eBooki24.eu

eBooki -
elektroniczne książki.
Księgarnie internetowe.

   

eBooki
ZłoteMyśli

   

eBooki
DobryEbook

   

Księgarnia
Helion

 

eBooki24.eu

eBooki -
elektroniczne książki.
Księgarnie internetowe.

 
SZUKAJ
KATEGORIE

  »    »    »    »    »    »    »    »    »    »    »    »    »    »    »    »    »    »    »    »    »    »  
 ¸¸.¤*¨¨*¤.¸¸.¤*¨¨*¤.¸¸.¤*¨¨*¤.¸¸  Pakiety Promocyjne  Darmowe e-Booki  Katalog e-Booków  Spisy treści e-Booków  e-Booki spis A-Z  DARMOWE spis A-Z  e-Booki kr. opisy
 Złoty Klub  Złoty Program Partnerski eBooki - elektroniczne książki  ¨*¤.¸¸.¤*¨¨*¤.¸¸.¤*¨¨*¤.¸¸.¤*¨


Pakiety Promocyjne
PAKIET:
"3 Najlepsze Audiobooki Na CD Na Prezent"
3 Najlepsze Audiobooki Na CD Na Prezent
Pozwól swoim najbliższym wsłuchać się w audiobooki, które pozytywnie w...
Polecamy

Ściągnij Przeczytaj Zdecyduj ile warta jest ta wiedza...
więcej »
złote myśli

Matura Ustna Z Języka Angielskiego - Karolina Halczuk
pdf
wersja elektroniczna [?]
19,90 zł
» Ilość stron: 286
» ISBN: 83-7494-057-3
druk
wersja drukowana [?]
34,90 zł
» Ilość stron: 292
» ISBN: 978-83-7582-015-7

zamawiam eBook
Wysyłka gratis [?]

Egzaminator radzi, jak dzięki prostym technikom skutecznie zaprezentować swoją wiedzę na egzaminie z języka angielskiego (poziom podstawowy).
przeczytaj więcej »

  OPIS

EBOOK: "Matura Ustna Z Języka Angielskiego"


Egzaminator radzi, jak dzięki prostym technikom skutecznie zaprezentować swoją wiedzę

POZIOM PODSTAWOWY

Z roku na rok pojawia się coraz więcej książek, których tematem jest matura ustna z języka angielskiego. Trzeba przyznać, że nie brakuje wśród nich publikacji naprawdę wartościowych, które stanowią cenną pomoc dla maturzystów.

Po cóż zatem kolejna książka? Otóż autorzy wydawanych do tej pory pozycji przyjmują założenie, które dla wielu uczniów nie jest wcale takie oczywiste - że przyszły maturzysta ma dość czasu, by rzetelnie przygotować się do egzaminu. Rzeczywistość często jednak wygląda zupełnie inaczej i na pewno zgodzisz się z tym w 100% :-)

Nie musisz być orłem z angielskiego, aby zdać maturę. Poznaj techniki, które w znacznym stopniu Ci to ułatwią.

Jak wszyscy wiemy, spora część uczniów zaczyna poważnie traktować maturę dopiero na miesiąc czy dwa przed egzaminem. Jest to oczywiście okres zbyt krótki, by w znaczący sposób poszerzyć swoje umiejętności językowe.

Stąd pomysł na prezentowaną tutaj książkę. Różni się ona od innych publikacji tym, że nie została napisany z myślą o ugruntowaniu czy poszerzeniu Twojej wiedzy, bo na to może już nie być zbyt wiele czasu, ale po to abyś niezależnie od stopnia posiadanej wiedzy potrafił tak ją wykorzystać na maturze, aby mieć szansę na jej zdanie.

  • Masz taką wiedzę, jaką masz i nie da się tego zmienić w krótkim okresie czasu.
  • Umiejętności językowe niektórych maturzystów są bardzo dobre, innych średnie, a jeszcze innych wręcz opłakane.
  • Celem tej książki jest pokazanie Ci, w jaki sposób ową wiedzę - bez względu na to, jaka by ona nie była - najlepiej wykorzystać w trakcie egzaminu.


