile warta jest ta wiedza...
więcej »
złote myśli

Statystyka Po Ludzku - Paweł Tatarzycki
pdf
wersja elektroniczna [?]
19,90 zł
» Ilość stron: 397
» ISBN: 978-83-7582-477-3
druk
wersja drukowana [?]
39,90 zł
» Ilość stron: 392
» ISBN: 978-83-7582-478-0

zamawiam eBook
Wysyłka gratis [?]

Odkryj jak bez problemu zdać egzamin ze statystyki. Wyjątkowe kompendium wiedzy. Przejrzyście i zrozumiale.
przeczytaj więcej »

  OPIS

EBOOK: "Statystyka Po Ludzku"


Jak bez problemu zdać egzamin ze statystyki.
Wyjątkowe kompendium wiedzy
. Przejrzyście i zrozumiale.


Niejednokrotnie można spotkać się z opinią, że statystyka to jeden z najtrudniejszych przedmiotów na studiach. Dla niektórych studentów ten przedmiot to prawdziwy horror!


Faktem jest, że statystyka to rozległa dziedzina wiedzy... Opanowanie tak obszernego materiału stanowi dla wielu studentów poważny problem.

Jakie korzyści da Ci ta książka?

Oszczędność czasu - nie musisz już gorączkowo poszukiwać wiedzy do egzaminu w dziesiątkach różnych publikacji. Tutaj wszystko masz w jednym miejscu i to na dodatek poukładane. Będziesz potrafił skutecznie przygotować się do egzaminu.

Wiedza przekazana prostym językiem - autor książki nie tylko doskonale zna się na temacie przez siebie prezentowanym, ale także potrafi go przekazać w sposób zrozumiały. To bardzo ważna cecha - nareszcie wszystkie te zagmatwane wzory staną się dla Ciebie proste!

Ponadto dzięki tej publikacji oszczędzisz mnóstwo nerwów! Jako student doskonale wiesz ile stresu kosztuje Cię każdy egzamin. Dzięki tej publikacji będziesz podchodzić do statystyki z większym dystansem, ponieważ będziesz mieć niemalże 100% pewność, że zaliczysz każdy egzamin związany z tym przedmiotem.

Jeśli zastanawiasz, się czy dla Ciebie to także będzie zrozumiale wytłumaczone - sprawdź - ściągnij za darmo obszerny (ponad 70 stron!) fragment tego ebooka.


Jak skutecznie przygotować się do egzaminu ze statystyki?

Po pierwsze, znacznie łatwiej przyswaja się materiał usystematyzowany. Ta publikacja ma pomóc właśnie w "poukładaniu" wiadomości ze statystyki, a także wskazać na wzajemne relacje pomiędzy pokrewnymi tematami.

Po drugie, istotne jest zrozumienie podstawowych zagadnień, aby móc przyswoić tematy znacznie bardziej złożone. Jak np. testować hipotezę o równości frakcji nie wiedząc jak obliczyć tajemnicze frakcje? Dlatego w tym opracowaniu materiał dydaktyczny uporządkowano zgodnie z zasadą stopniowania trudności - trudniejsze, bardziej złożone zagadnienia poruszono w dalszej części (rozdziałach).

Po trzecie, naukę wspomagają wykonane w arkuszu kalkulacyjnym Microsoft Excel przykłady powiązane tematycznie z wprowadzonymi zagadnieniami teoretycznymi. To, w jaki sposób wykonać złożone operacje w arkuszu kalkulacyjnym pokazują w sposób dynamiczny przygotowane animacje wykonane w programie Microsoft PowerPoint.


Unikalna propozycja: WIECZNA GWARANCJA

Jesteśmy pewni jakości wiedzy zawartej w naszych publikacjach. Dlatego udzielamy wiecznej gwarancji. Jeśli zakupiona książka nie spełni Twoich oczekiwań, będziesz mógł go zwrócić w dowolnym terminie, odzyskując 100% zainwestowanych w niego pieniędzy


O Autorze

Autor - Paweł Tatarzycki - posiada tytuł magistra nauk ekonomicznych. Ukończył Akademię Ekonomiczną o specjalności ekonometria menedżerska. Na studiach podyplomowych uprawniających do nauczania przedmiotów ekonomicznych nabył cenną wiedzę z zakresu dydaktyki ogólnej.

W ramach pracy dyplomowej wieńczącej studia podyplomowe opracował autorską wersję programu nauczania przedmiotu statystyka. Poznanie teorii doboru treści kształcenia, metod, narzędzi czy interesujących form prowadzenia zajęć ułatwia mu pracę w charakterze nauczyciela statystyki, a doświadczenie w nauczaniu pozwoliło na wypracowanie skutecznych sposobów przekazywania wiedzy.

Niniejsze opracowanie powstało zgodnie z ideą: "nauczam tak, jak sam chciałbym, aby mnie uczono".Powrót do góryStrona została wygnerowana w 0.18 sekund.

Odsłony: 3697
Unikalne: 554
Dzisiaj: 22
Wczoraj: 230
Online: 4
Najwięcej odwiedzin: 24-09-2023 (302)

⇑↑ góra strony ↑⇑
© 2006-2023 ebooki24.eu
| Regulamin | Subskrypcja | Kontakt | Linki - Dodaj link | Poradniki |
Jesteśmy obecni na ShopMania w Książki
adm

05:16

Statystyka Po Ludzku. Jak bez problemu zdać egzamin ze statystyki.

ebooki, elektroniczne książki, książki, e-booki, ebook, księgarnie internetowe