eBooki24.eu

eBooki -
elektroniczne książki.
Księgarnie internetowe.

   

eBooki
ZłoteMyśli

   

eBooki
DobryEbook

   

Księgarnia
Helion

 

eBooki24.eu

eBooki -
elektroniczne książki.
Księgarnie internetowe.

 
SZUKAJ
KATEGORIE

  »    »    »    »    [+] PSYCHOLOGIA  [+] PRZEDSIĘBIORCZOŚĆ  [+] SAMODOSKONALENIE  [+] ZDROWIE  [+] POZOSTAŁE  [+] DARMOWE EBOOKI
 ¸¸.¤*¨¨*¤.¸¸.¤*¨¨*¤.¸¸.¤*¨¨*¤.¸¸  Pakiety Promocyjne  Darmowe e-Booki  Katalog e-Booków  Spisy treści e-Booków  e-Booki spis A-Z  DARMOWE spis A-Z  e-Booki kr. opisy
 Złoty Klub  Złoty Program Partnerski eBooki - elektroniczne książki  ¨*¤.¸¸.¤*¨¨*¤.¸¸.¤*¨¨*¤.¸¸.¤*¨


Pakiety Promocyjne
PAKIET:
"Giełda Papierów Wartościowych - Kompendium"
Giełda Papierów Wartościowych - Kompendium
Tajemnicza podróż do wnętrza GPW. Najbardziej ekscytujący punkt tej wy...
Polecamy

Ściągnij Przeczytaj Zdecyduj ile warta jest ta wiedza...
więcej »
złote myśli

Systemy Bukmacherskie - Marcin Opaliński
pdf
wersja elektroniczna [?]
39,97 zł
» Ilość stron: 113
» ISBN: 978-83-7582-288-5
druk
wersja drukowana [?]
49,97 zł
» Ilość stron: 113
» ISBN: 978-83-7582-289-2

zamawiam eBook
Wysyłka gratis [?]

Wykorzystaj skuteczne i sprawdzone w praktyce systemy bukmacherskie, znane tylko nielicznym.
przeczytaj więcej »

  OPIS

EBOOK: "Systemy Bukmacherskie"


Wykorzystaj skuteczne i sprawdzone w praktyce
systemy bukmacherskie
, znane tylko nielicznym.

Lokata w banku gwarantuje nam zysk ok. 6% w skali roku. Gra na giełdzie papierów wartościowych ok. 30% (co i tak uważane jest za wielki sukces). Zakłady bukmacherskie? Kwestia sporna. Najskuteczniejsi gracze są jednak w stanie osiągnąć zysk ok. 500% a może i 1000%! Jak zapewne się domyślasz - to kwestia praktyki, doświadczenia... ale także czegoś jeszcze. Najlepsi gracze wykorzystują po prostu sprawdzone, często opracowane przez siebie, skuteczne systemy bukmacherskie, które gwarantują im wysokie wygrane.


"Skoro czytasz ten tekst, jestem przekonany na 99,9%, że grasz już na zakładach bukmacherskich, ale Twoje wygrane Cię nie satysfakcjonują. Prawdopodobnie właśnie dlatego, sprawdzone systemy bukmacherskie tak bardzo mogą Cię zainteresować."


Dlaczego znając się na sporcie nie zawsze
udaje Ci się dobrze typować wyniki?

Otóż to. Musisz się przekonać o tym, iż gwarancją wygranych w zakładach sportowych nie jest Twoja wiedza z danej dyscypliny lecz specjalnie przygotowane systemy bukmacherskie, które będziesz konsekwentnie realizować.

Oczywiście wiedza o danej dyscyplinie sportu jest niezwykle przydatna, jednakże nie poparta konkretnym systemem w zakładach sportowych jest praktycznie bezużyteczna. Jeśli zatem traktujesz zakłady bukmacherskie jako coś więcej niż tylko hobby, to systemy bukmacherskie powinny Ci się spodobać.


"Od lat szukałem bukmachera, który oferowałby zakłady na żużel. (moja ukochana dyscyplina sportowa) Udało się! Znalazłem wymarzonego bukmachera, który oferuje takie zdarzenia na wszystkie ligi świata, Speedway Grand Prix oraz na I ligę polską.

I tutaj się rozczarowałem. Znając składy, formy zawodników, kontuzje, przygotowanie toru i sprzętu, lecz nie posługując się żadnym systemem nie byłem w stanie osiągnąć zysków...

...dzisiaj obstawiam także inne dyscypliny sportowe, znając się na nich o wiele mniej niż na moim hobby, zarabiając na nich dużo więcej, gdyż wykorzystuję dopracowane i sprawdzone w praktyce systemy bukmacherskie, które niemalże gwarantują mi zysk."

