eBooki24.eu

eBooki -
elektroniczne książki.
Księgarnie internetowe.

   

eBooki
ZłoteMyśli

   

eBooki
DobryEbook

   

Księgarnia
Helion

 

eBooki24.eu

eBooki -
elektroniczne książki.
Księgarnie internetowe.

 
złote myśli

Klucz Do Skutecznej Komunikacji - Przemysław Pufal
pdf
wersja elektroniczna [?]
19,90 zł
» Ilość stron: 90
» ISBN: 978-83-7582-417-9
druk
wersja drukowana [?]
29,90 zł
» Ilość stron: 90
» ISBN: 978-83-7582-418-6

zamawiam eBook
Wysyłka gratis [?]

Jak rozmawiać, by uniknąć niepotrzebnych błędów i osiągnąć zamierzony efekt
przeczytaj więcej »

  OPIS

EBOOK: "Klucz Do Skutecznej Komunikacji"


Jak rozmawiać, by uniknąć niepotrzebnych błędów
i osiągnąć zamierzony efekt?

"Umiejętność postępowania z ludźmi jest takim samym towarem, jak cukier czy kawa i zapłacę za tę umiejętność więcej, niż za jakąkolwiek inną pod słońcem." - John D. Rockefeller

Prawie wszyscy twierdzą, że umieją rozmawiać, ale z doświadczeń i obserwacji wynika, że kłopoty w tej dziedzinie życia mają... prawie wszyscy. Nie potrafimy słuchać, panować nad tym co i jak mówimy, wreszcie - nie przykładamy się do tego, aby porozumiewać się skutecznie i nie krzywdzić przy tym innych. Nie jest to łatwe, ale da się tej sztuki NAUCZYĆ...

Jak często komunikujesz się z innymi? Wyobraź sobie więc, jak wielką, pozytywną różnicę spowoduje w Twoim życiu opanowanie sztuki skutecznego komunikowania się z innymi ludźmi! Znany amerykański mówca motywacyjny - Tony Robbins powiedział, że jakość naszego życia sprowadza się do jakości naszych związków z innymi ludźmi. Jednym z najważniejszych czynników wpływających na jakość tych związków jest właśnie KOMUNIKACJA.

Książka "Klucz do skutecznej komunikacji", która już za chwilę może być na Twoim dysku, powie Ci, czego należy unikać rozmawiając z innymi. Zawiera ona między innymi omówienie błędów, które popełniamy, a które skutkują brakiem porozumienia nawet w bardzo prostych sprawach. Dzięki zawartym w ebooku opisom i przykładom można je skutecznie wyeliminować i zmienić schemat porozumiewania się.


"Książka "Klucz do skutecznej komunikacji" daje konkretne odpowiedzi na pytania zadawane przez osoby mające trudności w porozumiewaniu się i porozumieniu z osobami najbliższymi, współpracownikami i osobami, z którymi stykają się na co dzień."


Dlaczego warto zdobyć wiedzę na temat skutecznego komunikowania się akurat z tego poradnika?

  • Wreszcie dowiesz się, od czego tak naprawdę zależą reakcje ludzi na Twoje słowa i jak nad tym panować. Jeśli widzisz, że Twoje słowa nie przynoszą oczekiwanych rezultatów - przeczytaj.
  • Wiedza z ebooka pozwoli Ci odkryć skuteczniejsze sposoby komunikowania się. Nawet jeśli wydaje Ci się, że dobrze się komunikujesz - zawsze możesz coś ulepszyć...
  • Poznasz, jak być asertywnym. Nie musisz się na wszystko zgadzać, ani też rezygnować ze swoich pragnień - dowiedz się , jak wyrażać swoje zdanie w sposób nie raniący innych i przynoszący odpowiednie skutki.
  • Napisana lekkim językiem książka zawiera całe mnóstwo bezcennych porad. Jestem przekonany, że zwróci Twoją uwagę na bardzo istotne szczegóły komunikacji, o których być może dotąd nie myślałeś.
 


KRÓTKI FRAGMENT:

Kazania, moralizowanie
To również częsty grzech popełniany przez rodziców, ale również pracodawców. Dzieciaki muszą czasami znosić długie tyrady swoich rodziców, którzy sądzą, że jeśli walną kazanie to z pewnością syn czy córka będą grzeczniejsi.

Z pewnością będą znudzeni.
Autorytetem dla dzieci, a również dla osób dorosłych zostaje się z uwagi na nasze czyny, dokonania, a nie mądrowanie się, jacy to my jesteśmy... i tu wstaw najczęściej używane określenia, np. mądry, zaradny itd. Itp. Dzieciaki nie będą rozróżniały dobra od zła dlatego, że tylko powiesz im, co to jest. Przede wszystkim będą patrzyły na Twoje czyny i to, czy są one zgodne z tym, co mówisz. A jeśli tak nie będzie, to Twoje gadanie po próżnicy...


 

Uwaga:

Aby odnieść korzyści z tego poradnika nie wystarczy go raz przeczytać. Utrwalenie wszelkich nawyków, także tych związanych z porozumiewaniem się, polega na ich wielokrotnym i poprawnym powtarzaniu. Opisy technik opisano w przystępny i zwarty sposób, więc powracanie do poszczególnych treści jest ułatwione.Powrót do góryStrona została wygnerowana w 0.14 sekund.

Odsłony: 1316
Unikalne: 294
Dzisiaj: 294
Wczoraj: 0
Online: 15
Najwięcej odwiedzin: 30-11-2021 (294)

⇑↑ góra strony ↑⇑
© 2006-2021 ebooki24.eu
| Regulamin | Subskrypcja | Kontakt | Linki - Dodaj link | Poradniki |
Jesteśmy obecni na ShopMania w Książki
adm

12:51

Klucz Do Skutecznej Komunikacji. Jak rozmawiać, by uniknąć niepotrzebnych błędów i osiągnąć zamierzony efekt?

ebooki, elektroniczne książki, książki, e-booki, ebook, księgarnie internetowe