eBooki24.eu

eBooki -
elektroniczne książki.
Księgarnie internetowe.

   

eBooki
ZłoteMyśli

   

eBooki
DobryEbook

   

Księgarnia
Helion

 

eBooki24.eu

eBooki -
elektroniczne książki.
Księgarnie internetowe.

 
złote myśli

Odrodzenie Feniksa - Nikodem Marszałek
pdf
wersja elektroniczna [?]
24,90 zł
» Ilość stron: 217
» ISBN: 978-83-7582-219-9
druk
wersja drukowana [?]
39,90 zł
» Ilość stron: 226
» ISBN: 978-83-7582-220-5

zamawiam eBook
Wysyłka gratis [?]

Poznaj sekrety zwykłych ludzi, którzy osiągają niezwykłe rezultaty i uwolnij śpiącego w Tobie olbrzyma.
przeczytaj więcej »

  OPIS

EBOOK: "Odrodzenie Feniksa"


 Poznaj sekrety zwykłych ludzi,którzy osiągają niezwykłe rezultaty
i uwolnij śpiącego w Tobie olbrzyma

Często sukces jest odpychany przez złe słowa, czyny i obrazy z młodości. Niestety można  podziękować za to w dużej mierze swoim dawnym kolegom, rodzicom, przyjaciołom, telewizji, gazetom. Pamiętaj, że Twój sukces będzie największą zemstą dla ich słów "nie dasz rady, nie uda Ci się, daj sobie spokój, Ty chcesz to zrobić, osiągnąć?".

Powiem Ci coś: to wszystko się nie liczy, jeśli przeczytasz i zastosujesz od zaraz prawa i techniki, które pomagają ludziom na całym świecie w osiąganiu ich celów i marzeń.Motywacja

Jeśli zgadzasz się ze stwierdzeniem, że istnieją książki, które mogą odmienić Twoje życie, jesteś na właściwej drodze, jeśli uważasz, że to niemożliwe i że nic się nie zmieni w Twoim życiu, także masz rację. Nikt nie będzie pchał Cię do przodu. Tylko Ty sam możesz oprzeć drabinę o właściwą ścianę i zacząć się po niej wspinać.

Teraz masz jednak okazję otrzymać skuteczne techniki, dzięki którym Twoje szczeble na drabinie zmaleją ze 100 do 10, drabinę zamienisz na dźwig, ścianę zamienisz w murek, osiągając sukces znacznie szybciej niż myślisz.


"Sukces jest dziełem przypadku. Zapytaj się o to każdego nieudacznika"

- Earl WilsonKto jeszcze chciałby się wyrwać z wyścigu szczurów?

Publikacja ta  wyróżnia się praktycznym podejściem do tematu, opartym na latach udokumentowanego badania naukowego. Tematyka ta została najprawdopodobniej po raz pierwszy w Polsce przedstawiona w takiej formie. Autor zainwestował 7 lat swojego życia w zgłębianie odpowiedzi na pytanie: "Dlaczego niektórzy ludzie więdną jak plewy, które rozmiata wiatr, a inni kwitną rozwijając się przez wiele kolejnych lat?"


Autor poradnika "Odrodzenie Feniksa", Nikodem Marszałek, jest specjalistą w dziedzinie motywacji, którą zajmuje się od 7 lat. Przez ten okres uczył się bezpośrednio u takich światowych autorytetów jak: Zig Ziglar, Brian Tracy, Dexter Yager, Dr. Denis Waitley, w Polsce natomiast propaguje do dziś kursy związane z rozwojem osobistym dla firm sprzedaży bezpośredniej oraz towarzystw ubezpieczeniowych. Zajmuje się także motywacją sportowców oraz studentów.

Jego osobistym mentorem i konsultantem był sam Robert Kiyosaki, u którego podczas osobistych spotkań zdobywał cenną wiedzę, którą z powodzeniem wykorzystuje w życiu i w biznesie.


Dzisiaj pomimo tak zaawansowanej techniki i wysokich standardów życia, ciągle podejmujemy błędne decyzje. Nasza wygrywająca średnia ciągle spada, warunki ekonomiczne ciągle się zmieniają, nasz praca i awans są niepewne.

Zadajemy sobie pytania: "Co jest nie tak, gdzie leży problem? Szef ciągle mnie pomija przy awansie, jednak młodsi, mniej utytułowani, czasem bez doświadczenia zgarniają laury zwycięstwa. Dawny kolega ze szkoły jeździ najnowszym Mercedesem, koleżanka z mężem budują sobie willę. Dlaczego to wszystko dzieje się bez mego udziału? Przecież zasługuję na to wszystko!"


SukcesPamiętaj, że dzięki publikacji "Odrodzenie Feniksa":

  • Odkryjesz, jak stosować uniwersalne prawa, które stosują mistrzowie olimpijscy, gwiazdy kina, guru sprzedaży oraz najlepsi menadżerowie do osiągania sukcesu.
  • Stworzysz nowy optymistyczny sposób życia.
  • Zharmonizujesz pięć stref życiowych, by utrzymać się w strefie zwycięzców.
  • Zbudujesz swój nowy prawdziwy wizerunek własny.
  • Skutecznie wyznaczysz i osiągniesz swoje cele.
  • Odkryjesz, jak korzystać z nieograniczonej osobistej kreatywności.
  • Już nigdy nie zadasz pytania: "Dlaczego nie ja?"

 

"Już od jakiegoś czasu czytuję różne publikacje związane z samodokolnaleniem i choć mam za sobą Roberta Kyiosaki czy Briana Tracy, to ta książka naprawdę mnie urzekła do tego stopnia, że wertowałem ją po kilka razy. Nadal od czasu do czasu do niej zaglądam, aby sobie utrwalić co nieco i jeszcze lepiej ją zgłębić. Nie wiem czy tylko mnie się tak spodobała ale szczerze mogę ją polecić każdemu, bez względu na etap w życiu, na jakim aktualnie się znajduje."

- Grzegorz Utnik, 24 lata - student  

Pamiętaj, że ryzykujesz wyłącznie tym, że po opanowaniu zawartego w publikacji "Odrodzenie Feniksa" materiału, nic Cię nie będzie w stanie zatrzymać na drodze do sukcesu.
Jest to jedna z tych książek, po której przeczytaniu stwierdzasz "Że też nie wiedziałem tego wcześniej!
Moje życie byłoby o wiele bardziej spełnione!"
Nie zastanawiaj się dłużej jak bardzo byś żałował, gdybyś tej ksiązki nie przeczytał - zdobądź "Odrodzenie Feniksa" i rozwiń skrzydła na swojej drodze do sukcesu.Powrót do góryStrona została wygnerowana w 0.12 sekund.

Odsłony: 6600
Unikalne: 458
Dzisiaj: 196
Wczoraj: 262
Online: 21
Najwięcej odwiedzin: 16-02-2019 (262)

⇑↑ góra strony ↑⇑
© 2006-2019 ebooki24.eu
| Regulamin | Subskrypcja | Kontakt | Linki - Dodaj link | Poradniki |
Jesteśmy obecni na ShopMania w Książki
adm

14:20

Odrodzenie Feniksa. Poznaj sekrety zwykłych ludzi, którzy osiągają niezwykłe rezultaty

ebooki, elektroniczne książki, książki, e-booki, ebook, księgarnie internetowe