eBooki24.eu

eBooki -
elektroniczne książki.
Księgarnie internetowe.

   

eBooki
ZłoteMyśli

   

eBooki
DobryEbook

   

Księgarnia
Helion

 

eBooki24.eu

eBooki -
elektroniczne książki.
Księgarnie internetowe.

 
złote myśli

Motywacja Bez Granic - Nikodem Marszałek
pdf
wersja elektroniczna [?]
21,70 zł
» Ilość stron: 161
» ISBN: 978-83-7582-048-5
druk
wersja drukowana [?]
34,70 zł
» Ilość stron: 169
» ISBN: 978-83-7582-049-2

zamawiam eBook
Wysyłka gratis [?]

Dowiedz się krok po kroku czym jest skuteczna motywacja i w jaki sposób możesz osiągnąć swoje cele.
przeczytaj więcej »

  OPIS

EBOOK: "Motywacja Bez Granic"


Dowiedz się krok po kroku czym jest skuteczna motywacja i w jaki sposób możesz osiągnąć swoje cele

Wydawało Ci się może kiedyś,  że jesteś stworzony do czegoś lepszego niż to, czym się obecnie zajmujesz? Że prawdopodobnie masz niewykorzystany, ukryty talent, który schowałeś głęboko w jedną ze swoich wewnętrznych szufladek?  Być może sobie pomyślisz "Wcale nie, nie zostałem stworzony do wielkich rzeczy i wielkich osiągnięć". Możesz dalej żyć w takim przekonaniu, licząc, że "Może kiedyś coś się zmieni... a może nie..." albo wziąć sprawy w swoje ręce.

Książka, którą masz przed sobą została napisana przez Polaka - Nikodema Marszałka, który ma za sobą bagaż doświadczeń - zarówno tych dobrych, ciepłych i podnoszących na duchu, jak i trudnych i sprawiających, że odechciewa się żyć... Po wielu latach walki o przetrwanie, godne wynagrodzenie i docenienie, Nikodem zrozumiał co jest kluczowym elementem do osiągania małych i dużych sukcesów: jest to MOTYWACJA.


"Początkowo sceptycznie odniosłem się do kolejnej publikacji na temat motywacji. Po przeczytaniu moja opinia o tej książce diametralnie się zmieniła. Widać, że autor wie o czym pisze. I to, co mi się najbardziej podobało - wszystkie proponowane rozwiązania i pomysły są bardzo etyczne. Polecam."

- Sylwester Oskwarek, Od 4 lat pracuję na stanowisku kierowniczym.


Czy wiesz, że około 90% milionerów na świecie zaczynało od zera dochodząc do swoich fortun? Każda droga - ich także - zaczyna się od tego, że widzisz przed sobą jakąś szansę i perspektywy na to by zrealizować się w życiu. Szansę, która być może jest przed Tobą i czeka na to abyś ją odkrył. Bez względu na to jaki masz cel, trzeba wyruszyć w drogę. Drogę na własne szczyty - często samotną. Każdy z nas gdzieś głęboko w środku ma swój "Mont Everest ludzkich pragnień". Teraz możesz go zdobyć.


"Książka jest fantastyczna. Napisana prostym i zrozumiałym językiem. Przeczytałam w swoim życiu wiele tzw. książek pozytywnego myślenia. Książki były różne, np na temat wykorzystania potencjału jaki tkwi w naszej podświadomości, na temat zamartwiania się i jego skutków... ale tak naprawdę wszystko w nich zmierzało do motywacji... Książki pisane były z reguły przez Amerykanów. Były świetne, ale nie do końca przemawiały do wyobraźni, bo nawet przykłady były z "podwórka" amerykańskiego i niewiele miały wspólnego z naszą rzeczywistością, co mimo woli dystansuje czytelnika od meritum i sprawia, że traktuje się je jak powieści...

Pan Nikodem Marszałek opisał swoje przemyślenia i doświadczenia tak prosto i przystępnie, że nawet ktoś, kto nieufnie podchodzi do takich tematów, gdyby tylko dał sobie szansę i sięgnął po tę książkę na pewno byłby innym człowiekiem. Ja sama uważam, że jestem całkiem dobra, jeśli chodzi o teorię (może z racji tych wszystkich przeczytanych książek) ale trudno jest mi to przełożyć do normalnego codziennego życia. Pracuję jednak nad sobą i mimo wielu dni "straconych", kiedy nic mi się nie chce i poddaję się takiemu bezsensownemu "nicnierobieniu" coraz częściej udaje mi się mobilizować i realizować cele jakie zaczęłam przed sobą stawiać. Książka wg mnie zasługuje na najwyższą możliwą ocenę. Pozdrowienia dla autora. "

- Marzenna Kwiatkowska, Jestem właścicielką biura rachunkowego.


