eBooki24.eu

eBooki -
elektroniczne książki.
Księgarnie internetowe.

   

eBooki
ZłoteMyśli

   

eBooki
DobryEbook

   

Księgarnia
Helion

 

eBooki24.eu

eBooki -
elektroniczne książki.
Księgarnie internetowe.

 
SZUKAJ
KATEGORIE

  »    »    »    »    [+] PSYCHOLOGIA  [+] PRZEDSIĘBIORCZOŚĆ  [+] SAMODOSKONALENIE  [+] ZDROWIE  [+] POZOSTAŁE  [+] DARMOWE EBOOKI
 ¸¸.¤*¨¨*¤.¸¸.¤*¨¨*¤.¸¸.¤*¨¨*¤.¸¸  Pakiety Promocyjne  Darmowe e-Booki  Katalog e-Booków  Spisy treści e-Booków  e-Booki spis A-Z  DARMOWE spis A-Z  e-Booki kr. opisy
 Złoty Klub  Złoty Program Partnerski eBooki - elektroniczne książki  ¨*¤.¸¸.¤*¨¨*¤.¸¸.¤*¨¨*¤.¸¸.¤*¨


Pakiety Promocyjne
PAKIET:
"Sztuka Kupowania Nieruchomości"
Sztuka Kupowania Nieruchomości
Poznaj wiedzę, dzięki której zaoszczędzisz duże pieniądze, gdy odkryje...
Polecamy

Ściągnij Przeczytaj Zdecyduj ile warta jest ta wiedza...
więcej »
złote myśli

Jak Zdać Egzamin - Paweł Sygnowski
pdf
wersja elektroniczna [?]
21,90 zł
» Ilość stron: 90
» ISBN: 978-83-7582-796-5
druk
wersja drukowana [?]
31,90 zł
» Ilość stron: 97
» ISBN: 978-83-7582-797-2

zamawiam eBook
Wysyłka gratis [?]

Oto sprawdzone naukowo sposoby, aby zdawanie egzaminów stało się dla Ciebie błahostką
przeczytaj więcej »

  OPIS

EBOOK: "Jak Zdać Egzamin"


Koniec z poświęcaniem czasu podczas sesji na dodatkową naukę kosztem przyjemności .
Koniec z oblanymi egzaminami i słabymi ocenami!

 Oto sprawdzone naukowo sposoby, aby zdawanie  egzaminów stało się dla Ciebie błahostką

Dlaczego masz dostawać mierne oceny na egzaminach, skoro możesz dostawać najwyższe, przy włożeniu w naukę tego samego (lub mniejszego) wysiłku?

Jesteś studentem / uczniem i zbliża się duży i trudny egzamin? A może masz sesję / poprawki i czeka Cię cała seria egzaminów? Niezależnie od tego, w jakim położeniu teraz jesteś, zastanów się:

  • Czy wyniki, jakie osiągasz na egzaminie, nie satysfakcjonują Cię i chcesz dostawać wyższe oceny?
  • Czy z powodu stresu zapominasz to, o czym długo czytałeś podczas przygotowań do egzaminu?
  • Czy uważasz, że oceny, które dostajesz, nie odzwierciedlają wysiłku, jaki wkładasz w naukę?
  • Co sprawia, że niektórzy studenci / uczniowie raz za razem dostają wysokie oceny, a inni, mimo włożonego wysiłku, mają słabe stopnie?

Tak, możesz pozbyć się tych wszystkich problemów.

Czy przeszła Ci kiedyś przez głowę podobna myśl: "To niesprawiedliwe. Dlaczego niektórzy zdają każdy egzamin, nawet gdy się mniej uczą ode mnie, a ja żeby zdać, muszę kuć dwa razy więcej niż inni?".

Nie oszukujmy się. Dzisiejsze życie studenta nie dla wszystkich jest usłaną różami sielanką. Właściwie to coraz więcej i więcej studentów, oprócz obowiązku uczenia się i zdawania egzaminów, ma jeszcze pracę, dodatkowe zajęcia i wiele innych spraw na głowie. A przecież wszyscy potrzebujemy odrobiny czasu dla siebie i na rozrywkę.

