eBooki24.eu

eBooki -
elektroniczne książki.
Księgarnie internetowe.

   

eBooki
ZłoteMyśli

   

eBooki
DobryEbook

   

Księgarnia
Helion

 

eBooki24.eu

eBooki -
elektroniczne książki.
Księgarnie internetowe.

 
SZUKAJ
KATEGORIE

  »    »    »    »    [+] PSYCHOLOGIA  [+] PRZEDSIĘBIORCZOŚĆ  [+] SAMODOSKONALENIE  [+] ZDROWIE  [+] POZOSTAŁE  [+] DARMOWE EBOOKI
 ¸¸.¤*¨¨*¤.¸¸.¤*¨¨*¤.¸¸.¤*¨¨*¤.¸¸  Pakiety Promocyjne  Darmowe e-Booki  Katalog e-Booków  Spisy treści e-Booków  e-Booki spis A-Z  DARMOWE spis A-Z  e-Booki kr. opisy
 Złoty Klub  Złoty Program Partnerski eBooki - elektroniczne książki  ¨*¤.¸¸.¤*¨¨*¤.¸¸.¤*¨¨*¤.¸¸.¤*¨


Pakiety Promocyjne
PAKIET:
"Twoje Pieniądze Pod Ostrzałem"
Twoje Pieniądze Pod Ostrzałem
Dowiedz się jak zarządzać finansami i rozsądnie wydawać pieniądze, żeb...
Polecamy

Ściągnij Przeczytaj Zdecyduj ile warta jest ta wiedza...
więcej »
złote myśli

Ja I Cele - Małgorzata Dwornikiewicz
pdf
wersja elektroniczna [?]
27,00 zł
» Ilość stron: 124
» ISBN: 978-83-7582-186-4
druk
wersja drukowana [?]
37,00 zł
» Ilość stron: 124
» ISBN: 978-83-7582-187-1

zamawiam eBook
Wysyłka gratis [?]

Jak skutecznie osiągać cele i sprawić, aby nam się chciało tak, jak często nam się nie chce. Motywacja i systematyczność kluczem do sukcesu
przeczytaj więcej »

  OPIS

EBOOK: "Ja I Cele"


Jak skutecznie osiągać cele i sprawić, aby nam się chciało tak, jak często nam się nie chce

Ujawniamy sekrety znane do tej pory wyłącznie garstce tych, którzy osiągają najwięcej!

Zanim je poznasz, przeczytaj, proszę, poniższą historię:

Tomek postanowił sobie: "Od jutra rzucam palenie... od jutra ćwiczę... od jutra nie jem słodyczy...".

I jaki był efekt? Minął kolejny poniedziałek, kolejny tydzień, kolejny miesiąc ...i nic... nic, kompletnie nic się nie zmieniło - nadal pali (może nawet więcej), nadal nie ćwiczy (ooo, i przybył mu kolejny zbędny kilogram), nadal je słodycze (a ostatnio odkrył nowy, smaczny, wysokokaloryczny batonik...).

Czy sytuacja Tomka coś Ci przypomina?


"Jeśli ktoś nie wie, do którego portu chce przypłynąć - żaden wiatr mu nie sprzyja" (Seneka)


"Ustal cele we wszystkich ważnych dla Ciebie dziedzinach życia. Może być tak, że w niektórych dziedzinach wystarczy kontynuacja tego, co już robisz...

Skup się raczej na tym, co najbardziej zaniedbałeś/zaniedbałaś" - pisze w swoim ebooku Małgorzata Dwornikiewicz, trenerka, specjalistka od motywacji.

Jak widać na przykładzie Tomka, sprawa nie kończy się jednak na ustaleniu swoich celów. Trzeba jeszcze mieć motywację, by rzeczywiście wytrwale dążyć do ich osiągnięcia, pomimo wszystkich przeciwności, jakie na pewno pojawią się po drodze. I w tym właśnie nasz poradnik pomoże Ci najbardziej.


Jak zwalczyć skłonność do odkładania spraw na później?