- Marcin Opaliński, autor publikacji "Systemy bukmacherskie"


Poznaj nowe możliwości, jakie właśnie stoją
przed Tobą do dyspozycji

Nadchodzi era internetowych zakładów bukmacherskich. Komfort jaki Ci dają zakłady sportowe w sieci to przede wszystkim możliwość:

  • gry 24h na dobę, 365 dni w roku;
  • możliwość gry na 5 min przed rozpoczęciem spotkania;
  • możliwość gry LIVE ( w trakcie spotkania);
  • ponad kilka tysięcy zdarzeń sportowych tygodniowo.

Możliwości jakie daje nam dzisiejsza technika są ogromne, jednakże jak już wcześniej pisałem, do osiągnięcia Twojego sukcesu potrzebne są sprawdzone systemy bukmacherskie, systemy dopracowywane przez kilka lat, oparte na praktyce, a nie tylko na teorii. Zaopatrując się w "Systemy bukmacherskie" w końcu będziesz miał szanse na większe wygrane, staniesz się bardziej niezależny finansowo, a nawet Twoje życie może się zmienić.

Pamiętaj: Aby odnieść SUKCES należy tego chcieć i dążyć w tym kierunku do osiągnięcia celu.


"Po zapoznaniu się z Systemami Bukmacherskimi gram systematycznie i co dziwne moje zakłady są na spotkania, na których praktycznie się nie znam. Przekonałem się na własnej skórze, że wygrana nie zależy od wiedzy ale od systemu, którym się posługuję. Do tej pory stresowałem się skąd wezmę pieniądze na opłacenie studiów zaocznych. Dziś tej obawy nie mam. Bardzo dziękuje za tak cenną wiedzę."

- Artur Ż., student Uniwersytetu Zielonogórskiego


Zobacz co kryją w sobie "Systemy bukmacherskie" zanim podejmiesz decyzje o skorzystaniu z nich!

  • Progresja - jeden z najpopularniejszych systemow bukmacherskich, który stosowany jest przez doświadczonych graczy. Mimo, iż wymagający dość szerokiej analizy, zdobywa coraz większą rzeszę zwolenników. System uznawany za 100% mimo tego, że na początku może zniechęcić niektórych graczy. Wszystko oparte na licznych przykladach.
  • System bukmacherski nazywany systemem 100%. Wygrywamy stosunkowo mało (w zależności od posiadanego kapitału) nie znając się w ogóle na sporcie!
  • Zasada słupkowa, polega na zminimalizowaniu naszego ryzyka strat jakie możemy ponieść w bukmachera gdy rzeczywiście prześladowałby nas ogromny pech.
  • Moje ulubione "dziecko", które daje mi największe zyski. System wymyślony przez matematyków, początkowo wykorzystywany w kasynach przy grze w ruletkę. Przechodził wiele zmian, aż został przystosowany do gry u bukmachera. System stosuję do zdarzeń sportowych, o których nie mam zielonego pojęcia. Pozwala on mi przy wkładzie finansowym np. 200 zł osiągnąć ok. 2500 zł miesięcznie!
  • System antyryzykant umożliwia nam w dużym stopniu ograniczyć możliwość poniesienia ogromnych strat. Stawki rosną jak wygrywasz, maleją kiedy przegrywasz.
  • Rozpiski systemów oferowanych przez bukmacherów.


Wieloletnie doświadczenie w dziedzinie zakładów sportowych umożliwiło mi odnieść SUKCES. Wiele osób podchodzi do tej dziedziny sceptycznie, jednakże ja uważam, iż jest to przysłowiowa "żyła złota".

Można skreślać liczby grając w Totolotka ale tam wygrana to przysłowiowy FART. Kiedyś ktoś się pokusił i oszacował, że wygrana szóstki w totka jest porównywalna ze spadnięciem odłamka komety na naszą głowę. W zakładach sportowych podstawowym atutem jest posiadana wiedza, setki serwisów poświęconych tej dziedzinie, analizy matematyczne, składy zespołów, ich formy itp. oraz przede wszystkim sprawdzone systemy bukmacherskie, które mogą być Twoje. Jesteś gotowy na osiągnięcie sukcesu?Powrót do góryStrona została wygnerowana w 0.13 sekund.

Odsłony: 3348
Unikalne: 355
Dzisiaj: 11
Wczoraj: 344
Online: 3
Najwięcej odwiedzin: 23-04-2018 (344)

⇑↑ góra strony ↑⇑
© 2006-2018 ebooki24.eu
| Regulamin | Subskrypcja | Kontakt | Linki - Dodaj link | Poradniki |
Jesteśmy obecni na ShopMania w Książki
adm

03:34

Systemy Bukmacherskie. Dlaczego znając się na sporcie nie zawsze udaje Ci się dobrze typować wyniki?

ebooki, elektroniczne książki, książki, e-booki, ebook, księgarnie internetowe