Daj sobie szansę na odkrycie dawno zakopanych
marzeń i ambicji

marzeniaNie powiesz mi chyba, że jako dziecko nie miałeś marzeń dotyczących tego kim zostaniesz w przyszłości? Albo rozpoczynając szkołę średnią nie zastanawiałeś się jak potoczą się Twoje dalsze losy zawodowe? Pamiętaj - każda pasja, nawet ta, która wydaje Ci się "niemądra" jest nasionkiem Twojego osobistego szczęścia i sukcesu. Musisz je teraz tylko odnaleźć i codziennie podlewać!  Chyba nie zdajesz jeszcze sobie sprawy jak bardzo pomoże Ci w tym ta książka. 
W jaki sposób odpowiednia motywacja pozwoli Ci osiągać zamierzone cele?

Dlaczego tak wielu ludzi ponosi porażkę na drodze do swego celu? Poddają się, nie potrafią pokonać przeszkód, wewnętrznych oporów. To, czego im brakuje, to motywacja a przede wszystkim umiejętność do motywowania samego siebie, aby odnosić w życiu osobiste sukcesy.

To właśnie umiejętność motywowania siebie, czy jak wolisz, "rozpalania wewnętrznego płomienia do działania", decyduje o tym kto ukończy swoją drogę z sukcesem a kto zatrzyma się na niej bez ruchu.

Wielkim mitem jest myśl, że umiejętność motywowania siebie jest przeznaczona tylko dla nielicznych. Skoro jest to umiejętność, to można jej się nauczyć. Takie autorytety jak: Anthony Robbins, Zig Ziglar czy Robert Kiyosaki są tego dowodem.


Autor poradnika "Motywacja bez granic", Nikodem Marszałek, jest specjalistą w dziedzinie motywacji, którą zajmuje się od ponad 6 lat. Przez ten okres uczył się bezpośrednio u takich liderów jak: Zig Ziglar, Brian Tracy, Dexter Yager, Dr. Denis Waitley, w Polsce natomiast propaguje do dziś kursy związane z rozwojem osobistym dla firm sprzedaży bezpośredniej, oraz towarzystw ubezpieczeniowych. Zajmuje się także motywacją sportowców oraz studentów.

Jego osobistym mentorem i konsultantem był sam Robert Kiyosaki, u którego podczas osobistych spotkań zdobywał cenną wiedzę, którą z powodzeniem wykorzystuje w życiu i w biznesie.


Słyszałeś może tę anegdotę?

Pewien reporter zapytał się Arnolda Schwarzeneggera jak udało mu się osiągnąć sukces w kulturystyce i jako aktor w Hollywood. Bez wahania się Schwarzenegger odpowiedział: "pędź!" To było wszystko...

MotywacjaFaktycznie ludzie którzy "pędzą", dokonują najbardziej fantastycznych rzeczy w życiu, idealnym pytanie jest: "w jaki sposób to robią?" Chcesz się dowiedzieć jak nabrać takiego rozpędu? Już za chwilę możesz odkryć:

    Motywacja Jak ruszyć z miejsca i nabrać rozpędu, aby osiągać swoje cele?

    Motywacja Jakie nawyki sprawiają, że ludzie odnoszą sukcesy i stają się bogatsi i jak "nabyć" te nawyki?

    Motywacja Jak z pewnością siebie ruszyć w swoją drogę i ją odkryć na nowo?

    Motywacja Dlaczego jedni ludzie, menadżerowie, liderzy osiągają sukces szybciej od innych?

Jeśli interesują Cię te zagadnienia, to poradnik "Motywacja bez granic" bez wątpienia jest stworzony dla Ciebie. Ponieważ został napisany po to, abyś każdego dnia "miał paliwo" by stawać się lepszym człowiekiem. Człowiekiem, który osiąga swoje cele.

Stoisz przed ważnym wyborem: Kim chcesz być?

Pierwsza przypowieść: "Przypowieść o tym, jak pewnego razu do kurnika zostało podrzucone jajo orła. Orzeł wykluł się razem z innymi kurczakami, a że był przekonany, że jest kurą ... więc żył jak kura, jadł jak kura, spał jak kura i myślał jak kura ... Bo innego życia nie znał. I kiedyś podczas jednej z tych kurzych czynności zobaczył na niebie pięknego ptaka, który z majestatem szybował w przestworzach. Z zachwytem wpatrywał się w sylwetkę ptaka i wydawała mu się tak piękna, że nie mógł oderwać od niej wzroku. Zapragnął jak ten ptak na niebie poczuć tę cudowną wolność. Zapytał stojącą obok kurę: co to jest tam na niebie? To jest orzeł, król przestworzy! Ale nie myśl o nim więcej ... Ty nigdy tak nie będziesz latał, jesteś przecież kurą. No tak, jestem tylko kurą - westchnął biedny orzeł. I już nigdy więcej nie starał się spoglądać w górę. Żył jak kura i umarł jak kura ... W przekonaniu, że jest to wszystko co życie mogło mu dać ..."