 • Postanów, że żyjesz od dziś okresami pięciominutowymi. Zamiast myśleć o zadaniach czekających Cię w kategoriach uciążliwej, długiej pracy, pomyśl o chwili obecnej. Wykorzystaj 5 minut, robiąc to, co chcesz, tak jak chcesz, nie zwlekając z czymkolwiek.
 • Usiądź i zwyczajnie rozpocznij to, co dotychczas odkładałaś. Zrób to teraz.
 • Zadaj sobie pytanie: "Jaka najgorsza rzecz może mi się przydarzyć, jeśli zrobię teraz właśnie to, co ciągle odkładam na później?". Odpowiedź z reguły jest tak niegroźna, że sama/sam się zdziwisz, jak szybko wciągnęło Cię to, co miałaś/miałeś zrobić. Nie będziesz miała/miał powodu, by dalej się bać.
 • Wyznacz sobie ściśle określony odcinek czasu (np. piątek od godziny 16.00 do 16.15), który poświęcisz wyłącznie na to, co odkładasz, a co wiąże się z Twoim nowym celem.
 • Pomyśl: "Jestem zbyt ważna/ważny, by żyć w nerwach z powodu czegoś, co muszę zrobić. Ja, kochając kogoś, nie traktowałabym go w ten sposób - to dlaczego siebie chcę tak traktować?".

To dopiero początek długiej listy sposobów, które już za chwilę możesz poznać dzięki poradnikowi "Ja i cele".


Celem poradnika jest to, by czytelnik odnalazł naturalną automotywację, poznając siebie (określając, jakim jest człowiekiem, co jest dla niego ważne), a następnie wyznaczył cele, do których będzie dążył (w zgodzie ze sobą) - to jest sekret naturalnej, najsilniejszej automotywacji (bo płynącej z wnętrza).


Co powinieneś wiedzieć, by się skutecznie motywować?

 • Jaki wpływ na automotywację ma temperament?
 • Jak odkryć i spełnić naprawdę SWOJE marzenia? (nie rodziców czy otoczenia...)
 • Jak z pojawiających się przeszkód uczynić źródło swojej SIŁY?
 • Jak wykorzystać fakt osiągnięcia celu?
 • Dlaczego ZWLEKAMY z wykonaniem pewnych zadań?
 • Jak skutecznie pokonać skłonność do odkładania spraw na później?

To wszystko i wiele więcej odkryje przed Tobą nowy, trafiający w samo sedno sprawy poradnik "Ja i cele". Gromadzi on wiedzę pokoleń, od antyku po współczesnych amerykańskich autorów motywacyjnych, prezentując ją w sposób lekki i przyjemny w odbiorze.


Sebastian Schabowski"Powiem krótko: Przeczytasz. Zastosujesz. Osiągniesz swoje cele. Dokładnie tak to wygląda! Od wielu lat studiuję literaturę motywacyjną, głównie amerykańską, ale ten ebook jest po prostu przełomowy. Mamy ogromne szczęście, że jest on dostępny po polsku i każdy może się z nim zapoznać i zmienić swoje życie. Drugiej tak skutecznej, kompleksowej i dostosowującej się do indywidualnych potrzeb czytelnika publikacji na ten temat po prostu NIE MA".

Sebastian Schabowski, autor książki "Potęga jednego e-maila".


Czy profesjonalne szkolenie motywacyjne o wartości ponad 1000 zł może zmienić Twoje życie? Oczywiście. A co, gdyby takie szkolenie było dostępne KILKADZIESIAT RAZY TANIEJ i mógłbyś je przeprowadzić sam dla siebie, gdziekolwiek jesteś, kiedykolwiek chcesz? Na przykład właśnie teraz?

Ebook ten to kurs, który dzięki ćwiczeniom i testom dostosowuje się dokładnie do CIEBIE (bo w końcu to TY udzielasz odpowiedzi). Dzięki temu pomaga Ci dokładnie tam, gdzie TY najbardziej potrzebujesz pomocy.

 

Wykonywanie zawartych w nim ćwiczeń jest pasjonujące i jeszcze bardziej pomaga Ci określić, czego chcesz i jak to "coś" osiągnąć.

Naciśnij KUP TERAZ, by zainwestować w swoją motywację, która będzie Ci odtąd nieustannie towarzyszyć!Powrót do góryStrona została wygnerowana w 0.11 sekund.

Odsłony: 40360
Unikalne: 4847
Dzisiaj: 144
Wczoraj: 302
Online: 7
Najwięcej odwiedzin: 13-05-2018 (366)

⇑↑ góra strony ↑⇑
© 2006-2018 ebooki24.eu
| Regulamin | Subskrypcja | Kontakt | Linki - Dodaj link | Poradniki |
Jesteśmy obecni na ShopMania w Książki
adm

16:05

Ja I Cele. Jak skutecznie osiągać cele i sprawić, aby nam się chciało tak, jak często nam się nie chce

ebooki, elektroniczne książki, książki, e-booki, ebook, księgarnie internetowe