Jak znaleźć na to wszystko czas i co zrobić, aby egzaminy zdawać za każdym razem, jednocześnie nie poświęcając na to dziesiątek godzin ciężkiej nauki?

Jest na to sposób i wcale nie musisz się urodzić geniuszem, aby z niego korzystać. Prawie wszystko, co musisz zrobić, to poznać właściwy sposób nauki i skuteczne techniki zapamiętywania wiedzy wymaganej na egzaminie. Poznasz je już wkrótce.

Jednak to jeszcze nie wszystko, co jest potrzebne aby zdawać wszystkie egzaminy na wysokie oceny, przy minimalnym wysiłku.

Jak bez wysiłku zdawać egzaminy na piątki
i mieć więcej czasu na przyjemności?

Będę szczery. Nie ma magicznych sposobów gwarantujących, że zawsze zdasz egzamin.

Są za to sposoby, techniki, które znacznie zwiększą Twoją szansę niezależnie od tego, ile umiesz.

Widzisz, jest wielu studentów / uczniów, którzy mają ogromną wiedzę, ale po prostu nie potrafią tego wykorzystać na egzaminie. Odczuwają silny stres, a przez to nie mogą skupić się i wykorzystać w pełni swojego potencjału.

To znacząco wpływa na osiągane przez nich (a może i przez Ciebie) wyniki, które są dużo poniżej zainwestowanego wysiłku i czasu.

Dowiedz się co robić, aby poradzić sobie z egzaminami

Z poradnika "Jak zdać egzamin?" dowiesz się wszystkiego, co potrzeba, aby zdać egzamin zarówno jeśli chodzi o nauczenie się materiału, jak i odpowiednie zachowanie na egzaminie i nastawienie psychiczne.


"Jestem w wieku, który nie obfituje już w okazje do zdawania egzaminów. Książkę przeczytałem z przyjemnością. Wiedza tam zawarta, w sporej części, była przeze mnie stosowana intuicyjnie w trakcie studiów. A dzisiaj? Poleciłem ją swemu młodszemu synowi, akurat studentowi - I rok SGGW. Poleciłem ją z pełnym przekonaniem o jej przydatności. Jestem pewien, że stosując się do zawartych w niej konkretnych podpowiedzi sposobów postępowania i zachowań będzie on o wiele łatwiej radził sobie na początku swojego studiowania z kolokwiami, zaliczeniami i egzaminami. Zaś potem? Będzie mu tylko ŁATWIEJ! Polecę tę książkę również tegorocznym maturzystom."

- Stanisław Zielonka, 55 lat, nauczyciel - emeryt,
zatrudniony na 2/3 etatu


 

 Oto, czego jeszcze się dowiesz:

 Egzamin Co robić przed egzaminem, aby przygotować się do niego jak najlepiej i mieć większe szanse na dostanie wysokiej (w stosunku do wkładu włożonego na samo uczenie się) oceny?   

Egzamin 6 sposobów szybkiej nauki, które pozwolą Ci więcej zapamiętać niezależnie od tego, z czego się uczysz i ile zostało czasu do egzaminu. Poznaj te sposoby, jeśli chcesz naprawdę szybko zapamiętywać wiedzę.


"Ta książka jest świetna !!! Dzięki niej wiem jak zmniejszyć stres przed egzaminem , umiem lepiej rozplanować partie materiału do nauki i poza tym dużo jest tam ciekawych informacji które wykorzystam w przyszłości na najbliższej sesji. Książka warta kupna !!!!!"

- Malwina Krzysztoń, Studentka prawa , która jak wszyscy studenci szuka szybkiej i efektywnej nauki :)))


Egzamin Jak przypomnieć sobie to, co już wiesz, w stresujących sytuacjach, kiedy masz mało czasu na odpowiedź?

EgzaminJak odpowiadać w sposób, który będzie "pasował" egzaminatorowi i dzięki któremu wyżej Cię oceni? Nie zawsze podczas egzaminu liczy się sama wiedza. Dowiedz się, jak podejść egzaminatora.