Druga przypowieść: "Ludzie wykradli młodego orła z jego gniazda, aby przykuć go łańcuchem do drzewa w ogrodzie. Początkowo ptak bronił się, jednak z czasem zrezygnował i poddał się swojemu losowi. Pewnego dnia dostrzegł krążącego wysoko w chmurach innego orła. Zataczał on koła, każdego dnia coraz niżej i zbliżał się do uwięzionego ptaka. Dzięki muśnięciu jego skrzydeł młody orzeł poczuł w sobie taką siłę, że oderwał się od konaru, do którego był przykuty i pofrunął w stronę błękitnego nieba."

A Ty kim chcesz być: Orłem czy kurą?

Jeżeli orłem, to zachęcam Cię do zapoznania się z publikacją "Motywacja bez granic", która jest zbiorem praktycznych porad z najwyższej półki. Zawiera w sobie praktyczne porady i sposoby motywowania siebie oraz opisy metod, które możesz stosować by wznieść się w górę. Jest inspiracją powstałą w wyniku zgłębiania przez autora tajemnic motywacji, na bazie osobistych doświadczeń i sekretów takich ludzi jak: Zig Ziglar, Anthony Robbins, Les Brown, Robert Kyosaki, Brian Tracy i wielu innych.


Nikodem Marszałek w poradniku "Motywacja bez granic" zadaje ważne pytania:

  • Czy stać Cię na życie w biedzie?
  • Czy masz tak dużo czasu, aby stać w miejscu?

    I jak zawsze podkreśla: Wybór należy do Ciebie

" (...)Szczerze muszę powiedzieć, że najlepszą książkę jaką przeczytałam to "MOTYWACJA BEZ GRANIC" To właśnie dzięki niej wiele zrozumiałam w swoim życiu. To straszne gdy w tak młodym wieku spotyka człowieka depresja. Te uczucie jest po prostu nie do opisania, i żadna osoba, która tego nie przeżyła to tego nie zrozumie po prostu nie jest w stanie tego pojąć. Takie cierpienie, ból, krzywda. po prostu cały świat spada Ci na głowę z wielkim hukiem i bólem. Ciężko się wydostać, lecz warto próbować.

Byłam u psychologa i nic... nic mi to nie dało. Rozmowa z przyjaciółmi troszeczkę lecz w takim stanie człowiek jest na "nie" kto by co nie mówił. Pewnego dnia szukałam pomocy właśnie w internecie, ponieważ chciałam sobie pomóc, szukałam i szukałam... Mnóstwo czytałam, aż w końcu trafiłam na odpowiedz mężczyzny na czyjś list, że poleca książkę MOTYWACJA BEZ GRANIC (..) Cieszę się z tego, ta książka mnie zafascynowała.

Przeczytałam ją w jeden wieczór, mimo to że oczy mnie tak bolały ale musiałam ją przeczytać tak się wciągnęłam, że nie mogłam w to uwierzyć że jakaś książka mogła mnie tak zainteresować. Wiele zrozumiałam, od razu zaczęłam zmieniać swoje życie. Kilka wskazówek i było mi już łatwiej. Zaczęłam na nowo patrzeć na świat i otoczenie. Cieszę się, że moja depresja nie trwała zbyt długo, że to właśnie dzięki tej książce. Dzisiaj się z tego śmieję [z mojego tamtego stanu]. Polecam wszystkim:) i gorąco pozdrawiam... "

- Kamila Robak, pracuję jako referent. Mam 21 lat.Powrót do góryStrona została wygnerowana w 1.13 sekund.

Odsłony: 8109
Unikalne: 738
Dzisiaj: 221
Wczoraj: 258
Online: 9
Najwięcej odwiedzin: 21-06-2018 (259)

⇑↑ góra strony ↑⇑
© 2006-2018 ebooki24.eu
| Regulamin | Subskrypcja | Kontakt | Linki - Dodaj link | Poradniki |
Jesteśmy obecni na ShopMania w Książki
adm

16:39

Motywacja Bez Granic. Czym jest skuteczna motywacja i w jaki sposób możesz osiągnąć swoje cele?

ebooki, elektroniczne książki, książki, e-booki, ebook, księgarnie internetowe