eBooki24.eu

eBooki -
elektroniczne książki.
Księgarnie internetowe.

   

eBooki
ZłoteMyśli

   

eBooki
DobryEbook

   

Księgarnia
Helion

 

eBooki24.eu

eBooki -
elektroniczne książki.
Księgarnie internetowe.

 
złote myśli

Zakłady Sportowe I Bukmacherskie Kontra Multilotek - Arkadiusz Kwiatkowski
pdf
wersja elektroniczna [?]
39,97 zł
» Ilość stron: 106
» ISBN: 978-83-7582-312-7
druk
wersja drukowana [?]
49,97 zł
» Ilość stron: 108
» ISBN: 978-83-7582-313-4

zamawiam eBook
Wysyłka gratis [?]

Poznaj skuteczne metody i tajemnice bezpiecznego wygrywania. Tylko dla tych, którzy myślą poważnie o wielkich pieniądzach ze świata sportu.
przeczytaj więcej »

  OPIS

EBOOK: "Zakłady Sportowe I Bukmacherskie Kontra Multilotek"


Poznaj skuteczne metody i tajemnice
bezpiecznego wygrywania.

Tylko dla tych, którzy myślą poważnie o wielkich pieniądzach ze świata sportu.

UWAGA: To już trzecie, rozszerzone wydanie tej publikacji, dzięki której Ty także możesz zwiększyć swoje wygrane, jest już dostępne!


Nowe wydanie to nie tylko udoskolenie starego, a gotowy przepis na rozważną grę prowadzącą do spełnienia Twoich marzeń. I to wcale nie jest sucha obietnica reklamowa, jest to efekt pracy nad rozsądnie prowadzoną grą. W wielu publikacjach bukmacherskich znajdziesz obietnice doskonałych systemów. Niestety dojście do Twojej prawdziwej fortuny wiedzie inną drogą. Idealnie wypracowana strategia jest bezcennym skarbem kierującym do osiągnięcia sukcesu. Systemy zawarte w tym poradniku są tylko doskonałym wsparciem przy doborze Twojej strategii.


Jeżeli pociągają Cię różnego rodzaju gry pieniężne (totolotek, zakłady sportowe i bukmacherskie) masz szansę osiągnąć wielki sukces. Już za chwilę możesz poznać autorskie i nowatorskie metody obstawiania i wygrywania. Twoje zyski mogą być dużo wyższe niż na giełdach papierów wartościowych a ryzyko nawet mniejsze.


"Koszt zakupu już mi się zwrócił po paru dniach :)))). Napisany wyraziście i nawet mało wtajemniczeni w tę tematykę dadzą sobie świetnie radę. Polecam szczególnie zdrowo myślącym i tym którzy pasjonują się zakładami sportowymi."

- Krzysztow Kurowicki, 47 lat, prowadzi działalność gospodarczą


Poznaj niesamowicie skondensowaną i autorską wiedzę zawierającą metody, dzięki którym znacznie zmniejszysz ryzyko i zwiększysz prawdopodobieństwo wygranych.

O tym, że jestem sympatykiem sportu i posiadam umysł do nauk ścisłych (matematyki) nie będę się rozpisywał. Największym czynnikiem, który pomógł mi w napisaniu tej książki była porażka przeżyta w przeszłości. Znam jej gorycz i nie życzę tego nikomu. Wszystkie rady w poradniku podporządkowane są temu, abyś jej uniknął. Mam nadzieję, że wykorzystasz moje doświadczenie.

Może bałeś się wydawać na grę dużych sum. Oczywiście słusznie. Sam powinieneś określać swoje możliwości finansowe. Mnie również paraliżował strach, że mogę stracić ciężko zarobione pieniądze. Postanowiłem zniwelować wszelkie czynniki, które doprowadzają do porażki. W znacznym stopniu to się udało. Już nie boję się wydać 10 razy więcej niż kiedyś. Oznacza to, że zakłady sportowe i bukmacherskie przynoszą mi 10x większy zysk niż kiedyś i nie boję się już ryzyka.

Poznaj zupełnie nowe podejście do najbardziej znanej metody, jaką jest progresja, a także dokładnie rozpisane zakłady skrócone (olbrzymia oszczędność!) z podanymi gwarancjami wygranych!

Progresja, jako najpopularniejsza metoda gry, została przeze mnie dokładnie przeanalizowana i opisana. Wyciągnięte liczne wnioski są rewelacyjne!

Już za chwilę będziesz miał okazję poznać system, dzięki któremu, mimo większego wzrostu stawek na poszczególnych poziomach całkowity koszt progresji jest niższy niż w progresjach tradycyjnych!

Tego nie znajdziesz w żadnym innym wydawnictwie!Nowością zawartą w poradniku jest rozpisanie systemów skróconych dla zakładów bukmacherskich z podanymi gwarancjami wygranych. Można nimi grać na dowolną ilość meczy! Może nie było Ciebie stać na zagranie np. systemem 4 z 7, musiałeś opłacić aż 35 zakładów, dzięki systemowi skróconemu opłacasz tylko 7 zakładów, w zakładach internetowych koszt takiego systemu to tylko 3,50 PLN ! Gwarancja wygranej już przy dwóch błędach!