EgzaminJak efektywnie organizować swoją naukę, aby nauczyć się jak najwięcej w możliwie najkrótszym czasie?


 

  • Jak zdać egzaminCo dokładnie robić i jak się zachowywać podczas egzaminu ustnego, aby robić lepsze wrażenie przed egzaminatorem?
  • Jak mieć w pełni skupiony i wykorzystujący 100% swojego potencjału umysł na egzaminie, dzięki któremu nie tylko będziesz szybciej myślał, ale również przypomnisz sobie dużo więcej. Wprowadź swój umysł na szybsze obroty podczas egzaminu.
  • Jak opanować nerwy na samym egzaminie i podczas odpowiadania? Dowiedz się, co zrobić, aby odpowiadać w zrelaksowany sposób i nie sprawiać pozorów, że nic nie wiesz.
  • W jaki sposób skutecznie zmotywować się do egzaminu i co zrobić, aby mieć siłę na naukę, nawet jeśli pracujesz lub po prostu masz mało czasu w ciągu dnia.
  • 6 najczęstszych powodów, dlaczego nie zdało się egzaminu. Poznaj je, zanim oblejesz ważny egzamin, a będziesz mógł ich uniknąć

Od autora

pawel

Publikacja "Jak zdać egzamin" została stworzona, aby pokazać Ci najskuteczniejsze sposoby i techniki zdawania egzaminów. Pisano ją z głównym przeznaczeniem dla studentów i omawia specyfikację właśnie "studenckich egzaminów" - jednak z powodzeniem mogą ją wykorzystać także licealiści podchodzący do matury czy jakiegokolwiek innego dużego egzaminu.

Jest to drugie wydanie książki, które zostało poszerzone o dodatkową wiedzę dotyczącą sposobów zwiększania wydajności swojego umysłu oraz uodparniania się na stres "egzaminacyjny". Są to bardzo ważne kwestie, które najbardziej wpływają na wysokość  otrzymanej oceny. Paweł Sygnowski - autor takich bestselerów, jak:

Angielskie ZwrotyAngielskie Słówka

Metody i techniki szybkiego czytania

Szybka nauka - praktyczn ćwiczenia Zabójcza koncentracja
Co wybierasz? Zdanie kilkunastu egzaminów czy jednorazowo piwo i pizzę?

Jak zdać egzamin

Druga (rozbudowana) edycja książki  "Jak zdać egzamin?", to inwestycja rzędu zaledwie 27,90 złotych. To tyle samo, co koszt pizzy i piwa w zwykłej pizzerii. A pomyśl, jak wiele godzin Twojego czasu zaoszczędzi Ci ta wiedza. Pomyśl, jak wiele wysiłku i mozolnej nauki unikniesz, gdy poznasz proste, ale skuteczne i szybsze sposoby przyswajania wiedzy.


  "Dzięki publikacji udało mi się zdać trudny egzamin specjalizacyjny."

- Agnieszka Ż, jestem lekarzem


 Właśnie teraz jesteś zaledwie o koszt jednego piwa i pizzy od możliwości bezproblemowego zdawania egzaminów jednego za drugim. Bez poprawek, słabych ocen i ślęczenia długich godzin nad książkami. Przyznasz chyba, że za możliwości, jakie daje Ci wiedza zawarta w  tej książce, koszt piwa i pizzy to niewiele. Działaj natychmiast. Otwórz sobie drogę do zdawania egzaminów.Powrót do góryStrona została wygnerowana w 3.42 sekund.

Odsłony: 3353
Unikalne: 355
Dzisiaj: 11
Wczoraj: 344
Online: 3
Najwięcej odwiedzin: 23-04-2018 (344)

⇑↑ góra strony ↑⇑
© 2006-2018 ebooki24.eu
| Regulamin | Subskrypcja | Kontakt | Linki - Dodaj link | Poradniki |
Jesteśmy obecni na ShopMania w Książki
adm

03:35

Jak Zdać Egzamin. Poznaj metody i sztuczki, aby bezstresowo i zawsze pozytywnie zdać każdy egzamin!

ebooki, elektroniczne książki, książki, e-booki, ebook, księgarnie internetowe