Unikalna propozycja: WIECZNA GWARANCJA

Jesteśmy pewni jakości wiedzy zawartej w naszych publikacjach. Dlatego udzielamy wiecznej gwarancji. Jeśli zakupiona książka nie spełni Twoich oczekiwań, będziesz mógł ją zwrócić w dowolnym terminie, odzyskując 100% zainwestowanych w niego pieniędzy


Egzaminator radzi, jak zabłysnąć na maturze

Książka "Matura ustna z języka angielskiego" napisana został aprzez egzaminatorkę, która co roku uczestniczy w ocenianiu uczniów podczas matury ustnej z języka angielskiego. Dlatego też dowiesz się co jest tak naprawdę ważne podczas egzaminatorów i na co zwracają oni największą uwagę.

Dla egzaminatora ważne jest, jak Twoja wiedza przekłada się na realizację poszczególnych zadań maturalnych. Co to oznacza w praktyce? Oznacza to, że ilość punktów zdobytych na egzaminie nie musi być odzwierciedleniem oceny końcowej uzyskanej na świadectwie.

Cóż z tego, że posiadasz bogaty zasób słów, jeśli nie potrafisz wykorzystać ich w trakcie egzaminu? Odwróćmy sytuację: cóż z tego, że posiadasz ubogi zasób słów, skoro w trakcie egzaminu potrafiłeś błysnąć kilkoma ciekawymi sformułowaniami?

Każdy egzamin ma swoją specyfikę i wymaga znajomości określonych technik. Nie trzeba dodawać, że osoby dobrze znające te techniki potrafią na egzaminie lepiej sprzedać swoją wiedzę. Ty już za chwilę będziesz mógł poznać te techniki i dowiedzieć się jak zrobić wrażenie na komisji egzaminacyjnej.


 

Kto jeszcze chce skorzystać z ostatniej deski ratunku?

Książka ta ma na celu wyrobić w Tobie takie nawyki językowe, które odgrywają bardzo ważną, a czasami decydującą rolę w trakcie egzaminu maturalnego.

Dla osób, które posiadają bardzo słabą znajomość języka angielskiego, będzie ona kołem ratunkowym. Kołem, dodajmy, rzuconym tonącemu na morzu. Przy szalejącym sztormie. Nocą. Dzięki niej, masz szansę odpowiednio przygotować się do egzaminu.

Ci zaś, którzy opanowali już język angielski na dobrym czy bardzo dobrym poziomie, znajdą w niej wiele rad i pożytecznych wskazówek, w jaki sposób najlepiej zaprezentować swoją wiedzę w trakcie egzaminu.

Najlepiej uczyć się na błędach innych...

W książce "Matura ustna z języka angielskiego" znajdziesz sporo przykładowych wypowiedzi uczniów, opatrzonych komentarzem i oceną. Uczniowie często nie potrafią ocenić sami swoich umiejętności, co jest zresztą zupełnie naturalne.

Porównując punktację przyznaną wypowiedziom na różnym poziomie, zorientujesz się z pewnością, ile punktów zdobyłbyś za swoją. Jest to pierwsza na rynku publikacja, która daje Ci taką możliwość.


Znasz kogoś, kto pomoże Ci bardziej niż...

...Egzaminator? Jeśli tak, to masz niesamowite szczęście i zdasz maturę bez żadnego problemu.

Jeśli jednak nie masz pod ręką egzaminatora, który wyjaśni Ci krok po kroku jak przebrnąć przez maturę ustną z języka angielskiego, ta publikacja, której autorką jest egzaminatorka z języka angielskiego, może być dla Ciebie ostatnią deską ratunku.Powrót do góryStrona została wygnerowana w 0.08 sekund.

Odsłony: 1685
Unikalne: 399
Dzisiaj: 399
Wczoraj: 0
Online: 10
Najwięcej odwiedzin: 08-03-2021 (399)

⇑↑ góra strony ↑⇑
© 2006-2021 ebooki24.eu
| Regulamin | Subskrypcja | Kontakt | Linki - Dodaj link | Poradniki |
Jesteśmy obecni na ShopMania w Książki
adm

13:33

Matura Ustna Z Języka Angielskiego. Egzaminator radzi, jak dzięki prostym technikom skutecznie zaprezentować swoją wiedzę

ebooki, elektroniczne książki, książki, e-booki, ebook, księgarnie internetowe