"Zaskakująco dobry poradnik napisany bardzo zrozumiale dla profesjonalisty jak i dla normalnego gracza. Wciągnąłem się w jego treść już po przeczytaniu pierwszych stron. Żałuję tylko, że mało jest podobnych publikacji. Właściwie wcale. Z niecierpliwością czekam na następne wydanie tego ebooka."

- Rafał Grzelak, kierowca, lat 29


Twój sukces zależy od dwóch czynników:

  • Przestrzegania zasad bezpiecznej gry (zawartych w poradniku)
  • Twojego portfela - jeśli miesięcznie przeznaczysz na grę 100 PLN wygrasz następne 100 PLN, jeśli przeznaczysz na grę 1.000 PLN wygrasz następne 1.000 PLN, jeśli przeznaczysz na grę 10.000 PLN wygrasz następne 10.000 PLN itd...

Czy jesteś osobą, która szuka zawsze najlepszych metod, jesteś otwarty na nowości, a zakłady sportowe i bukmacherskie i/lub multilotek to Twoja pasja, na której chcesz zarabiać?

W książce znajdziesz analizy matematyczne, których celem jest wybór najkorzystniejszej gry z największym prawdopodobieństwem wygranej. Analizy dowodzą , że to w zakładach bukmacherskich osiągamy najlepsze wyniki (nawet bez wtajemniczenia!) dlatego o nich w głównej mierze jest ta publikacja, w której znajdziesz także odniesienie do najpopularniejszej w Polsce gry liczbowej, jaką jest multilotek, w której także możesz wykorzystać przedstawione systemy.

Dowiesz się kiedy najbardziej korzystnie jest wybrać multilotek, a kiedy odwiedzić bukmachera (i dlaczego). Znajdziesz też radę jak w niektórych przypadkach legalnie uniknąć podatku w mutlilotku! Dowiesz się też jak zwiększyć prawdopodobieństwo wygranej również w tej grze.


"Bardzo długo grałam z powodzeniem w multilotka ale nie wiedziałam, że jest coś ciekawszego a raczej bezpieczniejszego. Sport nie jest moim hobby ale jeśli ryzyko porażki mimo braku wiedzy jest dużo mniejsze w zakładach bukmacherskich to można w nich poszukać swojej szansy."

- Katarzyna Klatka, studentka, lat 27


Nie dość, że możesz zacząć naprawdę wygrywać,
to jeszcze pomożesz w ten sposób potrzebującym.

W multilotku jesteś skazany zapłacić 25% podatku na Kulturę Fizyczną przy wysyłaniu kuponu (niejednokrotnie jest to podatek od PRZEGRANYCH). W zakładach bukmacherskich nie uiszczamy podobnych podatków dlatego zrodził się pomysł by część pieniędzy tylko z WYGRANYCH (np. 10%) przekazać najbardziej potrzebującym, których SAMI WYBIERZEMY (np. chore, biedne dzieci).

Autor wraz z wydawnictwem Złotych Myśli postanowili dać dobry przykład tej inicjatywie. 10% zysku z każdego sprzedanego egzemplarzaa będzie przekazane na cele charytatywne.

Dzięki książce "Zakłady sportowe i bukmacherskie kontra multilotek" dowiesz się:

  • jak rozpoznać i zniwelować zagrożenia związane z grą;
  • jakie są zasady bezpiecznej i zyskownej gry;
  • które firmy bukmacherskie są warte uwagi - obiektywna ocena firm;
  • jak wygywać, dzięki bezpiecznemu, autorskiemu systemowi opartemu o progresję;
  • jak wykorzystać najtańsze, atrakcyjne systemy, dzięki którym zaoszczędzisz dużo pieniędzy;
  • jakich podstawowych zasad poprawnego typowania powinieneś przestrzegać aby osiągnąć sukces.

Ta publikacja zawiera niezwykle skondensowane tajemnice sukcesu, o wiele bardziej wartościowe niż pieniądze, jakie w niego zainwestujesz, które na dodatek zwrócą Ci się już po tygodniu!Pamiętaj, że płacisz za wiedzę, która ma Ci pomóc odnieść naprawdę duże korzyści finansowe. Dlatego też ta wiedza jest tak cenna. To skondensowane systemy i zasady skutecznej gry. Jeśli jednak jakimś cudem, zainwestowana w  kwota nie zwróci Ci się, będziesz mógł go zwrócić i odzyskać pieniądze.

Ryzykujesz zatem jedynie możliwość odniesienia sukcesu.Powrót do góryStrona została wygnerowana w 1.26 sekund.

Odsłony: 7372
Unikalne: 349
Dzisiaj: 214
Wczoraj: 135
Online: 18
Najwięcej odwiedzin: 26-06-2019 (214)

⇑↑ góra strony ↑⇑
© 2006-2019 ebooki24.eu
| Regulamin | Subskrypcja | Kontakt | Linki - Dodaj link | Poradniki |
Jesteśmy obecni na ShopMania w Książki
adm

10:03

Zakłady Sportowe I Bukmacherskie Kontra Multilotek. Poznaj skuteczne metody i tajemnice bezpiecznego wygrywania.

ebooki, elektroniczne książki, książki, e-booki, ebook, księgarnie internetowe